Versiyon 18.0 Güncellemesi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Corki yazdı:

yani güncelleme yapıyorken iyileştirerek yapacağınıza oyunculara alın size yenilik getirdik ama uğraşın yapın ama eski itemleriniz petleriniz bundan daha iyi diyemiyorsunuz sürekli uğraşsın playerlar ama ellerine bişi geçmesin yörüngesindesiniz.
    Uğraşsınlar yenilige açik olun oynadiginiz oyun basit oyunlardan birisi.Kimse emek verdigi şeyin sonucunun hüsran olmasini veya bekleneni vermemesini istemez.Ama oyunlar böyle işte yapacagim diye hirs yaparsin kumar gibi misal :D
  • Aslında yapılacak çok şey var simya konusuna değinmek istiyorum. Zaten kusursuza atılan ve çöp çıkan simyalar bizleri wonlarca zarara uğratıyor. En azından oynadığımız karakterden sıkıldığımızda başka karaktere rahat gecebilmemiz için nesne markette başarılı simya çıkarabilmemiz için bir ürünün yer alması gerekiyor. İnanın sırf bu yüzden bir çok kişi oyun sonu yapmaktadır. Başka karaktere aynı simyayı yapmak çok ama çok zor kimse bununla uğraşmak istemiyor zamanda bulamıyor.
  • SinekVALE* yazdı:

Aslında yapılacak çok şey var simya konusuna değinmek istiyorum. Zaten kusursuza atılan ve çöp çıkan simyalar bizleri wonlarca zarara uğratıyor. En azından oynadığımız karakterden sıkıldığımızda başka karaktere rahat gecebilmemiz için nesne markette başarılı simya çıkarabilmemiz için bir ürünün yer alması gerekiyor. İnanın sırf bu yüzden bir çok kişi oyun sonu yapmaktadır. Başka karaktere aynı simyayı yapmak çok ama çok zor kimse bununla uğraşmak istemiyor zamanda bulamıyor.
    Bu konuya sonuna kadar katılıyorum. Simyalara soguma süresi eklenip, örnegin takılan bir simya 3 ay sonra basarılı bir şekilde cıkartılsa, 3 aydan önce sökülen simyaların kırılma ihtimali olsa hem böylelikle günde simyaların 5 car değiştirmesi engellenir hemde karakteri oynayan kişinin bir baska karaktere gecişini kolaylastırmıs olurlar.

Ch atamama olayıda tamamen hüsran. Sonucta cıkıp girebilicekken neden bosuna işkence cekiyoruz ?
  • Bakalım daha versiyon güncellemesi tam açıklanmadı yani Çiçek çocuklar etkinliği açıklanmadı cellat ve azrail petleri nerden elde ediliyor kesin değil aynı bashido gibi maplara atılacak bosslardan mı elde edilecek yoksa farklı yolları mı var muallak yakın zamanda açıklanması dileğiyle potları yararlı buldum fakat zindanlarda ch atamama umuyorum ki bir oyun hatasıdır eğer güncelleme olarak geldiyse vay halimize :D
  • xZunmor yazdı:

Bakalım daha versiyon güncellemesi tam açıklanmadı yani Çiçek çocuklar etkinliği açıklanmadı cellat ve azrail petleri nerden elde ediliyor kesin değil aynı bashido gibi maplara atılacak bosslardan mı elde edilecek yoksa farklı yolları mı var muallak yakın zamanda açıklanması dileğiyle potları yararlı buldum fakat zindanlarda ch atamama umuyorum ki bir oyun hatasıdır eğer güncelleme olarak geldiyse vay halimize :D
    Hata değil maalesef güncelleme olarak geldi
  • Ch değişme kısıtlanmış kükreme menzili düşürülmüş bir etkinlik olur bolca 2. si olur 0 alaka kükreme menzili ne oldu da düşürüldü merak ediyorum ne oldu şamanlar herkesi kesmeye mi başladı kükreme mesafesi uzak diye yada ch neden kısıtlama getirildi sebep nedir gelen etkinlikler ne keyif veriyor ne de kazanç getiriyor ancak aralıksız uğraşırsan yada böle yarasa alcan otoya bırakacan etkinliklerden öle bir şeyler elde edebiliyorsun. yoksa böle uzun süreli etkinliklerde minimum 8-10 saat uğraşırsan 1 ay 50 gün etkinliklerde ancak öle kazanabilirsin 3*4 saatini verdiğin zaman hiç bir şey kazanamıyorsun sandık içerikleri de acayip gümüş sandık elinde en az 800-1000 arası olacakki içinden bir şeyler çıksın yang exp dışında bi tek altın sandıklar iyi onlarda zor elde ediyorsun zaten. özetlemek gerekirse etkinliklerde aralıksız hiç durmadan çalışırsan bir şeyler elde edebiliyorsun bu da çok sitrese sokuyor insanı gelen çiçek çocuklar etkinliğinin ödülleri güzel olur inş sandığı açınca yang exp le karşılaşmayız farklı çiçeklerden tamamlayınca farklı sandıklar mı vericek yoksa sandıklar hep aynımı olacak bilen var mı
  • Sanırsam dostlar herşeyde bir drop azalması söz konusu + basarken item düşürürken etkinlik yaparken ya fırtına öncesi sessizlik ya da dalganın büyümek için geri çekilmesi yani ya çok güzel bir etkinlik olacak ya da :D sunucu birleşiminden önce hiç eğlenmeyeceğiz :D çünkü stadyum öncesi satılan kara borsa biletlerine döndü yavrucuklar epi oyun içi almak ateş pahası kendi swmde 2 katına satılıyor serverda itemleri bulmakda sorun yaşıyoruz ya biri hesabını bozacak ya da başka sunucudan gelecek hakkımızda hayırlısı dostlar ne diyelim...
  • Bu ne biçim bir iş yav yazık artık kostüm gelince korkuyorum 30 gün sonra nereden bulacağım diye 1t harcayıp 15 15 10 getirdiğim kostümle 1.5t harcayıp getirdiğim 2k 10 hp absr. 30 str kostüm bitti hadi bunlara acımadım tamam bir şeyler biticek yenisi gelicek gene yapılır tamamda bari efsunlu getirin ya ayıp ayıp hadi savunmayı geçtim 15-15 eksik büyüm varken savaşılmıyor bile yelpazeyi alıp büyü bozma atan gelip kesiyor sorsan çarda item yok ama kesiyor üstüne birde kostüm yok helal olsun valla insan bir şey diyemiyor birdahakine 20k eple bayram sandığı alsınlar diye falan yapıyorlar herhalde yazık gerçekten :thumbdown: kostümü görünce ne kadar insan sevindiyse o kadarda kulak çınlatmıştır haberiniz olsun...

1 Yıllık kostümlerede bişeyler yaparlar içine 30 nesne daha eklerler oda çıkmaz şu aralar en çok epi kostümler yiyordur diye tahmin ediyorum onlarda bunu avantaja çeviriyor :pillepalle:
  • Gerçekten yazılacak isyan edilecek çok şey var resmen oyuncularla dalga geçiliyor yazık diyorum :(
    bir tanesini dile getirmek istiyorum tapınakta kanal değiştirmeyi neden kardırıldı merak ediyorum arkadaş kime ne zararı var nasıl bir mantıktır bu
    Şeytan kulesine girdik Metin kesilmiş kanal değiştirelim Kanal değiştiremezsin oyundan çık farklı kanaldan gir :S
    mapa gidecez ochao tapınağına giriyoruz ağacı arıyoruz zaten labirent gibi bir yer ağaç nerede belli değil belki kesildi o ch de yok dolan dur yok bulamadık pes ettik hadi kanal değiştirelim Kanal değiştiremessin :( Metin2 yi daha iyi bir duruma getirmeyemi çalışılıyor yoksa kötüyemi bir ileri 2 geri oluyor ben bu saçmalıklarla :(

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Gunhan
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IKraliyet
  • Oyunda çok kısıtlamalar başladı sanki item düşürmek zorlaştı , simyalar geçmez oldu, +6 item basılmaz oldu niyeyse güncelleme sonrası çarda baya şanssızlık sendromu başladı bu sorunlarla karşılaşanlar var mı başka acaba
    Yaşamanın amacı bir yere varmak değil ki
    Sadece birazcık heyecan...

ozCelik :ninja:
  • lRedMask35 yazdı:

Bu ne biçim bir iş yav yazık artık kostüm gelince korkuyorum 30 gün sonra nereden bulacağım diye 1t harcayıp 15 15 10 getirdiğim kostümle 1.5t harcayıp getirdiğim 2k 10 hp absr. 30 str kostüm bitti hadi bunlara acımadım tamam bir şeyler biticek yenisi gelicek gene yapılır tamamda bari efsunlu getirin ya ayıp ayıp hadi savunmayı geçtim 15-15 eksik büyüm varken savaşılmıyor bile yelpazeyi alıp büyü bozma atan gelip kesiyor sorsan çarda item yok ama kesiyor üstüne birde kostüm yok helal olsun valla insan bir şey diyemiyor birdahakine 20k eple bayram sandığı alsınlar diye falan yapıyorlar herhalde yazık gerçekten :thumbdown: kostümü görünce ne kadar insan sevindiyse o kadarda kulak çınlatmıştır haberiniz olsun...

1 Yıllık kostümlerede bişeyler yaparlar içine 30 nesne daha eklerler oda çıkmaz şu aralar en çok epi kostümler yiyordur diye tahmin ediyorum onlarda bunu avantaja çeviriyor :pillepalle:
    hocam şöyle bir sıkıntı var şirket veya oyun yöneticileri sürekli efsunlu kostüm getirmek zorunda değilki. Bu bir etkinlik gibi birşey özel günlerde bizleri düşünüp getiriyorlar sağolsunlar onun dışında sürekli devamla kostüm gelecek 30 günlük bittiği gün hemen ardından başka kostüm getirilecek diye birşey yok yani. Özel günlerde geliyor. Önümüzde 14 şubat sevgililer günü var ona özel bi efsunlu kostüm gelebilir gelmezsede canları sağolsun. :) Ancak şunu söyleyebilirim porkilerin süresi 120 gün 4 ay yani bunun takip edilmesini ve oyuncunun mağdur olmaması için bittiği zaman hemen anında yavrucuk sandığı nesne markette 1 günlüğüne yer alsa şahane olur. Silah fişininde getirilmesini ayrıca isterim. Takdir tabiki takımın herkese saygılar selamlar.
  • SinekVALE* yazdı:

hocam şöyle bir sıkıntı var şirket veya oyun yöneticileri sürekli efsunlu kostüm getirmek zorunda değilki. Bu bir etkinlik gibi birşey özel günlerde bizleri düşünüp getiriyorlar sağolsunlar onun dışında sürekli devamla kostüm gelecek 30 günlük bittiği gün hemen ardından başka kostüm getirilecek diye birşey yok yani. Özel günlerde geliyor. Önümüzde 14 şubat sevgililer günü var ona özel bi efsunlu kostüm gelebilir gelmezsede canları sağolsun. Ancak şunu söyleyebilirim porkilerin süresi 120 gün 4 ay yani bunun takip edilmesini ve oyuncunun mağdur olmaması için bittiği zaman hemen anında yavrucuk sandığı nesne markette 1 günlüğüne yer alsa şahane olur. Silah fişininde getirilmesini ayrıca isterim. Takdir tabiki takımın herkese saygılar selamlar.
    valla herkesin düşüncesi farklı ama fazla iyi niyetlisin oyun oynuyorsak kostüm gelmek zorunda savaşan biri için kostüm şart etkinlik yapıyorsan kostüm işine yaramaz, sen biliyonmu iyi bir kostüme ne kadar yang harcandıgını sürekli her geldiğinde efsun atmak zorundamı oyuncular, şunu unutma hicbir oyunda böyle birsey yok kazanılan önemli birseyi kaybedilmesi işimiz gücümüz yok her kostüm geldiğinde 1 t yang kostüme para verelim...
    Her İnsan Kendine Yakışanı Yapar,
    Çünkü; Kalite Asla Bir Tesadüf Değildir…

• SinekVALE* yazdı:

lRedMask35 yazdı:

Bu ne biçim bir iş yav yazık artık kostüm gelince korkuyorum 30 gün sonra nereden bulacağım diye 1t harcayıp 15 15 10 getirdiğim kostümle 1.5t harcayıp getirdiğim 2k 10 hp absr. 30 str kostüm bitti hadi bunlara acımadım tamam bir şeyler biticek yenisi gelicek gene yapılır tamamda bari efsunlu getirin ya ayıp ayıp hadi savunmayı geçtim 15-15 eksik büyüm varken savaşılmıyor bile yelpazeyi alıp büyü bozma atan gelip kesiyor sorsan çarda item yok ama kesiyor üstüne birde kostüm yok helal olsun valla insan bir şey diyemiyor birdahakine 20k eple bayram sandığı alsınlar diye falan yapıyorlar herhalde yazık gerçekten :thumbdown: kostümü görünce ne kadar insan sevindiyse o kadarda kulak çınlatmıştır haberiniz olsun...

