Sabit Versiyon 18.0 Güncellemesi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• @Corki

Dün gece girdim, nesne markete baktım ve sadece 69 EP ve 99 EP kostümler gördüm. Bu şekilde görünce de 99 EP olan kostümlerin efsunlu olduğunu düşündüm. Gel gör ki yanlış düşünmüşüm, eksik bilgimle almış bulundum bir an. Normalde çok fazla foruma girmem, oyunda olurum genelde de, bir an 99 EP kostüm alıp efsunsuz olduğunu görünce bu şekilde alanlar çok olur diye (bilgilendirmek, uyarmak amaçlı) forumda yazayım dedim. Halt etmişim, benim gibi bilgisiz, forum kirliliği yaratan birinin forumda ne işi olur ki. Niyetim sadece uyarmaktı ama boşver, benim hatam. Bütün forum kullanıcılarından özür dilerim. Sağlıcakla kalın.
    • ciwanzade yazdı:

@Corki

Dün gece girdim, nesne markete baktım ve sadece 69 EP ve 99 EP kostümler gördüm. Bu şekilde görünce de 99 EP olan kostümlerin efsunlu olduğunu düşündüm. Gel gör ki yanlış düşünmüşüm, eksik bilgimle almış bulundum bir an. Normalde çok fazla foruma girmem, oyunda olurum genelde de, bir an 99 EP kostüm alıp efsunsuz olduğunu görünce bu şekilde alanlar çok olur diye (bilgilendirmek, uyarmak amaçlı) forumda yazayım dedim. Halt etmişim, benim gibi bilgisiz, forum kirliliği yaratan birinin forumda ne işi olur ki. Niyetim sadece uyarmaktı ama boşver, benim hatam. Bütün forum kullanıcılarından özür dilerim. Sağlıcakla kalın.
      Aslında herkes nesne markette bir ürün alırken açıklama kısmını okusa böyle sorunlar ortaya çıkmaz. Açıklama kısmında size özel bonus verir yazmıyor zaten. Gönül isterki ep iadesi olsun bu durumlarda ama onların hatası olmadığı için iade de mümkün gözükmüyor. Sizin canınız sağ olsun :)
    • kimin nasıl düşündüğü umrumda değil gelir gelmez öyle problem bizde yaşanmadı bunuda belirttim foruma bakmadım kostüm geleceğini biliyorsun kostümleri kaçep olduğunu arkadaşın demiştir illaki sana. neyse bunu uzatmanın bi anlamı yok uzun zamandır biliniyorki + lı kostümler efsunludur diye.
    • !Smptk! yazdı:

Ben de diyorum kostümü sadece bana mı 129ep ye satmaya çalışıyorlar :D
      Bu kostümlerin 79 epye satılan kostümlerden farkı ney? 5 efsun mu veriyor ? Sanki eski model arabamızı değiştirip yeni model araba alıyoruz. En azından onda yeni 4 5 gelişmiş özellik oluyor.

@DeRiNDaRBe 50 ep zammın bir açıklaması var mıdır? Alacağım ama içime sinerek değil. İnsanları bir şeylere bağımlı edip sonradan bunu fırsata çevirmek ne derece etik? Lafım sana değil tabii ki ancak bu platformun en yetkili ağzı sensin ve sana sormam gerekiyor ki sebebini öğrenelim.
      Kostum fiyatlarinin 129 olmasi gercekden cok dusundurucu.59 ep olan diger kostumlerden ne farki var , 59 ep olan kostumler textil ürunude 129 ep olan kostumler ünlü bir modaciyami ait.

