Versiyon 18.0 Güncellemesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• xZunmor wrote:

iDejavu wrote:

bence savaş olan kolay para elde edılen katakombta kanal değiştirmenin kalkması iyi olmuş adamlar 6 çari kuruyor etp kasıyor akşama kadar yerinde bir karar
    Kardeşim millet para kasmasın diye kendine neden kilit vuruyorsun hayır bunun ch atmayla ne alakası var sanki ch ı hızlı atamasa oraya kurmayacaklar mı ne alaka yani
    seri etp kasması süreklı koalyca etp elde etmesi piyasayı alt üst edıyor süreklı ıd şifre yazamayacagından oyuna fazla etp girmez
  • Guncelleme icerigi guzel ve heycan verici,yeni petler umarim biri catakoma da azrailden elde edilir yeni azrail de gereksiz boss olmakdan cikar. Bagzi haritalarda kanal degistirmeme olmamis umarim en yakin guncellemede duzelir. Yeni etkinligin icerigi doyurucu olur aksi durumda sinir bozucu olur
  • sovmen wrote:

Guncelleme icerigi guzel ve heycan verici,yeni petler umarim biri catakoma da azrailden elde edilir yeni azrail de gereksiz boss olmakdan cikar. Bagzi haritalarda kanal degistirmeme olmamis umarim en yakin guncellemede duzelir. Yeni etkinligin icerigi doyurucu olur aksi durumda sinir bozucu olur
    Dostum petlerin etkinlik dahilinde olduğunu düşünüyorum baashido gibi ama dediğin gibi de olsa o bosta bi değerlendirilebilir tabi ama bide cellatcık var o hangi bostan düşecek yani o yüzden bana etkinlik petleri gibi geldi. çiçek çocuk değişikmiş inş dediğin gibi içerik doyurucudur sandıkları açtığın zaman iyi şeyler çıksın ya bu yüzden hep satmak zorunda kalıyoruz açalım bizim işimize yarasın
  • iDejavu wrote:

bence savaş olan kolay para elde edılen katakombta kanal değiştirmenin kalkması iyi olmuş adamlar 6 çari kuruyor etp kasıyor akşama kadar yerinde bir karar
    Eğer buna engel olunmak istenirse daha basit yollar uygulanabilir. Mesela düşen yang yüzdesi Catacomb da düşürülür, birisi ısınlandıgı zaman tüm carlar ikinci kata ısınlanır, Catacombda wayne çağırılamaz, Catacombda basarısız gecen 1 saat sonucunda 2. giriş 5 saat sonra yapılabilir, Catabomb özelinde oto av kullanımı kaldırılabilir, Catacomb girişlerinde artık görev yapılması zorunlu olabilir tıpkı bir zamanlar sürgüne girerken kantası için görev yaptıgımız gibi. Bunlar suan bu postu yazarken aklıma gelen çözüm önerileri. Daha kapsamlı düşünülebilir.
  • ysn32 wrote:

iDejavu wrote:

Eğer buna engel olunmak istenirse daha basit yollar uygulanabilir. Mesela düşen yang yüzdesi Catacomb da düşürülür, birisi ısınlandıgı zaman tüm carlar ikinci kata ısınlanır, Catacombda wayne çağırılamaz, Catacombda basarısız gecen 1 saat sonucunda 2. giriş 5 saat sonra yapılabilir, Catabomb özelinde oto av kullanımı kaldırılabilir, Catacomb girişlerinde artık görev yapılması zorunlu olabilir tıpkı bir zamanlar sürgüne girerken kantası için görev yaptıgımız gibi. Bunlar suan bu postu yazarken aklıma gelen çözüm önerileri. Daha kapsamlı düşünülebilir.
    kardeşim biz bu önerileri katakombda oto av kullanılmasına yazdık ancak yardımcı olmadılar buda bir nevi çözümdür ama şuun belirteyim geçen örümcek zındanında char kasıcam oda arıyordum baktım ch atamadım canımı sıktı yapacak birşey yok :(
  • Duyurularda ayrıntı yok kardeş etkinlik takviminden bahsediyorsan o sevgililer günü yan etkinlikleri gösteriyo çiçek çocuk etkinliği ile ilgili ayrıntı yok. ♥ Şeytan kayaları var olduğundan beri Metin taşları hiç bu kadar tatlı olmamıştı! burada ne demek istiyor metinler çikolata şeklinde oluyor o mu yoksa metinden özel etkinlik eşyaları düşecekmi metinlerin hiç havası kalmadı sevgililer gününde çikolata şeklinde oluyor bildiğimiz metin içinden güzel bir şeylerde düşsün metin kesmenin tadı kalmadı boş çikolataya süsleyip ama bildiğimiz metin olmasının ne anlamı var ki 4 gün 2gün pembe 2 gün mavi yapılan amorun sandığı 4 saat 4 saat olarak belirlenmiş metinlere değerli eşyalar koyulsada düşürsek yada slotlara yapılan etkinliklerde 4. seviye slot mantığından çıkılsın balık etkinliğinde olduğu gibi her kes şu etkinliklerden eşit yararlansın ay ışığı olur 4. seviye slot futbol topu olur 4. seviye slot okey olur örümcek zındanı ben asıl oynadığım çarımla etkinliğin tadını çıkarmak isityorum emek veriyorum kazanamıyorum