Dengeyi sağlamak için.

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Tüm Forumları Başdan aşağıya Okudum. Metin2 Tarihinde Tüm Karakterleri Geçerli Olucak Güzel Bi Dengeleme Fırsatı Gelen Güncellme İle Karşı Karşıyayız.
      Bu Güncellemede Oyun Yöneticileri İkna Etme Şansımız Varken. Bir Birimizle Tartışıyoruz. Düşmüşüz Büyü Bozma Taşına ,Zihinselin Ruh Vuruşuna, Ninjanın Kıvılcım Vuruşuna.
      Önümüze Güzel Bi Sofra Kurulmuş Oturup Faydalanacamıza Yemekleri Eleştiriyoruz. Beta Serverini Test Etme Durumu Olanlar Test Edip Gördüklerini Raporlamaları Yapmaları Lazım.
      Saolsın Derindarbe Ve Ekibi En Ufak Önerimizi Anında İLetirken. Elimizdeki Fırsatı İyi Değlendirmek Lazım. Metin2 ye Bir Daha Böyle Bi Dengeleme Çok Zor Gelir.

Değerini Bilmek Gerek.
      Cebrail ( a.s ) İle Gelen Vahy'ye inanmayanlar
      Azrail ( a.s ) İle Gelen Ecele Teslim Olacaktır.
    • Trevox yazdı:

Eğer benimde karakterime savunmama %30 40 bonus ekleyen karanlık koruma gibi bir skil gelirse bu bu saydıgın saldırı eksikliklerini bende çekerim :) kara büyü sura karakteri yıllardır savaşlarda tank görevi gören damage az yiyen topluda az damage atan - ki büyü bozma ile birlikte az damage atma derdi kalmadı- bir karakterdir. diyorsan ki benim karakterim %30 %40 damage az yesin hemde %30 %40 daha fazla vursun.. işte senin dedigin dengesizlik sizin gibilerin böyle düşünmesinden geliyor.
      @Trevox : Dostum sen ciddi misin yazdıklarında ?
      Dilersen bu gece Germiyan kuleye gel bakayım savaşta izle beni ? 2 saatlik savaş süresince kaç dakika Koruma Açabilmişim Bir Kere İzle ,Sadece 1 Kere :D

Yani Ben Karabüyü çarının en büyük Özelliği olan Tanklığın T'sini yapamıorum.Üstelik 51 Kılıç,50 Çift,66 Pençe ,50 Ok bilmem Kaç büyü,Bıçak savunma Sabit ,Kral Kemeri,Titan,Okyanus,Kusursuz Elmas,Marka daha sayayım mı.Bunların alayı var çarımda.Hiç de hafife alınmayacak yatırımımın olmasına rağmen Tanklığın diyorum T'si yok. Saldırı kısmı da Allah'lık. Rakip eğer Sura savunma,Kalkan bilezik,Ivır zıvır döşerse çarına: 75 Yarı İnsan,Kusursuz Elmas,37 Büyü Bozma,Zeka+Canlılık Bonusu , +9 Ejder Emişli Kuşakla gördüğüm 5k küre tamı tamına 5k.Eğer safirine petine falan sura yapsa ve büyüsünü fullese sen tahmin et bakalım kaç k vuracam ?

Geçmişsin oraya boş beleş konuşuyorsun.
      Ömründe Hiç Karabüyü oynamamış oyuncular bile cevap yazıyor :D Kaç tane Karabüyü yaptın Ömründe ?

Ben 2 tane Sağlam Zihinselde oynadım,Kurtta oynadım,3. bu Karabüyü çarım.Bedenselde oynadım.
      Yorum Yaparken Taraflı değil ,Hepsini Üst Düzeyde Oynamış Bir Oyuncu Gözünden yapıyorum.Tamam mı kardeşim.

Madde madde sıraladığım Adaletsizlikler, Bu oyunun gerçekleri.

Bir de geçip Koruma skili ama 100 de 30-40 beceri veriyor diyorsun :D Saçmalığın daniskası hem de.Açamadığım,Sürekli söndürülen skilin verdiği 100 de 90 Beceri savunma olsa ne işe yarar ki ?..Şimdi ben de o zaman Zihinsel yere düşmüyor diyeyim ? Bedensel 600 Civarı Saldırı Alıyor Havadan Diyeyim ? Böyle saçma yorum mu olur...

Savaşçı,Kurt...Şimdilerde Karabüyü

• INisekoi yazdı:

avaregenc arkadas hakli senn burda savunman gereken sey buyu cozmeye lvl siniri gelmesi baska bisi diil hem korumayla az yiyim hem zihinselden cok vurayim derdne dusersen herkese hakszlik olur
      Yahu ben Karabüyü çok vursun dedim mi ?
      1 Kere Ağzımdan Karabüyü çok vursun Lafı çıktı mı ?

Sizler diyorsunuz, Karabüyülerdeki Büyü Bozma Taşı Haksızlık diye.Ben de Büyü Bozma Taşının Gerekliliğini üstteki mesajlarımda Açıklıyorum.
      Diyorum ki Oyundaki herşey Güç çarlarına,Büyü çarları öncelerden 1k damage göremiyordu diyorum.Şimdi Büyü Bozma Sayesinde 3-5k görebiliyor diyorum.
      Fakat Büyü Bozma Taşı Haksızlıktır diye kıvranan kim bak bakalım üstteki mesajlara.

Eğer Büyü Bozma Taşı Kalkacaksa Kabul Ediyorum Tek şartla.Üstteki Tüm Güç çarlarına Yapılan Nesne market ve oyun Desteklerini KArabüyü olarak Ben de Kullanayım Kabul mü ? Benim için hava hoş,Ama hem Tüm Nesne ve oyun desteklerini Güç çarları içsin Hem de Büyü Bozma taşı kalksın .... Yok öyle yağma...

Ağzımdan asla Karabüyüler Az vuruyor, Nolur Damageleri Arttırın Lafı çıkmadı,Sırf sizler Karabüyüler çok vuruyor diye yazdığınız için savunma yapıyorum...

• INisekoi yazdı:

buyu bozma duzelsin demedm ben zaten sadece karabuyulerin az vurmasini savundm piyasadaki 3 5 madalya cikacagi bile mechul olan ciksa bile 1 gunluk olan balik sandigini mazaret gosteren sensin zaten sihir lolpopu var daha ne olsun bence karabuyu acisindan oyunda bir haksizlik yok
      Sihir Lolipopu nerede dostum.Göster ben de edineyim.Bak ciddi söylüyorum.Gerekirse Çark çevirir 1 günde 30 Bin Ep 50 Bin Ep de sıvarım. Nerede ? Var mı öyle bir şey bak bakim nesnede?

Tonlarca mesaj atıyoruz,Nesne Markette,Oyun içerisindeki içeceklerde Hiç bir Şey bana Katkı sağlamıyor diyorum.Her şey Güç çarlarına diyorum okumuyorsun galiba yazdıklarımı...
      Rakibim Çarktan Hilal çıkarıp,Üstüne 5m ye Balık sandığından Madalya çıkarıp %60 Fiziksel Hasar Alıyor Be Arkadaşım.Ben 100 Bin Ep harcasam da 1 tane Sihir Lolipopu bile edinemiyorum.Elde edebildiğim sadece ve sadece % 15 Beceri Hasarı veren kemik...

Bu mu ADALET ? Söyler misin şimdi ?

• INisekoi yazdı:

Arkadasm hilal demissin hilalde az ugrasla cikmiyor hani demek istedigim 50 savunma veren koruma bizdede olsun sende hergun sihir lolipopu tak sorun degil demek istedigim zaten suan denge var zaten biz madalya taksak bile(1 gunluk bahane ettigin) ;) aramizda cok fark yok
      Arkadaşım gerçekten anlamakta zorluk çekiyorsunuz :D
      Şimdi konumuz Büyü Bozma Taşının Gerekliliği veya Gereksizliği.

Geçip Ama Suranın Koruması var 100 de 50 Beceri savunma veriyor diye Bir Bahane Üretemezsin.
      He böyle farklı alana geçerek savunma yapacaksan,Ben de derim o zaman: Karanlık Küre ,Ruh vuruşu gibi,Karanlık vuruş Şiddetli gibi ,Ateş vuruş ,Güçlü Vuruş değerlerinde vursun diyeyim :D Sura çarım yere düşmesin diyeyim.Güçlü bedendeki gibi.

Biz neyi tartışıyoruz,Siz savunmanızı nerden yapıyorsunuz :D

Şu an tartıştığımız Büyü Bozmanın Gerekliliği.Ben yukarıda 9 Tane Adaletsizlik sıraladım.Dedim ki o Adaletsizlikler ile Büyü çarları çok büyük ezime uğruyor,Büyü Bozma Taşı Gereklidir dedim.

Yıllarca Tr'nin en Sağlam Karabüyüsü olan bayzet isimli arkadaşa rakip olarak savaştım Zihinselle ona karşı.
      Emin ol ona da defalarca dedim,Sen o itemleri zihinsele,bıçakçıya ,okçuya atsan Karabüyüden kat ve kat sağlam çar çıkar ortaya dedim.
      Sonuçta kendi çarı fakat Sırf Karabüyü olmasından ötürü o itemler heba oluyordu.Ben oynadığım zihinselde Terör estirirken,aynı şeyleri yapabilecek item gücüne sahip Karabüyü daha Pasif kalıyordu.Çözdürüyorduk onu ve hiç bir şey yapamıyordu .Bu onun ezik olduğundan değil Karabüyü çarının Zayıflığından kaynaklıydı.

Büyü bozma taşı çıktı da en azından bir nebze savaşlara ortak oldu karabüyüler.Fakat hala daha çok eksikleri var.
      Zaten eğer sizin Övdüğünüz kadar KArabüyüler güçlü olsa Kulede savaşan çoğu çar Karabüyü olur değil mi ? Hani nerde görebiliyor musun ? Ben göremiyorum hiç.Sebebi işte bu anlattıklarım...

• SavasBeyi yazdı:

Arkadaşım madem çok istiyorsun büyübozma olsun tamam devam etsin kaldırsınlar taşları efsun olarak versinler. Hadi buyrun göreyim sizi sende getir o efsunu. Hatta silahına efsun olarak versinler yarı ile getir oyna göreyim bende seni. İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz boş muhabbet yapmayın bakalım kaçınız getircek hepsini bi. Bi rinden birine açık verirsin ya savunmanda ya atağında.Biz burada ençok yapılan savunmayı bahsediyoruz hangi karaktere öncelikli savunma yapıyon. Bazı kafası uçmuş arkadaşlarda yok çan savunması diz vs vs demiş ARKADAŞIM BANA AÇIKLA SEN SAVAŞÇIYA TEK TİP SAVUNMA YAPIP ÖNLEM ALIYORKEN BEN SANA NEDEN 3 TİP SAVUNMA YAPMAK ZORUNDAYIM.BEN NEDEN ÇOK PARA HARCAMAK DURUMUNDA KALIYORUM EŞİTLİK NEREDE BİLİYORMUSUNUZ YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEYİ GETİR O EFSUNU SİLAHINA KALICI OLSUN SADECE BÜYÜ VURUYORSAN LAKİN DÜZ VURUŞTA VURDURACAKSA SANA Bİ ANLAMI YOK KARABÜYÜLERDE DÜZ ATAK YAPSIN OZAMAN. Nasıl 12 güç yarı zhinsele yarıyorsa sanada 15 25 büyü gelsin yarıyla getir ver emeğini. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Ver emeğini yap sesim çıkmaz fakat sen 500 k lık 2 adet taş ile herşeyi çözeceksen nerede eşitlik adelet. Dedikleri gibi bizede versinler 25 ile 50 kılıç çift el silme taşı 500 k dan bizde alıp takalım eşitlik olsun nasıl güzel olur dimi.KARABÜYÜLERİ AYRI TUTUYORUM onları bu konudan uzak görüyom.
      Saygılarımla.
      Eğer sizde şura ve şamanlar kadar az vurmayı kabul ediyorsanız ben kabul ediyorum dediğiniz gibi taş yapsınlar sizde takın :) ama o dediğiniz yemez çünkü ölüsü zihinseller 60 kılıca 8-10k görüyor ama şamanlar büyü bozmayla 10 15k görüyor oda en savunmasız çara yada 1 lwl çar açın şaman ve savaşçı karekterlere sırayla damage attırın sonuç ortada olacak zihinsel orantısız vuruyor.

xSaviorAnqeL & xCLeiRea & ALBaSTRu

Liderlik dünya rekoru
    • AVReGeNC yazdı:

INisekoi yazdı:

Arkadasm hilal demissin hilalde az ugrasla cikmiyor hani demek istedigim 50 savunma veren koruma bizdede olsun sende hergun sihir lolipopu tak sorun degil demek istedigim zaten suan denge var zaten biz madalya taksak bile(1 gunluk bahane ettigin) ;) aramizda cok fark yok
      Arkadaşım gerçekten anlamakta zorluk çekiyorsunuz :D Şimdi konumuz Büyü Bozma Taşının Gerekliliği veya Gereksizliği.

Geçip Ama Suranın Koruması var 100 de 50 Beceri savunma veriyor diye Bir Bahane Üretemezsin.
      He böyle farklı alana geçerek savunma yapacaksan,Ben de derim o zaman: Karanlık Küre ,Ruh vuruşu gibi,Karanlık vuruş Şiddetli gibi ,Ateş vuruş ,Güçlü Vuruş değerlerinde vursun diyeyim :D Sura çarım yere düşmesin diyeyim.Güçlü bedendeki gibi.

Biz neyi tartışıyoruz,Siz savunmanızı nerden yapıyorsunuz :D

Şu an tartıştığımız Büyü Bozmanın Gerekliliği.Ben yukarıda 9 Tane Adaletsizlik sıraladım.Dedim ki o Adaletsizlikler ile Büyü çarları çok büyük ezime uğruyor,Büyü Bozma Taşı Gereklidir dedim.

Yıllarca Tr'nin en Sağlam Karabüyüsü olan bayzet isimli arkadaşa rakip olarak savaştım Zihinselle ona karşı.
      Emin ol ona da defalarca dedim,Sen o itemleri zihinsele,bıçakçıya ,okçuya atsan Karabüyüden kat ve kat sağlam çar çıkar ortaya dedim.
      Sonuçta kendi çarı fakat Sırf Karabüyü olmasından ötürü o itemler heba oluyordu.Ben oynadığım zihinselde Terör estirirken,aynı şeyleri yapabilecek item gücüne sahip Karabüyü daha Pasif kalıyordu.Çözdürüyorduk onu ve hiç bir şey yapamıyordu .Bu onun ezik olduğundan değil Karabüyü çarının Zayıflığından kaynaklıydı.

Büyü bozma taşı çıktı da en azından bir nebze savaşlara ortak oldu karabüyüler.Fakat hala daha çok eksikleri var.
      Zaten eğer sizin Övdüğünüz kadar KArabüyüler güçlü olsa Kulede savaşan çoğu çar Karabüyü olur değil mi ? Hani nerde görebiliyor musun ? Ben göremiyorum hiç.Sebebi işte bu anlattıklarım...
      Zihinsel gibi yere düşmesin demsinde son duyunlarim yanlış değilse artık oda düşecek ki bu zihinsel oyunculari için büyük kayıp olacak He çark diyorsun onun zhinsel ile alakası yok o nesnenin gelişmesinde yerine nazar tilsimi koyabiliriler sonuçta hem büyü hem de fiziksel atak ti bunu buraya yazman gerekmiyordu bide cozmecilerde herkes şikayetçi lwl sınırı gelmesi şart die düşünüyorum ve biz büyü bozma kalksın demiyoruz silahlardan kalksın diyoruz ve saman la Karabüyü büyü bozma oranı 100 de 25 e esitlensin zaten baya bi krtr çeşidi var hangi savi yapacak ☺ hiç yoktan Samanlar silahlardan kalksa büyü bozma hem 3 taş eklerler saman Karabüyü ve ninja zaten ninja zehirli bulut bayayvuruyo onunda düşürülmesi lazım eğer bunları yapmıyorlar sa da madem zihinsel baya vuruyor ozmn sadece ruh vuruşu dışındaki sikillerde yukselsin yada kılıç yada çift bozma gelsin damage dusurulebilir zaten oyundaki en çok takılan kalkan Şahin herkes te Şahin var ama Sura yada saman kalkanı olan pek nadir olsa bile çoğunun yarı yok tür
    • @AVReGeNC dostum niye bu kadar alınıyosun anlamadım ben sana kaaranlık koruma diyorum sen büyü bozma diyorsun bi sakin ol saldırıya geçme..büyü bozmanızı alın sizde kalsın bir şey diyen yok zaten..ama karanlık koruma gibi bir skiliniz varken ekstra %30 atak niçin istiyorsun ? çözüyorlar diyorsun ee kardeşim çözmeye level sınırı gelecek..o zamanda diyeceksin ki 120 lv adam çözüyor beni yine korumasız geziyorum..ee napsın 120 lv adam da çözme skilini atmasın sana..bende zırhımı cıkarıp gelirim savaşa senin için yeter ki sen yüksek vur =) savunmalarını saymıssın yatıyorum yine diyosun ben ne karabüyüler gördüm savaşta koruması çözülüpte 20 25 saniye ortada kalıp yatmayan.. bence sende bir sıkıntı var yada matematğinde sıkıntı var =)