Sayin derdindarbenin kostum fiyatindaki hakli sikayetimizi sirkete ileticeginden hic suphep yok
    • 129 ep melek kostümleri tasarım olarak beğenildiği için zannedersem efsunsuz hali de pahalıydı +lı oluncada o şekilde fiyat konmuş. gelecek olan kostümler zaten öyle olacağını zannetmem. hala hata düzeltilme dimi tam en lazım olduğu anda kostüm bulamıyoruz satanlarda işin erbabı olmuşlar kostüm olmadığı için oyun içinde uçuk fiyatlara satmaya kalkıyorlar bazılarıda mecbur alıyor.
    • JnTime' yazdı:

Bu gece gelicek olan kostümler 99 ep, fiyatları daha uygun en azından.
      • Steampunk Üniforma+ [Bonus] (30 G) [129 EP]
      • Steampunk Elbisesi+ [Bonus] (30 G) [129 EP]
      • Steampunk Silindir+ [Bonus] (30 G) [99 EP]

Hocam yanlışım varsa düzelt ama senin kostüm zannettiğin 99 epe şapka olmasın :) silindir yazan şeylerden mi bahsediyorsun kostüm diye yada benim görmediğim bi yerdemi var 99 epe kostüm
    • Viranee yazdı:

JnTime' yazdı:

Bu gece gelicek olan kostümler 99 ep, fiyatları daha uygun en azından.

Hocam yanlışım varsa düzelt ama senin kostüm zannettiğin 99 epe şapka olmasın :) silindir yazan şeylerden mi bahsediyorsun kostüm diye yada benim görmediğim bi yerdemi var 99 epe kostüm
      Keşke uyarmasaydın da gece farkedip vay arkadaş deseydim :D Lafımı geri alıyorum ^^
      Never'
    • Corki yazdı:

kostümlere bildiğin zamn gelmiş 2. kostümlerde bu fiyattan geliyorsa protesto ediyor ve almıyorum 10 senedir 250 ye 3100 ep alıyoruz verilen epe zam yok herşeye yavaş yavaş zam
      zam'a karşıyız ağalar.
      @Corki konu açıldığından bu yana aşağı yukarı postların %10´u tarafınızca atılmış. Sürekli olarak aynı şeyleri gündeme getirdiğinizi gözlemliyor ve sizi biraz konudan uzaklaşmaya davet ediyorum.
    • Adramis yazdı:

Corki yazdı:

kostümlere bildiğin zamn gelmiş 2. kostümlerde bu fiyattan geliyorsa protesto ediyor ve almıyorum 10 senedir 250 ye 3100 ep alıyoruz verilen epe zam yok herşeye yavaş yavaş zam
      zam'a karşıyız ağalar.
      @Corki konu açıldığından bu yana aşağı yukarı postların %10´u tarafınızca atılmış. Sürekli olarak aynı şeyleri gündeme getirdiğinizi gözlemliyor ve sizi biraz konudan uzaklaşmaya davet ediyorum.
      Sayın Adramis Bende Özgür bi ülkede yaşadığımızı düşünüyorum insanlar düşüncelerini paylaşmalı diyorum insanlar paylaşmalı ki birşeyler tartışarak paylaşarak düzen alabilir konular mesaj atılsın görüş paylaşılsın diye vardır aksi taktirde robotlardan bi farkımız kalmaz.
      İyi Günler!
      :ninja:
    • Paylaşım yapmasın dememiş aynı şeyleri paylaşıp durmanın bir anlamı olmadığını gayet düzgün bir tabir ile anlatmış modumuz @Adramis. Özgür ülke de olmak aynı şeyleri defalarca söylemek anlamına gelmiyor burada kostüm konusu geçiyor öneriler de kostüm ile alakalı öneriler var madem öyle oraya destek olun.
      Şimdi moda yaranmak için yazıyor diyen olabilir iki gündür kostüm ile alakalı postları görüyoruz bu konuda görür görmez direk kapatıyorum konuyu aynı şeyleri yazmışlar yine diye bu durumda arkadaş üstüne alınmasın tesadüf eseri denk gelmiştir başka yapanlarda mevcut. @RaNıLD
    • Özgürlük demek senin her kafana estiğini yapman anlamına gelmez. Örnek verecek olursam Türkiye'de her şeyi öyle yapamazsın adamı öttürürler. Öttürünce de özgür değiliz diyemezsin haddini aştıysan cezasını çekip paşa paşa evinde oturacaksın. Dünyanın hiçbir yerinde Türkiye kadar özgür bir ülke yok!..