Versiyon 18.0 Güncellemesi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• ♥ Canavarlarımız size güller ve çikolata "hediye edecek". Bunlarla sevdiklerinize bir sürpriz yapın veya bunları değerli bir ödülle takas edin. arkadaşlar bu takas edin olayı nedir çiçek ve çikolata karşılığında sandık falan mı alcaz nedir fikri olan?
  • Kostum işinin standarta baglanması kanaatindeyim. Nesne markette sabit bir kostum olabilir veya her ayın belli gününde 30 ar gün arayla kostum gelebilir. Şuan porkisiz ve kostumsuzum oyunda. Benim durumumda olan arkadaslar Boss ve Metin taşı kesemedikleri için oyuna bile girmiyor. Ben belki bunlar olmadanda birşeyler yapabiliyor olabilirim ama yapamayan arkadaslarda var. Oyuncu kaybı olmuyor belki ama kostum gelene kadar online oyuncu kaybı yasanıyor ne gerek var ki buna ?
  • Corki yazdı:

bu güncelleme ile beraber ch atarken tam harita açılırken oyundan atması oyuna girerken yine aynı şekilde oyundan atması atma derken id şifre ekranına dönmesi bi bana olmuyordur umarım.
    v18.0 ile olmaya başladı. Kimse yazmayınca sorun bitek bende sanıyordum. Meğerse herkeste varmış. Dün OX vardı tam haritaya girdim oyundan attı ve ox gm leri 1 dk içindne kapattı girişleri (belki 1 dk bile olmamıştır) ve ben giremedim. Bugünde 6 defa üst üste giriş yaptım ve hep oyundan attı.

Hayat Öyle Garip Bir Dengedir Ki, Yarın Öleceğini Bilip Kelebek Olma Hayaliyle Yine Doğar Tırtıl
  • Avalon Kostumleri biçim ve görünüş olarak bence en kötü zırh ve kask (Fikrimce) onlar Stabil Nesne Markette hep olan ürünler olabilir. Mantığı da anlamadım tüm her şeyi getirmişsiniz kostüm ve silah fişi yok amaç ney ? Bu oyuncuların kostum silah fişi gelmeden bunları almayacagını bilmeniz lazım oyuncuyu düşünerek hareket etmek yerıne ekonomiyi düşünerek hareket etmek yanlış bir durum . :/

:thumbup: HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.. :thumbup:
  • niye gidip bu etkinlik eşyalarını eple alayımki hepsi aynı özellikle gaya markette satılıyor zaten etkinliği yok etmek için ellerinden geleni yapmışlar millet çar kasmıyor artık bunuda anlamıyor bezdi herkes karakter kasmaktan ağır vasıta ilerlemeye devam.
    satışlar düşük olursa gf der yüzde 20 happy koyun :)
  • rmerroH yazdı:

Avalon Kostumleri biçim ve görünüş olarak bence en kötü zırh ve kask (Fikrimce) onlar Stabil Nesne Markette hep olan ürünler olabilir. Mantığı da anlamadım tüm her şeyi getirmişsiniz kostüm ve silah fişi yok amaç ney ? Bu oyuncuların kostum silah fişi gelmeden bunları almayacagını bilmeniz lazım oyuncuyu düşünerek hareket etmek yerıne ekonomiyi düşünerek hareket etmek yanlış bir durum . :/
    neden mı gelmedi kostum hersey geldi avalon kostumlerının suresının bıtmesı bızlerınde kostumlerımızı kaybetmemek ıcın bayram veya çöl kostumu sandıgı açmamız gerekkı işlerine gelsin 2-3 gune kostum getırırlerse şaşırmamak gerek sürekli yaptıkları şey bu veya kostum getirmeden yazın 3-4 ay gibi uzun bir sürece kostum getırmeyıp sureklı bayram çöl sandıkları getırıp ordan kostum cıkartmak zorunda bıraktıkları gibide yapabılırler :D
  • Malesef o kadar kolaya alıştık ki herşey isdetidiğmiz an olsun istiyoruz.Bu oyun pvp değil illa silah fişi köstüm gelecek diye bi kaide de yok. Bu itemler extra .! yıllık kostum çıkan kutu da gelmişti o kadar çok bundan şikayetçi olan arkadaşlar o kutulardan açıp 1 yıl kostüm derdine düşmezlerdi . Ayrıca silah fişi halen pazarlarda mevcut.
  • kaso155 yazdı:

Malesef o kadar kolaya alıştık ki herşey isdetidiğmiz an olsun istiyoruz.Bu oyun pvp değil illa silah fişi köstüm gelecek diye bi kaide de yok. Bu itemler extra .! yıllık kostum çıkan kutu da gelmişti o kadar çok bundan şikayetçi olan arkadaşlar o kutulardan açıp 1 yıl kostüm derdine düşmezlerdi . Ayrıca silah fişi halen pazarlarda mevcut.
    Peki bende birkaç şey sıralayayım ?

45 50 Ateşi olan ortalama bedensel razadoru kesebiliyor. Daha saglam carları olan 2 katı fazla vuran 120 level arkadaslarsa 10 dakikada bir razadoru bitirip cıkıyor. Düşük vurusa sahip olan arkadas kostum ve kafalıkla ateş efsununu saglayıp razadoru keserken 120 level arkadas bunlara ihtiyacı olmadan girip kesip cıkıyor. Masrafı olmadıgından ötürü sandıgı pazarda en ucuz fiyattan da satsa diger arkadasa nazaran daha cok kazanıyor ve daha az masrafı oluyor. Sebnem basmıyor ay ısıgı delicisi kritigi basmıyor ama diger arkadas her türlü ek malzemeyi kullanıyor. Bu durumda kostumlerin gelmemesi diger arkadasımızın razador kesememesi ve zaten gücsüz durumda güclü arkadaslarla rekabet edemezken tamamen oyundan silinmesine de sebebiyet verebilir. Birde yaptıgı absorbeli hpli atesli kostum silinirse tekrar 3 efsun kostum yapıp bu efsunu yakalamak için onlarca para harcıyor. Birde olaya bu yönden bak istersen ?

Silah fişlerinide farm yapan arkadaslar almaya kalksa o 1 ay içerisinde ona verdigi para + efsununa harcadıgı masrafı dahi cıkaramaz oldugu yerde sayar durur.
  • Burda bazı arkadaşlara katılıyorum bazılarına katılmıyorum Ochoa tapınagının içinde ch atamamak çok saçma olmuş id şifre yaza yaza yoruluyor insan bi çar sokmuyoruz sonuçta herneyse bazı arkadaşlar bosslardan şikayetçi olmuşta ben çarıma kusursuzz simya takıyorum ateş getiriyorum itemlerime elit şekilde sen gelip bana diyorsun ezik bi adam silah fişi açsa bile parasını razadörden cıkaramaz diyorsun yapma kardeşim ozaman razadör yani biz masraf edip yapıyoruz ekmegini yiyoruz sende yap masraf ye ozaman kostum ve yavrucuk işinide gameforge abarttı yavrucuk kaç aydır gelmiyor yani bi çözüm bulmaları lazım kostum işinede gelirsekte her ay stabil kostum gelmesi lazım her oyuncu için