Dorian Gray'in Portresi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dorian Gray'in Portresi

Karakter Türü: Ninja (Uzak Dövüş)
    Karakter Adı: Dorian
    Bulunduğu Level: 45
    VIT: 51
    INT: 3
    STR: 4
    DEX: 90

Skiller

Ateşli Ok: M3
    Zehirli Ok: M3
    Kıvılcım Vuruş: 10

Takılar

Yüzük:
    Bilezik: +5 Abanoz bilezik 500 hp
    Küpe: +8 Tahta küpe
    Kolye: +4 Altın kolye

Giysi

Zırh: +6 Koyu Kırmızı Takım
    Kalkan: +5 Syk
    Ayakkabı:
    Kask: +9 Zincir kapşon

Silah: 40 level yayı

Biyolog: 8 adet ork dişi kaldı.

Depo Durumu

Nakit:73.000.000 M
    4 beyaz altın bilezik, 3 ork dişi, 14 cor.

Açıklama: Turkey serverine yeni başladım. İlk hedefim 55 olup skilleri iyi bir seviyeye getirmek. Şu an tek para kaynağım ork dişi düşürüp satmak (Günde 20 civarı ork dişi düşürebiliyorum). Biraz daha para birikince ticaret yapıp arttırmaya çalışacağım. Görevleri yaparak kasılıyorum bu yüzden ancak 3-4 güne 55 olurum. Ortalama 2 günde bir güncelleme yapmayı hedefliyorum. Oyun bilgim ortalamanın biraz altında, dolayısıyla tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler.
  • İLK GÜNCELLEME

Level up 46.
    47 olunca sayfa görevlerinden devam edecem ama gerçekten çok zorlanıyorum kasılırken. Yavaş yavaş halledecem bu level işini.

Ateşli Ok: M3+1 Bk
    Zehirli Ok: M3+1 Bk
    At: 12 level oldu
    Biyolog: 7 adet ork dişi kaldı.

Lonca Arazisi aldım 65 M ye Sarı Bayraktan. Sanırım çok doğru bir hamle olmadı ama hep bi lonca arazim olsun istemiştim :). Birkaç güne demircisini de kuracam. Bakalım ne kadar getirisi olacak.

Onun dışında Beyaz Altın Bilezikleri +5 e bastım 5 tane kaldı elimde. Onları kulede +6 ya atmayı hedefliyorum. +9 u iyi para ediyor sanırım. +6 ya basarken +lı Shirken istediği için kule dışında artı basmam mümkün gözükmüyor malesef.

Server da bir anda müthiş bir ork dişi piyasası oluştu; fiyatı ikiye katlandı diyebilirim. Oyuna çok vakit ayıramıyorum ama günde 10-15 de olsa ork dişi düşürüp bu fırsattan yararlanmaya çalışacam.

Şu an kasada 20 M kaldı.
  • Honey wrote:

Gelişmeler güzel gidiyor :saint:
    Teşekkür ederim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdi birkaç sorum olacak. Öncelikle mevcut çarımla bu kontraplak, gövde vesaireyi düşürebilir miyim? Düşürebilirsem nerden? Biraz arastirdim ama pek bir sey bulamadım.
    Diğer sorum ise: Lonca arazisine abanoz isleyicisi mi yoksa bakir isleyicisi mi koymaliyim? Bulunduğum köyde sadece iki adet cennet gözü isleyicisi var.
    Yardimlarinizi bekliyorum.
  • Güncelleme No: 2

• Level up: 50
    • Biyolog Görevi: 6 adet ork dişi kaldı.
    • Ateşli Ok: Başarısız.
    • Zehirli Ok: Başarısız.
    • Nakit Durumu: 65 M
    • 7 adet de Beyaz Altın Bilezik oldu.

Açıklamalar: Lonca Demircisi için temel taşı, kontraplak ve gövde arıyorum ama henüz pazarda göremedim. Kendim düşürmeyi denedim ama 1 saatlik çaba sonucu 1 tane bile düşmedi. Turkey serverinde olup elinde bu malzemelerden olan varsa derhal alabilirim. Resim atmayı vs öğrendim ama henüz resim çekilmeyi hak edecek bir durumda değilim. Demirciyi kurunca atacağım ama :) Şu demirci işini bi halledeyim item aramaya koyulacağım ve daha eğlenceli içeriklerle yerimi alacağım. Sağlıcakla kalın ( bu buraya oldu mu bilmiyom :) )
  • Güncelleme No: 3

• Level up 53
    • Biyolog: 5 adet ork dişi kaldı
    • Ateşli Ok: m3+2 bk
    • Zehirli Ok: m3+2 bk
    • Kıvılcım Vuruşu: m2
    • Nakit durumu: 45 M

Açıklamalar: Uzun uğraşlar sonucu lonca demircisi için gerekli malzemeleri topladım. İlk fotoğraf olarak bunu paylaşacağımı söylemiştim. Buyrun:

20 adet daha gövde bulduğum anda yanına Abanoz İşleyicisini ekleyeceğim.
    Bu demirciden çok bi beklentim yok sonuçta sarı bayrakta oynayan çok az kişi var. Ama ilerleyen dönemde oyuna ara vermek zorunda kalacağım. Şimdilik işle beraber götürebiliyorum ama yakın zamanda okulla da ilgilenmem gerekecek. O dönemlerde az da olsa bir nakit gelişi olur diye düşündüm. Her şeyiyle 200 M civarı bir paraya mal oldu. Elbet çıkaracaktır parasını. Turkey serverinde oynayan varsa desteklerini bekliyorum tabiki :). Haritada işaretlemeye çalıştım.

Bu güncellemede de söyleyeceklerim bu kadar. Kendinize iyi bakın.

Uzun süreli olursa keyifli konu olacak gibi duruyor.Başarılar. :)
    Teşekkür ediyorum sağolun :). Tavsiyelerinizi bekliyorum her zaman.
  • Güncelleme No: 4

• Level up 55
    • Biyolog: 2 adet ork dişi kaldı
    • Ateşli Ok: m4
    • Zehirli Ok: m4+1 bk
    • Kıvılcım Vuruşu: m3+1 bk
    • Nakit durumu: 65 M

Açıklama: Bu hafta farm yapmadım. Bir kaç ticaretle günlük masrafları çıkardım sadece. Lonca işleyicisini de koydum. 5 günlük toplam hasılat 150 k :dash: .
    Bu gidişle 10 yılda masrafını çıkarır artık. Olsun soran olursa arazimiz var :). Yan çarları 30' a kasıyorum. Antika kasmaya başlayacağım. Bir tanesi sadece 18 level kurt olacak (Sura karakter gelişimi konusu olan BayKalite'den esinlendim). Haftaya bir artı basma videosu atmayı planlıyorum. Bugün ve yarın da 100 m lik bir hasılat yapmaya çalışacağım. Hafta içi pek giremiyorum, en azından biraz ticaret yapabileceğim nakit olsun elimde.

Soru: Zehirli ok bk sının okuma süresi 24 saatte değil 30 saat gibi bir sürede sıfırlanıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Güncelleme Gözlemleri: Okçu karakteri için konuşacağım sadece, skillerin cooldown ı azaltılmış ve alan hasarları arttırılmış. Yay ve okla kasılabilmeyi kolaylaştırdığını söyleyebilirim. İkisini komboladığınızda etrafta slot kalmıyor zaten. Belki bu önceden de olan bir problemdi (?) ama söylemeden edemiycem, kıvılcım vuruşu iki kere vuruyor. Tamam çok fazla işime geliyor ama bu bir hata sanırım. Kasılmayı asıl kolaylaştıran benim açımdan bu oldu.

Resimlerle bu konular daha eğlenceli oluyor, renk katmışsınız. Lonca demirciniz hayırlı olsun, kazancı bol olması dileklerimle. ^^
    Resimlerin yanına videoda eklemeye çalışacağım yakın zamanda. Bu güncelleme biraz kuru oldu ama zamanla zenginleştireceğim. Teşekkür ederim takibiniz için :)
  • Bir haftadır güncelleme atmıyordum, bugün de atamayacağım. Sebeplerine gelecek olursak: Hafta başında elimdeki 140 m le pazarda ticaret yapıp 250 M’ye ulaştım. Bu parayı da yukarıda bahsettiğim toplu zırh basımı için malzeme toplamaya harcadım, velhasıl 80 tane +4 zırhtan 10 tanesi +7 ye ulaşınca benim planlar yalan oldu baya büyük zarar ettim. Kalan zırhların bazılarını sattım. İki tanesini de kutsamayla +9 zorladım.20 kutsama neticesinde elimde bişey kalmadı ben de gittim demirci de yaktım :) . Kalan 66 M ile altın okey ve 2 adet istiridye aldım. Altın okeyden bilgelik çıktı. İlk istiridye boş çıktı, ikincisinden de beyaz inci çıktı. Resmen üzüldüm, ağzımızın tadıyla bir cinnet geçiremedik :D . Neyse kalan bir kaç itemi de yere attım ve uzun zamandır uğraştığım birikimimi bir cinnet hali sebebiyle sıfırlamış oldum. Şu an ne yapmam gerektiği konusunda çok kararsızım ama sanırım biraz ara verip tekrar uğraşmaya başlayacağım. Eee evet teşekkürler bu kadar.
  • Güncelleme No: 6
    • Ateşli Ok: m4+3 bk
    • Zehirli Ok: m4+3 bk
    • Kıvılcım Vuruşu: m4+2 bk
    • Nakit durumu: Yok :thumbsup:
    • Ork Dişi:
    • Biyolog: Lanet Kitabı: 10 adet kaldı.

Yan Çarları 30'a kastım. Yakında düzenli olarak görevlerini yapıcam. Bu arada 45 tane cor açtım. Ama sonuçta başladığım yerden bir adım öteye gidemedim hepsi yandı. (1 işlenmemiş, 1 yontulmuş, 1 ender yakutum vardı ama olmayınca olmuyor.)

Parayı, artık çok sıkılsam da ork dişiyle kasmaya devam ediyorum.

Açıklama: Bu güncellemeyi devam ettiğimi belli etmek için atıyorum. Somut gelişmeler ve güzel içerikler gelene kadar güncelleme atmayacağım. Ufaktan toparlamaya başladım zaten.

kardesim bosver takma istersen gel sancaga yardim edelim sana
    Teklifin için teşekkür ederim dostum ama sıfırdan başlamaktan yoruldum. Burada devam edeceğim. Sağol yine de.

Konunuz hayırlı olsun. Takipteyim, başarılar.
    Teşekkürler.
  • Bu konuyu uzun soluklu olması için açmıştım, ne olursa olsun (kimsenin takip etmemesi, ilgi çekmemesi dahil :) ) devam da edeceğim. Fakat bu aralar ya hiç giremiyorum ya da yarım saat girip bikaç item alıp pazara koyup çıkıyorum. İçeriksizlikten ötürü konuyu ilerletemiyorum anlayacağınız. O yüzden bir süre (muhtemelen vizeler bitene kadar yani, şubat ayının başı olur heralde) format değiştirip yaptığım al-satları paylaşmayı düşünüyorum. Bu herkesin her gün yaptığı bir şey ama belki güzel şeyler çıkar zamanla... Bekleyip göreceğiz... :) Hem özgün bir çalışma olur ya!
    Ha bu arada sıfırı gördükten sonra bikaç bişey yaptım, 450 m civarı para oldu bilginize, o kadar da boşlamadık yani :thumbsup: