Versiyon 18.0 Güncellemesi

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Var ya hani doğru 1 tane diye doğrunun sana bana göresi yok tek doğru var burada herkes kendi doğrusunu savunuyor. herkesin kasmasına 120 olmasına kim itiraz edebilir kimse kimseye sen 120 oldun ben bunu kabul etmiyorum dese normal şartlarda herkes güler geçer. ama burada konu bazıların cefa çekerek level alıp zorlu yollardan geçerek kastıkları çarları şu an inanılmaz kolay hatta ölesine kolay ki otoda çarlar level kasıyor. ne istiyorsunuz bırakında insanlar rahatça kassın savaş ortamları olsun falan gibi söylemler görüyorum. bu oyunda güçlenmen için herkese eşit şartlar sunulmuş mesela bende günde 1 biyolog veriyorum başka
    bir oyuncuda soruyorum şimdi benim 1 tane biyolog hakkımın olduğu yerde başka bir oyuncu gelip bi anda 5 tane biyolog verirse hop ne oluyor ben zamanında 1 tane biyolog veriyordum sen niye 5 tane veriyorsun şimdi diye ben bu duruma itiraz etmem diyen birisi var mı burada. bu konuda öyle sadece örnek verdim ben kasarken kanser oldum ya kanser oldum artık öyle sinirli bir halde oynuyordum ki insanların başkasına kızıp gelip senin odasını bozmasında tutunda sadece kıskançlıktan bile oda bozanları da gördüm savaş ortamı doğacaksa o zaman herkesin skıllerini p lesinlerde savaşalım benim mesela 7. 8 skılim açık değil m5 de duruyor kusursuz simyamda yok yağmur gibi etp yağsında gidip kusursuz yapim takayaımda savaşalım siz zamanında bir sürü emek vermiş olabilirsiniz ne olcakki ne var yani bi anda etp yağsa size ne zararı olacak :D yorum yaparken birazcık mantık çerçevesi içerisinde yorum yapmalım. savaş ortamı elbette doğsun eski günleri özlüyoruz köydeki 1-1 vs.leri özlüyoruz ama herkes gidip aynı şartlarda gelişiyordu.
  • Arkadaşlar sizin hatanız +75 +90 seviyelerin 120 kasması kolay demeniz. Hiç düşünmüyorsunuz ki 1. seviyeden başlayan kişiler nasıl 120 olacak ? kaç yıl gerekli?
    Büyük ihtimal 130-140 seviyeye yükseltilecek.O yüzden oyuna yeniden 1. seviyeden insanlar başlarken kolaylık olsun diye böyle bir olay oldu . Oyunda savaşan var mı ? bence oyun Farm villeye döndü :D doğal olarak artık
    farmları kolaylaştıracaklar bu gayet normal ve doğal . Bir çok RPG oynayan arkadaşlar bilir ki oyunda seviye yükselince düşük seviyelerde kasılmayı kolaylaştırırlar. Dünya çapında bir oyun var rpg seviye sınırı artınca
    direk 90 seviyeden başlatılıyor demek öyle olsa kim bilir ne yazacaktınız :D . İnsanların zorluklarına sizin sevinmeniz ne kadar hırslı olduğunuzu gösteriyor. Zaten eski oyuncuların azalmasının sonucunda böyle ortamlar kaldı . Kimisine ekmek kapısı kimisine gerçek hayatta bir şeye sahip olamadığı için burada tatmin arayanların yeri olmuş . Keşke sadece eskisi gibi eğlensek .

Not : Sözlerimi üstüne alınan alınsın ancak şunu da unutmayın burada ister %90 değişsin veya kalsın çıksın oyun yönetimi ve geliştiricileri bildiğini okuyor. Zaten oyunculara sorarak bu tarz geliştirmeler yapsalardı
    oyuncular bu kadar azalmazdı .
    FDecrt
  • Bence lvl'i sorun etmemek lazım lakim hem oyuna hem bizlere faydası olucaktır
    Bir oyuncu hızlı lvl alınca ne olur ihtiyaç çoğalır ama item ama simyasını geliştirmek zorunda kalır buda pazarı hareketlendirir ve rakabet oluşur hatta savaş ortamı çoğalır
    Zamanında Kızıl ormanda kasılıp 90 lvl zor olunabilirken Sürgün mağrası açıldı kızıl ormanda kazılanlara haksızlık oldu diye konuşuldu derken 95 lik map açıldı derken büğülü orman tabi LVL sırınır 90'dan 105'e yükseldi derken 120 ye vs.. vs..
    yeni gelecek maplar kapıda bekliyor biliyorsunuz eminimki lvl artışıda olucak hatta aldığım duyumlara göre yeni kalkan gelicek
    Bu oyun gelişmesse biter arkadaşlar şansınıza kimi zor kasılır lvl alır kimi kolay yapıcak birşey yok herkez oyununa baksın gendini geliştirmeye çalışsın.

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Gunhan
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IKraliyet
    1. ch değiştirme olayı bazı yerlerde kapanmış.Bu kötü bir geri adım olmuştur tekrar sürekli defalarca chleri kontrol etmekten soğuyan onlarca insan var. isterseniz 20.0 güncel getirin sürekli geri adım atıcaksanız hobim olarak bu oyunu silmek zor değil.biliyoruz gf şirketinin sadık kitlesi var ama sadece hobidir hayat değildir.Getirdiğiniz güncellemelerde hem bir adım geri atıyorsanız birde güncelleme hakkında konu açıyorsanız ki açtınız bile artık Bugünden itibaren her güncelleme benim için olumsuzdur geri adım atanlarla bir işim olmaz. Bye bye

Seninle aramızdaki farkın ne olduğunu söyliyim mi? Seviye. Bir maymun aya uzanmaya çalışıyor. Sonunda hayvanların görebileceği tek şey, ayın sudaki yansımasından başka bir şey değildir.Onu yakalamak için çabaladıklarında, sadece suyun derinliklerine batacaklar.
  • Sayın yöneticilerin bilgilendirme videosunu izledim sayın derindarbe bazı yerlerde ch atılmaması hakkında bir değişiklik yapılmayacağını söyledi. ben merak ediyorum neden böyle bir karar alındı mesela ochoa tapınağında ch değiştirmek nasıl bir zararı vardı da böle bir değişiklik yapıldı oyunda değişiklik yapılacak o kadar şey varken gidip en yapılmaması gereken şeyler yapılıyor anlaması mümkün değil. sonra anlamadığım bir nokta var 18.0 denildi çiçek çocuklar etkinliği dendi yani yapılmasına daha uzun uzun bir süre olan etkinlik neden duyurulurki heyecan olması açısındansa yani duyuru yapıldıktan 10 gün sonra olsa insanlar bu süreyi bile iple çekiyor en azından ben öyleyim. keşke bazı şeyler için de bilgilendirme yapılsa örnek. bazı bölgelerde ch atılmayacak şu şebepten gibi. yoksa oyuncularda merak ediyor haliyle niyeki ?
  • arkadaslar şimdi birsey sorucam kusursuz simyayı içinizde kolayca basan kaç kişi var benim şansım yokmus öyle dediler sizde durum ne :D bide şunuda anladım 18 mart için kostüm felan gelmedi ayıp ediyorsunuz sayın Derindarbe madem bu kostüm sorunu var şu kostümü nesne markete sabitleyin herkes sinir olmasın sonucta oyun bu...
    Her İnsan Kendine Yakışanı Yapar,
    Çünkü; Kalite Asla Bir Tesadüf Değildir…

• Kostüm olayına fazla takılıyorsunuz hem 3 efsun 10 efsun getirdik yenisi gelmedi madur oluyoruz gibi düşünceleride aşırı saçma buluyorum sanki çıkmış demişler ki kostüm alın efsunlayın masraf edin o bitmeden size yenisini getircez diye bir söz verilmiş gibi kostüm getirmek zorunda değil ki bir bildikleri var ki gelmesi gerektiği zamanda geliyor sabit kostüm mü olur bunlar özel günler için gelen nesneler hem bu gün gelmiş olsaydı bile ay yıldız kostümü gelirdi zaten günün anlam ve önemine uygun olarak.
  • bu güncellemelerle birlikte yaptığım bir kaç testi açıklayayım.
    mat simyalı çift str 41 ort zehirle canavar seti olmadan 100 lvl kaskı sadece +9 meley direklerine 980-1100 arası damage atıyor
    meley deki taşlara bu bedensel 5300 düz vuruş yapıyor
    kusursuz simyalı 41 ort zehirle canavar zırhı +7 ateş ayakkabısı +6 100 lvl kaskı ile meley direklerine en fazla 1250 vuruyor bunlar düz vuruşlar
    meleydeki taşlara bu çar ise 5500 düz vuruş yapıyor

parlak simyalı +7 ateş ayakabısı 100 lvl kaskı 22 emiş +9 ankalı kuşağı 41 ort zehir +8 canavar kemeri +8 zümrüt küpe ile ejdere max damage 14800
    kusursuz simyalı iç itemler parlak simyalı ile bire bir eşit hatta zırhında 50 str fazlası var ejdere max 15100

bunlar bedensel örnekler.

gelelim zihinsel ve kurt a
    kusursuz simyalı 32 ort +9 zodyak kılıcı +9 canavar +9 ateş +9 canavar kemeri bir zihinsel meley direğine 979-1070 arasında düz damage atıyor bu zihinsel simyasını kapattığı zaman vurduğu damageler 780 - 1020 arasında değişiyor en az damageler.
    söyle de bir durum var bu zihinselim eğer dönüşüme girerse bu itemler ile 10 k yı rahat bi şekilde max damage olarak görüyor

mükemmel simyalı +6 canavar zırhı +6 ateş ayakkabısı +8 canavar kemeri 52 ort çakır kuşu ile direklere 1300 vuruyor.

kusursuz simyalı yukarıda saydığım itemlerle ejdere max 9700 vururken
    mükemmel simyalı 41 ort zehir 9 ankalı 22 emiş kuşağı +8 zümrüt küpesi 50 str zırhı ile ejdere max 11000 vuruyor.

ve son olarak dün akşam denediğimiz

mük. simyalı bedensel
    k.simyalı 2 adet bedensel
    k.simyalı 1 adet zihinsel
    mük. simyalı 2 adet kurt
    parlak simyalı 1 adet ninja
    mat simyalı 1 adet bedensel.

bu çarlar bildiğin meleyde aralarında 100 -300 arası damage oynayarak direğe vuruyor bu dediğim damageler bütün boslarda bu şekilde seyrediyor.

bu webzen in yaptığı nasıl bir güncellemedir bunu bana bi açıklayın.
    hadi bunlarıda geçtim.

k.simyalı bir şaman 50 ort orkide +9 100 lvl kaskı razador porki ile beraber ejdere 2800 vuruyor
    mat simyalı bir şaman aynı itemlerle ejdere 2500 vuruyor
    bu nasıl bi olaydır bu webzen oyuna ne yaptı.

bunlarıda geçeyim hadi.
    k. simyalı bedensel razadoru tek başına kesemezken yöng kullanıp zar zor keserken
    yukarda bahsettiğim k.simyalı zihinsel razadoru canı 3 te 1 i gitmeden nasıl kesiyor.

ejder de tam tersi

bu güncelleme bildiğin mat simya ile kusursuz simya ile farm yönünde arasında herhangi bir fark bırakmamıştır.
    zihinsel karakterlerin ne takarsa taksın tek başına razador haricinde herhangi birşey kesmesin diye düzenlemiş
    ejderha gücü şamanlar vs atmasın yardımcı şaman olsun diye damageleri ciddi oranda düşürülmüş iyileştirmeci şamanların olduğu gibi aynı kalıyor ona da bir örnek.

k. simyalı 90 büyü savunmasına zihinsel e yine k. simyalı bir ejderha gücü 11 k kükrüyorsa
    aynı şarlarda iyileştirmeci şaman 15 k nın altında damage atmıyor.

yani dengelme dengeleme dediniz de oyun eskisinden daha berbat bir hale getirdiler kimse farkında değil sanırım.
    tılsım tılsım diye herkesin gözünü boyadılar odak noktası zodyak ve tılsım kyanit itemleri olarak belirlendi alt taraftaki yapılan bir çok değişiklik kimi tarafından tespit edildi ben desem bişi olurmu dedi yazmadı vs vs vs

artık yok porki nie gelmiyor yok fiş niye gelmiyor yok kostüm ne zaman yok etkinlik ne zaman diyeceğinize oyunu mahveden şeylerden sebep tartışın biraz derim ben.