Event Bitince Yok olan Oyuncu Kitlesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Event Bitince Yok olan Oyuncu Kitlesi

Server farketmeksizin bir kitle var ki sadece ayışığında ,paskalya eventinde gelip tamamen reel anlamda ticari amaç güderek oyununu oynuyor incisini efsununu tonla kasıp bunu paraya çeviriyor.Samimi şekilde yapılan eventlerden şahsım adına çok rahatsızım çünkü ne gelen eventden yararlanabiliyoruz ne de eventin getirdiği piyasa düzenine ayak uydurabiliyoruz.Normalde 300k olan ETP paskalya eventi bitiminde 400e kadar çıktı çünkü etp kasıp satmaya çalışanlar yok oldu herkes metin kovalamaya başladı kesebiliyormuşcasına.Alan bu eventten alacağını yine aldı yine işini gördü ve oyunu kapadı.Bu söylediklerimin doğruluğunu eğer event zamanı oyundaysanız tekrar ettiğim gibi server farketmeksizin her server'ın mavi bayrağına girerek anlayabilirsiniz.Ne event'den yararlanabiliyoruz ne de başka birşeyden .Bu adamları eventte 200 beyaz kastıktan sonra oyunda tutabilecek bir Alllah'ın kulu varsa ben çözümüne her daim açığım.
  • Oyunu bırakan kişiler bile event duyunca giriyolar oyuna balıkcılık olsun ay ısıgı olsun paskalya tarzında event bıtıncede cıkıyolar 2-3 ay gecınce yuksek fıyata koyuluyor aktiv oyuncunun pazarlamasına gelişimine engel oluyolar yang oyun ıcınde dondugu sürece prblem yok ama baska boyuta tasındıgımı sıkıntılı bır durum.

Anlattıklarım Hiç Bir Zaman Sustuklarım Kadar Değerli Olmadı..
    CASPER DANDANAKAN

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR.”
  • justsee06 wrote:

Server farketmeksizin bir kitle var ki sadece ayışığında ,paskalya eventinde gelip tamamen reel anlamda ticari amaç güderek oyununu oynuyor incisini efsununu tonla kasıp bunu paraya çeviriyor.Samimi şekilde yapılan eventlerden şahsım adına çok rahatsızım çünkü ne gelen eventden yararlanabiliyoruz ne de eventin getirdiği piyasa düzenine ayak uydurabiliyoruz.Normalde 300k olan ETP paskalya eventi bitiminde 400e kadar çıktı çünkü etp kasıp satmaya çalışanlar yok oldu herkes metin kovalamaya başladı kesebiliyormuşcasına.Alan bu eventten alacağını yine aldı yine işini gördü ve oyunu kapadı.Bu söylediklerimin doğruluğunu eğer event zamanı oyundaysanız tekrar ettiğim gibi server farketmeksizin her server'ın mavi bayrağına girerek anlayabilirsiniz.Ne event'den yararlanabiliyoruz ne de başka birşeyden .Bu adamları eventte 200 beyaz kastıktan sonra oyunda tutabilecek bir Alllah'ın kulu varsa ben çözümüne her daim açığım.
    her bir cümlene katılıyorum.. event boyunca çarıma oto av aldım mapa bıraktım kasılsın diye nede olsa eventten bizler ekmek yemiyoruz, sağ olsun hayalet oyuncular gelip eventini yapıp bilgisayarını tozlu raflara kaldırıyor.. 1-2 ay sonrada 200 lü beyazları pazarlarda görürüz.:)))
    MefistoFeLes

DILLA46

• Sadece etkinlikleri değerlendiren oyuncular var doğru ancak sandığınız kadar değil. Yang kasıp satanlar sürekli online zaten. Özellikle ayışığı önemli bir etkinlik. Bu etkinliktekiler genelde yüksek levelların yan charı. Ki ayışığı,paskalya, boss eventi vb. Önemli etkinlikler, 5 leveldan 120 levele herkes seferber oluyor. şahsen ben paskalya dönemi etkinlik karakterimde vakit geçiriyorum.

