Hayranlarına -----GameOf-----

• SLayeR ! yazdı:

Tebrik ederim, hasarlar on numara zaten diyecek bişey yok, iki kişi yetmişsiniz swye hani kazara eline 105lik yay taksan 15k boşluk tuşu yerlerdi çok rahat bunuda belirteyim envanterinde birtane yay bulundurmanı tavsiye ederim imkan varsa :D
    Tşkler..Yay ilede Kesimleri Yakında İzleriz :thumbup:

Nomkun yazdı:

Tebrikler güzel damageler :)
    Tşkler Furkan

Rynkas yazdı:

Tebrik ederim.
    Tşkler

Tam1SABET yazdı:

Tebrik ederim hocam elit bıçakcı şölenine devam :lol:
    Tşkler..Aynen Devam :)

SERKARTALL yazdı:

Tebrikler Orhan Abi Biz İkimiz Siz Hepiniz Fark Yapmaz Biliyosun Neyseki Bu Bakımda Durum Dengelenecek Ozaman Topluda Cenesi
    ile Oyun Oynuyanları Merak Ediyorum Neler Olucak :rofl:
    Tşkler Okan..Birlikte Göreceğiz Neler Olacak :beer:

MRCokovic yazdı:

tebrik ederim Orhan sen ve Okan mavilere grena bileklik kalkanı sabitleyecek gibi duruyorsunuz :))
    Tşkler Tuna .. Aynen Dediğin Gibi :)

Giyotin35 yazdı:

orhanım eline sağlık videoyu izlerken bir gülme tuttu anlatamam kinemi ne etmişsin öyle :)
    Tşkler .. Çaylar Senden Olduğu Sürece Gülmeye Devam :beer:

SeeenoL yazdı:

Slm herkese iyi forumlar orhan güzel kareler daha iyilerinide görücez sanırım tebrik ederiz...LAZDAN SELAMLAR :P :P :P :P
    Tşkler Şenol Abi ..Slmlarını İletmeye Devam :thumbup:

ZorBeLa' yazdı:

orhan sende ağlayıp zırlama balık sandıgıklarını ıyı stokla madalya takılı halde çekmışsın vıedo bıde ınkar edıyor ustunu kapattıgı şeyın
    Ağlamakmı Bak Sana Bir İddaa.. Ben Madalyon Yok Diyorum Sen Var Diyon Varmısın İddaya ..Balıklara Muhtac Degilim Kendiniz Gibimi Sandın Veled.. Seni Yine Her Daim Gökkuşagı Yapmayı Seviyorum :rofl: :rofl: Afk mi Dedin Güvenli Alana Kacarken 67 K Damageyi Yiyene Bak Hele Üstünde Hangi İsim Yazıyor :rofl: :rofl: Sana Nasıl Vurduğumun Düşüncesine Takılıp Kaldıysan İddaaya Renk Katalım Olmazmı... 3 Haneli Rakamları Zorlıcam Sende ..Çok Sevecem Seni Çok :D :D He Harbi Sen Kimsin Ki Konumda Ağlıyon :thumbdown: Dip Notu Okumadın Galiba .. Belediyeyi Arıyorum Şimdi :D :D
    Bizim atamız Fatihtir Yavuzdur Kanunidir... Herkes Kendi Soyundan Olana Atam Der..

Her kuş kendi cinsiyle uçar. Kartallar kartallarla, kargalar kargalarla..
  • Kültigin senin hayal güçün ne kadar güçlü abisi valla bak imzama iyi izle kim nasıl kasılmıs... :missilelauncher:
    Ben oyunumu bırakmışım ilginiç benim niye haberim yok.Onuda geçdim senin gibi 10 tane sen gelsin oyunu bana bıraktıramaz... :rocketlauncher:
    Dediğim gibi kendini oyuna cok kaptırma kendine çok zararın oluyor çevrenede...

SAYGILAR : lazzkopat61&derinmavi
  • SeeenoL yazdı:

Kültigin senin hayal güçün ne kadar güçlü abisi valla bak imzama iyi izle kim nasıl kasılmıs... :missilelauncher:
    Ben oyunumu bırakmışım ilginiç benim niye haberim yok.Onuda geçdim senin gibi 10 tane sen gelsin oyunu bana bıraktıramaz... :rocketlauncher:

O Zamanlar Çarı Kasarken Senınle Ters Olaydım Emın OL Kasılamazdın :D
    Lazel Çarı 74 gunde 95 den 97 olabıldı :D
    onun ustune tepende 5 çar kasdım :D
    ha ben gıbı 10 tanesımı ? 1 taneısının hakkından gelemedın oyun tarihinden silindin 120 lvl çar dıyorsunya ? sen 100 lvl lık metını kesemedık bir 120 sın ınkar edıyorsan vıedolu kanıt sunuyum ? :D senın oyun eşini o bu kasdı :D artık nası kasdırdıysa nası ağladıysa :D
    özgürle aslı nereye gıttı ? :D bana bı soyle rafiyi ararım korkusuna pıyasadan silindi :D yavuz ne oldu :D bakdı senden iş çıkmaz selimin yanına yanaşdı :D
    sendemıleyla ısınlı murat suan senın ne kadar boş bırı olduugunu soyluyor bu kısı senın adamın deılmıydı ? herkez senı çözecek :D boş 120 :D
    derinmavi çenesıne hakim olsun yeter başka bişi ıstemıyom kafamı şişiriyor :D

