Versiyon 18.0 Güncellemesi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• 2004 yılından beri oynarım bu oyunda oyuncu lehine gelen hiç bişey görmedim. Eğer bir durum oyuncunun lehineyse hemen değiştirilir. Botlara bişey yapılmaz arada bi banlanır yenileri gelir öle devam eder gider çünkü botlar para harcamaz. Günceleme nedir ? Oyunun açıkları eksikleri varsa onları düzeltmek için yapılır. en azında diğer oyunlarda bu böyledir fakat metin2 de durum tamamen oyuncunun aleyhinedir. Altı üstü adam bi harita değiştirecek büyülü ormana girecek öle bossa falanda değil nedir 2saaat bekçi bekle ,koy oraya bi npc lwl i yeten girsin yok sen game forge isen ch atmayı kaldırırsın güncelemeden anlayışıın budur.
    :minigun: ISLAMBOL :missilelauncher:
  • ISLAMBOL yazdı:

2004 yılından beri oynarım bu oyunda oyuncu lehine gelen hiç bişey görmedim. Eğer bir durum oyuncunun lehineyse hemen değiştirilir. Botlara bişey yapılmaz arada bi banlanır yenileri gelir öle devam eder gider çünkü botlar para harcamaz. Günceleme nedir ? Oyunun açıkları eksikleri varsa onları düzeltmek için yapılır. en azında diğer oyunlarda bu böyledir fakat metin2 de durum tamamen oyuncunun aleyhinedir. Altı üstü adam bi harita değiştirecek büyülü ormana girecek öle bossa falanda değil nedir 2saaat bekçi bekle ,koy oraya bi npc lwl i yeten girsin yok sen game forge isen ch atmayı kaldırırsın güncelemeden anlayışıın budur.
    2007'de Avrupa'ya ve ülkemize gelen oyunu 3 sene evvelden oynamanıza saygı duydum.
  • Oyun bazı noktalarda aşırı basitleşti ve oyuncular her şeyin rahatına alıştığı için olmayınca durumu yadırgıyor. pelerinsiz hiç bir şey yapmıyorlar misal. kostüm herkese lazım fakat şöyle bir bakış açısı var kostüm aldık 3 efsun getirdik süresi bitmeden yenisini bilerek getirmiyorsunuz gibi söylemler var bazı arkadaşlarında dediği gibi kostüm denen şey özel günlerde gelen bir nesne kimseye söz verilmiyor 3 efsun getirin o bitmeden size kostüm getireceğiz diye yavrucuk neden getirmiyorsunuz tamam hepimizin ihtiyacı var da yani böle bu nesneler sürekli olacak diye bir şey de yok sölediklerimi yanlış anlamayın hepimize gerkeli şeyler bunlar kostümsüz porkisiz eksik kalanlar için sölüorum bende onlardan biriyim ama özetle 3 efsun kostüm yaptınız diye o bitmeden gelecek diye bir durum yok daha düne kadar porki ayağımıza takılıyor diye yaygara çıkartıyorduk şimdi porki niye yok diye söyleniyoruz kostümlerin sürekli olması gibi bir durumdan yana değilim bakın bazı alanlarda diyorum bazı alanlarda oyun çok basitleşti bu kadar basitlik bizleri oyundan soğutur demedi demeyin bazı noktalardada aşırı zor ama simya yapmak mesela ama işte böle olduğu için güzel oluyor herkeste olursa simya herkeste olursa +9 115 120 zırhlar herkeste herkes aynı olursa bu oyun 5 ay yürümezki herkes sıkılır bırakır.
  • etkinlik yapılıyor ama eksik veya yanlış bilgilendirme yapıldığı için etkinlik yapamıyoruz, yönetim oyunculara "para kaynağı köle" gözüyle bakıyor, oyuncunun zevki için bi yenilik geldiğini göremiyorum.
    gelen yeniliklerde sonradan kısıtlanıyor zaten, neye göre kime göre ne için bazı haritalarda ch atması engellendi anlam veremedim
  • leijumethh yazdı:

ISLAMBOL yazdı:

2004 yılından beri oynarım bu oyunda oyuncu lehine gelen hiç bişey görmedim. Eğer bir durum oyuncunun lehineyse hemen değiştirilir. Botlara bişey yapılmaz arada bi banlanır yenileri gelir öle devam eder gider çünkü botlar para harcamaz. Günceleme nedir ? Oyunun açıkları eksikleri varsa onları düzeltmek için yapılır. en azında diğer oyunlarda bu böyledir fakat metin2 de durum tamamen oyuncunun aleyhinedir. Altı üstü adam bi harita değiştirecek büyülü ormana girecek öle bossa falanda değil nedir 2saaat bekçi bekle ,koy oraya bi npc lwl i yeten girsin yok sen game forge isen ch atmayı kaldırırsın güncelemeden anlayışıın budur.
    2007'de Avrupa'ya ve ülkemize gelen oyunu 3 sene evvelden oynamanıza saygı duydum.
    şahsen bende 2004 den beri oynuyorum siz nie 2007 diye ısrar ediyorsunuz 11 seneden daha öncesi var bu oyunun bunu en eski oyuncular bilir de yenileri yazılanlarla konuşur.
  • Sevgililer günü ile ilgili takvime baktım da yetersiz bu etkinlik aşırı kazançlıydı bi dönem ama şimdi tam tersine en verimsiz ve boş bir etkinlik haline geldi. metinler biraz cazip hale gelsin artık içlerini yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum +lı bir ruh taşı var çöp bu nasıl olabilir yere biri atıyor başka biri yerden alıp o da tekrar yere atıyor. tonlarca kötü ruh münzevi alıp pazardan bulabildiği kadar misilleme bulup açanlar var ama 100lerce insanın bu skılleri hep kapalı geçen onca zamana karşı şimdie bu insanların 100 kere 7. 8. skılleri p olması gerekiyor du sebebi de bu misillemelerin 90 + haritalarda düşmesi bütün haritalrda düşse bu kitaplar o zaman ne olacak herkes rahatça çarına okutabilcek +lı ruh taşlarınında yüzüne bakılacak yere atılmasını boşverin metinden düşdüğü zaman bile alınmayan bir item bu yönetim bu konuda bir şeyler yaparsa çok güzel olur. metinler biraz kesmesi daha eğlenceli ve kazançlı olur dediğim gibi olursa +lı ruh taşları en az 30m den gider şu an ki duruma göre konuşuyorum.
  • Viranee yazdı:

Sevgililer günü ile ilgili takvime baktım da yetersiz bu etkinlik aşırı kazançlıydı bi dönem ama şimdi tam tersine en verimsiz ve boş bir etkinlik haline geldi. metinler biraz cazip hale gelsin artık içlerini yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum +lı bir ruh taşı var çöp bu nasıl olabilir yere biri atıyor başka biri yerden alıp o da tekrar yere atıyor. tonlarca kötü ruh münzevi alıp pazardan bulabildiği kadar misilleme bulup açanlar var ama 100lerce insanın bu skılleri hep kapalı geçen onca zamana karşı şimdie bu insanların 100 kere 7. 8. skılleri p olması gerekiyor du sebebi de bu misillemelerin 90 + haritalarda düşmesi bütün haritalrda düşse bu kitaplar o zaman ne olacak herkes rahatça çarına okutabilcek +lı ruh taşlarınında yüzüne bakılacak yere atılmasını boşverin metinden düşdüğü zaman bile alınmayan bir item bu yönetim bu konuda bir şeyler yaparsa çok güzel olur. metinler biraz kesmesi daha eğlenceli ve kazançlı olur dediğim gibi olursa +lı ruh taşları en az 30m den gider şu an ki duruma göre konuşuyorum.
    +90 mapta düşüyor olması düştüğü anlamına gelmiyor :D
    Sabahtan akşama kadar metin kır en fazla 2 tane alırsın o da şanslıysan :D
    Tabii bir de istediğin misilleme hiç çıkmaz, sabitlemişler karanlık vuruşla şimşek pençesini hep onlar çıkar :D

Bu Vatanı Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmez
  • açıklanan eventte 10 çikolataya yada güle ödül verilceği yazarken daha hala bu konuda ses seda olmaması gerçekten insanın sinirlerini bozan bir konu madem yapılmıcak niye her seferinde beklenti yükseltiliyor tamam gül çikolata düşcek söylede bir etkinlik takvimi olcak yazsanızda beklenti içinde olmasak farklı bir event olcağına dair amor sandıklar zaten 4 saate kadar düştü seneye heralde 1 saat filan olucak heralde sevilen tutulan etkinlikler her sene daha kötüye gidiyor
  • IILYC4NII yazdı:

açıklanan eventte 10 çikolataya yada güle ödül verilceği yazarken daha hala bu konuda ses seda olmaması gerçekten insanın sinirlerini bozan bir konu
    Nerde yazıyor bu biz göremedikde ? Bazı insanlar gerçekten okuduğunu anlarken zorlanıyor veya kendi işine geleni anlamak istiyor. Orada demek istediği "gülü veya çikolatayı bir partnerize sevgi hediyesi olarak verin veya kendiniz açıp bir sandıkla takas edin tabii biraz şansınız varsa". Bunu anlamak gerçekten bu kadar zor olmamalı.

Hayat Öyle Garip Bir Dengedir Ki, Yarın Öleceğini Bilip Kelebek Olma Hayaliyle Yine Doğar Tırtıl
  • !Smptk! yazdı:

Viranee yazdı:

Sevgililer günü ile ilgili takvime baktım da yetersiz bu etkinlik aşırı kazançlıydı bi dönem ama şimdi tam tersine en verimsiz ve boş bir etkinlik haline geldi. metinler biraz cazip hale gelsin artık içlerini yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum +lı bir ruh taşı var çöp bu nasıl olabilir yere biri atıyor başka biri yerden alıp o da tekrar yere atıyor. tonlarca kötü ruh münzevi alıp pazardan bulabildiği kadar misilleme bulup açanlar var ama 100lerce insanın bu skılleri hep kapalı geçen onca zamana karşı şimdie bu insanların 100 kere 7. 8. skılleri p olması gerekiyor du sebebi de bu misillemelerin 90 + haritalarda düşmesi bütün haritalrda düşse bu kitaplar o zaman ne olacak herkes rahatça çarına okutabilcek +lı ruh taşlarınında yüzüne bakılacak yere atılmasını boşverin metinden düşdüğü zaman bile alınmayan bir item bu yönetim bu konuda bir şeyler yaparsa çok güzel olur. metinler biraz kesmesi daha eğlenceli ve kazançlı olur dediğim gibi olursa +lı ruh taşları en az 30m den gider şu an ki duruma göre konuşuyorum.
    +90 mapta düşüyor olması düştüğü anlamına gelmiyor :D Sabahtan akşama kadar metin kır en fazla 2 tane alırsın o da şanslıysan :D
    Tabii bir de istediğin misilleme hiç çıkmaz, sabitlemişler karanlık vuruşla şimşek pençesini hep onlar çıkar :D
    Yani haklısın zor netice olarak. dediğim gibi yapılırsa her haritadan elde edilirse gayet yerinde bir hareket olur diye düşünüyorum herkes bu taşlardan arar canlanır ortalık metinlerin hiç anlamı kalmadı artık. kime normal ruh taşı lazım ki 3m ruh taşı ne insanı sevindirmiyor bile artık 55 level etkinlik çarı okutanlara lazım oluyor bin de bir herhalde sadece örnek açısından konuşuyorum. bir serverde 300 kişi varsa bunların 30 tanesi ep yatıran insanlar zaten ne olsa ne çıksa anında yapı veriyorlar onlara göre zor diye bir şey yok ama geriye kalan 270 kişi ne oluyor bir avuç insanla savaş olur mu biraz emek verenlerinde önünü açacak şeyler yapılmalı ki savaş ortamları doğsun eskiden köye savaşa geldiklerinde cümbür cemeat dalardı herkes 2*3 kılıç sallama şansı olurdu ne vursam o kar hesabı şimdi köye adamlar baskına gelsin orta yuvarlaktan çıkmaya korkuyor insanlar uçurum oldu emekçi ve para harcayanlar arasında. velhasıl misilleme kitapları bütün metinlerden düşsünde insanlar 7. 8. skıllerini açsınlar +lı ruh taşlarıda para etsin çöp olmasın 7. 8. skıllerin varlığından haberdar olmayan insanlar var halbuki 50 levelde bile bu skıller açılabiliyor bunların seviyesi yok o halde neden 90 haritalarda düşüyor. fikri destekleyin arkadaşlar :)