NEJI sunar >>> adalet felan filan part bilmem kaçtı :P

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NEJI sunar >>> adalet felan filan part bilmem kaçtı :P

Sancak sakinler yeni videomuzda forumda kendilerini kral ilan edenler yer almakta envanter kapatıp attığın 2 damgeyi video yapıp atmak değil 90 lvl kesmek değil marifet, 90 lvl çalardan tek yiyip de foruma herkesi kesiyormuş gibi göstermek de değil ;) neyse oyunumuzu oynayalım 1 haftalık çarlar zaten haftaya ortaya çıkmazlar :P
    :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: YOUTUBE__LİNKİ 8) 8) 8) 8) :rofl: :rofl:

• derviş eline sağlık harika bir çalışma olmuş yamuk yumuk asfaltları düzelten bir makina var silindir ona benzettim seni karayolları neji çalışması olmuş bu yollar dümdüz olmuş ayrıca imkansız denen arkadaşa 15 k yırtma atmışsın onu dikcek terzi metin2 tr de yok :rofl: mardin için bişey yazmıcam elinden geldiği kadar karşında durmaya çalışmış 10-13 k düz yemiş senden 1.500 1.999 falan vurmuş beklediğimden çok ama idare eder mardin neyse savaşlar güzel olmaya başladı burda yeni kayıtları bekliyoz :thumbsup:
    Her ne kadar kabadayıIıkta gözüm oImasa da, daIımı kıranın ağacını köküden sökerim :!:

• tebrikler derviş eline emeğine sağlık kardeşim
    şimdi hem karşı tarafın videolarını hemde bizimkilerin videolarını izliyorum
    hakikaten Kalite farkı var nasılmı KARŞI RAKİPİN aldığı videolar sadece vuruş sahnesi toplu savaş namına bişiy yok ortaya girip 3 5 saniye ayakta duracak sahne yok sadece demeç atığı sahneleri ekliyolar haliyle videoları tat vermiyor video dediğin bu şekil olur arkadaşlarımın tüm videolarını izliyorum toplu savaş sahnesi rakibin videoları yavaş yavaş YASİN videoları oluyor ne demek istediğimi anladınız demi rakibin video tarzı artık YASİN video tarzları olmuş hal böyle olunca rakibin videolarıda tat vermez zevk vermez
    başarın daim olsun kanka emeğine sağlık
  • Hep dediğim gibi Lycan karekterini kullanmanı çok seviyorum, Adeta söylemek istediklerini pençelerin ile göstermişsin Derviş :beer: Konu başlığında belirttiğin üzere 80-90 Level'ları kesip birşeyler yapmaya çalışan elemana güzel ders vermişsin, ama charını sakın itemsiz afk bırakma senaryo hazırlanıp farklı şekilde kurgu gelebilir demedi deme...

Derviş bu video'nda Hilal yüzük takmış olmanı isterdim 17k parçalama 22k ya çıkabilirmiş..

Tebrikler vede Başarılar :thumbup:
  • _FLOKI_ wrote:

Hep dediğim gibi Lycan karekterini kullanmanı çok seviyorum, Adeta söylemek istediklerini pençelerin ile göstermişsin Derviş :beer: Konu başlığında belirttiğin üzere 80-90 Level'ları kesip birşeyler yapmaya çalışan elemana güzel ders vermişsin, ama charını sakın itemsiz afk bırakma senaryo hazırlanıp farklı şekilde kurgu gelebilir demedi deme...

Derviş bu video'nda Hilal yüzük takmış olmanı isterdim 17k parçalama 22k ya çıkabilirmiş..

Tebrikler vede Başarılar :thumbup:
    hilal konusunda çarkta çok sansızım ne diyelim bu da rakiplerin şansı demek lazım :)

• Derviş abim çok güzel yang gibi paralamışsın :D Ellerinden öperim tebrikler
    Hakkımda Bilgin Yoksa, Fikrinde Olmasın..
    Ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil, sadece çocukların ulaşamayacağı konuma koydum kendimi .
    Suskunluğum asaletim dir her lafa verilecek bir cevabım var; Lakin lafa bakarım laf mı diye birde söylene bakarım adam mı diye..

• nejihuyuga wrote:

Sancak sakinler yeni videomuzda forumda kendilerini kral ilan edenler yer almakta envanter kapatıp attığın 2 damgeyi video yapıp atmak değil 90 lvl kesmek değil marifet, 90 lvl çalardan tek yiyip de foruma herkesi kesiyormuş gibi göstermek de değil ;) neyse oyunumuzu oynayalım 1 haftalık çarlar zaten haftaya ortaya çıkmazlar :P
    :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: YOUTUBE__LİNKİ 8) 8) 8) 8) :rofl: :rofl:
    valla 90 level kesio die küçümsemişsin ama hatırlarsan 90 lwle karşı yumrukla kesildin ;)

Bazı insanlar hep ‘kaptan’ olurlar söz konusu ‘dümen çevirmek’ olunca

Efsane Kesim
  • lULUTURK wrote:

nejihuyuga wrote:

valla 90 level kesio die küçümsemişsin ama hatırlarsan 90 lwle karşı yumrukla kesildin ;)
    Sana tek kelime edeceğim, Son kez ban yememek için forumda laf dalaşı yapmayacağım senin ve senin gibiler ile..

Kendini kendi imzan da ifade etmen büyük nacizane bir başarı.. "Bazı İnsanlar" Kelimesini Kıyasen değiştirirsen, Sanırım anlayabilirsin Ne demek İstediğimi. Bu da sana yeterli..

İyi forumlar.
    Hakkımda Bilgin Yoksa, Fikrinde Olmasın..
    Ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil, sadece çocukların ulaşamayacağı konuma koydum kendimi .
    Suskunluğum asaletim dir her lafa verilecek bir cevabım var; Lakin lafa bakarım laf mı diye birde söylene bakarım adam mı diye..