RaaJooNN Sancak Başlangıç

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• xMARDIN yazdı:

Tebrıkler mehmet kardeşim

Her savaşta 5 kişilik orduyla 30, 40 kişiyi sopalamamız ayrı bir hoş

sanırım başka servere kaçacaklarmışş, nefesimiz ensenızde olacak !

tekrardan tebrik ederim ve başarılarının devamını diliyorum
    daha önce 3 konuda sordum korkudan cevap veremedin mardin şu yalanlarla dolu postunun altınada yazayım belki cevap vercek çapın vardır önce 5 kişi ile 30 40 kişiyi kestim demişsin nasıl bir rüyada isen hemen uyan normalde değil rüyanda kesemezsin çünkü :rofl: bir başka yalanın serverden kaçacaklarmış lafın senin 5 kişilik bu ordundan :rofl: korkup serverden kaçcak bir lord üyesi daha id şifre almadı bu oyuna hadidni bil paşam
    gelelim 3 kez sorucağım ama senin korkudan cevap veremiyeceğin soruya ;
    güç 23 isimli videonun sonunda lord loncası ile ilgili bazı idddalarda bulunumuşsun video kanalında korkudan kaldırmazsan tabii şimdi o yazdıklarını belgesi ile kanıtla varsa tabi öyle bir belgen yoktur kesin ama şunu bil sen değil senin feriştağın hatta kralın gelse lord loncası ile ilgili o satırları kanıtsız belgesiz bu foruma atamaz yüreğin yetiyosa güç 23 videonu foruma at alem görsün senin 2 kere kesilince insanlara nasıl iftiralar attığını terbiyeli ol efendi ol saygılı ol mardin hadi çenen kadar yüreğinde kuvvetlimi göreyim cevap ver bekliyom ama yok muhatap olmam şudur budur gibi çoluk çocuk işlerine hiç girme bişey yazmışsan koca bir lonca için arkasında dur lafını yemeden cevap güç 23 videonun sonunda yazdıklarını kanıtla mardin denen ufaklık :!:

video sahibi arkadaşım videonu izlemedim yorum yapamıycam sadece sana tşk ederim bu konu ile lord maduru eski rakiplerimizi görme fırsatımız oldu sadece :rofl:
    Her ne kadar kabadayıIıkta gözüm oImasa da, daIımı kıranın ağacını köküden sökerim :!:

• IIRoLLO yazdı:

xMARDIN yazdı:

Tebrıkler mehmet kardeşim

Her savaşta 5 kişilik orduyla 30, 40 kişiyi sopalamamız ayrı bir hoş

sanırım başka servere kaçacaklarmışş, nefesimiz ensenızde olacak !

tekrardan tebrik ederim ve başarılarının devamını diliyorum
    daha önce 3 konuda sordum korkudan cevap veremedin mardin şu yalanlarla dolu postunun altınada yazayım belki cevap vercek çapın vardır önce 5 kişi ile 30 40 kişiyi kestim demişsin nasıl bir rüyada isen hemen uyan normalde değil rüyanda kesemezsin çünkü :rofl: bir başka yalanın serverden kaçacaklarmış lafın senin 5 kişilik bu ordundan :rofl: korkup serverden kaçcak bir lord üyesi daha id şifre almadı bu oyuna hadidni bil paşam gelelim 3 kez sorucağım ama senin korkudan cevap veremiyeceğin soruya ;
    güç 23 isimli videonun sonunda lord loncası ile ilgili bazı idddalarda bulunumuşsun video kanalında korkudan kaldırmazsan tabii şimdi o yazdıklarını belgesi ile kanıtla varsa tabi öyle bir belgen yoktur kesin ama şunu bil sen değil senin feriştağın hatta kralın gelse lord loncası ile ilgili o satırları kanıtsız belgesiz bu foruma atamaz yüreğin yetiyosa güç 23 videonu foruma at alem görsün senin 2 kere kesilince insanlara nasıl iftiralar attığını terbiyeli ol efendi ol saygılı ol mardin hadi çenen kadar yüreğinde kuvvetlimi göreyim cevap ver bekliyom ama yok muhatap olmam şudur budur gibi çoluk çocuk işlerine hiç girme bişey yazmışsan koca bir lonca için arkasında dur lafını yemeden cevap güç 23 videonun sonunda yazdıklarını kanıtla mardin denen ufaklık :!:

video sahibi arkadaşım videonu izlemedim yorum yapamıycam sadece sana tşk ederim bu konu ile lord maduru eski rakiplerimizi görme fırsatımız oldu sadece :rofl:
    durun durun küçük eniştenin ilaçını ben verirrim :) al enişte

üstüne bi soğuk su iç :D
  • adam illaa eniştem ol diyo ya 80 k demage den sonra sen iyi değilsin :rofl: bak öyle 80 k atarım yazma enişten olmam sonra :rofl: 2 satır çapın var benle laf dalaşına giriyon ya kıyamam yaaa sancağa gel diyo bide geberdim gülmekten :rofl:
    Her ne kadar kabadayıIıkta gözüm oImasa da, daIımı kıranın ağacını köküden sökerim :!:

• birrajonbir paşam hayırdır heyecan yapmışsın 2 kelime yazdık sakin ol çocuk sen mardinin avukatımısın biz gereken soruyu o şahsiyete sorduk güç 23 videosu hakkında cevap vercek yüreği olsaydı zaten verirdi veremedi resim koyduk bak orda duruyo hayırdır profil resmim zorunamı gitti nedir sıkıntın çocuk :!: senden mi izin alcam burdan yazarken yada burda konuşurken çoluk çocuğa laf etmem genelde ama baktım yüksek ağlıyon hadi muhatap kabul edeyim dedim ama 3 satır yazmışsın çapın ortaya çıkmış sana anlıcağın dilden cevap verim bak aşağıda oku ;

yav hehe :rofl: :rofl:

not: buda forumda yeni moda oldu kime 2 kelime etseler çarın ne diye soruyo büyüyün artık yaa üfff :rofl:

• IIRoLLO yazdı:

birrajonbir paşam hayırdır heyecan yapmışsın 2 kelime yazdık sakin ol çocuk sen mardinin avukatımısın biz gereken soruyu o şahsiyete sorduk güç 23 videosu hakkında cevap vercek yüreği olsaydı zaten verirdi veremedi resim koyduk bak orda duruyo hayırdır profil resmim zorunamı gitti nedir sıkıntın çocuk :!: senden mi izin alcam burdan yazarken yada burda konuşurken çoluk çocuğa laf etmem genelde ama baktım yüksek ağlıyon hadi muhatap kabul edeyim dedim ama 3 satır yazmışsın çapın ortaya çıkmış sana anlıcağın dilden cevap verim bak aşağıda oku ;

yav hehe :rofl: :rofl:

not: buda forumda yeni moda oldu kime 2 kelime etseler çarın ne diye soruyo büyüyün artık yaa üfff :rofl:
    hhahaha yaw hehe supermen senı ben demedımmı sana gıt kumda oyna ""yaa"" ""uff"" garıp bı kısılık kararı sız verın dostlar