Versiyon 18.0 Güncellemesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Yorum yapmaya gerek duymadığım guncellemedir değişen bişey yok Yavrucuk sandığı gelmemiş yeni pot yapmışsınız başka bişi yok zaten çok vaktimiz var gibi gündüz işte çalışcaz akşamda gece boyu tapınakta bekçi arayalım CH atamama olayına akıl sır erdiremiyorum. Büyülü ormanda çar kasan karakterleri oynayanların %80i gündüz çalışan insanlardır. Bence oyuncu profilini kimse bilmiyor. Bu güncelleme değişikliklerini kim hazırlıyor anlamıyorum ki :lol:
 • daha güncellemele başlıgını görür görmez dedim yine oyunda hatalar başlayacak kesin. her güncelleme ve etkinlikte başımıza geldigi için. ve yine beni şaşırtmadı gece katakomba girdim kanal degişmiyo bugün oyuna girdim çar sürekli kapanıyo. hep söylemişimdir yine söylüyorum güncellleme etkinlik yenilik oyunda illla küçükte olsa bi hata oluşturuyo. o yüzden kendi adıma sevmiyorum.
  eğitim şart
 • Porki ve fişin gelmesi lazım ben stokçuyum ama arkadaşlarıda anlıyorum. Çoğu yakınmalar bunlardan. Oyuncuların bey kuşağına ne bileyim nesne markette yang paketine ihtiyacı yok. Porki ve fişten yakınmış herkes. Getirilmesinden yanayım. Ha kuşağa yang paketine ihtiyaç yokmu var yeri geldiğinde alınır ama yedi şu sıralar değil :). Güncelleme konusunda ch olayı olmamış. Pot ve özellikle ejderha kükremesi yerinde bi karar diye düşünüyorum sinir bozucu bi mesafe ile kullanılıyordu.

 • mert11 wrote:

  daha güncellemele başlıgını görür görmez dedim yine oyunda hatalar başlayacak kesin. her güncelleme ve etkinlikte başımıza geldigi için. ve yine beni şaşırtmadı gece katakomba girdim kanal degişmiyo bugün oyuna girdim çar sürekli kapanıyo. hep söylemişimdir yine söylüyorum güncellleme etkinlik yenilik oyunda illla küçükte olsa bi hata oluşturuyo. o yüzden kendi adıma sevmiyorum.
  Bende de kasmalar olmaya başladı. 4 tane pazara necisin demeyen bilgisayar kasar oldu. Temizlik yaptım sonuç değişmedi.

  Zindanda CH değiştirememe ise tam bir hayal kırıklığı oldu...

  Petler hakkında ise bir bilgi mevcut dehil daha...

  @DeRiNDaRBe


 • Zindanlarda kanal değişme sisteminin eskisine dönmesi hiç beğenmedim.bir yenilik yapıyorsunuz her mapa her harıtaya boyle bır kolaylık getırıyorsunuz daha sonrasında sadece zındanlarda bu yenılıgı kısıtlıyorsunuz neden sadece zındanlar,zındanların farkı nedir? Ya tamamen eski sisteme geçilmeli veya böyle saçma şekilde belli başlı harıtalara kısıtlama gelmemeli
 • ADL wrote:

  şeytan boynuzu zırha 28 kere + bastım kutsamayla +5 olmadı bu simyanın antikaya geçmemesi ve + basma oranlarına çare bulunması gerekiyor
  bendede +4 güneş pala var ..200den fazla kutsama parşömen demirci kağıdı kombo yaptım +7bile göremedim ..durum vahim.. uğraşacaklara kolay gelsin..bunlardan 15civarı parşömen 8 tanesi demirciydi.. +7 olmuyor .. betaları nasıl +9 yapıyorlar hala çözebilmiş değilim... :pillepalle:

  IBEDEViI
 • potların miktarının artırılması güzel olmuş

  benim mantığımın almadığı bir husus var arkadaşlar bu depocuda döviz kullanımında yangı wona dönüştürürken neden yüzden 3 para alıyo arkadaşlar bunun mantığını birisi bana açıklasın
  ikinci mesele artık pazar kurduğumuzda max 99 won yada 2 t sınırının kaldırılması lazım.Pazara iki tane mükemmel simya koyamıyoruz bu sınırdan dolayı
  bazen 5 6 tane pazar çarı açmak zorunda kalıyoruz.
  kısacası bu pazarda max 99 won yada 2 t gibi sınırın kaldırılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.umarım değerlendirilmeye alınır


  Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır
  Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

 • En önemli haritalarda ch değiştirme özelliği engellenmiş. oyuncunun faydalandığı her şey neden kısıtlanır anlamadım. Öncelerinde bir hata olarak sunuldu desem, o kadar hata varken buna müdahale edilmesinin adı, kasıttan başka bir şey olmazdı.
 • arkadaslar hepsi cok guzel olmus da benim anlamadigim zindanda kulede ch degistirmek neden kapatildi anlamadim bide bu etkinlikler ne zaman baslayacak tarih falan yok yada ben mi goremedim ayrica silah fişi porki konusunda sizlerle ayni fikirdeyim gelmesi gerek artik

