Pinned Veda Bilgilendirme Başlığı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Veda Bilgilendirme Başlığı

Değerli Üyelerimiz,

23.01.2018 tarihinden itibaren; bu başlık altından sadece Veda için bilgilendirme (oyunu bıraktım, karakterimi devir ettim vs.) gibi bilgilerinizi paylaşabileceksiniz.
    Karakterimi xxx kişiye devir ettim - xxx karakterimi xxx kişiden devir aldım gibi postlar yasaklanmıştır, bu tür paylaşımlarınız da gerekli işlemlerin yapılacağını lütfen unutmayınız.

Önceki sistemimize bu tarih itibari ile veda etmiş bulunuyoruz.

Ancak unutulmamalıdır ki; Forum Kuralları madde 26'ya göre " Karakter takasına ve devirlerine takım müdahil olmamaktadır. Bu nedenle forum içerisinde karakter takası ve devri konuları açılması yasaktır." Dolayısıyla; bu başlık altında, sadece VEDA BİLGİLENDİRME mesajları atılmalıdır.

İyi forumlar.

Gökyüzüne kurduğum salıncağın ipi koptu, o yüzden aranızdayım...
  • Selamın aleyküm; FroZeN3535 nickli hesabımı özel sebeplerden dolayı bu sabah itibariyle devir etmiş bulunmaktayım.Oyunla bir alakam kalmamıştır.Alayınagider loncasını zafer abi ASMIRA'ya devir ettim.İyisiyle,kötüsüyle kilikyadan bu yana bir çok dostum düşmanım oldu, tek tek isimlerini yazamıycağım o kadar çok var ki... Sadece 2 KİŞİ hariç hepsi haklarını helal etsinler,o 2 kişiyede hakkım helal değildir :) Başka bir yerde,başka bir zamanda görüşmek dileğiyle...

İntikam ÇAKALIN işidir,KURT bedel ödetir ...