• yav zaten zihinsel wslik bir karakter. ws dışında pek bi + sı yok ki zihinselin? bırakın karışmayın zihinsele kardeşim. bedensel 7-8k vururken düz, zihinsel 3k vuruyor kasmak ayrı bi dert her şeyi ayrı bi dert zihinselin. zihinseli oynayan bilir oyunda ilerledikçe oyundan bıkıyorsun soğuyorsun çok az vuruyoruz PvE de. bedensel savaşçı wsde de kasmada da bence mükemmel. zihinsel ile karşılaştırılması hatadır. DerinDarbe bunu da iletsin lütfen. zihinselin PvE deki atağının arttırılması yönünde fikir beyan ediyorum.
    • Zihinsel gibi yere düşmesin demsinde son duyunlarim yanlış değilse artık oda düşecek ki bu zihinsel oyunculari için büyük kayıp olacak
      Güçlü Bedeni ( p ) Olan Bi Zihinselin Yere Düşmeme Özellili Kaldırılıp , Yere Düşmesi Sağlanacak Demişsin. Bunun Gerceklik Payı Varmı.

Eger Varsa Zaten Güçlü Bedeni Açtıgımızda Saldırı Hızı Düşüyor, Üstüne Birde Denizin Üstünde Sektirilen Taş Gibi Sekecekce . Güçlü Beden İsmini Kaldırıp Sektirilen Beden Diye Güncellesinler.

Karakterler Arası Denge Beklerken Karakterler Arası Açık Çıkarma Gibi Bİ Güncelleme Olursa, Çok Kötü Olur. Oyuncular İçin Çok Büyük Hüsran Olur.

Benim Düşüncem Güncellemnin ADALETLİ olmasını Deyil ADİL Olmasını İstiyorum.
      Cebrail ( a.s ) İle Gelen Vahy'ye inanmayanlar
      Azrail ( a.s ) İle Gelen Ecele Teslim Olacaktır.
    • Hokkabaz hasan kardeşimin dediklerinin bir çoğuna katılıyorum lakin takılmadığım bir konu büyü bozma taşlarının kaldırılmasından ziyade etkisinin düşürülmesinden yana benim görüşüm.
      Sabit 60 büyü sav+28 bec savunma(titan ve elmas) A zehirli bulut ile 58 K gibi bir zehirli bulut yedim.Bu bana göre hiç normal bir rakam değil.
      Diğer bir konuya gelecek olursak okçu olsun ninja olsun Karabüyü sura şamanlar olsun bir şekilde yenilikler sunulurken zihinsel karekterinde her hangi bir değişim ve gelişme yok.Zihinseller sonuçta Tr nin en güçlü çarları olablir ama sonuçta bizde kılıç,çift savunmasının full+full olduğu rakiplerin maksimum savunma ile savaştığı zamanda bizlerde oldukça zorlanıyoruz.Bunu en iyi zihinsel oynayan karekterler bilebilir ne derece zorlanıldığını.Bazen öyle oluyor ki full kusursuz simya ile 2 K ruh bile zor vurduğumuz oluyor.
      Bazen isyan edip biz boşuna mı bu kadar uğraştık,boşuna mı kusursuz simya dizdik diye sorguluyoruz.
      Bence kesinlikle ve kesinlikle savaşcı karaktere de bir yenilik gelmeli.
    • Herkese merhaba öncelikle , iyi forumlar...

Aslında dengeleme sistemi çok basit şekilde yapılabilir.Herkes olaya karmaşık tarafından bakıyor ; yok büyü bozma kalksın yok düz vuruş neden böyle yok bedensel neden az vurdu yok lycan damagesi şöyle olsun gibi teferruatlı işlerle bence zahmete girilmemeli. Şu an oyunda yapılabilecek en büyük dengeleme şu : " Eşit şartlarda her karakter aynı hasarı vurmalı." Bu konu üzerinden yola çıkılırsa asıl dengelemenin o zaman sağlanacağını düşünüyorum.Aynı pvp bonuslarına sahip , aynı simyaya sahip 2 farklı karakter arasında neden uçurum kadar damage farkı oluyor ? Mesela aynı iteme aynı simyaya sahip bir bedensel asla zihinsel kadar damage göremiyor.Gelecek olan dengelemede itemlerin bonuslarıyla oynamak bişeyi ekleyip çıkarmak yerine kökten bir düzenlemeye gidip bütün karakter skill hasarları ve random aralığı yeniden düzenlenip her karakterin eşit şartlar altında aynı damageyi vurması sağlanırsa asıl çözüm bu bence. Bunun sağlanmasının software açısından gayet basit bir iş olduğunu düşünüyorum. :)
    • ~Noone yazdı:

Herkese merhaba öncelikle , iyi forumlar...

