DRAGONKiNG WS İstiklal... Neydi Sloganımız ! Ben Tek Siz Hepiniz :)

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• DRAGONKiNG WS İstiklal... Neydi Sloganımız ! Ben Tek Siz Hepiniz :)

Selamlar Arkadaşlar.Bazı kişilerin, Germiyan oyuncularını kandırmaya çalışmasından sonra 1-2 sahne yayınlayalım dedim.
    Videonun küçük bir kısmını kırpıp,Yalan dolanlar çevirmeyle olmaz bu işler.Bizim envanterimiz de ,Attığımız Damageler de ,Yediğimiz Damageler de Ortada.

Rüyalar Aleminde gezinmeyle olmaz o işler.Biz çarımıza Her zaman Güveniyoruz.Boşuna demiyoruz 3-1 ,4-1 ,5-1 veya Ben tek Siz Hepiniz diye.
    Senin gibi zayıf bir çardan 21k yediğim bir savaşa çıkmayı bırak,Çara girmem :D O çarı o gün siler atarım...

Her zaman söylüyorum,Germiyan Kırmızıda rakibim bir oyuncu yok.Yakında 1k damage göremeyen meşhur kurtun da videolarını atarız, 10 çar arkasından sallaması değil öyle :D

Zırhım ,Kolyem ve Okyanusum sabittir 6 aydır tüm videolarımda açık zaten. Savunmalı Silah fişi ve Kostüm zırhım da sabittir.

Değiştirdiğim tek item Kalkan ve Küpedir.Tüm Dragonking videolarındaki envanterlerimde bunun farkındasınızdır.Biz Söylediğimiz Her Lafın Ardındayız...

:arrow: :arrow: :arrow: Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız...

( Yüksek Seste ve 1080p İzlerseniz daha eğlenceli oluyor :) )

Savaşçı,Kurt...Şimdilerde Karabüyü

• Video için tebrikler

lakin bir şeye değinmek istiyorum linkenin attığı damage demişsin ancak o zaman hilal yoktu ve bu adam 9-10k ruhu çift elle vurduğunu söyledi önceden vurduğu ruhu şu anda vuruyor gibi paylaşmışsın demezlermi sabri 3.1 çevirme atıyor linke 4k ruhmu vurur diye :D
  • AVReGeNC yazdı:

Selamlar Arkadaşlar.Bazı kişilerin, Germiyan oyuncularını kandırmaya çalışmasından sonra 1-2 sahne yayınlayalım dedim.
    Videonun küçük bir kısmını kırpıp,Yalan dolanlar çevirmeyle olmaz bu işler.Bizim envanterimiz de ,Attığımız Damageler de ,Yediğimiz Damageler de Ortada.

Rüyalar Aleminde gezinmeyle olmaz o işler.Biz çarımıza Her zaman Güveniyoruz.Boşuna demiyoruz 3-1 ,4-1 ,5-1 veya Ben tek Siz Hepiniz diye.
    Senin gibi zayıf bir çardan 21k yediğim bir savaşa çıkmayı bırak,Çara girmem :D O çarı o gün siler atarım...

Her zaman söylüyorum,Germiyan Kırmızıda rakibim bir oyuncu yok.Yakında 1k damage göremeyen meşhur kurtun da videolarını atarız, 10 çar arkasından sallaması değil öyle :D

Zırhım ,Kolyem ve Okyanusum sabittir 6 aydır tüm videolarımda açık zaten. Savunmalı Silah fişi ve Kostüm zırhım da sabittir.

Değiştirdiğim tek item Kalkan ve Küpedir.Tüm Dragonking videolarındaki envanterlerimde bunun farkındasınızdır.Biz Söylediğimiz Her Lafın Ardındayız...

:arrow: :arrow: :arrow: Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız...

( Yüksek Seste ve 1080p İzlerseniz daha eğlenceli oluyor :) )
    kusursuz elması olan bir sura çözülmeden rahatlıkla kesiliyorsa zaten ezmenin önde gidenidir, bu kadar sevinme 2-3 çözmeci ye bakar saltanatın. :lol:
  • Teşekkürler @IxRadar.

Çift elle yemiyorum demedim zaten 8-9k .İki Abanozumda da 6 kılıç 15 çift var,Yakut küpeyi denedim o gece tüm savaş boyunca 60 kılıç ,75 pençe sabit savaştım.
    15 kılıç ve % 5 Beceri savunması geldi ilave küpeden, bakalım etkisi nasıl diye test ettim.Fakat birisi 21k çevirme attım deyince ,üstüne yalan yanlış kırpılmış video atınca,biz de Yalanını gösterelim dedik :D
    3,1k Korumalı çevirme ,5k Korumasız çevirme atan bir oyuncu bu.Başkasına vurduğunu bize vurmuş gibi yansıtarak milleti kandırmaya çalışmalar.

Linke sahnesinde şunu demek istedim.Hani Linke bile 3,6k ruh atabiliyor ,Üstelik Marka basmadığım halde.Sen Bir bedensel olarak 21k atabilmen imkansız yani :D Diyeceksiniz ki item değiştirdiysen yemiş olabilirsin :D Envanterimde değiştirebileceğim item yok.Deri çizmeyi taksam 60 kılıç,70 kılıç olacak damage atamaz :D Şahini taksam 3.1 çevirme , 2.5k ya düşecek. Tüm itemlerimi çıkarmam gerekir yani :D O da imkansız.

Ben yalan olduğunu biliyorum zaten ,o çar da biliyor.Maksat Yalancıları ortaya çıkartmak :D Yoksa Ws videosunu atmayacaktım.Kimseyi rezil etme ,küçük gösterme gibi bir egom yok.Yalan,dolan atmasaydı yine atmayacaktım video falan :D

@sallama : Çözsünler :D Sıkıntı yok.Eksiklikler tamamlansın, çözülünce de sıkıntı kalmayacak :D

• istiklal therise gelmeden önce kuleye korkudan 4-5 çözmeci 3 şamanla çıkıp kendini çar sanan biri şuanda therise olmadan degil kuleye kendi köyünde ortadan dışarı çıkamıyor serverde bende burdayım dedirtmeye çalışıyor ama boş ona video yapmayan kalmadı artık millet ona video yapmaya bile tenezül etmiyo buda sanıyo ki artık kimse demeç atmıyo bırak sevinsin biraz :) gecen ne güldüm ona neji nereye oda oraya gölgesinden ayrılmıyo biliyo çok dayak yicek yoksa :) :)
    paranla şeref kazanma,
    şerefinle para kazan ki ;
    paran bittiğinde,
    şerefinde bitmesin.
  • AVReGeNC yazdı:

Zırhım ,Kolyem ve Okyanusum sabittir
    ben yanlışmı okuyorum acaba sabit demişssin videoyu açar açmaz deri çizme ile karşımıza çıkıyorsun ..

lafım item değişmen felan deil herkes değişiyor su zamanda değişmeyen yoktur zaten bu kadar karaktere, burada vurgulamak istediğim TUTARSIZLIĞIN tek değiştirdiğim item kalkan küpe demisssin video başlangıcı deri çizmelisin

bir laf söylüyosan bari arkasında ol onu göster

ÖZGÜRLÜĞÜN En Büyük Düşmanı Halinden Memnun KÖLEDİR
    Ölülerin son ödülü,bir daha ölmemektir.
    SwoRe Mazi
  • @Zangetsu,Videonun girişindeki Kısım 1-1 Anlaşmalı Ws atılan Sahnedir.

Zırh,Kolye ,Ayakkabı değiştirmiyorum diye belirttiğim kısım Toplu savaşları kapsar.Kısacası bu itemlere bazıları gibi TAK-ÇIKAR yapmıyorum demektir.

İkisini birbiriyle karıştırma.

Senin item değiştiriyorsun dediğin bölüm 1-1,Anlaşmalı atılan ws bölümüdür.Hiç bir oyuncu da Sabit ,Toplu savaş itemleriyle WS ATAMAZ DEĞİL Mİ :D

Yani Şimdi Sabit İtemlerimde Titan takıyorum diye ,Grena bilezik,Kral kemeri takıyorum diye:

Bir şamana Meydan okuduğumda bu itemlerle Atacak değilim değil mi WS'yi ? Kendince eleştirecek bir şey buluyorsun da, eni konu düşünmüyorsun.

Ws'leri ve Toplu savaşları karıştırma.Birisi Sabit 70 kılıç,50 çift,60 bıçak,40 ok,50 pençe takıyor varsayalım.Bu oyuncunun bu savunmaları Toplu savaş için geçerlidir.
    Geçip de bir Okçu ile ws atarken 40ok takmaz,Elinden geldiğince takar.Bu onun itemlerinin Sabit olmadığı anlamına gelmez :D

Lütfen bana oyun öğretmeye çabalamaktan vazgeçin ya :D

• AVReGeNC yazdı:

@Zangetsu,Videonun girişindeki Kısım 1-1 Anlaşmalı Ws atılan Sahnedir.

Zırh,Kolye ,Ayakkabı değiştirmiyorum diye belirttiğim kısım Toplu savaşları kapsar.Kısacası bu itemlere bazıları gibi TAK-ÇIKAR yapmıyorum demektir.

İkisini birbiriyle karıştırma.

Senin item değiştiriyorsun dediğin bölüm 1-1,Anlaşmalı atılan ws bölümüdür.Hiç bir oyuncu da Sabit ,Toplu savaş itemleriyle WS ATAMAZ DEĞİL Mİ :D

Yani Şimdi Sabit İtemlerimde Titan takıyorum diye ,Grena bilezik,Kral kemeri takıyorum diye:

Bir şamana Meydan okuduğumda bu itemlerle Atacak değilim değil mi WS'yi ? Kendince eleştirecek bir şey buluyorsun da, eni konu düşünmüyorsun.

Ws'leri ve Toplu savaşları karıştırma.Birisi Sabit 70 kılıç,50 çift,60 bıçak,40 ok,50 pençe takıyor varsayalım.Bu oyuncunun bu savunmaları Toplu savaş için geçerlidir.
    Geçip de bir Okçu ile ws atarken 40ok takmaz,Elinden geldiğince takar.Bu onun itemlerinin Sabit olmadığı anlamına gelmez :D

Lütfen bana oyun öğretmeye çabalamaktan vazgeçin ya :D
    Bunu sana zahmet okanada öğretirmisin pek bi cahilde 1-1 ws de pazara bak pazara gel diyip başkası daldıktan sonra pazarcı diye yazarken neden gidip 1-1 le toplu aynı şey değildir dememenin nedeninide açıklarsan sevinirim :thumbdown:
  • radar denen kişiyi sanki forumda zorla konuşturuyolar yorumları bişeye benzemiyo ama dikkat edin video nasıl olursa olsun mavileri karalamak için var burda buda onun kalitesini gösterir belli ki birinin yan hesabı sürekli yan hesap açıyo isim başka ama içindeki aynı neyse konu dagılmasın boş insanlara harcıyacak kadar degersiz zamanım yok :)
    paranla şeref kazanma,
    şerefinle para kazan ki ;
    paran bittiğinde,
    şerefinde bitmesin.
  • oneescobar yazdı:

tebrik ederim güzel görüntüler
    Teşekkürler...

Radar,Beyzade, Albastru aranızdaki davayı bilmiyorum.Albastru epeydir oyuna girmiyor bildiğim kadarı ile.Diğer konudaki vidoeda Beyzade yaşam içmiş diye attı.Ben de bence içmiş dedim.Herkesin birbirine göre eksiği çoktur kesinlikle.Kimse full şaman itemiyle gezmez.Kimse Full savaşçı itemiylede gezmez.O yüzden iki tarafta da eksik vardır her zaman...

• -Zangetsu- yazdı:

AVReGeNC yazdı:

Zırhım ,Kolyem ve Okyanusum sabittir
    ben yanlışmı okuyorum acaba sabit demişssin videoyu açar açmaz deri çizme ile karşımıza çıkıyorsun ..

lafım item değişmen felan deil herkes değişiyor su zamanda değişmeyen yoktur zaten bu kadar karaktere, burada vurgulamak istediğim TUTARSIZLIĞIN tek değiştirdiğim item kalkan küpe demisssin video başlangıcı deri çizmelisin

bir laf söylüyosan bari arkasında ol onu göster
    Kanka ne yazıyorsun buna ya. Adam bi soru soruyorsun sana iki paragraf yazı yazıyor Fenerbahçe deki çevirmen çocuk gibi :crazy: Sanki ondan ayrıntı istedik çok yazınca seni kale mi alıcaz sanıyorsun :doofy: anlamıyorum
  • @BaLRoG Yaw sen kaale alsan ne almasan ne.. Sen kimsin? Germiyanda savaşmaya çalışan ve bunu beceremeyen basit 3-5 çarlardan birisin sadece. Forumda Germiyan bölümüne bakıyorum da nerde boş yazılar var kullanıcılar hep aynı kişiler :D Adam kesmiş atmış videoyu, tebrik edip geçeceksin. 15-20 kişi aynı saçma yorumları bir konuda yazıp duruyorsunuz da, sizi kim kaale alıyor o boş yorum yapanlardan başka? Bazı insanlar kendilerini kandırmaktan başka usta olduğu bir konu yok. İstiklal'in de sağlam videolarını gördük, Dragonun da. Adam kesmeden biçmeden atıyor, hala icraat yok konuşuyorsunuz. Bence de şimdilik bu strateji ile devam edin, savaşırken bakın video felan vermeyin şu Khaleesi'nin ejderine :D Allah bilir şu 1 k'yı göremeyen kurt budur ;( İkisini de tanımıyorum etmiyorum, fakat şu saçma yorumlarınızı kendinize saklayın. Adam paragraf yazıyor fakat her cümlesi anlaşılır ve bir mantığa hitap ediyor. Bunu eleştiren kişiler 2 cümle kuruyor, hangisi diğerinden daha vasat anlaşılır değil. Komedi gerçekten, şu Germiyan bölümüne artık sırf gülmek için giriyorum. Hele birisi de yazmış ki; Hani tek ayakkabın vardı, videoda Deri Çizme ile gördük seni :D Düşkünlüğün bu kadarı artık, bence dragonking bu yorumdan sonra papuç takmayı bırakmalı ve papuçsuz savaşmalısın :thumbdown: Neyse hadi Tünaydınlar.. Video güzel tebrik ederim, Karabüyü yakışmış :thumbup: Şu kaale alınmayacak kullanıcı hesaplarını da alıntı yaparak bile cevap verme bence, adamı forum adminleri bile kaale alıp kapatmıyorlar hesabını bence kendinizi yormayın :love:
    J.R.R Tolkien

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
    Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Küllerden bir ateş dirilecek
    Bir ışık fırlayacak gölgelerden
    Kırılan kılıç yenilenecek
    Şimdi taçsız olan, kral olacak yeniden...