  آخر سيجارة


 • unutmadan hazır potlara el atmışken bir güncellemedede şu zırhlara silahlara takılan taşlarada el atsanız artık..Taşlarında bu potlardaki gibi xl xxl formu olsun yani +5 +6 taşların olması gerekir diye düşünüyorum.. +4 taşlardaki 8delici 8 kritik 300 maxhp 8ok direnci gibi rakamlar diğer güçlü efsunların yanında çok yetersiz kalıyor.. Değerlerin yeniden ele alınması lazım.. buradada bi geliştirmeğe ihtiyaç var..Max hp 200en yüksek gelirken 300hp anlamlı idi ama şuan max hp 2000 geliyor taşlarda hala 300hp ekliyor.. doğal olarak kimse kullanmıyor.. bu hp açığını kapamak için 105 zırhlara +4000hp geldi.. gel görki ozırhlar basılana pazara düşene akdar enaz 2yıl geçer..bu arada bu taşlarla oynanması enazından bu açığı biraz olsun kapatır.. :)

  IBEDEViI
 • olaya bakın şimdi
  +4 yaşam taşı 300 hp
  +9 zodyak zırhı 4 k hp
  +4 öldürücü darbe 8 kritik
  +4 canavar taşı 8 canavar

  bu demektirki bu özellikler çok etkili olduğu için oranları düşük.
  +9 ateş ayakkabısı 10 canavar
  +9 balina kemiği 10 canavar
  kavuk 10 canavar
  domuz 20 canavar
  manı 15 canavar.
  itemlerde kritik oranları malum 10 onunda vuruş değeri değişti bi işe yaramıyor artık pve dışında.

  sen git +4 yaşam taşına sene olmuş 2018 hala 300 hp versin keten kemer 500 hp versin

  burda dengeyi kurama üstüne git xxl pot getir haliyle 2 katı fiyatına tabi işine gelen alır gelmeyen almaz.
  sonra git ochoa tapınağında ch atmayı engelle millet büyülü ormana 10 dk girmesin 1 saatte girsn diye sanki o denyo ağacı sabit biryere koymuş gibi

  bunuda es geçtim
  neymiş ata binerken çıkan ses düzeltirmişmiş
  ilk önce yapmanız gerekn binek bugunu kapatmanız yıllarca savaşlarda mağdur olan oyuncular var ama gerek yok kalsın
  ama oyun kurallarında net ve sabittir. Bug Kullanımı süresiz ban sebebidir ama bu bugu benimsemişiz gibi düzeltmeyin kullananlara ceza uygulamayın.(ben bile kullanıyorum artık aklıma gelmez genelde gelirse kullanıyorum.etkisi çok büyük.)
  bunuda es geçelim ortalığı pet çöplüğüne çevirmeye devam ediyorsunuz.
  razador nemere ejder maymun örümcek ile başladık
  fiziksel hasar için razador büyülü hasar için nemere ejder de kısmen fiziksel hasar ender pet.
  e günümüzde karabüyü haricinde büyülü saldırı kullanan karakter nerde ise kalmadı şamanlar bile elmasları çift beceri büyü savunma takmaya başladı oyun gidişatı öyle olduğu için razador kullanmak en akıllı seçenek haline geldiki berserker fiziksel büyü saldırısını aynıda veriyor.
  bunlar yetmezmiş gibi meley peti getirdiniz güzel getirin elde etmesi zor olsun varolan petlerden daha iyi olması gerekmezmi yok oda bildiğin van persie gibi çıktı uçamayan ejder bildiğin çakmaktaş dan dino :)
  son etkinlik peti dediniz özel olmalı bu pet ender erişilir olmalı ama yok oda meleyden ne iyi ne kötü.
  ve şimdi yeni bir pet daha. buda diğerleri gibi olacağından adım gibi eminim.

  yani güncelleme yapıyorken iyileştirerek yapacağınıza oyunculara alın size yenilik getirdik ama uğraşın yapın ama eski itemleriniz petleriniz bundan daha iyi diyemiyorsunuz sürekli uğraşsın playerlar ama ellerine bişi geçmesin yörüngesindesiniz.

  Sözüm TR yönetimine asla değildir. Yönetimdeki abilerimiz ablalarımız kardeşlerimiz bunları üst seviyelere taşıyıp gerekli görüldüğü takdirde yetkililere iletmekle mükellefdirler.


  Ve son olarak bir çok oyuncu sanki yazılımcı Murat bey Güncellemeyi murat bey yapıyormuş gibi cümleler kullanıyorlar biraz çıkın bu kafadan.