Haklı bir konuya değinmişsin ancak bunun birden fazla sebebi var. Alt tabakadaki oyuncularla, 105+ oyuncular arasındaki fark çok açıldı. Oyuncu eksikliği de cabası. Ister istemez bazı kişiler oyunu farklı değerlendirmeye başlıyor.

• Bu bahsettiğiniz sadce eventlerde gelen karekterler acaba GM, GA gibi yoneticilerin karekterleri olabilr mi?
    yakın zamanda gördük ki.oyun oynayabilyor..Evlenebiliyorlar.kısaca herşeyi yapabiliyorlar bi sınırlama yok
    Şeytanlık yapmayı biliyorsan,Taşlanmayı göze alacaksın.
  • İnsanlar aç gözlülüğü bırakmadığı sürece ne yaparsanız yapın fark etmez. Bugün artı basabilmek için 6 saatim kulede geçti. ETP kasanlar yüzünden demirciyi görmeden defalarca aşağı inmek zorunda kaldım. Kimse kasmasınlar demiyor; ama her şeyin bir sınırı vardır. Itemlerim çalındığı için oyunu dört yıl önce bırakmıştım. Yeniden başladığıma pişman ettirdiler. Atı alan Üsküdar'ı geçmiş. Ben bıraktığımda ne simya vardı, ne de won vardı. Düşürülen itemler az veya çok satılabiliyordu. Şimdi 1. köyde metin kırmaya niyetleniyoruz, adam botu açmış daha taşa yaklaşmadan kırmaya başlıyor. 2. köye gidip level alalım dedik, herkes 4 tane okçuyu otomatik ava bırakıp gitmiş. Bunların yanında bot açanlar da var. Sarı bayrakların 2. köyündeki metinleri de mavi bayraklılar kırıyor. Bizim para kazanamadığımız yerde adamlar fabrika kurup piyasayı ele geçirmişler. Allah c.c. akıl, fikir ve düşünce versin. Empati yapamayan, aile terbiyesi görmemiş kişilerle muhatap oluyoruz. Bunlara küfredince, video kaydedince sen kötü oluyorsun. Bazısı sizi küfrettirmek için her türlü yolu deniyor.
  • KenNoKage wrote:

İnsanlar aç gözlülüğü bırakmadığı sürece ne yaparsanız yapın fark etmez. Bugün artı basabilmek için 6 saatim kulede geçti. ETP kasanlar yüzünden demirciyi görmeden defalarca aşağı inmek zorunda kaldım. Kimse kasmasınlar demiyor; ama her şeyin bir sınırı vardır. Itemlerim çalındığı için oyunu dört yıl önce bırakmıştım. Yeniden başladığıma pişman ettirdiler. Atı alan Üsküdar'ı geçmiş. Ben bıraktığımda ne simya vardı, ne de won vardı. Düşürülen itemler az veya çok satılabiliyordu. Şimdi 1. köyde metin kırmaya niyetleniyoruz, adam botu açmış daha taşa yaklaşmadan kırmaya başlıyor. 2. köye gidip level alalım dedik, herkes 4 tane okçuyu otomatik ava bırakıp gitmiş. Bunların yanında bot açanlar da var. Sarı bayrakların 2. köyündeki metinleri de mavi bayraklılar kırıyor. Bizim para kazanamadığımız yerde adamlar fabrika kurup piyasayı ele geçirmişler. Allah c.c. akıl, fikir ve düşünce versin. Empati yapamayan, aile terbiyesi görmemiş kişilerle muhatap oluyoruz. Bunlara küfredince, video kaydedince sen kötü oluyorsun. Bazısı sizi küfrettirmek için her türlü yolu deniyor.
    doğru konusanı 9 köyden kovarlar sizin olay da ona dönmüş.. herkes artık kendi cıkarlarını düşünüyor malesef.
    MefistoFeLes

DILLA46
  • ortalama son 2 aydır hileciler yüzde 80 oranında düştü ama benim şahsi görüşüme göre de oto av hilecilerden hiç bir farkı yok
    oyun içerisindeki oyuncu kişiliklerine kimse bişi diyemez
    kimisi al bıraktım sen kes der kimisi sen kesemezsin ben kesicem der buna da kimse bişi demeye hakkı yok
    oyunun gözükmeyen ana stratejisi egoist ve güçlü olmak düşman bayrak varsa saygı göstermeden onu engellemek ki sen daha çabuk geliş ve herkesi kesebilecek seviyeye gelmek burdada birlik beraberlik adı altında kısaca lonca geliyor oyunda herkes bireysel çalışmalaya alıştığı için bu gibi durumlara herkes isyan ediyor.

ekip olarak yaptığınız çalışmalarda çoğu zaman üstünlüğü elinize alır ve istediğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz ama bireysel olarak kalınca karşınıza bir ekip çıkınca yapacak hiç birşeyiniz kalmaz ve sözlü sataşmaya başlarsınız ister istermez yok yaptığınız ayıp biraz saygı gösterin vs bilmem ne gibi ki bu konuda bence %100 haksızsınız oyunda kimse kimseye saygı sevgi göstermek empati kurmak zorunda da değil.

lonca olarak hareket eden her zaman kazanır.bireysel olarak hareket eden sohbet satırında kazanmaya çalışır.
  • @Pagka Ben sizin bahsettiğiniz durumu açıklayım . Kısa ve öz olarak ben bencilim her şeyde öncelik bende benden güçlüsü gelene kadar her şeyi ben yaparım stilli bir konuşma olmuş . Oto av konusunda hiçte size katılmıyorum 0 dan 120 ye kasana kadar 1 ayımı bilgisayar başında parmak ağrıtarak geçirmek yerine oto ava bırakırım kendi özel hayatıma bakarım ki bunu sizde yapın tavsiye ederim .
    @justsee06 Anadolu adına konuşayım çünkü oranın oyuncusuyum diğer serverlar da durum muhtemelen gene aynıdır . Anadolu da 200 beyaz kasacak sınırlı sayıda kişi var gerek oyuncu çokluğu gerek paskalya metininin azlığı . 200 beyaz genel olarak ticaretçiler ucuzdan alıp 15 m gibi bir kenara koyuyorlar 1 ay sonrada 25 30 m den saymaya başlıyorlar . Bende ticaret yapıyorum çekmek istesem 15 m den 5 bin beyaz inci çekebilecek sermayem var pek bulaşmak istemedim çünkü eminim server yoğunlugundan dolayı çoğu kişinin stoğu fazladır . Diğer ay ışığı konusunda genel olarak yüksek lvl hesap sahiplerinin yan hesapları iş görüyor burda .120 lvl birisi için ay ışığı düşürecek bir alan olmadığından 55 lvl bir hesapla 3.katta +1000 ay ışığı kasmak daha mantıklı oluyor . Piyasanın durgunluğu konusunda da şöyle bir şey söyleyebilirim gözlemimden event ile meşgul olanlar köye inmediğinden dolayı düşüş ler var . 10 wona rahat sattığım bir ürünü 7 8 wonlara satamaz hale geldik diyebilirim event süresi boyunca . Event bitti 1 haftalık bir durgunluk olur devam eder gene piyasa aynı düzende .
  • @SnCoronse aslında durgunluk yok insanlar ısrarla paskalya öncesi fiyatlara koyup şikayet ediyorlar fiyat kırmakta işlerine gelmiyor.Ben dün satamadigim simyalardan bugün 3-4m fiyat kırdım ne mi oldu 2 saate pazar bomboş itemler zaten normaldede hızlı giden şeyler değil alıcı çıkmazsa ölücüler pm atar ancak ben Anadolu piyasasından memnunum dediğim gibi bir zahmet 3-5m düşüğe koysunlar nasıl gidiyor görebilirler.Millet aşağıdan 15mden 16mden beyaz satıyor ben 19a koydum geldiğimde hiç biri yok uzun lafın kısası ticaret dönüyor dönmüyor diyenler büyük ihtimal piyasa üstü satanlar
  • Sorun şirketin yaptığı güncellemeler Sevilmeyince ne olacaktı ? Lycan sevildi mi ? Kaç oyuncuya mal oldu ! Peki İllegal P-V-P ler kapandı mı ? Oyuncu bir orada Bir burada ne bekliyordunuz ? +100 lvl olması bile sevilmedi 6 cı sıkıller bile sevilmedi

Hatta lvl artışı yüzünden oyuna giren yeni ve karmaşık ,çeşitli itemler ek masraf ve item karmaşası yüzünden Oyuncu aklını kaybetti daha sayim mi ?

Biri oyun takımı demiş ne alakası varsa :D
    Her haltı şiket dayatıyor Takımın elinden bir şey gelmez !
    =O =O =O =O =O =O =O =O İmza ,Bir insanın karakterini yansıtmaz ,Gölgesini taşır ' Parker21' =O =O =O =O =O =O =O =O =O
  • parker21 wrote:

Sorun şirketin yaptığı güncellemeler Sevilmeyince ne olacaktı ? Lycan sevildi mi ? Kaç oyuncuya mal oldu ! Peki İllegal P-V-P ler kapandı mı ? Oyuncu bir orada Bir burada ne bekliyordunuz ? +100 lvl olması bile sevilmedi 6 cı sıkıller bile sevilmedi

Hatta lvl artışı yüzünden oyuna giren yeni ve karmaşık ,çeşitli itemler ek masraf ve item karmaşası yüzünden Oyuncu aklını kaybetti daha sayim mi ?

maalesef hak veriyorum +100de tutunabilmek çok zor aylık 20-30 liralık ep alarak bu iş imkansız farkındayım çoğu kişide bunun farkında olduğundan 42-55-61 Levelde mutlu oluyor oyun o denli paraya bağlı oldu ki yetismemiz imkansız o yüzden eğlenmek amac hırs yapmiyoruz :)
  • Sebzenur wrote:

parker21 wrote:

Sorun şirketin yaptığı güncellemeler Sevilmeyince ne olacaktı ? Lycan sevildi mi ? Kaç oyuncuya mal oldu ! Peki İllegal P-V-P ler kapandı mı ? Oyuncu bir orada Bir burada ne bekliyordunuz ? +100 lvl olması bile sevilmedi 6 cı sıkıller bile sevilmedi

maalesef hak veriyorum +100de tutunabilmek çok zor aylık 20-30 liralık ep alarak bu iş imkansız farkındayım çoğu kişide bunun farkında olduğundan 42-55-61 Levelde mutlu oluyor oyun o denli paraya bağlı oldu ki yetismemiz imkansız o yüzden eğlenmek amac hırs yapmiyoruz :)
    Event karakterleri dışında hiç düşük lwl karakter kullanmadım. Ana karakterlerimin hepsi +100 lwl di. Farm cari olarak kullandigim karaktere o ay nerede farm yapicaksam o kadar ep alıyordum. Razador yapcaksam otomatik yang toplama ejder yapicaksam iki kat yang v.b şeklinde. Illa yüksek miktarda ep çekmeye gerek yok. Çekmedim mi yüksek miktarda ep çektim pismanmiyim hayır çektiğim eplerin karsiliginda oyunda biseyler yaptım zevk aldım. Oyunu suanda oynayanlarin çoğu oyunu para kazanmak için oynuyor. Oyun boş zamanlarda zevkli zaman geçirmek içindir para kazanmak için degil. Oyunu amacı dışında oynayanlar azalsa oyun daha zevkli olabilir..
  • @quaRez35 İlker sende diyorsun oyunu zevk almak için oynuyorum tabi ki boss metin kesip itemidir simyasidir yapıyoruz ama para babalarına yetişebilir miyiz tabiki hayır o yüzden oyunu fazla ciddiye almamak gerekir.Para kazananlara olan kinimi sana söyledim belki onlarca kez tek savaşımda onları yok etmek temiz bir oyun oynamak sen de günhanda oynadın ama senin gibi birini bile bezdirdiler ne entrikalar ne çakallıklar döndü sende farkındasın illegallerin oyunu ne denli eline aldığı parası olanlar orta kesimin arasında gitgide açılan farkı insan kendi arkadaşlarından bile kazık yiyebiliyor.Oyun eskisi gibi değil zaten kim neci belli değil.Senin tavsiyelerine uyup oluruna bırakıyorum artık çünkü baş edemiyorum sayıları çok fazla ve kendimi yıpratıyorum.Sende lütfen günhanda geri dönme döneceksen.Sen gunhana çok fazla bir oyuncusun kişiliğin, karakterin o servere çok ağır gelir.