Daemonium'un Hatıra Defteri

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Daemonium'un Hatıra Defteri

Karakter Türü : Savaşçı ( Bedensel )
    Karakter Adı : Daemonium
    Bulunduğu Level : 40
    VIT : 50
    INT :3
    STR :89 (Küpe ile)
    DEX :7 (Silah ile)

Skıller :

Öfke : M1
    Hava Kılıcı : M1
    Hamle : 1
    Kılıç Çevirme : 1
    Üç yönlü kesme : 1

Yaşama isteği : 1

Takılar :

Yüzük : Yok
    Bilezik : Yok
    Küpe : +9 Abanoz Küpe (Mistiklere karşı güçlü %20, Kılıç Savunması %10, Çiftel Savunması %10, Ölümsüzlere karşı güçlü %20, Şeytanlara karşı güçlü %6)
    Kolye : +6 Cennet Gözü Kolye ([b]Kılıç Savunması %10, Çiftel Savunması %10
    , HP Üretimi %20, Max. HP +1000, SP Üretimi %12)

Giysi :

Zırh : +9 Ölümcül Plaka Zırh [+4 Korunma Taşı, +4 Hız Taşı] (5 Değişmelik Efsun)
    Kalkan : +9 Beşgen Kalkan (Hayvanlara karşı güçlü %6, Mistiklere karşı güçlü %10, Ölümsüzlere karşı güçlü %6, Yakın Dövüş Saldırılarını Yansıtma %6, Sersemlik karşısında bağışıklık)
    Ayakkabı : +6 Anka Ayakkabı (Yavaşlama Şansı %5, Kılıç Savunması %15, Max. HP +2000, Yelpaze Savunması %10, Bıçak Savunması %6)
    Kask : +9 Demir Kask (%3 Hasar, SP ile absorbe edilecek, Orklara karşı güçlü %6)

Silah : +9 Dolunay Kılıcı (%30 Ortalama Hasarı, %-9 Beceri Hasarı,
    Orklara karşı güçlü %4,Çeviklik 4, [b]Mistiklere karşı güçlü %4)[/b]

İlgili SS ler : [/b]

Zırh
    Silah
    Kolye
    Ayakkabı
    Kask
    Kalkan
    Küpe

Karakter anlaşıldığı üzere başka bir karakterin bozulması sonucu yeni kasılan bir karakterdir. Şuan kullandığım takılar hayat puanlı değil, bu yüzden toplam hayat puanım ne yazık ki 5.8K. Daemonium'un seviyesi arttıkça o da artar tabii :whistling:
    Efsunlu eşyalar olduğu için bir an önce 55 olmak istiyorum, ama bir yandan 55 olurken bir yandan da beceriler ve temel becerilerin gelişmesini sağlamalıyım. Bu yüzden direkt olarak 55e kasmayı/kastırmayı düşünmüyorum, yavaş yavaş 55 olurum zamanla; her şeyin bir zamanı olmalı.
    Şuan için kendime hasılat yapacağım bir yol çizmedim, 2 gün önce açtım karakteri. Bu yönden bana biraz yardımcı olursanız sevinirim.
    At 2. seviye, bu yüzden 18 günlük -mühür- kaplan bineğimi kullanıyorum. :love:
    Günlük olarak beceri kitapları okunuyor -fakat anlaşılamıyor :cursing: - , biyolog'a ork dişi veriliyor - 2/2 Kaldı 8 Diş-.

Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum... :grumble:

İyi Oyunlar, İyi forumlar. :gamer:

"Etrafında olmasını istediğin kişiler, aslında senin kim olduğunu gösterir."
    Karakter Gelişim
  • Yeni Güncelleme 12.02.2017 23:55

Ork Dişi Verildi. Başarılı
    Hava Kılıcı Başarılı [M2]
    Öfke Süresi bitmedi.

İdarelik 1K HP Bilezik ve ayakkabı alındı.
    En kısa sürede hırsız eldiveni alınacak.
    Level 41 e yarım küp.

20 Level'a karakterler kasılacak ve ölümcüle efsun atılacak.
    Daha sonra o karakterler 30 Level yapılıp kutsamalarla cennet kolyeye + basılacak.
    33M kadar BK ve + basma itemleri satılıp sonrasında,
    +6 Cennet kolye'ye + basılmıştır. [Başarısız] Şuan +5.
    %75 Exp eventi olduğu gün 3 saatlik bilgelik iksiriyle birlikte kasmayı düşünüyorum, hazır eventler varken yararlanmak gerek.

GELELİM BUGÜN YEDİĞİMİZ GOLE

+6 Anka Ayakkabı maalesef ki ticaret yaparken hırsızın birine kaptırılmıştır.
    Ticket atıcam ama ne fayda giden geri gelmiyor. Dodurga'da böyle insanlar çok var sanırsam, kimseye güvenmeyeceksin arkadaş.

8 Adet Ekran görüntüsü mevcut bu ticaretle ilgili. Hesaba koyduğum anka ayakkabıyı nasıl aktardıysa başka hesaba aktarıp çıktı. Yere attığını da görmedim. Etrafta ona ait olabilecek başka bir karakter de yoktu. Ticket atıcam umarım gereği yapılır, benim hatam gerçi niçin güveniyorsam.

Kimseyi kendiniz gibi sanmayın arkadaşlar. Bugünki güncelleme bu kadar olsun malum moraller bozuk.

İyi oyunlar. İyi forumlar.

Karakter Gelişim
  • ConstcripT wrote:

hayirli olsun konuda acali 1 gün olmus eski forum olsa günde 10 yorum gelirdi ama yeni forumda haftada 1-2 yoruma alisman gerekecek bol sans :beer:
    Hatırlıyorum forumun cıvıl cıvıl olduğu zamanları, şimdiyse çok az kişi var ama yine de forumda konu açmak uzun zamandır istediğim bir şeydi bu karaktere rast geldi. Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

celiko wrote:

2 saatlikte olsa cumartesi ay ışığı var ne yapmayı düşünüyorsun?
    Yıl dönümü parası etkinliğini nasıl degerlendiriyorsun ?
    Takipteyiz iyi forumlar
    Ay ışığı etkinliğine eldivenle katılıcam maymun zindanında çok miktarda ay ışığı düşürürüm diye düşünüyorum. Yine de sizlerin önerisiyle başka bir şey yapabilirim daha önce hiç ayışığı eventine katılmadım. Katıldım ama sadece kasılırken rastgeldi ayışığı eventi var diye özel olarak bir şey yapmadım.

Yıldönümü parasını kolay toplayamıyorum o etkinlikten daha çok hile kullananlar yararlanıyor.
    Kostüm almıştım o da 1 günlükmüş şuanda yıl dönümü parası etkinliğine katılmıyorum desem yeridir belki bir kaç tane efsun nesnesi alabilirim. Takip ettiğiniz için teşekkürler.

Exp eventi bittiğinde karakterle ilgili güncelleme yaparım şuanda eventle birlikte kasılıyorum.

Karakter Gelişim
  • yıldönümü parasını boslari keserek deneyin cok seri oluyor 3 kişi kessen 6 bin puan rahat alıyorsun 6bin puan 12 bronz sandik buda 12 para
    Boslari hemen yakalayip köşeye bi yere saklayın yakın cevrenle kes cok iyi oluyor

Batıl bir dava uğrunda zirve olmaktansa Hakk davada zerre olmayı tercih ederim !
  • 14.02.2017 Güncelleme

Seviye 49
    Ork Dişi Başarısız [7 Kaldı]
    Öfke Başarısız [M3'e 2 BK]
    Hava Kılıcı Başarılı [M3'e 1 BK]
    At Evcilleştirme Başarılı [Lv.1]
    Dönüşüm Kitabı Başarılı [Lv.2]
    At Seviyesi [3]

Hiç hasılat fotoğrafı koymadığımı fark ettim..
    Evet durum gerçekten vahim.
    Hasılat ;(

1 Günlük olduğunu bilmediğim Silahşör kostümü.. 30 Günlük olduğunu sanıyordum gitti 7 para
    E Madem aldık bir şeklimizi yapalım.

Varsa şekliniz Pyungmo'ya bekleriz. :D

Bir önceki güncellemede belirtmiştim 20 Level'a karakter kasıp ölümcülün efsununu değiştireceğimi.

Kasılıyoruz.

6 Efsun nesnesi sonucu gelen efsun;

Ölümcül Plaka

E madem hasılat yapamıyoruz hazır event varken biraz kasılalım dedim. Eventin son 3 saatine yetişebildim ve bilgelik iksiri, kek, pet ile birlikte 3 saatte 6 Level kastım 42-48.

Level Up

Karakterin şuanki halinden bir görüntü.

Level 49

Fotoğrafta belirttiğim günlük sayfası 47. seviyede verilen Vahşi Yüzbaşı sayfa göreviydi. Günlük sayfası depodayken Uriel'e 1-2 kez tıkladım sanırım sayfa olmadan görevi kabul etti şuan 6. sayfa görevindeyim. Kabul etmediyse de 5. Sayfa görevinin vereceği exp çöpe gitti.. :wacko:

2 Adet yontulmuş simya yaptım. Birisi Güç + Savunma yakut diğeri Çeviklik + Ninjalara karşı güçlü safir. Yontulmuşta 2. efsunların bu şekilde gelmesi beni cezbetti bunları elimde tutup antika yapmak istiyorum. :love:

15 Günlük Hırsız Eldiveni, Yang Toplama ve Yang düşmesini iki kat arttıran Altın Para almayı düşünüyorum. Altın Para'yı daha önce kullanan arkadaşlar var mı etkisi olur mu çok ?(

Hasılattan yana hiç bir şeyim yok bir kaç beceri kitabı ve bazı eşyaları satıp 10-15m nakit yapabilirsem iyi.

Hasılat için önerilerinizi bekliyorum şimdilik bu kadar arkadaşlar.

eMyraa wrote:

Takipteyim +1
    Takibin için teşekkürler. ^^

celiko wrote:

yıldönümü parasını boslari keserek deneyin cok seri oluyor 3 kişi kessen 6 bin puan rahat alıyorsun 6bin puan 12 bronz sandik buda 12 para
    Boslari hemen yakalayip köşeye bi yere saklayın yakın cevrenle kes cok iyi oluyor
    Kasılırken 200'den fazla flama topladım eldivenim olmadığı halde. Eğer eldiven de alırsam günde 500 flama yaparım diye düşünüyorum. Bronz sandıktan çıkan parayı bilmiyordum. Oyunda tanıdığım ve güvendiğim sadece bir kişi var, o arada gidiyor boss için ama ben pek uğraşmadım bir kez gittim, onda da 250 civarı puan alabildim diğer bayraklarla çok kavga çıkıyor ve karakterin hp'si düşüktü bu yüzden boss tek atıyordu. Şuan 10K HP var deneyebilirim. Önerin için teşekkürler.

Karakter Gelişim
  • level kasma ile işin yoksa veya da kata takılmıyorsan 2 kat yang çokta muhim değil bana göre. eldiven gerçekten her şekilde lazım metin veya site sana kalmış her ne kadr ikside eldiven olsada açıkça etkileri farklı :D kostüm zırha yansıtmak için sanırım o yüzden 1 günlük :D ölümcül hp li olmakla beraber bana göre hala değişmelik :) elne sağlık :) yatarak yazdığımdan hataları düzeltemedim kusura bakmayın :D
  • eMyraa wrote:

level kasma ile işin yoksa veya da kata takılmıyorsan 2 kat yang çokta muhim değil bana göre. eldiven gerçekten her şekilde lazım metin veya site sana kalmış her ne kadr ikside eldiven olsada açıkça etkileri farklı :D kostüm zırha yansıtmak için sanırım o yüzden 1 günlük :D ölümcül hp li olmakla beraber bana göre hala değişmelik :) elne sağlık :) yatarak yazdığımdan hataları düzeltemedim kusura bakmayın :D
    Denemek için 7 günlük eldiven aldım az çok fark ettiriyor. 2 kat yangta kararsızım metin keserken çok fazla yang düşüyor yang toplama eldiveniyle birlikte iyi iş görür diye düşündüm. Ölümcüle tekrar değişme atıcam geçici kullanıyorum farmlık ya da vslik gelene kadar değiştiricem. Şuan server piyasası allak bullak çok pahalıya da item var çok ucuza da neredeyse yarı fiyatına itemler var pazarda ama alıcısı yok bir şekilde bir yerden hasılata başlamam gerek ucuza gördüğümü alabilmem için. Şuan boss kesiyorum bronz sandık alıcam. Çalınan anka ayakkabının da izi kaldı arada ankanın olduğu fotoğraflara bakıyorum ;( Yorumun için teşekkürler. ^^

Karakter Gelişim
  • yang toplama , yang düşürme gayet gereksiz bence sonuçta mavi ejder 100m atmayacak bize biz garibanlar ekmegimizi tastan çıkaracağız :)) bence rüzgarın ayakkabısı ve hırsız eldiveni alıp metin kesmeliyiz bu etkinlikleride olabildiğince değerlendirmek
    Ayrıca simya işini ne yapıyorsunuz günde kaç cor yapabiliyorsunuz

Batıl bir dava uğrunda zirve olmaktansa Hakk davada zerre olmayı tercih ederim !
  • celiko wrote:

yang toplama , yang düşürme gayet gereksiz bence sonuçta mavi ejder 100m atmayacak bize biz garibanlar ekmegimizi tastan çıkaracağız :)) bence rüzgarın ayakkabısı ve hırsız eldiveni alıp metin kesmeliyiz bu etkinlikleride olabildiğince değerlendirmek
    Ayrıca simya işini ne yapıyorsunuz günde kaç cor yapabiliyorsunuz
    Haklı olabilirsiniz ama denemek istiyorum sonucu hep birlikte görürüz :beer:

Şuan okuldayım akşamları giriyorum, artık metin keserek exp kazanıyorum.

Etkinlik konusuna gelirsek üst üste bronz sandık alımlarımda 500-1000-1500 puanım gitti yani 3000 puanım varken 6 sandık alabilcekken 3 sandık alabildim puanlarım fazladan gitti böyle bir oyun hatasına rastlamak da şans gerektiriyor, sanırım o da bana vurdu :shit:

Simyaya gelince şuan elimde 2 adet yontulmuş ve bir kaç tane işlenmemiş var şimdilik simya ile uğraşmıyorum, sadece günde 3 cor alıyorum.

Yorumun için teşekkürler. ^^

Karakter Gelişim
  • Öncelikle selamlar konun hayırlı olsun umarım kalıcı olursun ilgisizlikten benim gibi pes etmezsin :dash:

Bence 55 Level'de kalmalısın nedenini sorucak olur isen bir sürü para kaynağın olucak sıkılmaz isen

Örnek verecek olur isek:

1 Hesap alıp tüm çarlarını 30 levele kas hepsinin simyasını yap günde 15 cor depodan aktar 1 çarda topla hepsini

Ay'lık hesaba vurdugun zaman 420 cor geliyor rahat 10-15 antika çıkartırsın buda sana demek minimum 500-600m Biz 8 günde 950mlik antika çıkarmıştık.

Nasıl kasıcağına gelir isek; Öncelikle site eldiveni alıyorsun ve skillerin gelişip biyalog vb. şeyler geliştiğinde yani defansını hazır hissettiğinde gidiyorsun kuleye tavsiyem elinde nakit varsa 200 300 adet pelerin al ( Kesinlikle çıkartıcaksın parasını güven bana :saint: ) Daha sonra kuleye şamanın ile çıkıyorsun pelerin basa basa paşalar gibi etp'ni kasıyorsun. Etp kasmak baydı mı? Metini kesip yukarı çıkıyorsun lanet metinleri katına kadar 2-3-4 bk 20-25 etp'de öyle atıyor tekrar inip devam ediyorsun buda mı baydı? Gidiyorsun sohana 55 level metinleri temizliyorsun kesebiliyorsan 65 leride kesebilirsin buda baydı diyorsan gidiyorsun köyde ucuz item bulup 5-6m kar bırakıcak ticaretler yapıp pazar kuruyorsun sonuç olarak 1 haftada 105 cor yani şanslıysan 2-3 Antika demek bu güzel para kasarsın.

Bu yöntemi beğenmedim bana gelmez diyorsan yine eldiven alıp 55 de lord'a gidebilirsin şaman kasman %100 gerekli.
    6 Ch'den şanslıysan 1 adet yumurta atar ve ordaki slotlardan etp kasabilirsin sersemli kalkanın var zorlanmazsın.
    1.5 Envanter etp falan olunca indir şamanı at yançara gel devam hem etpni hemde günde 3-5 yumurta kasarsın yumurtalar genelde çoğu serverde 3-5m arası oluyor easy money.

Ben bunların hiç birini beğenmedim çünkü elimde hiç nakit para yok diyorsan. Tapınağa git cevher kas +1+2 taşlar düşür cevherleri işle ve sat böyle biraz hasılat yap. Daha sonra dediğim gibi önce 2-3m daha sonra 5-6m bırakıcak ticaretlere girip kendini geliştirebilirsin başarılar takipteyim.
  • Öncelikle konun hayırlı olsun dostum takipteyiz.

