Germiyan SuperNatur4L 50 level yakın dövüş ninja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Germiyan SuperNatur4L 50 level yakın dövüş ninja

Karakter Türü : Ninja(Yakın Dövüş)
    Karakter Adı : SuperNatur4L
    Bulunduğu Level : 50
    VIT : 83
    INT : 3
    STR : 15
    DEX : 64

Skıller :

Bıçak çevirme : m4
    Suikast : m6
    Zehirli bulut : 10
    Hızlı saldırı : 4

Takılar :

Bilezik : +9 kristal bilezik 10 rüzgar dayanıklığı, 20 hayvanlara karşı güçlü, 1500hp
    Küpe : +9 abanoz küpe
    Kolye : 1000 hp abanoz kolye

Giysi :

Zırh : +9 karınca aslan takımı 2000 hp +4 savunma ve +4 hız taşı
    Kalkan : +6syk
    Ayakkabı : tunç ayakkabı 2000hp
    Kask : +9 zincir kapşon 8 zehirleme

Silah :

+9 syh 32 ort 3 sersemletme +3 canavar ve +3 öldürücü darbe
    +9 dolunay 33 ortalama 8 sersemletme +3 canavar ve +3 öldürücü darbe
    +9 gby 48 ortalama +4 öldürücü darbe ve +4 canavar
    İlgili SS ler : Macbook'tan nasıl screeen shot alındığını bir türlü bulamadım, bulduğumda fotoğraflar eklenecektir

Oyunu bırakalı 6 sene olmuştu daha önceleri şaman ve sura karakterleri oynadım.70 level kutsaması grand, ejderha yardımı grand olmak üzere olan bir şamanım var.Velhasıl oyuna tekrar dönme kararı aldım içimde ninja kasmak kalmıştı onu tamamlayamamıştım 50 level karakterim daha öncesinde de vardı zaten şuan onu geliştirmek istiyorum sizlerinde yardımlarıyla, oyun çok değişmiş örneğin etplerin kemerlerin v.b ne işe yaradığını bilmiyorum şuan öncelikli hedefim karakteri 70 seviyeye taşımak 4 bk okuyabilmek adına.

at seviyesi : 3
    biyolog : lanet 14 tane kaldı
    dönüşüm : 3

ve 100m nakitim var.Umarım çok geç kalmamışımdır ve oyundaki değişikliklere ayak uydurabilirim bu saatten sonra herkese iyi forumlar :rolleyes:
  • Konun hayırlı olsun şimdiden.Oyuna uzun bir aradan sonra dönmek banada sorun olmuştu geçen sene ama güncellemelere kısa sürede alışıyorsun, wslik karakterini ninja diziceksen bir de büyülü silah açmanı tavsiye ederim, eventlerde ve normal zamanlarda para kasman için en iyi çardır.
    :missilelauncher:
  • Fzt wrote:

bu konuya kesinlikle güncelleme gelmeli.
    Uzun zamandır ninja karakteri gelişimi bekliyorum güncelleme gelirse sıkı takipçin olurum dostum. Takıldığın her şeyi sorabilirsin bende çok çok uzun zaman ardına başladım mutlaka destek olurum
    güncelleme geldi, işin açığı yarın gelicek güncellemeyi bugüne yetiştirmek için kendimi baya zorladım bu yorumdan sonra :P

level up 70 :pump: (kasılmak çok zor bir şeymiş tekrar hatırladım :lol: ) otomatik kasılma ve site yüzüğü aldım ama otomatik kasılmadan ben çok verim alamadım, tamam otomatik kasılıyor ama sürekli takip ettim ölüyo pot bitiyor 3-4 slot alıyor v.s. genelini kendim kastım, belki ben efektif kullanamamışımdır hiçbir fikrim yok :D valla çok mutlu olurum, takıldığım çok yer var mesela birkaç soruyu bu konu altında sormak isterim ki benim gibi bilmeyen varsa yararlanabilirler.

:!: pet sistemi nedir?ne işime yarar?nerden çıkarılır?nasıl geliştirilir?bir ninja hangi peti tercih etmeli?çok gerekli midir?
    :!: 1 gün içerisinde 1 karakterle 20 etp dönüştürebiliyoruz sadece algıladığım kadarıyla, eğer daha fazla dönüştürülebiliyorsa nasıl yapılır?etp'yi en verimli şekilde nasıl değerlendiririm, günlük kaç tane kasmam kafidir?simya sistemi çok gerekli bir şey midir, ticaretimi yapılmalı yoksa kullanılmalı mı?kullanıcaksam süresi bitince siliniyor mu, yoksa donduruluyor mu?
    :arrow: yansıtma işlemini kendi kendime çözdüm lakin fuzili buldum ^^

Diğer karakterlerde güncel gelişim konuları olupta ninjada olmaması işin açığı bu konuyu açmamda beni çok gaza getirdi, evet burada gelişen ninjacıklar olmalıydı, umarım gelir bol bolda keyifle takip ederiz :whistling:

Konun hayırlı olsun şimdiden.Oyuna uzun bir aradan sonra dönmek banada sorun olmuştu geçen sene ama güncellemelere kısa sürede alışıyorsun, wslik karakterini ninja diziceksen bir de büyülü silah açmanı tavsiye ederim, eventlerde ve normal zamanlarda para kasman için en iyi çardır.
    Öncelikle teşekkür ederim şuan sahibini, evini değiştirmiş bi kedi gibiyim oraya buraya merakla saldırıp, yenilikleri algılamaya çalışıyorum, umarım çok uzun sürmez. :D

Büyülü silah suram var aslında 72 ya da 73 level skilleri de m8-m9 civarı olması lazım, lakin pek itemi yok bu haliyle ne işime yarar hiçbir fikrim yok X/

Neyse mesajı toparlayıp güncelememi yapayım

Level 70 oldu ve 4 skill master açıldı.Bol bol lanet kitabı ve ninja bkları depolandı.

Bıçak çevirme m4(m5'e 3 bk)
    Suikast m6(m7'ye 3 bk)
    Zehirli bulut m2
    Hızlı saldırı m1(direkt açıldı saolsun hiç uğraştırmadı :P )
    biyolog 12 kaldı(bklara göre biyolog daha temiz gidiyor)

Siam bıçağı +9 temin edildi 8 zehirleme 3 kritik 5 delici (+4 soğutma +4 canavar +4darbe)
    +9 ninja çeliği temin edildi(+4 hız +4 korunma kırık)

Gby, syh, eski zırhım, şamanın çeliği ve dolunayımı satmaya çalışıyorum.

şamanımdan iç itemlerimi tamamladım

+9vcennet gözük kolye(1500hp 5 kritik 15çift el 20 hp üretimi 3 sersemletme)
    +4 coşku ayakkabısı(1500 hp 15 ok 10 kılıç 6 bıçak 10 yelpaze savunması)
    +9 şahin kalkan (8 zeka sersemletme bağışıklığı 10 ölümsüz)
    +9 aslan ağzı kalkan

Şuan ws atmalıyım, hadi çok güçlüyüm triplerinde değilim hemen hemen 55 level üstü serverdeki çarların %90'ı beni rahatlıkla kesebilir bunun farkındayım, biyologlar ve skillerin gelişmesini bekleyeceğim bir süre.Hızlı bir giriş yaptım ama biraz yavaşlamam gerekicek mecburen.Her hafta pazar günleri elimden geldiğince güncellemeye çalışacağım konumu, umarım uzun, güzel bir serüven olur benimkisi.Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar.
  • LOCA wrote:

