IIYENiLMEZ - Bıçakçı Resitali

• YENİ

IIKaNiC yazdı:

:D sen benım etrafımdan bile geçemezsin :D damageleirn oldukça kötü gel hilalsiz kemiksiz damage deneyelim boş çara kim daha çok vuruyor :D
      Hemen atalım istersen envanter acık hılalsız kemıksız markasız :) istersen petimide cekeyım cnkü seninki kdr çöp dgl 6.0 larda hp olarak tanıttığın videonumu unuttun yoksa dogru düzgün yarısı olmayan itemlerinemi güveniyosun kimsin la sen :) hemen videonu bekliyorum atıp tutmayla olmuyor aslanım. Dışardan item toplama cesaretin varsa ruha baglı tanıtım yap ha unutmadan söylim :D yarı büyü getiremeyip agladığın başlığıda takmayı unutma bakalım neymiş bu çar. Bu arada evdeki buzdolabını satmaylada olmuyor o işler ;) büyüde gel yanından geçmekle kalmaz üstünden geçerim ruhun duymaz..

Değerin Kadar Vaktimi Al...
    • YENİ

IIKaNiC yazdı:

Hadi bakalim ruha bagli itemlerini çek at ekran goruntulerine bende atiyorum aslanım görelim itemlerini
      Benden öğrendiğini banamı satıyorsun çocuk :) özenti olma kendine söylicek laf bul aslan parcası :) bide gözlerindeki bozuklugu anlamış değilim item tanıtımı yapalım diye bi cümlemi kullandım? zaten abilerinden item dileniceksin bnm gücümde çarımda simyamda belli kimseden iyiyim demiyorum kimseden itemde toplamam beklenti yapmam neysem o sende azından delikanlı ol atıp tutuyorsun ama hep laf çok çarsan ilk bakımda gel dedim geldin mi? oyun açılsın bakayım germiyandamısın? :D 1 lvl çara hilalsiz markasız kemiksiz vururken ruhtaki itemlerini göster diyorum nasıl olsa tanıtım videon var karşılaştırırız konuyu saptırmadan videonu çek at yoksada kaybol burdan senin gibi işsiz ve 5 para etmeyen çarlarla kendimi muhattap etmem...!

• YENİ

İşte kendisinin ekranından Gerçekler...

.

Savaşcının en pasif sikillerinden biri olan kılıç darbesi 17 K yiyen çocuk için çok atarlı sözler.
      Yenilen bir de düz olduğu halde krtikli diye inkar ediyorsun.
      Virtus61 karekterinden 17k kılıç darbesi yiyen arkadaş Darkkrom Germiyan'a geldiğinde ne yer hesabını siz edin.Gerçi ilk yapacağı iş köyden çıkmamak olur.
      Bence senin acilen bir göz doktoruna gitmeye ihtiyacın var.Senin de demiş olduğun gibi yalanla bir yere varılmaz palavracı ibo.
      Balrog sana gelince kardeş adamın hakkında atıp tutuyorsun buzdolabı mevzusudur dönderiyorsun ama bahsettiğin kişi bu kişi değil.
      Bu arkadaşın adı da Hamza ama o bu Hamza değil.Adam seni bile tanımıyor senin anlayacağın kim olduğunu bile bilmiyor.
      Bence adama bir özür borçlusun gereksiz iftiraların için.?
    • YENİ

IIKaNiC yazdı:

:D mahmut garmıyana geldiginde savasa çıkmadın emin ol benım çarımın savunması senınkindan bin kat daha iyi her türlüde ispatlarım :D pzarlarıı arkadsşarımn çektigi videolarda görüyoruz cok cesaretlisin
      Sen gelicek cesarette bir delikanlıysan burada aglamassın ilk bakımda germıyanda olursun. sana son postum aslan parcası aglama çarım dıyorsan gel karşıma. ;)

DARKKROM yazdı:

İşte kendisinin ekranından Gerçekler...

.

Savaşcının en pasif sikillerinden biri olan kılıç darbesi 17 K yiyen çocuk için çok atarlı sözler.
      Yenilen bir de düz olduğu halde krtikli diye inkar ediyorsun.
      Virtus61 karekterinden 17k kılıç darbesi yiyen arkadaş Darkkrom Germiyan'a geldiğinde ne yer hesabını siz edin.Gerçi ilk yapacağı iş köyden çıkmamak olur.
      Bence senin acilen bir göz doktoruna gitmeye ihtiyacın var.Senin de demiş olduğun gibi yalanla bir yere varılmaz palavracı ibo.
      Balrog sana gelince kardeş adamın hakkında atıp tutuyorsun buzdolabı mevzusudur dönderiyorsun ama bahsettiğin kişi bu kişi değil.
      Bu arkadaşın adı da Hamza ama o bu Hamza değil.Adam seni bile tanımıyor senin anlayacağın kim olduğunu bile bilmiyor.
      Bence adama bir özür borçlusun gereksiz iftiraların için.?
      Ben çok kör gördüm ama böylesini görmedim daha serverime kendi isminle gelemiyorsun 50 kişi cagırın buraya bu kendini begenmiş cocugun gördüğünü gören varsa oyunu bırakıcam
      70 kılıc 55 çifte sahip olan karakterim Orayada virtus61 denılen yalancı karakterden 7790 kritikli kılıc darbesi yemiş hunkar karakterine kesilmiş bulunuyor senin bu yalanların ve peşimde gezmelerin bitmez ama sana burdan yazıyorum bak germiyana gelmissin bn savaşmamışım ya tabi buda yalan cünkü anadoluda bulunuyorduk sahıtlerımızde var +115 lvl ama gerek yok senin gibi düzenbaz biri için madem çarsın darkkrom diye cocuksu yazılar ve cizimlere karakterine guvenıyorsun ilk bakımda germiyana isminle gel degiştirmeki ezildigini cümle alem görsün sen kimsin ki savasa geldiginde senden kacıcam her gn savastayım pence dısında bana bı karakter krıtıklı 20k vuramıyor aslanım git büyü gel ilk bakımda beklıyorum gelmessen bo forum yazışmasını video alır gerekirse bütün sv lere paylasırım karşımda yaşamsız durabılcıekmısın hadi görelım şu darkkrom karakterini kendi ismiyle gelebelicekmi ilk bakımda atıp tutma neymiş görelım buda tarih:
      20.07.2017 02:28
      ilk bakım
      26.07.2017 saat 13:45

• YENİ

IIKaNiC yazdı:

hala ilk bakim diyo diyorumki sana madem.boyle cesurca dik dik konusuyosun sv yerine buyuk savaslara katıl heee ? Carinın orda yemeyecegi damage yok burda aglama :D
      Kanka bırak şunu yav he he de geç.Pondexter faciasından sonra bir de karaferman faciası.

Daha mat simyalı çarlara kesilen biri gelmiş bize posta koyuyor.
      He unutmadan ibocum loncanda yer var mı?
      Varsa gelebilirim teklifiniz halen geçerliyse. :D :D :D
      Bu da son postumdur daha fazla gereksiz muhabbete girmek istemiyorum.
    • YENİ

Kanka yazmıcam dedim ama bana yazdırdın ya helal olsun.
      Bir insan bir videoda bu kadar rezil edilebilir.
      Yalnız videonun bir iki yerinde ekran kararması olmuş şimdi onu bahane edip orda bir şeyler yaptın derse hiç şaşırmam.
      Neymiş söylenenlerin aksine simyaları kusursuz değilmiş deil mi canım.Kusursuz çarı olan benim karıştırmayın. :D :D
      He bir de en yakın bir zamanda doktora gitmeni tavsiye ediyorum.
      Daha düz ile krtiği ayırt edemeyecek kadar gözlerin bozulmuş.
      17 K düz kılıç darbesi yemişsin krtikli diye inkar ediyorsun.

Gören ve okuyan ark lar varsa bir zahmet söyleysin düz mü krtik mi.?
      Yoksa bizim gözümüz kör mü? :D
    • YENİ

DARKKROM yazdı:

Kanka yazmıcam dedim ama bana yazdırdın ya helal olsun.
      Bir insan bir videoda bu kadar rezil edilebilir.
      Yalnız videonun bir iki yerinde ekran kararması olmuş şimdi onu bahane edip orda bir şeyler yaptın derse hiç şaşırmam.
      Neymiş söylenenlerin aksine simyaları kusursuz değilmiş deil mi canım.Kusursuz çarı olan benim karıştırmayın. :D :D
      He bir de en yakın bir zamanda doktora gitmeni tavsiye ediyorum.
      Daha düz ile krtiği ayırt edemeyecek kadar gözlerin bozulmuş.
      17 K düz kılıç darbesi yemişsin krtikli diye inkar ediyorsun.

Gören ve okuyan ark lar varsa bir zahmet söyleysin düz mü krtik mi.?
      Yoksa bizim gözümüz kör mü? :D
      Doktora gitmesi gereken sensin bu kdr tarafsız adil ve delikanlıyım diyorsan llHUNKAR karakterıne yazıp videoyu iste senin için kılımı kıpırdatmam cünkü çarda adamda dglsın gözümden kılıc darbesi diye atıp tutuyosun sözde rezil etmek için gercekten beni güldürüyorsun ne sürdün kafana saç çıksın diye olan beyninide tüketmiş :) bu kadar göz önünde bir rezillik görmedım meydan okudum apaçık sanki hiç bsy olmamıs gibi yorum yapıp 17k kılıc darbesi yedin diyor Hunkar karakterinin 17k skil attıgı yerde savascıdan yedin diyip bni doktora göndermiş eyw saolasın bn hastaneye gidiyorum seni ziyaretee :)

KurraHafiz yazdı:

Tebrik ederim ibrahim güzel damegeler.
      Eyw hocam tşkr ederm :)

@DARKKROM Yenilmez denilen şahıs benım videoma yorum atıp söyle böyle simyasız kestim diyorsun simya panelin yok diyor bende geri dönüşümden çıkardıgım videoyu atayım dedim izle bakalım yenilmez :D
      Sözde çar 1 lvl sımyasız vururken video atıcak meydan okumasını kabul edecek germıyana gelecekti :) noldu yemedimi hani diyordun itemımde çarımda senden iyi :D gelsene o zmn niye ağlıyorsun onuda geçtim cocukluk bu işte :) simyalı alanlarda vurduklarından sonra 111 etkısız şamana 12k düz vurdugunu görünce şüpelenip sımya acıyorsun adın gibi biliyorsun vurdukların simyalı oldugunu nedense bide savas sonuna dogru hatta şaman çözmeci dısında mavi bayrak bile yoktu sanırım videoda olması gerektigi gibi ama senden cok vururum diyen çar 1 kısımda sımya açmış ve bununla övünüyor herkesin bu enaniyete inanmasını beklıyorsun ama sadece Kocan DARKKROM yazıyor oda yalan dolan palavra AZICIK çok DEĞiL sadece BiRAZCIK DELiKANLI OLUN ömrünüzde yapamadınız bari bir kez yapın. Sv ye beklerim meydan okumam ilk bakıma kdr geçerli dahada yazıp çizmeyin başlamayalım bnce ..!