Daemonium'un Hatıra Defteri

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Etp satmak tamamen saçmalık bence 1 hesap kassan 30 levele 10 gün boyunca kasıp cor yapsan 15x10 = 150 Cor

Günde 150 ETP Kastığını düşünürsek 15x10 = 150m 10 Günde 150 m gibi basit bir rakam hiç bir işine yaramaz.

150 Cor Kesin 2-3 antika çıkarır ve simya alt yapın kalır ( Yani ender vb. şeyler olur diğer simyada bir çok şey çıkarırsın.)

yada şanslıysa 1 yakut çıksa zaten 10 gün kasıcağın paranın 10/8 i çıkar diye düşünüyorum.
  • celiko yazdı:

gerçi doğru ilk etapta etp sat carini diz biraz sabredicez :thumbsup:
    Hep beraber sabredelim hocam zamanla olacak ben kendime güveniyorum.

EmiNReiS yazdı:

Etpleri sat ilk basta çarını biraz düzenle kardeşim.
    +9 Deri çizme 1k hp + 8 bayılmalı
    +9 c.gözü kolye 1k hp + 15ok
    +5 20 ölümsüz demir demir kask alırsan acaip rahatlıycaksın 55 levelde bırak günlük biyoloğunu felan yap hiç aksatma rahat edeceksin.
    Bu itemleri almak için 700m civarı nakit gerekli(en uygunundan olursa). Kuleye başlayayım hepsini yapıcam hocam kuleye özel item dizmek en başından beri aklımdaydı zaten.

KINGEvador yazdı:

Etp satmak tamamen saçmalık bence 1 hesap kassan 30 levele 10 gün boyunca kasıp cor yapsan 15x10 = 150 Cor

Günde 150 ETP Kastığını düşünürsek 15x10 = 150m 10 Günde 150 m gibi basit bir rakam hiç bir işine yaramaz.

150 Cor Kesin 2-3 antika çıkarır ve simya alt yapın kalır ( Yani ender vb. şeyler olur diğer simyada bir çok şey çıkarırsın.)

yada şanslıysa 1 yakut çıksa zaten 10 gün kasıcağın paranın 10/8 i çıkar diye düşünüyorum.
    Şanssız olduğumu biliyorsunuz hocam ama senin için 5 tane çar kasıcam 30 levela kuleye başladıktan sonra ilk hafta corları açıp bekleticem. 1 haftanın sonucunda günde 15 cordan 15x7=105 cor yapıyor. Antika yapmak için video çekicem eğer iyi bir gelir elde edebilirsem satmam antika yapmaya devam ederim eğer denemezsem aklımda kalıcak çünkü simya yapma konusunda çok ısrar ettin seni kırmıcam hocam. Bugün 55 olabilir miyim bilmiyorum 30a çar kasarak level kasarım şuan evde değilim 2 saat içinde başlarım kasmaya.

Yorumlarınız için teşekkürler.

"Etrafında olmasını istediğin kişiler, aslında senin kim olduğunu gösterir."
    Karakter Gelişim
  • Güncelleme 20.02.2017

Beceriler

Hava Kılıcı Başarılı [M3'e 1 BK] Sonunda. :thumbdown:
    Öfke Başarılı [M3'e 1 BK] Sonunda. :thumbdown:
    Sihinsoo Lisan Başarılı[2]
    Chunjo Lisan Başarılı[2]
    Ork Dişi Başarılı[4 Kaldı]

Uçan Büyücü Kılıcı'm hazır. :love:

Kusura bakmayın arkadaşlar bugün oyunla ilgilenemedim; pek bir şey de yapamadım uçan büyücü biraz uğraştırdı ama sonunda taşlarını hallettim. Şimdi şamanı 40'a doğru biraz kasabilirsem kasıcam, yorgunum. Söz yüzükleri hazır şaman 40 level olsun evlendiricem hemen.
    ETP çarlarını şamanın yan karakterlerine açıcam böylelikle şamana verdiğim etpleri depoya atıp yan çarlara aktarıcam, yan çarlardan cor aldıktan sonra şamandan yüzükle tekrar kuleye ışınlanırım zamandan tasarruf etmiş olurum. Başka bir hesap açıp onlara tek tek vermekle uğraşırsam vakit kaybı olacak ama bu daha kolayıma geldi. Biriken corları da şamanda toplarım. Server'da yakutu 105M'den alanlar var bağırmaktan yazıyorlar az önce gördükten sonra etp'leri satmak yerine antikaya kadar çıkartmak biraz daha mantıklı geldi. Artık şansıma neyden ne kadar çıkartabilirsem. Simyacı önünde durma sebebim de etp'lerin ne kadar sürede çekildiğini gözlemlemek içindi. 110K'dan etp koyulduğunda sömürüyorlar resmen :evil:

Bugün'ün tek kar'ı uçan büyücü ve beceriler oldu. Becerilerim 1 Haftadır başarısız olduktan sonra bugün biyolog, bklar hepsi başarılı oldu. E biraz da şans işi tabii. Uçan büyücü kılıcı'nı da aradan çıkarttım şimdilik duruyor envanterde. Belki önümüzdeki yıl başı eventine kadar saklarım onu efsun atmak için :lol:

Bu haftayı da bu şekilde atlatacak gibiyim kuleye adam akıllı kapak atayım 2 günlük cor etpsi kasmadan inmem ordan, 150 etp bana çok az geliyor :evilgrin:
    Günlük kastığım Etp'leri 5 çar yiyemezse zaten tekrar çar kasmakla uğraşıcam. 1 günde kasılır da bayıyor artık çar kasmak. <X Kek mek diyeceksiniz de yere düşen flamaları kasılan çarla toplayıp, gidip kek alıp geri dönmek falan uzun iş yani kısacası ölme eşeğim ölme hesabına geliyor. :whistling:

Bugün biraz çark çevirdim 2 bilgelik iksiri 1 tecrübe yüzüğü bir de 2 adet cor çıktı. Corlardan parlak +1 yontulmuş simya çıktı üste atarken başarısız olunca düşer tekrar mat'a X( Marka eşyalarından da söz yüzüğü aldım.

Kısacası kule için bu haftayı da es geçicez gibi görünüyor arkadaşlar :dash: Bir rayına oturtabilsem, hazır olsa her şey(simya çarları)...

Sade, hasılatsız güncellemelere rağmen takip edip yorum yaptığınız için teşekkürler. :love:

İyi oyunlar arkadaşlar :borg:

Karakter Gelişim
  • Gölge Savaşçısını ne yapıyorsun puan kasiyor musun? Efsun,arttırma kağıdı,kuşak işine yarayacak şeyler mevcut bunu es gecmesek iyi olur günlük online olma saatin ne kadar ?
    Bu arada attığın fotoğrafları göremiyorum :(

Batıl bir dava uğrunda zirve olmaktansa Hakk davada zerre olmayı tercih ederim !
  • celiko yazdı:

Gölge Savaşçısını ne yapıyorsun puan kasiyor musun? Efsun,arttırma kağıdı,kuşak işine yarayacak şeyler mevcut bunu es gecmesek iyi olur günlük online olma saatin ne kadar ?
    Bu arada attığın fotoğrafları göremiyorum :(
    Boss eventiyle ilgilenemiyorum günlük online sürem akşam 7den artık kaça kadar olursa sabahlıyorum bazen.
    Attığım fotoğraflara tıklayınca açılan pencerede bir kaç saniye bekle otomatik olarak yönlendiricek fotoğrafa.

Karakter Gelişim
  • akşam 7den sonra en az 2 boss bulup kesseniz 15bin puan alırsın buda 30yıl dönümü parası yapıyor bronz sandık alarak bu işi bi düşünün bence oyunda kesen arkadaşınız yok mu ortaklaşa bir ekiple 4 5 tane kesersiniz o saat diliminde

Batıl bir dava uğrunda zirve olmaktansa Hakk davada zerre olmayı tercih ederim !
  • KINGEvador arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum.Etpleri 110kdan satmak başta güzel gelebilir ama 75 corla bile 2 antika cıkarsan vereceği parayı 2ye bıle katlayabılır.Dediği gibi aynı zamanda ender bıraksa gene bir sonraki seferde cıkarma şansın artar.Tavsiyem herkesinde dediği gibi kulede etp kasmaya ozen gostermen.Zaten 150 etp kasınca şehre donup eritince emekli olmuş amcalara donup dolaşacaksın :lol: Takipteyiz! :beer:
  • İki günün ardından tekrar herkese merhaba. Oyunla ilgilenemediğim, bk okuyup çıktığım gibi konumla da ilgilenemedim.

Güncelleme 23.02.2017

Beceriler

Hava Kılıcı [M2 3e1BK] [Bugün bklar daha okunmadı, dün geç saatte okudum.]
    Öfke [M3] [Bugünki bklar daha okunmadı, dün geç saatte okudum.]

Ork Dişi [3 Kaldı][Bugündaha verilmedi, süresi kaymış.]
    Shinsoo [3]
    Chunjo[2]
    At Çağırma [2]
    Dönüşüm [3]
    At[5 Level] [At görevlerini de yapamadım bir kaç gün.]

Önce bir kaç görüntüyle başlayalım.

Oyunda konumu takip eden bir arkadaşla karşılaştım fotoğraf çekilmek istedi, konuya atmamı rica etti. Kırmayalım <3 İlgin için teşekkürler.

Boss savaşları hakkında ne düşünüyorsunuz? :evil:

Burada başlayan macera... [Sarı Kale Girişi]

Böyle devam ederken [Mavi Köprü]

Burada son buldu.. [Pyungmo Kapı Girişi]

Aslında puan falan umrumda olmazdı akşam akşam o boss'u oradan oraya kovalamazdım ama kuşak almam için gerekli olan son 2 parayı bana verecekti..
    :love:

Yıldönümü Kuşağı (Hatırası olsun ^^ )

Şansım yaver gitti bir de ender'e rastladık.

Görüntüler bu kadar arkadaşlar, aslında daha fazla görüntü vardı elimde. Düğün, jinhee kesimi, metin keserken çektiklerim, metinden düşenler vs. Screenshot klasörüne baktığımda hiç birini göremedim. SS alamadım galiba bilmiyorum :thumbdown:

Şamanımla da evlendim. Şuan 38. seviye 40 olması için önünde bir engel yok ama şamanın yanlarını 30 level'a kasmadan şamanı 40 yapmanın da bir manası yok. Bu yüzden şaman 40 olmak için bekleyebilir. Öncelik ETP karakterleri, 4 adet gerekli.

Beceri kitapları konusunda hala şanssızım bugünkü kitapları daha okumadım başarılı olursa hava M3 olacak.

Şuan'dan itibaren 30. seviyeye çarlar kasılmaya başlanacak ve kule için gerekli olan tüm koşullarla birlikte ETP karakterleri de hafta sonuna kadar hazır olacak.
    Tüm şartlar el verdiğinde Kule artık günlük bir görev misali; gece sükuneti köylerden ırak olup, güneş her doğduğunda, simyacının verdiği ejderya gücü ile Ejderha Taşı Parçaları toplanarak Simya elde edilecek. :pillepalle: [Biraz aksiyon katmak istedim.] :rofl: (Tamam komik değil.)

Günlük görevimiz bittiğinde ise, Maymun Lord'unu tahttan indirip maymunlara hükmetmek için şamanımla birlikte zindan'ın yolunu tutarım.

3. ve Geleneksek para kasma kaynağı olan metinler ilgi alanım dışında olacak. Çünkü benim online olduğum zaman dilimi en fazla online olunan zaman dilimi olabilir. Metin falan göremiyorum ortalıkta :thumbdown:

Daha 55 olup Uçan Büyücü'nün cezbedici görüntüsüne kapılamadım.. Takmak istiyorum kılıcı, lakin 53. seviyede takıldım kaldım. ;( Oyundan biriyle anlaştım eldiven düşürecekti hayrına, iddaa yapmaya gidiyorum geliceem dedi; gidiiiiş o gidiş , ben de beklemedim çok döndüm şehire. Metin eldiveni olmadığı sürece metin falan da kesmem, zaten zor buluyorum bulduğumda da +2 +3 taş ve beceri kitabından başka bir şey atmıyor. Ne atacak? diyeceksiniz. +4 Taş, Ruh taşı ve para eden bir beceri kitabı atabilir ama atmıyor. Bu yüzden metinle harcayacağım zamanı Maymun Lord'unda değerlendirmek daha mantıklı açıkçası.

ÖZET GEÇ DİYECEK BİRİ OLURSA Hafta sonu kuledeyim arkadaşlar. Şimdilik bu kadar..

İyi oyunlar.

Karakter Gelişim
  • Çok güzel gelişim gayet iyi. Oyun eldivenin yeterli olmuyor mu?
    Oyun içi 3-5m'ye eldiven düşürenler var onlarla anlaşabilirsin zaten metin için kullanıcagın için 2 ay falan gidiyor tak çıkar yapa yapa.

Etp olayına gelicek olursa gameguard güncellendiği için hileciler kalkmış ortadan etp fiyatlarına bir bak çok artış olmuşsa (200k üstü) Bi süreliğine sat derim etp'leri.
  • Konunuz hayırlı olsun :)
    Metin kesmek candır eldiven olsun olmasın her zaman seni ileriye götürür aklında olsun.Düşen en ufak pot bile senin için kardır ama yeni çar açanlar genelde bunu yapmıyorlar.Bundan 10 yıl önceki zorlukları görenler yapıyor sadece sanırım dediklerimi :)
    Gelişiminde başarılar ara ara yazarım takipteyim :)