pet sistemi nedir?ne işime yarar?nerden çıkarılır?nasıl geliştirilir?bir ninja hangi peti tercih etmeli?çok gerekli midir?
    Pet konusunda önemli olan mevzu 3 skil olması ve verdiği hp nin yüksek olması. Petleri iki düzeye ayırmışlar bi kısmı 5 levelde bir oran artıyor maksimum 05-06 artıyor bu çok iyi diğeride 6 levelde bir düzensiz artıyor bu pet genellikle tercih edilmiyor petim iyi olsun diyorsan tercihen razadör ve 3 skil olmasına dikkat et ilerde berseker isimli pet kitabını okutarak saldırı değerini yaklasık %10 değerinde arttırabilir ayrıyeten misal savascı dayanıklılık okutarak savascılara karsı yaklasık %10 değerinde arttırabilirsin pet gerçekten önemli maymunun saldırı değeri düşük olur ve max 2 skil olur aklında bulunsun tercihen razadör al :)

2. sorunun cevabı olarakta
    bir karakter için en önemli şey simyadır bana göre herşeyden önemli :)) etp satışında iyi para var lakin simya ile uğraşıp sende simya çıkartmak istiyorsan bu 70 level karakterinin iç karakterlerini de 30 levele ulaştırmalısın 5 karakterden her biri günlük 3 cor üretebilir 30 etp 3 cor yapar totalde 5 karakterin var buda sana günlük 150 etp karşılığında 15 cor elde etmeni sağlar.Etp yi satsan da cor a cevirip simya yapsanda karlı kesinlikle simya ile uğraş ve youtube'dan videolarını izle bol bol bilgi edin çok önemli bir konu (ve kesinlikle 5/5 yakutun olması)

ben akdeniz serverinde oynayan 88 level bi ninjayım daha önce karabüyü ve bedensel tecrübem vardı ara verdim senin gibi uzun yıllar sonra hep içimde ukte kalan ninja karakterini açtım araştırdım ve geliştirme fırsatı buldum.Edindiğim tecrübelerime göre karakterim suikast skilini p açınca ortalama 40 yarı ile çok güçlendi fakat yeterli olmadı zehirli bulut skili de suikast ile beraber ayrılmaz ikili bu iki skil p olursa gerçekten keyif almaya ve ninja oynamaya başlıyorsun ve bu yüzden sana önerim münzevi ve kötü ruh yardımı alabilirsen bu iki skili biraz erken p açman. Yaklaşık 1 hafta sonra sana destek mahiyetinde bir video çekebilirim

50 levelden 70 levele kısa sürede çok iyi kasmışsın ben inanıyorum çok büyük ilerleme sağlayacaksın. Eski toprak serverin tozunu almak için dönmüş :)
    Akdeniz FztSAY
  • Paran kısıtlı ise şuanlık maymun peti yapabilirsin, önemli olan hp oranı, hp oranı güzelse hp ni 1000-1500 hp li item takıyormuşsun gibi artırır.Simya işine gelirsek m9 m4 m4 skilli bi büyülü silah ile para kasıyorum, safir hariç diğer tüm simyalarım takılı, full p skilli bi büyülü silah gibi kesiyorum her şeyi, skillerim p olsa dahada uçucak çar mesela.Cor işine gelirsen param yok dersen şuanlık etpleri satmak daha mantıklı ama işi rayına oturtursan etp kasmak sıkıyor bir noktada cor yapmaya başlıyorsun.Ben günlük 150 etp mi rahatlıkla kasıp asıl hesabımda 15 cor yapıp kalanıyla da ninjam ve yan karakterlerinde cor yapıyorum ben, bir süre verim alamazsın cor yaptığın için, satılabilir olan en düşük seviye antikadır, simyada antika çıkarmak için bir alt yapı ( ender, yontulmuş, işlenmemiş) oluşturman lazım, daha sonra günlük çıkardığın 15 cor ile altyapın varsa haftada 2 antika rahat çıkarırsın, bir büyülü silah karakteri yapmanı tavsiye ederim en rahat farm yapabileceğin karakterdir. Para kastığın sırada ninjanın bklarını okur biyoloğunu bitirir, simyalarına geçersin.Yavaş yavaş gelişir hesap
    :missilelauncher: