ALBasTRu vs Lycanz0rba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• şuan videonu yapıorum kurdu zaten kesersin simyalarını attıgım videoda göstericem merak etme 3 tane simyası bitik ve mat simyaları
    1.%50 büyü bozma haksız yere tanıdıgı avantajın keyfini sürmekte özgürsün
    2. savunamsı olmayan bi çarsın şaman + şaman taşı ayrıca kurdumun biolog bitmemiş
    3. elindeki +6 kurt tuzagı
    bu kadar avantajın varken kritik delici basmışsın buda senin ne kadar korktugunu gösterir
    madem o kadar çardın

bu videoya iyi bak 2-1 yine kesilmişsin sen yinede savunmasız çar kesitigine sevinmeye devam et ki sana oyuncu diyenlerin kitlesi belli olsun :) sanırım en güzel cvpları aldın :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:
    paranla şeref kazanma,
    şerefinle para kazan ki;
    paran bittiginde,
    şerefinde bitmesin!
  • zorbaokan wrote:

şuan videonu yapıorum kurdu zaten kesersin simyalarını attıgım videoda göstericem merak etme 3 tane simyası bitik ve mat simyaları
    1.%50 büyü bozma haksız yere tanıdıgı avantajın keyfini sürmekte özgürsün
    2. savunamsı olmayan bi çarsın şaman + şaman taşı ayrıca kurdumun biolog bitmemiş
    3. elindeki +6 kurt tuzagı
    bu kadar avantajın varken kritik delici basmışsın buda senin ne kadar korktugunu gösterir
    madem o kadar çardın

bu videoya iyi bak 2-1 yine kesilmişsin sen yinede savunmasız çar kesitigine sevinmeye devam et ki sana oyuncu diyenlerin kitlesi belli olsun :) sanırım en güzel cvpları aldın :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:
    Ya okan :D ne komiksin sen bak şimdi güzel kardeşim lycanla ws diye ağlayan sendin attık savsız simyasız oldu çar :D
    Şamanımla ws atarken savunma saldırı markası çekmeden karşıma cıkamayıp 6.8k vuran yine sensin üstüne üstün çapkınla beraber dalıp kestim felan diye ağlayan yine sensin :D

Videoyu sen yaşam içtin şunu taktın bunu taktın dedin diye attım kayda aldığım bir karekter degilsin !
    Sen benim çarı birebirde kesmek için yöng saldırı savunma markası almak zorundasın bunu unutma :)
    Diğer şekil rakibim değilsin :))

xSaviorAnqeL & xCLeiRea & ALBaSTRu

Liderlik dünya rekoru
  • lYENiLMEZZ wrote:

1.si kritik delici basmıssın gibi değersiz sözler kullanmıssın videona iyi bak bitek hilal yok ;)
    2.si Savunman yok biyolok yok simyalar mat şu şöyle bu böyle gibi saçma şeyler yazmıssın zoruna gidiyorsa oynama.
    3.sü Asla tam manasıyla bir player olamassın.
    Doğru söze ne denir :) ağzına sağlık ibrahim.
    Arkadaşın üzerinde full büyü savunması,beceri hasarına karşı koyma var bunlar savunma değil gibi gelip gidiyor savunmam yok ,savunmam yok diye ağlıyor :D

Liderlik dünya rekoru
  • lYENiLMEZZ wrote:

Aynen krdsm eğer bu player yani gerçek oyuncalarla kıyaslanıcak biriyse ağlamicak kes kesil yazmicak daha önceki videolarda dedikleri gibi savaştan çok gereksiz sohbetleri var.
    yenidünya burdadamı varsın oyuncuymuş peh bide mide millete cene yapıyor senın 3 carla yazdıgın hakaret ettıgın videolarını atımı la IYENİLMEZ 120 LVL IIYENİLMEZ 31 LVL TAKOZ 35 MI 40 MI ne 3 cardan kendini öven haakaret eden bir kişilk olmaz sanırım 1.2 keslince ceneye vuran yenidünya seni bak cok sevdigim bir kelimeyi sana kapak olsun diye yapıstırıyorum aşağıyı oku kendini tanı

KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ sana özel olsun bu kelime yenidünya mazlumesi :)

şimdi bu şaman arkadaş benle svaasırken ne demiştin simya yokken vurduklarınamı gitti aklın demiştin şimdi taktım demiştin degilmi ? aradan belirli zaman sonra numan senı ezerken simyam yok diye aglıyordun şu simyalarını bi göster hele bakalım varmı yokmu
    bak ben senin hic videonu atmadım nedenıne gelince rencide olma dıye yedııgın her vuruş 30 35 k idi okcuna hatırlatım neden okcudan %90 derece dönüşle şamana gectin sen söleme ben söleyim %50 büyü bozma kimsede sav yok taş yok vs vs sizin huyunuz bu hazmedemiyonuz kesilmeyi cardan cara onu ver onu al onu ver onu al tıpkı bu yenidünya mazlumesi yenilmez gibi az sabit carlarda kalın savunmasız carlarla video atmayın biri gelir mudara eder seni şamanı bırakır bu seferde kurtcuk devır alırsın :)
  • kuzey yalani birakta su yedigim 30 35k lari bi atsana:)) yalanla olmuyor bu isler.

Gelelim numana duz 13k kukreme yiyip kritikle 26k yiyen bi karekter 2 tur skil donuyorum buda 90k denk geliyor arkadas olmuyor hani dun akliyordun ya konunda yok 5 saniyede 40k hp basiyorlar diye bunu rakibin bastimi suç ama abilerin bastimi sağlam car oluyorlar degil mi ?

Sen kendi dediğin sözlerle çelişkiye düşen bir oyuncusun hemen bir savunma hemen bir rakibe laf sokma derdine düşeceğine bi tebrik et vs yi arkadaşın istedi ss alıp atmamida okan istedi.

Liderlik dünya rekoru
  • Video için tebrikler.

Şamandaki büyü bozmaları bahanet etmek saçma olmuş lakin pençe savınında germiyan sw inde 3-4 çar hariç hiçbirinde olmamasının avantajını kullanmak isteyerek zihinsel yerine kurtla savaşan biriyse.
    Herşeyin bir başlangıcı ve sonu vardır , sanırım sondayız :dash:
  • KuuZeeY wrote:

yenidünya burdadamı varsın oyuncuymuş peh bide mide millete cene yapıyor senın 3 carla yazdıgın hakaret ettıgın videolarını atımı la IYENİLMEZ 120 LVL IIYENİLMEZ 31 LVL TAKOZ 35 MI 40 MI ne 3 cardan kendini öven haakaret eden bir kişilk olmaz sanırım 1.2 keslince ceneye vuran yenidünya seni bak cok sevdigim bir kelimeyi sana kapak olsun diye yapıstırıyorum aşağıyı oku kendini tanı
    KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ sana özel olsun bu kelime yenidünya mazlumesi :)

şimdi bu şaman arkadaş benle svaasırken ne demiştin simya yokken vurduklarınamı gitti aklın demiştin şimdi taktım demiştin degilmi ? aradan belirli zaman sonra numan senı ezerken simyam yok diye aglıyordun şu simyalarını bi göster hele bakalım varmı yokmu
    bak ben senin hic videonu atmadım nedenıne gelince rencide olma dıye yedııgın her vuruş 30 35 k idi okcuna hatırlatım neden okcudan %90 derece dönüşle şamana gectin sen söleme ben söleyim %50 büyü bozma kimsede sav yok taş yok vs vs sizin huyunuz bu hazmedemiyonuz kesilmeyi cardan cara onu ver onu al onu ver onu al tıpkı bu yenidünya mazlumesi yenilmez gibi az sabit carlarda kalın savunmasız carlarla video atmayın biri gelir mudara eder seni şamanı bırakır bu seferde kurtcuk devır alırsın :)
    Kuzey sen çar dglsin yine forum engeli yersin bak :) topluda düz 16 18 20 kritkle 42k 31k videolarını atıcam ettigin hakaretlerdr dahil bn sadece kendi çarımdan yazarım hakettmissen ederim yalana gerek yok her zaman dedigim gibi sende player dglsin istedigin yerde istedigin zaman zırhsız videolu yaşamsız vsye varım karakterin 120 ama onu kullanan herkes player olamaz 7 8 kişi gelip sonra sehre gecince kalabalık çarı gibi boş kelimeler yazıyosunuz pardonda 6-1 kesim videom var zırhsız hemde :))) size özel damage denemesi güzel bir videoyla gelecektir yorum yok cvp yok lYENiLMEZ ezer ve geçer :) Taklitler aslını yüceltir çalıntı sözlerle gelme bana kendin ol mazlum ;) iyi forumlar.
  • anlayıs kıtlıgı sizde ise kabahat bendemi daha farklı sölerdimde siz anlayın ? !!!

ben hic bir zaman yedigim damegeden gocunmadımda inkar etmedimde ben kişileri düz kestigimden 5 saniye sonra inkarını videoya almıs biriyim bu oyundur kesersin kesilirsin kral car yokta sizde cenebazlar var istersen onların hakaret iceren keslince ceneye vuran videolarını yükleyim bıde kalkmıs ahem kesıyor burda gereksiz insan yenidünya yenilmez sana la lafım 3 cardan yazan mazlume

şuan saten oyunda adaletsiz 4 car var bu size biz fark etmez neyse o özetleyim

1. okcu tabiri caizse 20 metreden vurusş gücünü düsürmeden skıl atıyormu atıyor ki sen yanına gidene kadar yatarsın yakalasanda atla kacarmı kacar haksızlıkmı

2.kurt bütün dengeleri alt üst etmedimi etti bendeki itemleri bozamam dedım defalarca buda demektirki yedek item yapmayı zorunlu kılıyor yani tabirle mecmuriyetten pazar oluyor vuruş gücü bir hayli yüksek hem slot hem bos hem krakter bakımından m6 skıllı bır kurt 120 lvl ful carın slota vurduguna eşit skil atıyor haksılıkmı
    3.şaman şaman herkeste olan bir krakter itemi dizildiginde savasırmı savasır ben bunu kendıme yakıstırırmıyım hayır hakkıyla savastıgım icin oyun zafından yararlanmam sizin gibi 105 şaman 100 lvl şaman 105 iyileştirme vs mevcuttur bunuda belirteyim herzmaan derim diyorumda şaman yardımcı krakterdir ölede kalmalı büyü bozma taşıda düşürülmeli kim kullanıyorsa yok sayılsın

numana gelince bak yegenim abilerim degil kardeşlerim arkadaşlarım ben kimseyi savunmam kim ne yapıyorsa ben gene sölerim madem serbestmiş hediye ediliyormuş ep alana bizlerde kullanalım ozamaan görelim kimler yatıyormuş izleriz ilerki zaamanlarda yani ben ne demişsem arkasındayım ben adamın ekranındamıyım bastıgını göreyim celişki senin kafanda kimseye laf sokma derdinde degilim sadece o gün köyünüzde agladını okudum aşagıdan simyam yok şu yok bu yok haksımıyım yok öle degil dersen videoları incelerim cıkar yazdıkların:)) tbr konusuna gelince neye istinaden kafan basmıyor senin çocuk adam sende ne takılı ne var diye deneme yapmıs eşit bir vs mi sence sen onu bunu bırakta yok dedigin var dedigin çelişkili olan simyalarını 2 taraflı bir videosunu cek at bakalım izleyek varmı yokmu :)
  • KuuZeeY wrote:

anlayıs kıtlıgı sizde ise kabahat bendemi daha farklı sölerdimde siz anlayın ? !!!

ben hic bir zaman yedigim damegeden gocunmadımda inkar etmedimde ben kişileri düz kestigimden 5 saniye sonra inkarını videoya almıs biriyim bu oyundur kesersin kesilirsin kral car yokta sizde cenebazlar var istersen onların hakaret iceren keslince ceneye vuran videolarını yükleyim bıde kalkmıs ahem kesıyor burda gereksiz insan yenidünya yenilmez sana la lafım 3 cardan yazan mazlume

şuan saten oyunda adaletsiz 4 car var bu size biz fark etmez neyse o özetleyim

1. okcu tabiri caizse 20 metreden vurusş gücünü düsürmeden skıl atıyormu atıyor ki sen yanına gidene kadar yatarsın yakalasanda atla kacarmı kacar haksızlıkmı

2.kurt bütün dengeleri alt üst etmedimi etti bendeki itemleri bozamam dedım defalarca buda demektirki yedek item yapmayı zorunlu kılıyor yani tabirle mecmuriyetten pazar oluyor vuruş gücü bir hayli yüksek hem slot hem bos hem krakter bakımından m6 skıllı bır kurt 120 lvl ful carın slota vurduguna eşit skil atıyor haksılıkmı
    3.şaman şaman herkeste olan bir krakter itemi dizildiginde savasırmı savasır ben bunu kendıme yakıstırırmıyım hayır hakkıyla savastıgım icin oyun zafından yararlanmam sizin gibi 105 şaman 100 lvl şaman 105 iyileştirme vs mevcuttur bunuda belirteyim herzmaan derim diyorumda şaman yardımcı krakterdir ölede kalmalı büyü bozma taşıda düşürülmeli kim kullanıyorsa yok sayılsın

numana gelince bak yegenim abilerim degil kardeşlerim arkadaşlarım ben kimseyi savunmam kim ne yapıyorsa ben gene sölerim madem serbestmiş hediye ediliyormuş ep alana bizlerde kullanalım ozamaan görelim kimler yatıyormuş izleriz ilerki zaamanlarda yani ben ne demişsem arkasındayım ben adamın ekranındamıyım bastıgını göreyim celişki senin kafanda kimseye laf sokma derdinde degilim sadece o gün köyünüzde agladını okudum aşagıdan simyam yok şu yok bu yok haksımıyım yok öle degil dersen videoları incelerim cıkar yazdıkların:)) tbr konusuna gelince neye istinaden kafan basmıyor senin çocuk adam sende ne takılı ne var diye deneme yapmıs eşit bir vs mi sence sen onu bunu bırakta yok dedigin var dedigin çelişkili olan simyalarını 2 taraflı bir videosunu cek at bakalım izleyek varmı yokmu :)
    Ya yok oyle dunya kesince kestim kesilince seni denemek için attım diye :))
    Çocuk mu kandiriyorsunuz siz komik olmayın.
    Bu oyundaki en adaletsiz karekter lycandir sonradan geldiği için fakat diğer karakterlere laf atma hakkin yok senin zihinselin savunmasiz cara 30 40k duz vururken bizim carlarimiz 20 40 25 50 zor görüyor esit olmayan tek karekter zihinsel ve lycandir :)

Liderlik dünya rekoru
  • Tebrıkler dostum herzamankı aglama versıyonları okan ve ekibi aglıcaksanız oynamayın bu oyunu kımse senı zorla ws davet etmıyo kesılmısssen tebrik etmesini bileceksin herkes özgür :) kırıtık delıcıye kadar bakıyorsan kemık taksa heralde bu konuya aglamalarını yazmakla sıgdıramıyacaksın sankı :))
    +kuzey ölüm senin peşinde sen neyin peşindesın her konuda sen varsın :))
  • Ozora wrote:

Tartışmanıza forum kuralları dahilinde devam ediniz lütfen.
    Teşekkürler adminim fakat arkadaşlar istekleri üzerine ws atıyoruz yediremiyorlar foruma ss atmamızı istiyorlar onuda atıyoruz hala çamur atmaya çalışıyorlar rakiplerimiz olgun ve ağır başlı kişiler değil onlar adınada özür dilerim uyarinizi dikkate alacağım.

llRolex wrote:

Tebrıkler dostum herzamankı aglama versıyonları okan ve ekibi aglıcaksanız oynamayın bu oyunu kımse senı zorla ws davet etmıyo kesılmısssen tebrik etmesini bileceksin herkes özgür :) kırıtık delıcıye kadar bakıyorsan kemık taksa heralde bu konuya aglamalarını yazmakla sıgdıramıyacaksın sankı :))
    Teşekkür ederim dostum benimde zoruma giden tek şey savaşlarda ağlayan taraf devamli kendileri yazi yazmadan savasmiyorlar fakat herzaman bizim yazdigimizi söylüyorlar :) ben utanıyorum arkadaşlar adına oyunu çok takıyorlar.

Liderlik dünya rekoru
  • kuzey benim okcum senin bayrağındaydi rakiplerimde suan bulunduğum bayrakta bana 20 30k vuran varmi suanki dostlarıma soruyorum:)) sen böyle iftira atarak kendini kandirirsin ben mavideyken seni muhattap alan bir oyuncu değildim ki :) sen kimsin ben seni muhattap alayım carlarimin adını veya forumdaki konularima yorum yaparak meşhur olmaya çalışmak yerine az carını gelistirde seni millet övsün:)
    Benim konumu kirletme lutfen seni ve gereksiz yorumlarını burda görmek istemiyorum çünkü sen edepsizlik yapıyorsun ağzını bozuyorsun. :puke:

Liderlik dünya rekoru
  • Ws için tebrik ederim. Köy basmaya bile geldiğinde kesilince çardan çara geçiyor bu :D Sana büyü bozmanın avantajı vs. demiş ama nedense sabit tek çarda oynayamıyor. Demek ki kendinin de kullanmak istediği bazı avantajlar var. Bunlar karşısındaki kişide eksikler olsa ''ağlama, fakir misin, ne yapalım alsaydın, gibi sözler sarf ederler ama kendileri kesildiğinde o yok, bu yok diye bahaneler üreterek kendini kurtarmaya çalışırlar. Bence gayet eşit bir ws olmuş tekrar tebrik ederim :thumbup:
  • llRolex wrote:

Tebrıkler dostum herzamankı aglama versıyonları okan ve ekibi aglıcaksanız oynamayın bu oyunu kımse senı zorla ws davet etmıyo kesılmısssen tebrik etmesini bileceksin herkes özgür :) kırıtık delıcıye kadar bakıyorsan kemık taksa heralde bu konuya aglamalarını yazmakla sıgdıramıyacaksın sankı :))
    Şu yorum dikkatimi çekti. İşi gücü gösteriş olan bir bayrağın gösterişli oyuncuları. Kaç kere buraya senin ve abilerinin videosunu attım. Hanginiz tebrik etti. Kesilmişsen tebrik etmesini bileceksin diyede yorum atmış utanmadan :D
  • HuriCihan wrote:

Ws için tebrik ederim. Köy basmaya bile geldiğinde kesilince çardan çara geçiyor bu :D Sana büyü bozmanın avantajı vs. demiş ama nedense sabit tek çarda oynayamıyor. Demek ki kendinin de kullanmak istediği bazı avantajlar var. Bunlar karşısındaki kişide eksikler olsa ''ağlama, fakir misin, ne yapalım alsaydın, gibi sözler sarf ederler ama kendileri kesildiğinde o yok, bu yok diye bahaneler üreterek kendini kurtarmaya çalışırlar. Bence gayet eşit bir ws olmuş tekrar tebrik ederim :thumbup:
    Teşekkür ederim bu arkadaşlar anlamaz bence hiç nefes yormayin :)
    Numan yapacak yorum bulamadin mi huricihan arkadaşa laf atmaya çalışıyorsun.
    Konumu kirletme lütfen !

Liderlik dünya rekoru