Dostu Yabanda Düşman'ı Kenarında Ara...
  • INisekoi yazdı:

husom burda bos cene yapma sana koyde pm attim gel saman kasiyorm sıkıysa engel ol diye 97 den 100 e 2 gunde saman kastim niye gelemedn biliyodn tepende samani kasacagimi anca kendi bayraginza bos cene yaparsz senol abide siz gibilerle ayni bayrak olmakla hata ediyor bnce bi bayrak atsa koyunzden cikamiycanz
    bak şenol abısı hadı bayrak at enes yeğenın senı ne kadar çok düşünüyor :D belkı lazel ı enes kasar bırde şansını burdan dene ?
    :D :D :D :D

Dostu Yabanda Düşman'ı Kenarında Ara...
  • ZorBeLa' yazdı:

SeeenoL yazdı:

Kültigin senin hayal güçün ne kadar güçlü abisi valla bak imzama iyi izle kim nasıl kasılmıs... :missilelauncher:

O Zamanlar Çarı Kasarken Senınle Ters Olaydım Emın OL Kasılamazdın :D Lazel Çarı 74 gunde 95 den 97 olabıldı :D
    onun ustune tepende 5 çar kasdım :D
    ha ben gıbı 10 tanesımı ? 1 taneısının hakkından gelemedın oyun tarihinden silindin 120 lvl çar dıyorsunya ? sen 100 lvl lık metını kesemedık bir 120 sın ınkar edıyorsan vıedolu kanıt sunuyum ? :D senın oyun eşini o bu kasdı :D artık nası kasdırdıysa nası ağladıysa :D
    özgürle aslı nereye gıttı ? :D bana bı soyle rafiyi ararım korkusuna pıyasadan silindi :D yavuz ne oldu :D bakdı senden iş çıkmaz selimin yanına yanaşdı :D
    sendemıleyla ısınlı murat suan senın ne kadar boş bırı olduugunu soyluyor bu kısı senın adamın deılmıydı ? herkez senı çözecek :D boş 120 :D

Bu tarz tartışmalara katılmak istemem ama lazkopat, derinmavi ve loki level sınırı 120 olduğunda hep beraber kasmaya başladık ve yaklaşık hepimiz aynı süre zarfında 120 ye ulaştık.Derinmavi karakteride o süre içerisinde lazkopat tarafından kasıldı.Sadece bilgilendirmek istedim ;)

Orhan senide tebrik ederim.Güzel görüntüler çıkartmışsın.Anadoluya'da bekleriz tekrardan :)

• ZPROOM yazdı:

Orhan çocukları ağlatma :dash: :dash: :thumbup:
    Yarından Sonra Bak Sen O Göz Yaşlarına Senin Videolarındada Forumu Süsler :)

SeeenoL yazdı:

Şuna Cevap Verme Abi Belli Kurban Olarak Bunu Seçmişler.. Özgür Yok Kaçtı Diyor .. Ben Söyleyim Huso Sana 67 K Vuran Özgürdü :rofl: Nasıl İyi Vurmuşmu Bence Gayet Güzel Damage Krtik Gelmedine Dua Et :D

-sonveda- yazdı:

Tebrik ederim başarıların daim olsun ..
    Tşkler

INisekoi yazdı:

kendi 1 ayda bedenselini kasti tabi gariban :D yardm lazmsa adam olana ederiz husom hatta bndn sana kiyak bana samanlik yap senide kasayim husom :thumbsup:
    Şamanlığı Çok Güzel Hiç Sorma :)

IIIPAVLOV yazdı:

ZorBeLa' yazdı:

SeeenoL yazdı:

O Zamanlar Çarı Kasarken Senınle Ters Olaydım Emın OL Kasılamazdın :D Lazel Çarı 74 gunde 95 den 97 olabıldı :D onun ustune tepende 5 çar kasdım :D

Bu tarz tartışmalara katılmak istemem ama lazkopat, derinmavi ve loki level sınırı 120 olduğunda hep beraber kasmaya başladık ve yaklaşık hepimiz aynı süre zarfında 120 ye ulaştık.Derinmavi karakteride o süre içerisinde lazkopat tarafından kasıldı.Sadece bilgilendirmek istedim ;)

Orhan senide tebrik ederim.Güzel görüntüler çıkartmışsın.Anadoluya'da bekleriz tekrardan :)
    Tşkler Eyüp.. Anadolu Ziyaretimiz Birleşimden Sonra İnşh :thumbup:
    Bizim atamız Fatihtir Yavuzdur Kanunidir... Herkes Kendi Soyundan Olana Atam Der..

Her kuş kendi cinsiyle uçar. Kartallar kartallarla, kargalar kargalarla..