Pinned Oyundan atma problemi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ben win10 kullanıcısıyım ve bende kule çıkamaz oldum.TRAKYALI arkadaşımızın da belirttiği hatadan alıyorum.Sistemim gayet iyi kasma ısınma vs yok.Kuleyi yapıyorum katil yapacağım oyun atıyor.Pazarı diziyorum tam kuracağım oyun atıyor.Hiç ortasında veya başında attığını görmedim hep her işin sonunda atıyor.Şaka gibi değil, küfür gibi resmen.Soğudum ve sıkıldım.Çözüm bulmak dileğiyle iyi forumlar.

• TWDR wrote:

Ben win10 kullanıcısıyım ve bende kule çıkamaz oldum.TRAKYALI arkadaşımızın da belirttiği hatadan alıyorum.Sistemim gayet iyi kasma ısınma vs yok.Kuleyi yapıyorum katil yapacağım oyun atıyor.Pazarı diziyorum tam kuracağım oyun atıyor.Hiç ortasında veya başında attığını görmedim hep her işin sonunda atıyor.Şaka gibi değil, küfür gibi resmen.Soğudum ve sıkıldım.Çözüm bulmak dileğiyle iyi forumlar.
      win10 da genellikle yaşanıyor anladığım kadarı ile. Öncelikle ekran kartı, grafik kartı ve direct x i güncelleyin. akabinde yakın zamanda yeni bir windows güncellemesi geldi. Onuda güncelleyiniz. Sorun devam ederse ticket atınız.
    • Adramis wrote:

TRAKYALI wrote:

Özellikle son yapılan bakımdan (20. hafta - 17.05.2017) sonra kule çıkamaz oldum pazar kurduğum hesabım bile durduğu yerde oyun kapanıyor ve ???? ???????? ?????? hatası veriyor ne demekse artık. Event değil çözüm istiyoruz...
      win10 mu kullanıyorsunuz
      Hayır win7 kullanıcısıyım. Ayrıca 6 ch de de kule çıkmaya çalıştım 3 - 4 kez ???????? hatası aldım ki bu sadece bende değil aynı anda kule çıktığım kişilerde bundan müzdarip. Kat atlarken %90 oluyor bu sorun. 3 farklı kişi kule çıkıyoruz 3 ümüzünde 1 çarının aynı hatadan dolayı düştüğü de oldu. Sorun son yapılan güncellemeden kaynaklı. Daha öncede bu hatayla karşılaştığım oldu ama ayda bir kez anca. Aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum fakat son yapılan güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu sorunun. Aynı hatayı aldığımda fotoğrafı paylaşacağım.
    • hata kodumuz olmadan da atıyor sayın modum. gerçekten bıkkınlık getiriyor artık. ticaret camı sürekli atıyor,şamandan ışınlanınca buga girip öylece kalıyor,ch1de pazar kurduktan bisüre sonra durdukyere oyundan atıyor(çoğu kişiyi aynı anda atıyor), kule yaparken sürekli atıyor. nesne marketi açarken atıyor. bu sorunların çözülmesini istiyorum ve binlerce kişi hatta oyunu oynayan herkes ister. lütfen bu konu üzerinde yoğunlaşın,okadar çok oyun atıyorki anlatamam.. birde ch1e girerken ve ch1de dolaşırken atıyor
    • şuanda herkes bu sorunla karşı karşıya lütfen acilen bu konuya el atılmasını rica ediyorum kule yapıyorum tam mühür katında atıyor bu işlem 5 kez olunca insanın morali bozuluyor win 7 kullanıyorum ve bilgisayarım darboğaz yapması imkansız a10 7870 k apu sistem ve r7 240 ekran kartı kullanıyorum.

• Oyun oynarken Sorun yok fakat öyle bi yer geliyorki ya oyun Tamamen Kapanıyor yada ???? seklinde Hata veriyor.
      Bunu Win7-Win8-Xp-Vista Hepsi ile denedim. Güncelleştirmeleın hepsi yapılmıs olmasına ragmen sürekli oluyor.

Bu Savas ortasında oldugunda çok can sıkıyor.

Mutluluk gökteydi ve sen benim omuzuma küçük gelen kanattın
      Beni ektiğin kadar bitki ekseydin şimdiye kadar olurdu bi çok ormanın
    • TRAKYALI wrote:

Adramis wrote:

TRAKYALI wrote:

Özellikle son yapılan bakımdan (20. hafta - 17.05.2017) sonra kule çıkamaz oldum pazar kurduğum hesabım bile durduğu yerde oyun kapanıyor ve ???? ???????? ?????? hatası veriyor ne demekse artık. Event değil çözüm istiyoruz...
      win10 mu kullanıyorsunuz
      Hayır win7 kullanıcısıyım. Ayrıca 6 ch de de kule çıkmaya çalıştım 3 - 4 kez ???????? hatası aldım ki bu sadece bende değil aynı anda kule çıktığım kişilerde bundan müzdarip. Kat atlarken %90 oluyor bu sorun. 3 farklı kişi kule çıkıyoruz 3 ümüzünde 1 çarının aynı hatadan dolayı düştüğü de oldu. Sorun son yapılan güncellemeden kaynaklı. Daha öncede bu hatayla karşılaştığım oldu ama ayda bir kez anca. Aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum fakat son yapılan güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu sorunun. Aynı hatayı aldığımda fotoğrafı paylaşacağım.
      Bende aynı fikirdeyim özellikle son güncellemeden sonra bu sorun ortaya çıktı !! Ve bu sadece zindanlarda oluyor (Maymun zindanı Örümcek Zindanı,Şeytan Kulesi )Gibi.