ALBasTRu vs Lycanz0rba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Albastru okuma yazman yok herhalde. Sadece komik bulduğum için bir yorum gözüme çarptı cevap verdim kimin yorumuna cevap verdiğime iyi bak. Videonu bile izlemedim. Kim kimi kesmiş kesilmiş bakmadım bile. Gözümde pazar çarım kadar değeriniz yok. Son postumdur. Cevap verilmeyecektir sizin gibilere bundan sonra ;)
  • Tc1881Tc wrote:

Agamemnondan bu yana hic mi değişmez huyun hemen yanindakilerin gazina gelirsin numan güçlü numan ayakta duruyor(tabiki yongle :D ) seni gaza getirip yönlendiriyorlar yine yarin birgün tek kalirsin bayrak atcam felan filan :)Seni kendi bayrağın bile sevmiyor bizden sevgi bekleme. #MenfaatcilerDunyasi
    Son postumdu cevap vermeyeyim dedim ancak o kadar itici konuşuyorsunuzki yazmamak elde değil. Agamemnondan beri her çarın ile dayak yedin. 1 k küre atarak seni kestiğim videon var elimde. O zamanlar büyü bozma diye birşey yok tabi. Senin gibi büyü bozma gelince okçu karakterini bırakıp şamana geçmedik. Geçen gün 39 defa kesilmen zoruna gitmiş olsa gerek bu kadar ağladığına göre. Bu arada hatırlatayım bu bir savaş oyunu. Sevgi oyunu değil. Sevilmek istiyorsanız başka oyun oynayın. Savaş oyunu. Oyunun hakkını verin. Kırmızı bayrakta ne yaşıyorsunuz anlamadım ben. Sürekli seni seven yok sana şöyle diyorlar şeklinde konuşmalara çok denk geliyorum. Unutmayın meyve veren ağaç taşlanır. Bu arada senin bayrağından adamlar(Lafın gelişi) video atıyor hepsinde 3 yöng birlikte basıyorlar. Onların yöng kullanmasına laf yokta ben yöng kullanıncamı zorunuza gidiyor. Merak etmeyin çarda daha doğru düzgün item yok. Düzenliyorum itemleri çok yakında 1 k damageyi göremeyeceksiniz hiçbiriniz :) Bakalım o zamanda yöng diye ağlayacakmısınız :) Unutuyordum geçen gün 1-1 vs attığımızda üzerimde pençe savunması yok dedin. Kime ne kadar vurduğumu iyi biliyorum. Üzerinde savunma olup üzerimde savunma yok diyen çocuksun. Sadece sen değil hepiniz öylesiniz :) Bastığın marka yaşam yönge de birşey demiyorum. Bir işi siz yapınca normal ben yapınca anormal. Hadi ağlamaya devam bu :lol:
  • numan car degistirme konusunu açacak son adamsin ben 7 sene okcu oynadim ve senin carlarini defalarca kesip rezil ettim 2. Karekter olarak samana geçtim ama sen devamli car degistiren bir oyuncu olarak burda aglama samana geçtin felan diye :)) bi düşün kaçıncı cari oynuyorsun. :))) benim oynadığım karektere laf atanlar savunmasi olmayan yeni karekterde oynuyor yani ağlanacak halini gülüyorsun yine :))

xSaviorAnqeL & xCLeiRea & ALBaSTRu

Liderlik dünya rekoru
  • Tc1881Tc wrote:

numan car degistirme konusunu açacak son adamsin ben 7 sene okcu oynadim ve senin carlarini defalarca kesip rezil ettim 2. Karekter olarak samana geçtim ama sen devamli car degistiren bir oyuncu olarak burda aglama samana geçtin felan diye :)) bi düşün kaçıncı cari oynuyorsun. :))) benim oynadığım karektere laf atanlar savunmasi olmayan yeni karekterde oynuyor yani ağlanacak halini gülüyorsun yine :))
    Savunması olmayan karaktermi :)) Savunması olmayan karaktere karşı 50 savunman var. Savunma olmuyor evet haklısın. Kesilince savunmanız veya iteminiz olmaz. Madem savunmasız çar diyorsun ben videoları bulayım burada paylaşayım bakalım savunmalı çarlara nasıl kesilmişsin. Ben istediğim karakteri hakkıyla oynar istediğim zamanda bozarım. Büyü bozma taşı geldiği zaman şamana geçen sensin. Videolarını tekrar paylaşırım burada herkes izler kimin ne olduğunu. Ben maseratideyken okçunu düz vuruş ile kesiyordum sende ne var diyordun hiçbir bedensel karakter bu kadar vuramıyor diye söylenip duruyordun en son :) Bana kendini tanıtma bu çeyrek şaman karakterinin videosunuda atarım herkes izler. Bundan önceki yıllanmış videolar büyücün okçun ve diğer karakterlerinin kesiminide birlikte atarım. Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur hadi işine
  • tc1881tc
    Cogul konusuyorsun sahis konus numan kimki mavidekiler muhtac olsun bir kac kisiyle iyi diye herkezle iyi oldugu anlamina gelmez
    Numanin surasinida biliriz savascisinida onlar nasil rafa kalkmissa buda oyle kalkacaktir
    Oyle insanlar tanidim ki
    Ne soyledigi yalanlar biter
    Nede soyledigi yalanlar vicdanini rahatsiz eder
  • oneescobar wrote:

tc1881tc
    Cogul konusuyorsun sahis konus numan kimki mavidekiler muhtac olsun bir kac kisiyle iyi diye herkezle iyi oldugu anlamina gelmez
    Numanin surasinida biliriz savascisinida onlar nasil rafa kalkmissa buda oyle kalkacaktir
    Haklısın kusura bakma ben mavideyken numana laf atanlar simdi yaninda abi kanka diyorlar. Genelleme yapmamak lazim onlar kendini biliyor :))

Liderlik dünya rekoru
  • BeastLy wrote:

CAnı gonulden tebrık ederım elıne saglık ama vıdeoya degmıyecek kısılerı vıdeo alman helekı car sayıp vs atmana cok kızıyorum ee genede emeğin gecmıs bızede tebrık etmek duser :)
    Teşekkür ederim aslında videosunu atmamda devamli bi yaşam içtin kemik var hilal var video atamazsin ictiklerin gözükür diye kışkırtıyor. Bizde kırmadık arkadaşı.

IIGuareSx wrote:

tebrik edrim kardeşim
    Teşekkür ederim.

KILICBONIE wrote:

Tebrikler Mahir Güzel Kesimler, Başarılarının Devamını Dileriz :)
    Tesekkur ederim ;)

Liderlik dünya rekoru