Dengeyi sağlamak için.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• MMORPG oyunlarda Metin2 hariç, Büyü ile hasar vuran karakterlerin normal saldırıları (düz vuruş) aşırı derecede azdır. Mantıken skilleriyle olabildiğince fazla hasar vurur, düz vuruşları da bi o kadarda düşük olur. Şuan Karabüyü Suralar için düz vuruşu iyi diyemem fakat Şamanlar için Çan ve Yelpaze savunması aranmadığından düz vuruşlarıyla olağanüstü damageler çıkabiliyor. Ve deliciye gelen değişiklikle beraber çok daha fazla can sıkacaktır.
  • zihinsel sadece skil gücüne dayaı bir sınıftır 15 k ruh attığın bir cara 11 k siddetli 8 k kılıc cemberi 7 k güçlü vurus 2.5 k kılıc darbesi atarsın yani diger skiller ruh vurusuna gore yüzde olarak az vurur tr de acılan misillmelerin en az yüzde 60 ı ruh vurusudur sundan eminimki zihinsel karakterime yaptıgım simyayı itemi bir okcu lycan şaman karabüyü karakterine yapmıs olsaydım cok daha fazla adam keserdim gorus bildiren arkadaslar birde zihinsel car dizmeyi denesinler bakalım denildiği kadar kolay diziliyor mu zihinsel o kadar cok vuracak mı
    BLACKMAMBA ♥ Crystal

Yürümezsek Hak yolda,Erimezsek Hak yolda,Çürümezsek Hak yolda Gök girsin Kızıl Çıksın!

• Haklısın abi zihnsel oynamayan bilemez dısardan gürdükleriyle elestiriyorlar dısardan nasıl göründüğünü anlamak için zihinselle savasmayı deneyin ve gördüğünüzle savastıgınız zihinsel arasndaki farkı anlarsınız.
    Bizim burda anlatmak istedigimiz sey 80 savunmaya zihinsel 3 4k vurabiliyorken diğer karakter neden büyü savunmasının %50'sini yok sayıyorda bizde neden öle bi imkan yok öyleyse bizimde hakkımız kılıc savunmasını yok sayıcak bi nesne.Zihinsel için bişey istemiyoruz biz konuda sadece oyunda gercekten haksızlık ve dengeyi bozucak unsurları ben yazdım.Buyu bozma tası ve lycan oyuna geldikten sonra zihinsel oynayan yüzlerce kisi zihinselden vazgecip lycan saman kara buyu oynamaya basladı zihinsel cok iyiydiyse neden bu arkadaslar zihinselden vazgecti.
    Benim burda yazdıklarımı anlayabilmeniz için zihinsel karakterini oynamanız gerekiyor.
  • Herkese iyi forumlar karakterler arası denge derken asıl önemli olanı heralde görmuyoruz asıl dengesizlik bu oyundakı ayrımcılık yaratan Silah Fişlerin deki adaletsizlıktır önce bunun çözümüne ulaşması lazım sonra az çok denge sağlansın.Büyü bozma taşi bana göre tamamen oyundan kalkmalı

İki Yüzlü İnsan Pazar Tezgahı Gibidir Öne İyilerini Koyar Arkası Hep Çürüktür..
  • selamlar hepinize. şuanda gördüğüm kadarıyla bazıları işine geleni yazıyor arkadaşlar hokkabaz arkadaşımız gibi kaç tane zihinsel var? metin2 de kaç adet zhinsel fuul + fuul savunma ile oynayabiliyor,hokkabazın bile bi savunmasında açığı vardır. bu arkadaşımızın harcadığı zaman,emek ve paranın yarısını bile harcamadan özellikle şaman karakterler 2 adet taş ile bunu baraşırır oldu. ŞİMDİ SÖYLEYİN SİZ SAVAŞÇI KARAKTERE KAÇ ÇEŞİT SAVUNMA YAPMAK ZORUNDASINIZ? OYUNUN GENEL TEMASINDA KILIÇ ÇİFT EL BONUSU HERKESTE BULUNMAKTA DİMİ EN KOLAY BULUNAN İTEM PEKİ SAVAŞÇI KARAKTERİ ŞAMAN ARKADAŞLARIMIZA KAÇ ÇEŞİT SAVUNMA YAPMAK ORUNDA BÜYÜ + ÇAN VE YELPAZE, 3 ÇEŞİT SAVUNMA ŞART NEREDE EŞİTLİK? şuanki oyunun gidişatında zaten zhinsellerde çok büyük bi açık var emeğin yanında parada yiyen bi karakter oldu. karşımıza kılıç çift el savunması dizen adama düz vuruş yapamıyoruz bide büyü savuvunmamız düşüyor nerede kaldı eşitlik? şaman hem büyü vuracak hem düz şuanda bu çok büyük sıkıntı. bende zhinsel oynuyorum simyalarım en üst seviye olmasına rağmen 90 lvl şaman 15 k düz vuruyor böyle saçmalıkmı var? adamlar eylence amaçlı sadece savaşçıya karşı güçlü karakter yapıp dalga geçiyor .peki biz neden yapamıyoruz? sistem bu şekilde olmamalı. oyunda bi denge olması gerekiyorsa bunu her karaktere sağlamalılar. sen bana kılıç çift el yapıcan ben sana büyü dizicem sonra çan yelpaze eşitlik nerde? zaten şamanlar eskidende düz vuruşu çok sağlam yapıyordu sadece bu kadar göz önünde değildi. çünki şamanlara suralara yapabildiğimiz tek savunma büyü peki biz napıcaz oyundan bi zevk alamaz olduk. hem düz yiycen hem beceri oh ne güzel.

sitem`dir bu ister doğru algılayın ister işinize geldiği gibi. bi gerçek var oda emek ve para yatıran bi karakteri 500k dan alınan 2 taşla yok eden bi karakter.

hepinize iyi eylenceler.

Günhan`dan SavasBeyi..
    SavasBeyi
  • Büyü Çarlarına Yapılan Adaletsizlikleri yazayım şimdi buraya,Büyü Bozma Taşlarının Ne Kadar Anlamlı olduğunu Hala anlamıyorsanız Pes diyorum :D

1.) Oyunda 110 Büyü savunma yapılabiliyor.90 kılıç veya Çift el yapılabiliyor.Eminim oyuncuların 100 de 95'inde Savunmalı fiş yok.75 Kılıç veya çift el yapılabiliyor.Bir tarafta 110 sav bir tarafta 75 sav.Adaletsizlik 1.
    2.)Nesne Markette Hilal Güç çarlarına % 30 saldırı gücü verir,Büyü çarları havasını alır.Adaletsizlik 2.
    3.)Madalya gelir ,5m lik sandıktan çıkar % 30 saldırı gücü verir,Büyü çarları havasını alır.Adaletsizlik 3.
    4.)Nesne marketten indirdiğin Hilal ,Madalya ile yan yana takılır % 60 Saldırı gücüne yükselir,Büyü çarları Havasını alır.Adaletsizlik 4.
    5.)Nesne marketten 200 Saldırı değeri kemiği çıkarılır,Güç çarlarına hem skil hem düz vuruş artışı olur ,Büyü çarlarına sadece düz vuruş artışı olur skillerinde hava alır.Adaletsizlik 5.
    6.) Güç çarları 120 Saldırı değeri veren Mavi şebnem içer,Düz vuruşu ve skili yükselir,Büyü çarları sadece düz vuruş artışı olur,skillerinde hava alır.Adaletsizlik 6.
    7.) Güç çarları Zırhlarına +50 Saldırı değeri alır,Hem skil hem düz vuruş artırır,Büyü çarları sadece düz vuruş artışı olur,skillerinde hava gazı alır.Adaletsizlik 7.
    8.) Güç çarları Gruptan Liderlik P olduğunda yanlış hatırlamıyorsam +81 saldırı değeri alır hem skil hem düz vuruş artar,Büyü çarları skillerinde yine hava gazı alır.Adaletsizlik 8.
    9.) Yakut simyada kusursuzunda +360 saldırı değeri alır,Güç çarları hem skil hem düz vuruş alır,Büyü çarları garibim skillerinde yine hava gazı alır. Adaletsizlik 9,Daha yazmamı ister misiniz ? Devam etmeme gerek var mı ?

Daha çok sıralarım buraya Büyü çarları ile Güç çarları arasındaki Adaletsizlikleri.Fakat konunuzu dağıtmak istemiyorum.
    Büyü bozma Taşları kaldırılsın sizi destekliyorum.Fakat İlk önce Yukarıdaki Adaletsizlikler Lütfen Eşitlensin.
    Madem EŞİTLİK'ten bahsediyoruz.Bu saydıklarım bir zahmet dengelensin,ben Büyü bozma taşlarına razıyım :D
    Diyecekesiniz ki ne kadar saçma yazmışsın... Sizlerin de bozma taşlarına itirazınız bu denli saçma geliyor işte bana :D
    Şamanların bozma oranları biraz fazla buna katılıyorum fakat hiç birimiz ciddiye alıp savunma yapmadığımzdan kaynaklı bu bence...

Savaşçı,Kurt...Şimdilerde Karabüyü

• @AVReGeNC adlı kullanıcıya tamamen katılmakta birlikte şöyle özetlemek istiyorum.
    Yazılarım herkese hitaben.
    Büyü bozma taşından bahsedilmiş , büyücüler fazla vuruyor denmiş.
    Ben buna kesinlikle katılmıyorum , çoğu karakter sura ve samanları dikkate alıp simya veya petine savunma getirmediği için o dmgleri yiyor.
    Şahsen şuan oyunun en iyi atak karabüyüsü bana ait. Herşey full. Lakin tam hazırlık yapıldığında çok düşük dmgler görebiliyorum.
    Bu her karakter için geçerlidir. Hatta sıkıntı ettiğiniz karakterler korumam yokken dmgleri 2-3 kya çok rahat düşürüyorum.
    Bu tamamen item donanımıyla alakalı.
    Şamanın düz vuruşu denmiş , evet benimde o konuda açığım var ama bunu tutup oyunun hatası gibi gösteremem.
    Çünkü yelpaze veya çan savunma yapıp yapmamak kendi inisiyatifimizde olan birşeydir.
    Şöyle diyim 60 yelpaze sav yapsak şaman ne vurabilir ?
    Şimdi diyeceksiniz ki 'Hangi birine savunma yapalım' ? Evet haklısınız ama buda oyunun güzelliği topluda ölümsüz olamayacak hiç bir karakter.
    Savunma konusuna itiraz ederken Lycan geldiğinde direk herkes red etmeliydi o zaman böyle şamanların düz vuruşunu konuşuyor olmazdık.
    Büyü bozma taşına gelince. Bu taş hem silah hem zırh yerine tek bir taş olabilir ve hem şaman hem suralarda aynı etkiyi vermelidir.
    Sadece zırha eklenen %30-35 oranında revize edilmiş taş makuldür.
    Büyücü karakterler ilgi alanım olduğu için sadece bu konuya değindim.
    Diğer Delici vuruş veya item güncellemeleriyle ilgili başka başlıklar altında yorum yapıyoruz.
    Herkese İyi Forumlar :thumbup:

If you don't fight for what you love, don't cry for what you lose.
    (Eğer isteklerin için savaşmıyorsan , kaybettiklerin için ağlama!)

| KING |
  • AVReGeNC yazdı:

Büyü Çarlarına Yapılan Adaletsizlikleri yazayım şimdi buraya,Büyü Bozma Taşlarının Ne Kadar Anlamlı olduğunu Hala anlamıyorsanız Pes diyorum :D

1.) Oyunda 110 Büyü savunma yapılabiliyor.90 kılıç veya Çift el yapılabiliyor.Eminim oyuncuların 100 de 95'inde Savunmalı fiş yok.75 Kılıç veya çift el yapılabiliyor.Bir tarafta 110 sav bir tarafta 75 sav.Adaletsizlik 1.
    2.)Nesne Markette Hilal Güç çarlarına % 30 saldırı gücü verir,Büyü çarları havasını alır.Adaletsizlik 2.
    3.)Madalya gelir ,5m lik sandıktan çıkar % 30 saldırı gücü verir,Büyü çarları havasını alır.Adaletsizlik 3.
    4.)Nesne marketten indirdiğin Hilal ,Madalya ile yan yana takılır % 60 Saldırı gücüne yükselir,Büyü çarları Havasını alır.Adaletsizlik 4.
    5.)Nesne marketten 200 Saldırı değeri kemiği çıkarılır,Güç çarlarına hem skil hem düz vuruş artışı olur ,Büyü çarlarına sadece düz vuruş artışı olur skillerinde hava alır.Adaletsizlik 5.
    6.) Güç çarları 120 Saldırı değeri veren Mavi şebnem içer,Düz vuruşu ve skili yükselir,Büyü çarları sadece düz vuruş artışı olur,skillerinde hava alır.Adaletsizlik 6.
    7.) Güç çarları Zırhlarına +50 Saldırı değeri alır,Hem skil hem düz vuruş artırır,Büyü çarları sadece düz vuruş artışı olur,skillerinde hava gazı alır.Adaletsizlik 7.
    8.) Güç çarları Gruptan Liderlik P olduğunda yanlış hatırlamıyorsam +81 saldırı değeri alır hem skil hem düz vuruş artar,Büyü çarları skillerinde yine hava gazı alır.Adaletsizlik 8.
    9.) Yakut simyada kusursuzunda +360 saldırı değeri alır,Güç çarları hem skil hem düz vuruş alır,Büyü çarları garibim skillerinde yine hava gazı alır. Adaletsizlik 9,Daha yazmamı ister misiniz ? Devam etmeme gerek var mı ?

Daha çok sıralarım buraya Büyü çarları ile Güç çarları arasındaki Adaletsizlikleri.Fakat konunuzu dağıtmak istemiyorum.
    Büyü bozma Taşları kaldırılsın sizi destekliyorum.Fakat İlk önce Yukarıdaki Adaletsizlikler Lütfen Eşitlensin.
    Madem EŞİTLİK'ten bahsediyoruz.Bu saydıklarım bir zahmet dengelensin,ben Büyü bozma taşlarına razıyım :D
    Diyecekesiniz ki ne kadar saçma yazmışsın... Sizlerin de bozma taşlarına itirazınız bu denli saçma geliyor işte bana :D
    Şamanların bozma oranları biraz fazla buna katılıyorum fakat hiç birimiz ciddiye alıp savunma yapmadığımzdan kaynaklı bu bence...
    aynen haklısın yukarıda saydıklarını tonla para döküp para harcayan yapılması için emek veren güç charları var diyer tarafta bir düzüne yazdıklarını +4 taş ekleyip fazlasını vuran şamanlar var şimdi sen söyle hangisi adalet o dediğin paraları simyaları harcayıp çarkları çeviren charlar bi ton para harcayıp 10yarı 15 büyü getiren charlar mat simyalı şamanlara düz kesiliyo skillerinde tek iyo :)
  • AVReGeNC yazdı:

Büyü Çarlarına Yapılan Adaletsizlikleri yazayım şimdi buraya,Büyü Bozma Taşlarının Ne Kadar Anlamlı olduğunu Hala anlamıyorsanız Pes diyorum :D

Şimdi karabüyü çarın asli görevi tanklamaktır ataktan cok dayanıklılığı olan bir cardır iyi dizilmiş bir karabüyü bence savaslarda cok aktif olabilir simdi soylermisin nesne markette sürekli olarak kostum kaskı ve kostum zırhı satılıyormu sürekli kac kişi kostum zırhına büyü savunması ekliyor Ates hayaleti kac sn de 1 vuruyor ben oyle karabüyü carlar tanıyorum ki mong suyu basıldıgı zaman bile ortalığı kasıp kavuran karabüyüler vardı oyunda kac kişi carktan cıkardıgı hilali kahramanlık madalyası ile kullanır sence kahramanlık ve hilal aynı anda takıldıgında dediğin gibi cift etki saglıyormu denedin mi ben denedim cvp hayır beceri kemiği takılmıs gibi etkisi bu oyunda kim safir yaparken sura savunması arıyor oyunda kac kişi silahıa sura tası ekliyor gecen nazar tılsımı kac gün kaldı nesnede? yukarıda saydıgın tüm destekleri 500 k lık bi büyü bozma tası yetiyor tekrar soyluyorum büyü bozma oranı karabüyülerde indirilmeden full simya full büyü savunması kalkan bileziğie 7-8 k düz ates hayaleti degiyordu iyi dizilmiş bir karabüyü her daim etkilidir bence iyi forumlar
    BLACKMAMBA ♥ Crystal

Yürümezsek Hak yolda,Erimezsek Hak yolda,Çürümezsek Hak yolda Gök girsin Kızıl Çıksın!

• MrPOKER yazdı:

AVReGeNC yazdı:

aynen haklısın yukarıda saydıklarını tonla para döküp para harcayan yapılması için emek veren güç charları var diyer tarafta bir düzüne yazdıklarını +4 taş ekleyip fazlasını vuran şamanlar var şimdi sen söyle hangisi adalet o dediğin paraları simyaları harcayıp çarkları çeviren charlar bi ton para harcayıp 10yarı 15 büyü getiren charlar mat simyalı şamanlara düz kesiliyo skillerinde tek iyo :)
    Savaşlarda sadece savaşcı ninja lycan savunması yapacağınıza pette sımyada yada itemlerde can yelpaze gibi biraz savunma yapsanız bu dediklerinin olması imkansız gibi olacaktır siz diyorsunuzki şamanlar artı çarıdır toplu savaşta kılıc bıcak ok yada cift savunmayı ful dizip savaşa girsemde bir atak şamanı gelse de damage atmasın bu mantıklamı oynuyorsunuz :) senin gibi düşünenlere tek sikil bile çok
    Oyle insanlar tanidim ki
    Ne soyledigi yalanlar biter
    Nede soyledigi yalanlar vicdanini rahatsiz eder
  • Yukarıda bazı arkadaslar yelpaze savunması yapın demişler su an tr de yapılacak savunmalar aranacak efsunlar kılıç,cift,bıcak,ok.pençe,yelpaze,çan artı hp 8 efsun gerekiyor degilmi itemlerimizde kac efsun var 5 ya<zdıklarınız biraz oyunda uygulanabilir olsun

madem oyle tartısmaya gerek yok temel olarak 2 savunma olsun fiziksel saldırı savunması ve büyü savunması eger o zaman diyebilirsiniz 115 büyü sav yapılıyor ama biz 90 sav yapıyorz str carlarına diye yada str carların skill degerleri cok yüksek bizimki az diye zaten yapılan büyü savunmasını büyü bozma ile siliyorsun hala diyorsunuz 115 sav yapılabiliyor diye
    BLACKMAMBA ♥ Crystal

• Benim anlatmak istediğim bizim onca uğraşıp yaptığımız simyalarımızı yok sayılmaması madem şamanlar savaşmak istiyo o zaman yakuta şamanın atak skilini arttıran bi efsun getiricen oda o efsunu yapmak için zaman para emek harcıcak bizlerin yaptığı gibi kimse şamanlar savaşmasın demiyo sadece benim tonlarca para harcayıp yaptığım yakuttumun verdiğin vuruş değerinden 500k lık +4 taşın daha fazla atak vermesine karşıyız bu tamamen adaletsizlik.
  • Sizin onca uğraşla yaptığınız yakut için şamanlarda aynı uğraşı veriyor bunda bir değişiklik yok zaten ama sikil güçleri çok yüksek diyorsunuz simyanız petiniz kalkanınız bileziğiniz can yada yelpazeniz hiç birşey yokken yediğiniz damage yüksek geliyor bunların bir kısmını yapın görün damagedeki değişiklikleri
    Evet karakter sayısı fazla 8 karakter oluyor gelen efsun 5 bunu artırabilirler 5 yerine 7 efsun yapılabilir gayetde yerinde bir değişiklik olur diye düşünüyorum
    Oyle insanlar tanidim ki
    Ne soyledigi yalanlar biter
    Nede soyledigi yalanlar vicdanini rahatsiz eder
  • BLACKMAMBA yazdı:

zihinsel sadece skil gücüne dayaı bir sınıftır 15 k ruh attığın bir cara 11 k siddetli 8 k kılıc cemberi 7 k güçlü vurus 2.5 k kılıc darbesi atarsın yani diger skiller ruh vurusuna gore yüzde olarak az vurur tr de acılan misillmelerin en az yüzde 60 ı ruh vurusudur sundan eminimki zihinsel karakterime yaptıgım simyayı itemi bir okcu lycan şaman karabüyü karakterine yapmıs olsaydım cok daha fazla adam keserdim gorus bildiren arkadaslar birde zihinsel car dizmeyi denesinler bakalım denildiği kadar kolay diziliyor mu zihinsel o kadar cok vuracak mı
    Dediklerin Noktasından Virgülüne Kadar Haklılık Payı Çok. Savaşçı Çarına Eksik İtem Veya Efsun İle Ne Savaşa Bilirsin Nede Kasabilirsin. Umarım Dengeleme Her Karakter İçin Dengeli olur.
    Cebrail ( a.s ) İle Gelen Vahy'ye inanmayanlar
    Azrail ( a.s ) İle Gelen Ecele Teslim Olacaktır.
  • oyunda her karakterin mutlak bir açığı olmak zorundadır bunu dengelemek oyuncu için önemlidir burda haksızlık olan şey
    şamanların hem büyü ve hem düz vuruşları aşırı yüksek ne kadar büyü sav yaparsan yap adam eziyor seni
    60 kılıç olan bir karakter zihinsel diyelim 60 çan taksın karşısına aynı şamanı koysun şaman düz vuruşla keser ki delici kritik daha çok vuruyor
    büyü karakterlerinin düz vuruşları olmaması lazım karakbüyüler gibi işin aslı oyunun dengesini bozan büyü bozma taşlarıdır karşı tarafın büyü savunması yok sayıyon iyi güzelde olo deki sup oynayan karaktere adc yapmak gibi bişi dir bu
    karabüyüler skil damageleri çok düşük ne yaparlarsa yapsınlar büyü bozma da eklese bi şamana yetişemiyor.

bedensel karakterlerin skilleri zaten çok az vuruyor ofke p iken zaten hasarın kralını alıyor üstüne ne koyarsanız koyun delici fazla vurması gereken bir karakter diye bakılıyor oda delici vurmuyor nerde ise
    okcu zaten kasması zor diye tercih sebebi bir karakter değil fakat okcuların at skilleri savunma deliyor 6. sklleri neye karşı savunma yaparsan yap yine de dünyayı vuruyor.
    bıçakçıların 6. skili hiç olmasa daha iyi boşna ruh taşı okutuyoruz.bıçakcı zehirli bulutu kamu sui kombosundan fazla vuruyorsa orda zaten bir anormallik söz konusu
    zihinsel karakterler skiller ilerleyen bir karakter üzerlerinde pek oynama yapılacağını düşünmüyorum ağır bir karakter zaten skilleri doldumu işlemi tamamdır.

bir zihinsel oyuncusu olarak 90 pençe savunması + pette 12 lycan + lycan kalkanı + simyada 12 lycan savunmasına adam gelir 15 k vuruyorsa orda ciddi bir problem vardır onuda ekstra belirteyim.

en çok ezilen bedensel ve büyülü silah karakterleri su oyunda tercih sebebi farm için oluyor artık.
    bütün sw de karakterlere sınıf olarak bakarsan zihinsel şaman ön planda farmları çıkarırsan eskiden çok daha dengeliydi bu statü.
  • @Poker : Şimdi sen diyorsun ya Saydıklarımı yapabilmek için Tonlarca Para harcıyor.Kendi kendini Ele veriyorsun.
    Dostum İşin kötüsü de burda zaten,Ben PARA HARCASAM DA bunların hiç birisi bana Bir şey GETİRMİYOR. Sorun da burda zaten :D
    Sen Paranla çarını Çok fena sağlamlaştırabiliyorsun fakat ben Karabüyü olarak PARAM OLSA DAHİ yazdıklarımın hiç birisinden BÜYÜLÜ SALDIRI ARTIŞI ALAMIYORUM...

@BLACKMAMBA : Arkadaşım kıyaslama yaparken çok saçma kıyaslama yapmışsın.Demişsin ki çok sağlam bir karabüyü bana topluda 8-9k Ateş Hayaleti atıyor. Eğer bir çara savunma yapmazsan vuracak tabi ki.Şamana savunma yapmazsan vuracak tabi ki 10-15k düz.

Siz Arıyorsunuz ki Herkes Savaşçı,Nija,Lycana savunma yapsın. Sura ve Şamanlar Üvey Evlat nasıl olsa,Onlara savunma yapmaya gerek yok onlar az vurur ,Boşver onları. İşte boşverirsen 10k Ateş Hayaleti de yersin, Şamanlar 20k düz vuruş da vurur.
    Eğer Şaman az vurmalı bana diyorsan geçip 75 çan yapacaksın.Petine ,Simyana Şaman getireceksin.

Eğer sura bana az vurmalı diyorsan,Petine,Simyana ,Kemerine,Bileziğine Sura getireceksin.
    Sen bu saydıklarımı yapma sonra geç Sura,Şaman bana çok vuruyor diye burada Söylen.

Acayip saçma yorumlar geliyor.

Şimdi diyorsunuz ki kardeşim 5 Efsun var hangine birine yapayım savunma. Bu benim sorunum mu ? Bu Sura veya Şamanların sorunu mu ?

O zaman şöyle yapalım Gelin bakın size ÖNERİ:
    Savaşçı ,Nija,Lycanın ataklarını düşürelim,Herkes Sura ve Şaman itemi,simyası,peti,kemeri,bileziğiyle gezsin.Full büyü ile gezsin.
    Uyar mı size ?
    Sıkıntı kalmaz ya korkmayın :D Herkes Full sura Full Şaman savunma gezer,Savaşçı Nija Lycan zaten vuruşları düşürüldüğü için az vurur, sorun morun kalmaz.
    Hani diyorsunuz ya Savaşçı,Nija,Lycan çok vuruyor Şaman ve Suraların değerleri düşsün,Bozma taşları gitsin ,Onlara savunma yapamıyoruz diye.
    Ben de size böyle bir Öneri Getireyim KABUL EDER MİSİNİZ DOSTLAR :D Sizin taleplerinizi ben de Tersten yorumlayayım olur mu ? Bakalım mantıklı geliyor mu size Cevap verin ?

Savaşçı,Kurt...Şimdilerde Karabüyü

• Ben yapılan yorumlara bakınca şunu anladımki bizim toplum harbiden hakkaniyet ölçüsünü kaybetmiş objektif bakmıyor herkes rakibinin kötü olmasını kendi karaterinin en iyi olmasını istiyor

1. Zırhlardaki sabit büyü savunmasını kalkmasını istiyorum. yerine kılıç bıçak cift el pence sabit 25 istiyorum.
    2.Silahıma büyü bozma taşı takmak istemiyorum herkes 3 karakter taşı takarken ben 2 karakter taşı takıyorum.
    3.Düz vuruş hızımın ninja ve bedensel kadar hızlı ve menzilinin aynı uzaklıkta vurmasını istiyorum.
    4.Ben farklı karakterlere kendi skilimden değer veriyorum onlardanda aynı değeri istişyorum.
    5. liderliği farklı karaktlerın okumasını ıstıyorum..
    6.300k damage rekoru kırmak istiyorum.
    7.0 savunmaya ben 20k vurabılıyorum en fazla 0 savunmaya 50 k vuruyor diğer butun carlar bende 0 savunmaya 50 k vurmak istiyorum.
    8. Nesne markete hilalk yüzük değil sihir yüzügü gelsin istiyorum.
    9.Marka fızıksel hasarı artırdıgı gibi büyülü hasarıda artırsın istiyorum.
    Üstte saydığım sizde olan ama şamanda olmayan sizde +++ bende ---- olan handikaplar acaba diyorum tüm bu handikaplar sizde olsa siz ne yapardınız.,?