Lord loncasına ders :))

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Pardon"da Nasıl Bir Video Olmuş ?

İlk sahnede afk çar kesimi :D 2 sahnede az daha generale kesilme korkusu :D 3 Sahnede 95 Lv Sürgünlük Çar Kesimii :D 4 Sahnede Carlo Demişssin Ama O Adam Seni Bozmamışmıydı Sanki Ben Öyle Hatırlıyorum :D Diğerinde Kendi Sürgünlük Çarınla Savaş Çarsını Kesmişssin teeee Allahım yav :D Lord Loncasının İnan ki Yanından Geçemessin Bence !
      Just be yourself !
    • Koray3434 yazdı:

Pardon"da Nasıl Bir Video Olmuş ?

İlk sahnede afk çar kesimi :D 2 sahnede az daha generale kesilme korkusu :D 3 Sahnede 95 Lv Sürgünlük Çar Kesimii :D 4 Sahnede Carlo Demişssin Ama O Adam Seni Bozmamışmıydı Sanki Ben Öyle Hatırlıyorum :D Diğerinde Kendi Sürgünlük Çarınla Savaş Çarsını Kesmişssin teeee Allahım yav :D Lord Loncasının İnan ki Yanından Geçemessin Bence !
      Yorumuna hayran kaldım :D Generale kesilme diye birşey yok o kendi vurduğum damage. İkincisi 95 lv sürgün çarını kesme sebebim asıl çarlarını video alacağım için bu oyuna sokmaya cesaretleri olmaması. Son sahnedede Carlo nun ne olduğu belli oldu :D Ha bu arada eğer Carlo`nun videosunu izlersen atılan damageler ortada generalden düşen kıvrıklarıda kimin aldığı ortada :D O yüzden bir daha ki yorumlarını tarafsız yaparsan daha iyi olur :D
    • Koray3434 yazdı:

Kusura bakmada görünen köy kılavuz istemiyor sonuçta mesele kıvrık degil carlo kesti mi sonuca bakarım ben :D bence sen yaptıgın videoyu bi baştan bidaha izlersen aydınlanıcaksın eminim.
      Bencede görünen köy kılavuz istemez :D Carlo`da abilerinin itemleri olmadan sadece benim farmlık çarımı kesebilir :D Yaptığım video hakkında dediğim gibi asıl çarları general kapısında olmasına rağmen karaktere alıp hiçbir şekilde oyuna sokmuyorlar videoya alınma korkusu olsa gerek :D
    • Koray3434 yazdı:

Böyle bi yorum için iddaalı bi video olması gerekir paylaştıgınız video amaçsız bi video oldugunu sizde biliyosunuz tabi sizde haklısınız elinizden bu geliyor ama geliştirmeniz lazım sanki.
      Ne kadar taraflı olduğunu belli ediyorsun :) Her general saatinde yaşananlar bu olayın kopyası.. O çarda Lord loncasında, bana söylesene bir çarın bu kadar eziliyorken neden diğer çarlarını karakterden çıkarmazsın? Gözümün önünde general önünde karaktere alıyorlar, oyuna sokmak zor değil :D Hala benim videoma amaçsız diyebiliyorsan dönüp diğer arkadaşın videosunu tekrar izlemeni istiyorum senden :D
    • Koray3434 yazdı:

Ezbere konuşmuyorum ki o videoyuda izledim gördügüm kadarıyla yerdeki kıvrıgıda alıyor etkinlik çarınıda ve wslik çarınıda haklıyor :)
      Gördüğün gibi tek çar oynamadığımdan kesilmiş olabilir mi çar :D Bence gayet ezbere konuşuyorsun. Çift kıvrığı alan benim? Onun dışında şansa bala düşen 1 kıvrıktan bahsediyorsanız sadakamız olsun :D :D Ha illa kesilmekten bahsediyorsan benim videomun sonunuda iyice izlemeni tavsiye ederim. Şamanıma 10 dakika yatmayan çar farmlık çarımdan 2 skill yiyor, bir sonraki sahnedede şamanımdan 2 skill yiyor. Her şey ortada :)
    • Konu dışı postlar ve ihlal içeren postlar tarafımdan kaldırılmıştır,
      Kullanıcılara karşı üslubunuza dikkat etmenizi ve kanıtsız suçlamalarda bulunmamanız hakkında sizleri bilgilendiriyorum. Devam niteliğinde postlar atmanız forum hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir, forum kurallarımızı okuyunuz keyifli forumlar dilerim.