KINGEvador wrote:

Öncelikle selamlar konun hayırlı olsun umarım kalıcı olursun ilgisizlikten benim gibi pes etmezsin :dash:

Bence 55 Level'de kalmalısın nedenini sorucak olur isen bir sürü para kaynağın olucak sıkılmaz isen

Örnek verecek olur isek:

1 Hesap alıp tüm çarlarını 30 levele kas hepsinin simyasını yap günde 15 cor depodan aktar 1 çarda topla hepsini

Ay'lık hesaba vurdugun zaman 420 cor geliyor rahat 10-15 antika çıkartırsın buda sana demek minimum 500-600m Biz 8 günde 950mlik antika çıkarmıştık.

Nasıl kasıcağına gelir isek; Öncelikle site eldiveni alıyorsun ve skillerin gelişip biyalog vb. şeyler geliştiğinde yani defansını hazır hissettiğinde gidiyorsun kuleye tavsiyem elinde nakit varsa 200 300 adet pelerin al ( Kesinlikle çıkartıcaksın parasını güven bana :saint: ) Daha sonra kuleye şamanın ile çıkıyorsun pelerin basa basa paşalar gibi etp'ni kasıyorsun. Etp kasmak baydı mı? Metini kesip yukarı çıkıyorsun lanet metinleri katına kadar 2-3-4 bk 20-25 etp'de öyle atıyor tekrar inip devam ediyorsun buda mı baydı? Gidiyorsun sohana 55 level metinleri temizliyorsun kesebiliyorsan 65 leride kesebilirsin buda baydı diyorsan gidiyorsun köyde ucuz item bulup 5-6m kar bırakıcak ticaretler yapıp pazar kuruyorsun sonuç olarak 1 haftada 105 cor yani şanslıysan 2-3 Antika demek bu güzel para kasarsın.

Bu yöntemi beğenmedim bana gelmez diyorsan yine eldiven alıp 55 de lord'a gidebilirsin şaman kasman %100 gerekli.
    6 Ch'den şanslıysan 1 adet yumurta atar ve ordaki slotlardan etp kasabilirsin sersemli kalkanın var zorlanmazsın.
    1.5 Envanter etp falan olunca indir şamanı at yançara gel devam hem etpni hemde günde 3-5 yumurta kasarsın yumurtalar genelde çoğu serverde 3-5m arası oluyor easy money.

Ben bunların hiç birini beğenmedim çünkü elimde hiç nakit para yok diyorsan. Tapınağa git cevher kas +1+2 taşlar düşür cevherleri işle ve sat böyle biraz hasılat yap. Daha sonra dediğim gibi önce 2-3m daha sonra 5-6m bırakıcak ticaretlere girip kendini geliştirebilirsin başarılar takipteyim.
    Bu arkadaşımızın verdiği öneriler emin ol altın değerinde 4 günde sadece gunde 'eldivenle' 2 saat etp kasarak 150 etp için,150-200m arası nakit yapabilirsin.Bunun yanında kastıgın yere göre + basma itemleri sana ek gelir sağlar ki bunun yanında flama vs. de rahat bir şekilde düşüyor.Takipteyiz.
  • KINGEvador wrote:

Öncelikle selamlar konun hayırlı olsun umarım kalıcı olursun ilgisizlikten benim gibi pes etmezsin :dash:

Örnek verecek olur isek:

• Verdiğin öneriler için çok teşekkür ederim. Hasılat için izleyeceğim yol sayende kafamda belirdi bir an önce 55 level olup lanet kitabı görevinden sonra şamanımı da 40. seviyeye getirip kuleyi denemek istiyorum daha önce de kule farmını duymuştum ama bu kadar net değildi.
    • Damar konusuna gelirsek envanterimde kazmam bulunuyor metinden düşen +0,1,2 taşları alıyorum zaten önüme çıktıkça damarları da kazıyorum boş geçmiyorum.
    • Lord'dan çok gelir elde edebileceğimi düşünmüyorum çünkü yürüyen maymun bile gecenin 3üne kadar dolu oluyorken lordu boş yakalamam çok zor. Site eldivenim var 6 günü kaldı onunla önümüzdeki eventte ayışığı yapmak istiyorum bu geceki güncellemede belki 54 görürsünüz beni.
    Şuanda hava kılıcını P yapana kadar kasmayı düşünmüyorum bu da nerden baksanız 4 aydan fazla sürebilir. (Ruh taşı serverda 2mken hava bk 3m ?( :cursing: )

Akşam karakter güncellemesi yaparım takip ettiğiniz için teşekkürler
    ^^

Karakter Gelişim
  • KINGEvador wrote:

Örnek verecek olur isek:

Hocam o kadar güzel özetlemişsin ki benim bi 55 kasasım geldi :)
  • Güncelleme 15.02.2017

Level up 51
    Hava Kılıcı Başarısız [M3'e 1BK]
    Öfke Başarısız [M3'e 2BK]
    Ork Dişi Başarılı [6 Kaldı]

Kasa 7M
    Pazar hesabında satılacak 1 sayfa BK 1 sayfa da item bulunmaktadır. 20-30m civarı gelecektir.
    Beceri Kitabı Başarısız

KINGEvador'un önerisiyle şeytan kulesine kalıcı olarak olmasa da bir göz atmak için gitmek istedim.

Kule

Şuan için 355 defansım bulunmakta pelerin bastığımda okçu slotlar 10 saniye sonra beni yatırıyor 10 dakikanın sonucunda 13 adet ETP kastım pelerini yarım oda slota bastım ölümsüzler zaten çok vuruyor onlara hiç dayanamıyorum ama normal slotlarda kesebiliyorum 3 atağa ölüyorlar ben de biraz dayanabiliyorum, bu yaptıklarım şamansız olarak denendi ve büyük bir kısmı pelerin basmadan, kulede başka bir bayraktan adamın da slot kesmesiyle birlikte 10 dakikada 13 ETP sonucuna ulaşıldı .

Şimdi elimdeki kolye ve küpeyi satıp yerine +9 hpli deri çizme ve 20 ölümsüz 15 ok abanoz küpe alsam nasıl olur? kalkanımda %6 ölümsüz bulunmakta eğer nakit iyi bir fiyata satabilirsem ölümsüz sersemlikli bir kalkan da almaya çalışırım. Dolunaya da değiştirme efsunu atıp ölümsüzlere karşı güç getirmeyi düşünüyorum zaten 5 tane 30 level'a simya için çar kasacağımdan dolunay için de o sırada bir kaç tane çar kasarım sıkılmazsam eğer belkide 10 tane 30 level çar yapabilirim bilmiyorum karakter dayansa günde 150'den fazla ETP kasarım diye düşünüyorum.
    Zırhıma da 15 ok hp absorbe ve hp getirmeye çalışıcam şansım yaver giderse bu veya buna yakın bir efsun yakalarım.

Kule için yapmak istediklerim bunlar şimdi size bir soru sormak istiyorum.

Server'da antika yakutlar 110m civarı bir fiyata satılıyor her cor'dan yakut çıkacağı kesin olmadığına göre sağlam bi hesap kitap yapmak gerekli antika satan çok pazar var 1. köyde.

Toplu alımlarda 175K'dan ETP alan gördüm -en az 300 ETP 500 ETP yazan insanlar-.Yine de en kötüsünü düşünüp ETP'yi 110K'dan hesaplarsak günde 200 ETP kasıldığını düşünelim. 200 ETP = 21M = 20 Cor Draconis. Ki daha yüksek fiyattan satılıp 25M'in 20 Cor'a eşit olduğu bir fiyat ayarlayabilirim. Günde 25m ETP kasarak elde edildiğinde 10 günde 250, ayda(30 gün) 750m civarı para yapıyor, bu paranın giderleri de olacak tabii (günlük beceri kitapları, pot, vs).

30 Level'a hesap kasarak cor'a dönüştürüp antika mı yapmalı yoksa ETP satıp riske girmeden paranın keyfini mi çıkarmalı? İtemler ve karakter hazır olduğunda günde 2 saat ETP kasarak 200ü geçilir diye düşünüyorum bugün bu şartlarda elde ettiğim sonuca dayanarak.

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İyi oyunlar

Karakter Gelişim
  • Hesapların tutar ben iki kere kule inip çıkıyorum ölümleri kesip iniyorum 150 etp rahatca düşüyor eldiven ve 40 esya var uzerimde cor acmak gercekten zor gecen 60tane cordan bir tane antika zorla çıkardım vaktim var satarim antika alirim ugrasirim diyorsanız satin antika kovalayin ucuza dedikleriniz mantıklı geldi kule dayanma konusundaysa savunma saldırı değeri bir mat yakut çok işinize yarar ayrıca beyaz şebnem yapabilirsiniz 30 ile 150 savunma veriyor şansınıza göre faydası olur altin kolye ve deri çizme önceliğiniz olsun olumculede 2000 hp hp absorbe saldiri degeri ya da ok fln bu şekil kovalarsiniz efsunlari her şey zamanla olacaktır.
    Unutmadan binek düşürüp savunma seçebilirsiniz mutasyon evrim yapıp
    Iyi forumlar takipteyiz