Dengeyi sağlamak için.

• @rambo lycan bitti tam anlamıyla tüm skilleri(pasiflerde dahil) %40 azalmaya uğradı %25 yeterdi ama %40 uygun görülmüş lycan bırakmaya başlayanları görünce suphelenmistim forumda da görünce tescillendi bu tipler karakterlerine sahip çıkmazlar daldan Dala atlarlar yeni delici nedeni ile yakın dövüş Ninjalar revaçta şuan oyun sonu yapıp ninja itemi ve cennet kolye arıyorlar
  • rambo yazdı:

Bedenselin belini kıran şey ( öfkenin zarar artışını artırmasıdır ) Ve ( Büyü çözmeden etkilenmesidir) Düzeltilirse sıkıntı kalmaz
    Ek olarak eklim istedim Yukarda belirtmişin Haklisin öfkeyi Rzodor gibi MEley gibi nemere gibi oyle slotlarin fzla oldugu yerde acınca artık at skılı atarak kacarsin bide zehir yedin mi ifla olman
    Ama Bedensel karakterin de en buyuk hata hava patlamasi Bugunde geldi başima razodor keserken kanamayi werdim cani yariya gelince havayi acmak icin binekden indim yaktim hava Patlama Sorunu oldu yine Hava gelene kadar demec Düstü haliyle kanamanin etkisi Gecti
    Demek istedigim Hava patlamasi oluyosa 92 saniye beklemesi Cok sacma damege dusuyor kanama zehir werdigimi Bos kesilmiyor
    Burda hava kilicinin Buyulu suralarin gibi Keskinligi Gibi olmasi Lazim HAva sondugunu Bos tek atiginda Havanin dolmasini bekliyoruz 92 saniye Buda Razodor gibi boslara damege atamamakta canlari dolmasina yariyor
    Bi baska Konu Hamle (Hamle atarken C basip SAvunmaya Hp Baktigimiz SAvunma 0 düsüyor hp 6 7k Dusuyor hamle atarken savunma hp Boşa cıkma hatasi vardir
    Toplu savaşlarda Hamle atiginiz taktirde Alan skılı atan bir karakterin Size tek atmasi kacinilmaz oluyor SAvunma 0 iniyor 20k canin varsa 12 13 k kadar iniyor Bunlar Bedensel hatalaridir
    AdaLeT İnsanın Vicdanında SakLıdır !!

Menfatinde DeğiL...
  • hamlenin 2 kere vurmasina tanik oldugum 2 yada 3 vurusu yaparken demec vurmamakta cok denk geldim sadece karşindaki adami ileri itiyor ilk vurudugu hamlede demec gozukuyor 2 vurusunda demec gorunmemek de ama cok lag da kaldiginiz oluyor bu o an yeni metin 2 sayfasi acip lagdan cıktiginizda hersey normale donuyor
    SAvunma olayini Kule gibi toplu savaslarda ifade ettim 1w1 ws atarken saniyeyi yakalamasi zor olur karşi oyuncunun ama kule savasinda topluluk aninda butun skılleri gelen bosaltiyor o an cok denk geliyoruz
    AdaLeT İnsanın Vicdanında SakLıdır !!

Menfatinde DeğiL...
  • Arkadaşlar dengelemeyi kendi karakterinizi yüceltip diğer karakterlerin + larını söyleyerek bi destek olamazsınız sadece toplu savaş ve farm'da karşılaştığınız sorunları yazın, Örneğin Lycan karakteri düz vuruşla ilgili sorunu, Bedensel karakterin Oyunun farm karakteri olarak görünmesine rağmen space damagesinin cok yuksek olmaması, Zihinsel karakterin İksir ve sebnemsiz yavaş olduğu, sura karakterin karabuyunun farmda cok pasif kaldığı gibi sorunlar, Herkes yedek bi farm çarı kullanmak zorunda değil amacımız herkesın tek bir karakter ile herşeyı yapmasını sağlamak olmalı adam event zamanı baska çarda wsde baska çarda gunluk etp görevı ıcın baska çarda ee ben ne zevk aldım bu oyundan :) uzun lafın kısası kendınızı değil toplulukları düşünerek yorum yapın, siz diğer karakterin damagesi düştü diye sevinirsiniz ama o karakteri oynayan adam oyundan soğur ve o karakter adına düşürdüğünüz item ve tüm herşey elinizde kalır kullanılmayan pasif bi karakter haline gelir buda oyunda eksilme demektir :)
  • Bence bedensel için en büyük sorunlardan biri saldırı hızı ve haraket hızının 200 olduktan sonra sabit olmasıdır Öfke skilini g1de bırakma sebebim sadece bu, yeşil pot ile saldırı hızımı 200 yapabiliyorum haraket zaten normalde ayakkabı vs ile 192 öfke açınca 200, 16 haraket hızı veren öfke skili g oluncada 200de sabit kalıyor m2 ikends 200de sabit kalıyor bedensel karakteri ve sura karakteri bu sebmelele ek iksirler bitirdi
  • Diğer konuda da belirttiğim gibi asıl sorun oyunun skil vuruşlarına dönmesi ve bloklamaların hat safhalara çıkması. Bedenselin skil değeri en düşük karakter olduğunu göz önüne alırsak bu durumda farmlar da kullanılan bloklamaların büyük kısmının wslerde kapanması gerekli diye düşünüyorum. Eğer bu gerçekleştirilebilirse bedenseller tekrarda canlanır. Öfkedir, havanın açılıp kapanmasıdır bunlar sorun değil.
    ⓣⓘⓔⓢⓣⓞ & ⓩⓨⓟⓡⓐⓧ

Neresinden dönersen dön dönek derler. :thumbup: