Pet Skil Açma Nesnesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pet Skil Açma Nesnesi

Herkese merhaba arkadaşlar bugün önemli bir konuya değinmek istiyorum.Benim fikrimce nesnee markete pet skili açma nesnesi (2 skili açık petin 3. skilini açan yada 1. skili açık petin 2. skilini açan) gelmesi gerekiyor.Çünkü maymun peti 3. skilli ama kahraman da olsa 3. skili açılmıyor.
    Şimdiden hayır olurmu öyle şey bu olursa bizim razador yumurtalarımız satılmaz,herkez alır bir razador yumurtası kasar sonradan da alır skil açma nesnesini açar ya da öyle olursa herkes alır maymun yumurtası bizim razador yumurtaları satılmaz dediğinizi duyar gibiyim.Ben şimdiden bunlara cevap vereyim.
    1-Berserker becerisi maymunda en fazla 8,razadorda 12 oluyor.Bu sebeple razador peti yapımcılar tarafından zaten üstün kılındığı için yine sizin yumurtalar satılacaktır.
    2-Her player 0.5,0.6 oranında düzenli artan razador isteyeceği için ve hali hazırda alınan razador yumurtalarının kaçtanesinden kaçtanesi 0.5,0.6 oranlı çıkacağınıda hesap ederseniz tek bir player yine sizden 10 larca yine yumurta alacaktır.
    Ben şahsen oyun yapımcılarından bu ürünün nesne markete gelmesini böylece petler arası skil sorunun ortadan kalkmasını diliyorum.Görüşlerinizi sizlerde yazın ki sesimizi duyuralım tekrar herkese iyi oyunlar.