Aslında dengeleme sistemi çok basit şekilde yapılabilir.Herkes olaya karmaşık tarafından bakıyor ; yok büyü bozma kalksın yok düz vuruş neden böyle yok bedensel neden az vurdu yok lycan damagesi şöyle olsun gibi teferruatlı işlerle bence zahmete girilmemeli. Şu an oyunda yapılabilecek en büyük dengeleme şu : " Eşit şartlarda her karakter aynı hasarı vurmalı." Bu konu üzerinden yola çıkılırsa asıl dengelemenin o zaman sağlanacağını düşünüyorum.Aynı pvp bonuslarına sahip , aynı simyaya sahip 2 farklı karakter arasında neden uçurum kadar damage farkı oluyor ? Mesela aynı iteme aynı simyaya sahip bir bedensel asla zihinsel kadar damage göremiyor.Gelecek olan dengelemede itemlerin bonuslarıyla oynamak bişeyi ekleyip çıkarmak yerine kökten bir düzenlemeye gidip bütün karakter skill hasarları ve random aralığı yeniden düzenlenip her karakterin eşit şartlar altında aynı damageyi vurması sağlanırsa asıl çözüm bu bence. Bunun sağlanmasının software açısından gayet basit bir iş olduğunu düşünüyorum. :)
      düz hesap yapmışsın hepsinin hasarı aynı olursa hepsinin skilleri de aynı olması gerekir. örneğin bedenseldeki hava kılıcı zihinselde yok? zhinsel öyle çok atak oynamıyor slotlara... bunun rezilliğini oynamayan ne bilsin zihinseller bilir sadece. ayrıyeten her karakterin skilleri farklı bu düz mantık duvara toslatır anca. hasar veyahut saldırı olarak karakter eşitlenmez. hepsi yapılıp sonuç olarak en genelden bakınca dengeleme olup olmadığı anlaşılır. Bu dengeleme işi baya bi zahmet bence uğraşması düşünmesi bile çok karmaşık. Zaten memnun olmayacak oyuncular ama adaleti adilliği keskin birilerinin süzgecinden geçmeli sadece. yani yargıçın iyi olması lazım oyuncular ne dese boş bence.
    • ADL yazdı:

yav zaten zihinsel wslik bir karakter. ws dışında pek bi + sı yok ki zihinselin? bırakın karışmayın zihinsele kardeşim. bedensel 7-8k vururken düz, zihinsel 3k vuruyor kasmak ayrı bi dert her şeyi ayrı bi dert zihinselin. zihinseli oynayan bilir oyunda ilerledikçe oyundan bıkıyorsun soğuyorsun çok az vuruyoruz PvE de. bedensel savaşçı wsde de kasmada da bence mükemmel. zihinsel ile karşılaştırılması hatadır. DerinDarbe bunu da iletsin lütfen. zihinselin PvE deki atağının arttırılması yönünde fikir beyan ediyorum.
      Parlak yakut lu bedensel ile 12k atıyorum mükemmel simyalı zihinsel ile 8k atıyorum bencede zihinselin düz damagesi arttırılmalı
    • oOSeMuMOo_ yazdı:

ADL yazdı:

yav zaten zihinsel wslik bir karakter. ws dışında pek bi + sı yok ki zihinselin? bırakın karışmayın zihinsele kardeşim. bedensel 7-8k vururken düz, zihinsel 3k vuruyor kasmak ayrı bi dert her şeyi ayrı bi dert zihinselin. zihinseli oynayan bilir oyunda ilerledikçe oyundan bıkıyorsun soğuyorsun çok az vuruyoruz PvE de. bedensel savaşçı wsde de kasmada da bence mükemmel. zihinsel ile karşılaştırılması hatadır. DerinDarbe bunu da iletsin lütfen. zihinselin PvE deki atağının arttırılması yönünde fikir beyan ediyorum.
      Parlak yakut lu bedensel ile 12k atıyorum mükemmel simyalı zihinsel ile 8k atıyorum bencede zihinselin düz damagesi arttırılmalı

Yorumları okudukça gülesim geliyor :)
      Zihinsele hava kılıcı skilini versinler kardeşim sen düz 15k bile vurursun oyunda dengelenmiş olur ;)