Kadın Karakterlere Haksızlık

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• kadın haklarını hayvan haklarını savunan biri olmama rağmen bu konuda işsizlik görüyorum sırf laf olsun diye açılan çok basit bir konu bunca sorun sıkıntı var iken gelip böyle bir konu açmak cidden işsizlik.

Hangi çılgın bana zincir vuracakmış?
    Şaşarım!

Feu
  • IFEU yazdı:

kadın haklarını hayvan haklarını savunan biri olmama rağmen bu konuda işsizlik görüyorum sırf laf olsun diye açılan çok basit bir konu bunca sorun sıkıntı var iken gelip böyle bir konu açmak cidden işsizlik.
    bunun işsizlik alakası yok yanılıyorsun kadının hakkını her yerde savunup bunu göstermek lazım insanlara
    Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir... Türk milleti milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlükleri yenmesini bilmiştir…
    M.KEMAL ATATÜRK

Teneke FEU
  • loost123 yazdı:

Ben diyorum senin bazı hakların %100 tartışmasız olarak gasp edilmiş ve hala beni rahatsız etmiyor diyorsun. O zaman geçmiş olsun. konuya hala rahatsız olup olmamak üzerinden bakılıyorsa ciddi sorunlar var demektir

Sen o zaman benim %100 gasp edilmiş haklarımı buralarda değil meydanlarda ara..Zırhın görünümünün Kadın olmasını istemen şimdi seni süper bir Kadın hakları savunucusu mu yaptı zannediyorsun.Oyundaki zırhtan,kostümden bile tahrik olan,Kadın oyuncu gördüğünde köpek gibi atlayan erkek oyuncuların olması bence asıl büyük bir problem işte ben bundan rahatsız olurum,sen at gözüyle baktığından dolayı bunları görmüyorsun arkadaşım belli..Kadınlar ve hakları oyunda böyle küçücük basit bir konuyla savun sen aferin.Oyunu bırak reelde ki gasp edilmiş haklarıma bak sen mesela bak ben sana biraz bahsedeyim; otobüste cam kenarına sinmek, sürekli sinirli ve hızlı adımlarla başı yerde yürümek nasıl bir histir duygudur sen bunu bilemezsin.Ama şimdi ben senin açtığın konudan rahatsız olmadığım için geçmiş olsun değil mi :chinese: çünkü sadece oyunda ki kadına zırh görünümünde ki haksızlık beni rahatsız etmeli sen böyle düşünüyorsun ya ... Ağzını açıp suratıma sırıta sırıta bakan ayıları, vücudumuzu inceleyen babamız yaşındaki herifleri de bilmezsin sen.
    Asıl siz de ciddi sorunlar var demektir.
    Önce bir kendinizi eğitin.Bizi koruma yarışına girmeyin.Korunmaya değil, korunmadan yaşamaya ihtiyacımız var.
  • Olympea yazdı:

loost123 yazdı:

Ben diyorum senin bazı hakların %100 tartışmasız olarak gasp edilmiş ve hala beni rahatsız etmiyor diyorsun. O zaman geçmiş olsun. konuya hala rahatsız olup olmamak üzerinden bakılıyorsa ciddi sorunlar var demektir
    Sen o zaman benim %100 gasp edilmiş haklarımı buralarda değil meydanlarda ara..Zırhın görünümünün Kadın olmasını istemen şimdi seni süper bir Kadın hakları savunucusu mu yaptı zannediyorsun.Oyundaki zırhtan,kostümden bile tahrik olan,Kadın oyuncu gördüğünde köpek gibi atlayan erkek oyuncuların olması bence asıl büyük bir problem işte ben bundan rahatsız olurum,sen at gözüyle baktığından dolayı bunları görmüyorsun arkadaşım belli..Kadınlar ve hakları oyunda böyle küçücük basit bir konuyla savun sen aferin.Oyunu bırak reelde ki gasp edilmiş haklarıma bak sen mesela bak ben sana biraz bahsedeyim; otobüste cam kenarına sinmek, sürekli sinirli ve hızlı adımlarla başı yerde yürümek nasıl bir histir duygudur sen bunu bilemezsin.Ama şimdi ben senin açtığın konudan rahatsız olmadığım için geçmiş olsun değil mi :chinese: çünkü sadece oyunda ki kadına zırh görünümünde ki haksızlık beni rahatsız etmeli sen böyle düşünüyorsun ya ... Ağzını açıp suratıma sırıta sırıta bakan ayıları, vücudumuzu inceleyen babamız yaşındaki herifleri de bilmezsin sen.
    Asıl siz de ciddi sorunlar var demektir.

Önce bir kendinizi eğitin.Bizi koruma yarışına girmeyin.Korunmaya değil, korunmadan yaşamaya ihtiyacımız var.
    Seni ve senin hakkını korumaya çalıştığımıda kim söyledi? bana şov yapma konuyuda saptırma. Ben olaya insani açıdan bakıyorum ve 2 insan ırkından birinin haksızlığa uğramasına karşıyım yani kadın haklarıyla ilgili durum yok. Konu bir oyunsa oyunla ilgili konuşulur ve konu bir oyun içinde haksızlıksa oyun içindeki haksızlıkla konuşulur bu bağlamda beni oyun dışındaki haksızlıklar ilgilendirmez. Burada kimsenin korunduğu yok abuk subuk saçma sapan yazmışsın nerden baksan tutarsızlık. Ben burada haksızlığı kendime yapılmış olarak gördüm çünkü olay cinsiyet değil insani bir meseledir eğer erkeği aşağı görseydiler erkeğe karşı yapardılar bu haksızlığı yani şans eseri erkeğe yapılmamış bir haksızlık var dolayısıyla mevzu kadına karşı haksızlık değil insana karşı haksızlıktır. Zerre kadar felsefe ve mantık yürütmeden popülizm içerikli konuşmuşsun. Oyundaki zırhtan,kostümden tahrik olan kişiler toplumdur ve bunu oyun içinde yokedemezsin aynı şekilde diğer bahsettiğin tipleri. Burada konumuz oyunun bize yaptığı haksızlıktır bizim birbirimize yaptığımız haksızlıkları getirip karman çorman edip katma konuya. Anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum oyun bırakma sebebi olacak kadar büyük bu sorunu nasıl kabullenir oyuncular iyiki bırakmışım bu oyunu rezalet.
  • Demişsin ki ''Seni ve senin hakkını korumaya çalıştığımıda kim söyledi? ''konunun başlığına bir bak önce kim söylemiş :chinese: Asıl senin postların birbirinden tutarsız.Ya bi git cicim popülizm içerikli konuşmuşsun diyorsun tavsiyem iyice popülizmin ne demek olduğunu öğren.Senin gibi bir zihniyetle tartışmaya girmek vakit kaybı.Mesaj atıp rahatsız da etme beni ablası haydi git sen oyunda ki zırhların görünümünün dert olduğunu yazmaya devam et.
  • Olympea yazdı:

Demişsin ki ''Seni ve senin hakkını korumaya çalıştığımıda kim söyledi? ''konunun başlığına bir bak önce kim söylemiş :chinese: Asıl senin postların birbirinden tutarsız.Ya bi git cicim popülizm içerikli konuşmuşsun diyorsun tavsiyem iyice popülizmin ne demek olduğunu öğren.Senin gibi bir zihniyetle tartışmaya girmek vakit kaybı.Mesaj atıp rahatsız da etme beni ablası haydi git sen oyunda ki zırhların görünümünün dert olduğunu yazmaya devam et.
    Banada yazıdı post kasma felan diye konu açan o post kasan biz ciddi sıkıntıları var

Hangi çılgın bana zincir vuracakmış?
    Şaşarım!

Feu
  • birinize kitap oku dedim birinizede oyunla ilgili actigin sorun konusu var mi dedim tabiki seviyeniz gereği doğal olarak buraya gelip yazdiniz.
    Baslikta kadin olmasi haksizligin kime yapildigini gosterir ama hangi anlamda savunuldğunu degil. Diger abimizde ilgi cekecek diye cabaliyor hor gormuyorum. Konuya 2 post atmis 2 side bana karsi. Acikcasi ben bu konuyu entelektuel bi seviyesi olanlar icin actim sizi eğitmek icin değil lütfen daha fazla kendinizi kücültmeyin. Bilmiyorsan,anlamiyorsan susacaksin kardesim. Susacaksin ve çapin kadar konusacaksin karsindaki insan seni egitmek zorunda değil. Kişi olan kadin farklidir kavram olan kadin farklidir senin kavram sahiplenme hakkin 0. Ha illa kisisel saldiri yapacam diyecekseniz bidahaki verecegim yanit forum hesabini kapatmana neden olabilir kirici olmamak icin :lol: cabaladim
  • Bunun kadınlara haksızlık olarak yapıldığını düşünmüyorum. Ama yine de karakterin cinsiyetine göre görünse daha iyi olabilirdi.

Bunu bir öneri olarak açtığınızı unutmayın. İlla herkes tarafından desteklenecek diye bir kural yok. Herkes kendi görüşünü söylemekte özgür. Lütfen buna göre davranın. İyi forumlar.