Efsane ile Efsane Dakikalar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Efsane ile Efsane Dakikalar

Merhaba arkadaşlar serverimizde uzun zamandır böyle heyecanlı dakikalar yaşamadı. Ch6 da toplandık sevdiğimiz Engin abimiz (EdiLee) için.Bugünün Metin2 Anadolu için bUgün yeni bir milat olduğunu düşünüyorum. Ch6 daki manzaralar içimize huzur getirdi sizde yorumlarınızı yazarak konuya destek olabilirsiniz.
    i.hizliresim.com/1VAMmN.jpg
    "İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur."
    Muhammet Ali
  • Youtube'da videosunu izledim çocuğun bir tanesi oyuna girerken eli ayağına dolaşıyor falan sonra videodan bazı görüntüler gördüm yıllar geçmiş pvp serverlardan akın akın insanlar gelmiş falan çok büyük bir sevgi ile karşılamışlar.

Bazı anketlerden hatırlıyorum efsane oyuncu kimdir diye O listeden edilee yi çıkart adil olmaz anket çünkü adam ayrı bir lig de diyebilirim. Buradaki sevginin sebebi geliştirdiği karakterin gücü değil bir idol oluşu benim gördüğüm buydu.

Tüm gmler adminler toplansa deseki şöyle bir etkinlik yapıyorum oradaki kadar kişiyi toplayamassın ve bu adamlar client kurup gelmişler siz düşünün.

Kendisini tanımam oyunda çok eski bir geçmişim yok ama bir kere daha saygı duymama sebep oldu.

qabrieL, BeyaZ
  • Her şey iyi güzel bir çok kişinin ilham kaynağı, eğlence odağı olan oyuncu oyuna girip oyununu oynuyor. Bunu gören oyuncular duygulanıp keyifli hissediyor. Buraya kadar her şey normal.
    Yalnız orada toplanan çoğu kişinin yazdıklarını normal satırdan görüntüde alırsanız 20 kişiden 19 tanesinin yazdığı cümleler hakaret içeren iğrenç cümleler. Geldi geleli video ticketlıyoruz onu geçtim sunucu için hesap alımı aktif bir engellenen yine gelip yine küfrediyor. Böyle hayranlık olmaz olsun.
    Oyunculuk ile adminlik arasında biryere sıkıştık kaldık. Bu saatlere denk geldiğimde oyundan çıkıyorum artık.