hocam şöyle bir sıkıntı var şirket veya oyun yöneticileri sürekli efsunlu kostüm getirmek zorunda değilki. Bu bir etkinlik gibi birşey özel günlerde bizleri düşünüp getiriyorlar sağolsunlar onun dışında sürekli devamla kostüm gelecek 30 günlük bittiği gün hemen ardından başka kostüm getirilecek diye birşey yok yani. Özel günlerde geliyor. Önümüzde 14 şubat sevgililer günü var ona özel bi efsunlu kostüm gelebilir gelmezsede canları sağolsun. :) Ancak şunu söyleyebilirim porkilerin süresi 120 gün 4 ay yani bunun takip edilmesini ve oyuncunun mağdur olmaması için bittiği zaman hemen anında yavrucuk sandığı nesne markette 1 günlüğüne yer alsa şahane olur. Silah fişininde getirilmesini ayrıca isterim. Takdir tabiki takımın herkese saygılar selamlar.
    O zaman yavrucukta getirmek zorunda değiller 6-7 ayda bir getirsinler hatta gelmesin bir daha öyle saçmalıkmı olur ????? kostümsüz bu oyunda hiçbir şey yapılmıyor ayrıca ben her seferinde 3 kostüm yaparım bossluk 2 wslik olarak ortalama 1er t gidiyor ben sürekli 3-4t para vermek zorunda değilim . Hem zaten kostüm özel günlerde gelen bir şey değil o 2 sene önceydi.
  • Şu PvP deki kritik ayarlanmasının geri eski haline gelmesi lazım. Bu şekilde savaşlar uzuyor.
    Şu kostüm olayına takılan arkadaş, senin hiç savaş ortamına girdiğini düşünmüyorum. İnsanların aşırı savunma açıkları var ve bunu mecbur olarak kostümden karşılamak zorundalar.
    Ben pençe savunmasını sadece kostümden alan birisiyim. Kostüm olmadığı zaman karşı tarafın madarası oluyorum. O yüzden kostüm şart. Demem o ki nemere razadör ejderi biraz bırakın da düşman bayrak oyunculara yönelin anlarsınız..

Lâ Tahzen! İnnallahe Measabirin..

$$$$$$$$$$$$$$$$
  • !Smptk! yazdı:

Şu PvP deki kritik ayarlanmasının geri eski haline gelmesi lazım. Bu şekilde savaşlar uzuyor.
    Şu kostüm olayına takılan arkadaş, senin hiç savaş ortamına girdiğini düşünmüyorum. İnsanların aşırı savunma açıkları var ve bunu mecbur olarak kostümden karşılamak zorundalar.
    Ben pençe savunmasını sadece kostümden alan birisiyim. Kostüm olmadığı zaman karşı tarafın madarası oluyorum. O yüzden kostüm şart. Demem o ki nemere razadör ejderi biraz bırakın da düşman bayrak oyunculara yönelin anlarsınız..
    Oyunu sadece '' farm '' olarak gören arkadaşlara bişey dokunmuyor tabi. :) Oyunu bu hale sürükleyen süreç sıkıntılı, savaşlardan çok patron kovalanır oldu oyunda.
  • Tarih açıklandı da ben mi kaçırdım acaba? Açıklanmadıysa açıklanmama sebebi nedir?
    Kış olimpiyat kostümleri de efsunsuz olup hayal kırıklığını artırmaz umarım, zira bu dönemde efsunsuz kostüm getirmenin manasını hala anlayabilmiş değilim.
    Yeni petler konusunda olumluyum, fazla pet göz çıkarmaz çeşitlilik iyidir.
    Kanal değişememe konusuysa rezalet. Oyuna geldiğinde en çok sevinilen şeyin bir anda insanların elinden alınması manasız, zaten farmlık haritalarda kanal atabildiği için sevinmişti insanlar, köyde çıkış yap gir kimseye dokunmaz zaten, ha var ha yok yani.
    Bekliyoruz bakalım, bu çarşamba bakımdan ümidim var.

Her esen rüzgara göre rota değişmeyin, günü gelir alabora olursunuz. :thumbup:

Luthenia Dandanakan Mavi Baskını 6 :arrow:
    Luthenia Karesiye Büyülü İmtihan :arrow: