Onaylanmamış mail hesapları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Onaylanmamış mail hesapları

Değerli oyuncularımız,

Hatırlatmak isteriz ki; oyun hesabınızı kayıtladığınız mail hesabınız eğer onaylı değil ise Müşteri destek sisteminden faydalanamazsınız. Sizlere kolaylık olması için mail hesabı onaylamadan oynamanıza izin veriyoruz, ancak olası ceza itirazları ve bildirimleriniz icin destek sisteminden faydalanmak istiyorsanız, güvenliğiniz için onaylanmış mail hesapları ile başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde bildirimlerinizi kabul edemeyiz.

Saygılarımızla
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
    • Hatırlatma;

Bu konuda uygulamamız nettir. Destek sisteminden yazacagınız hic bir sey bu durumu değiştirmeyecek. Gelecekte sıkıntı yasamak istemiyorsanız lütfen maillerinizi onaylayınız. Ben sadece oyun oynarım destek sistemi ile ilgili sıkıntım olmaz yada ihtiyacım olmaz diye dusunuyorsanız bu sizin kararınızdır.

Ayrıca İllegal hesap edinen oyuncuların zaten hesabın baglı oldugu maile ihtiyac duymadıkları bilinen bir durumdur. Yakalandıkları zaman farklı mail adreslerinden acılan bildirimler asla kabul edilmeyecektir.

Saygılarımızla
      • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
      • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
      SOSYAL MEDYA
    • Bu konuda son zamanlarda mail bugu adı altında yapılan tartışmalar icin kücük bir acıklama yapmak istiyorum.

Bahsedilen mail onaylama konusu, bir acık/bug degil bir secimdir. Yukarıda defeatle yazdıgım gibi bu size bıraktıgımız bir tercih. Sonuclarıda sizi bağlar. Nasıl isterseniz öyle.

Hatırlatmak isterim ki; mailleri onaylanmamıs hesapları hem maile baglı kapatmıyoruz, hemde destek vermiyoruz. Bu hesapların isledigi suclar ve baglantılarını tespit için baska kriterlerimiz ve yontemlerimiz var ve tabiki bunları acıklamayacagım. En basiti herkesin bildigi İP kontrolu ve ticaret gecmisi kontroludur. Diğer yontemler ve kriterler bizim bilmemiz gereken ve yine bizde kalması gereken yontemlerdir. Yani ortada bir acık yok. Maili onaylamadan oyun oynayabiliyorsunuz. Ancak hic bir sekilde onaylanmamıs mailler icin destek alamazsınız. Ayrıca sifreniz degiştiremezsiniz, mail degişikligi yapamazsınız. Biri sizin adresinizi kullanıyorsa -ki bu adresin internette geziyor olmasıda ilginctir, güvenliginiz sizin sorumlulugunuzdadır. Yıllardır sizi uyarıyoruz.- size zaten bir onay maili gelir ve siz adresinizin kullanıldıgını bu şekide anlayabilirsiniz. En güzel tedbir herkesin bilmedigi bir mail adresi kullanmak ve onu mutlaka onaylamaktır.

Saygılarımla
      SOSYAL MEDYA
    • Hatırlatma;

Bu konuda uygulamamız nettir. Destek sisteminden yazacagınız hic bir sey bu durumu değiştirmeyecek. Gelecekte sıkıntı yasamak istemiyorsanız lütfen maillerinizi onaylayınız. Ben sadece oyun oynarım destek sistemi ile ilgili sıkıntım olmaz yada ihtiyacım olmaz diye dusunuyorsanız bu sizin kararınızdır. Bu sebeble özel etkinliklerimizden, yarısma ödüllerinden ve promosyon kodlarımızdan faydalanamayacagınız bilgisini de peşinen bildiririm.

Saygılarımızla
      SOSYAL MEDYA

The post was edited 2 times, last by DeRiNDaRBe ().