KebabStronk OKCU NİNJA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KebabStronk OKCU NİNJA

Karakter Türü : Ninja (Okçu)
    Karakter Adı : KebabStronk
    Bulunduğu Level : 63
    VIT : 19
    INT : 3
    STR : 90
    DEX : 90

Skıller : OKÇU

Ateşli Ok: M1
    Tekrarlanan Atış: M2
    Kıvılcım Vuruşu: M2
    Zehirli Ok: 10
    Hafif Adım: 1
    Ok Yağmuru: 0

Takılar :

Yüzük: Evli değil
    Bilezik: 15 Şimşek 2 Delici 3 Hp Absorbe +6 Kristal Bilezik
    Küpe: 20 Şeytan +6 Kristal Küpe
    Kolye: +9 Bakır Kolye

Giysi :

Zırh: 15 Şimşek +3 Hız +3 Korunma +4 Yaşam taşlı +6 Genç Ejderha Takımı
    Kalkan: +6 Sersem SYK
    Ayakkabı: +9 Tahta Ayakkabı
    Kask: 20 Şeytan +6 Deri Kapşon
    Kuşak: 20 Emiş 64-86 Str Usta Kuşağı
    Silah: 60 Level Oyun bıçağı

İlgili SS ler : Öncelikle Hayırlı Ramazanlar
    İlk olarak 75 olup sürgüne girmeyi düşünüyorum.Sürgün için kostüm ve silah fişim yok.Onları 75 olana kadar düşen ETPler ile alırım.Sürgünde ETP ve pet mamaları ile güzel güzel para kasmak amacım.Zaten yetenekler ve biyolog hallolana kadar zamanım çok yavaş yavaş sürgünde hem lwl hem paramı kasarım.Hedefim 105 lwl olmak.Zodyak zırhının ve anka yayın görünüşünü çok seviyorum. Okçu karakterini ilk kez oynuyorum.Görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kasa 30m
    Satılacaklar :
    7 adet +9 Tahta Ayakkabı
    20 ölümsüz +5 SYK
    20 ölümsüz +4 Hayalet Maske Başlık
    +1 Buz Tılsımı 20 Karanlık 5 efsun
    +7 15 Rüzgar Karaörtü Miğferi
    12 Zeka +1 Çelik pençe
  • GÜNCELLEME

LWL UP 78
    Ateşli Ok: M4 1 BK KALDI
    Zehirli Ok: M1
    Ruh Vuruşu Misilleme: 1 4 bk okudum hepsi yandı

Buz Tılsımımı 4 won + 2 adet altın okey sandığına verdim.Okeyleri açtım içinden 2 adet bilgelik iksiri çıktı.Bilgelikleri biriktiriyorum , 11 tane oldu sanırım.
    15 rüzgarlı lycan kaskını 20 m den 1 hafta kurdum fakat kimse pm bile atmadı.Bugün 55 m den kurdum 45 m teklif geldi sattım.
    2 adet tahta ayakkabı sattım biri 26 diğeri 22 m den.
    Kastığım etpleri saymıyorum kendim kullanıyorum.
    1 antika yakut 1 adette antika yeşim çıkardım.
    Yakut 1 won 60 m den satıldı.Yeşim 33 m den hala pazarda.
    Sürgünde çok güzel pet maması düşüyor yavaş yavaş uygun fiyattan satıyorum.
    Şimdiden 17 istiridye 18 kutsama kağıdı düşürdüm.
    Kostüm başlığıma 20 şeytan 15 şimşek kostümümede 15 şimşek getirdim.40-50 m arası i paramı yedi.
    60 m den hançer fişi aldım.Normalde daha ucuz sanırımda pek satan olmayınca mecburen aldım.20 Şeytan getirdim.
    70 lwl bıçağını 60 lık bitince açmayı düşünüyordum fakat 80 den sonra vermez korkusuyla açtım bugün. Güzel oldu aşşa yukarı 800 hasar farkı var.
    70 m den düz şahin kalkan aldım.70 lwl sandığından çıkan artırmalarla 4 efsun oldu.Kutsama küresi attırmak 40 m civarı tuttu.Beyaz inci karşılığı şahinime değiştirme attırdım.Sersem 8 güç 8 canlılık geldi.Bana uzun süre yeteceğini düşünüyorum.
    Kralı yakala eventinde altın kral sandığı yaptım içinden büyülü metal çıktı.105 lwle kadar büyülü metalleri biriktirip zodyak zırhına saklamayı düşünüyorum.
    Kasada 2 won 194 m nakit ve 4 envanter pet maması var.
    15 gün içerisinde güzel bi şeytan kanadı çakram almayı düşünüyorum.(45 ort civarı)
    Şuan aklıma gelenler bu kadar.
    İlk defa konu açıyorum. Nasıl bi düzen oturtmalıyım bilgim yok.Alışa alışa öğrenirim heralde.

Yorumun için teşekür ederim.

ANNHoW wrote:

Merhaba, aynı server de oynuyoruz...Gelişimin için şimdiden başarılar dilerim...Merakla bekliyorum..Takipteyim... ;)

Buda sürgünden bir kare :)

YORUMLARINIZI VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.........
  • Kostümlerin efsununu iyi tutturmuşsun, bende 50 60m para harcamama rağmen 10 şimşek'den öteye geçemedim... :D Şahin kalkanın hayırlı olsun. :thumbup: Para kısmını ticaret yaparak mı gerçekleştireceksin.Sürgünde ki en yüksek hedefin nedir...Bunları bilmek istiyorum doğrusu... :thumbsup:

RoYY = Zaman insanın en büyük düşmanıdır...
  • GÜNCELLEME:
    LWL UP 83
    Ateşli Ok: M5 1 BK KALDI
    Zehirli Ok: M2
    Ruh Vuruşu Misilleme: 1

45 m ye kaskı sattıktan sonra pençenin fiyatınıda 22 m den 1 wona çıkardım.60m + hava bk ile takas ettim.Anladımki önemli olan fiyat değil alıcı.
    Son 1 adet tahta ayakkabı geldi.
    Sürgünde düşen etpler ile 1 antika oniks 1 yeşim 1 adet elmas çıkardım.
    Geçen gün çıkardığım safir 33 m den satıldı.
    Sürgünde pet mamalarını toplayınca hesabım hemen doluyodu bende 2 wona 48 adet envanter genişletme aldım ve envanterimi açtım sadece son 5 sıra kapalı şuan onuda bidahaki güncellemede açmış olurum büyük ihtimalle
    Pet mamalarından güzel gelir elde ediyorum.Günlük 120-150 hep bu civarda satışlarım.
    Hazır sürgündeyim 4 tane razador açayım 3 skil çıkarsa 81 yapar güzel bi fiyattan okuturum dedim faket 4 düde hüsran oldu 80 m çöpe gitti.
    Beceri hasarı ve beceri hasarına karşı koymalı mat elması 125 m den aldım ve 6 fasulyeye +4 yaptım taktım.İlerde simyalarım değişeceği için çok ucuz şeyleri tercih edeceğim.
    Kutsama 36 adet oldu ve bütün istiridyeleri 900 k dan sattım sanırsam 40 kadar bi istiridye vardı.
    Şuan kasam 88 m ve satılmayı bekleyen 3 envanter mama ve bikaç antika simyam var.
    Dün gaza gelip 2 wonluk meley sandığı açtım para dibine gelene kadar büsürü + basma malzemesi oldu ama gram kar ettiğimi üşünmüyorum çünkü swde o itemleri satan çok sandık 24 m ne olacak diye düşünüyoruz ama hiç kar ettiren bi sandık değil türkey swsi için.Bizim swde meley yumurtası 35m +6 yalıçapkını ayakkabı 12 m değmez bence açıldığına.Almayın boşa para ve zaman kaybı.
    Buda düşürdüğüm ilk kayde değer eşya 44 m den pazara kurdum.

Taktığım ilk simyam 8)

Buda kasılırken ufak bi kare ..

Geceleri hesabımı otomatik ava bırakıyorum fakat sabah baktığımda sanki iki adet görüntü birbirine girmiş şehir atmış durumda buluyorum.Bu sorun başına gelen veya sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yorumunu eksik etmesin.

GELELİM YORUMLARA

ANNHoW wrote:

Kostümlerin efsununu iyi tutturmuşsun, bende 50 60m para harcamama rağmen 10 şimşek'den öteye geçemedim... :D Şahin kalkanın hayırlı olsun. :thumbup: Para kısmını ticaret yaparak mı gerçekleştireceksin.Sürgünde ki en yüksek hedefin nedir...Bunları bilmek istiyorum doğrusu... :thumbsup:
    Öncelikle teşekürler hem yorum hem iyi dileklerin için teşekür ederim.Para kısmını sürgünde düşen mamaları kutsamaları istiridyeleri ve düşen etpleri cor yaparak kasıyorum.Ama önüme güzel bi ticaret gelirsede kaçırmam ufak tefek ticaretler döndürüyorum.Sürgüne yerleşmeyi düşünüyorum.105 lwle kadar ordayım çünkü gelen gelirden memnunum önceden büyülü ormanda yoktu insanlar sürgünde kasılıyodu 105 şede kasabileceğime inanıyorum açıkçası sendende tavsiyeler bekliyorum.

J2eis wrote:

Gelişimin için başarılar
    Teşekürler tavsiye ve görüşlerini bekliyorum.

AKLIMA GELENLER BU KADAR KONUYU HEP GÜNCEL TUTMAYA ÇALIŞACAĞIM. İYİ FORUMLAR ......
  • Konunu yeni gördüm dostum.Gayet güzel gelişiyorsun ve lvl kasıyorsun.Çakramların pahalı olduğunu düşünmüyorum ve uygun fiyata bulacağını düşünüyorum.Çakramdan sonra iç itemlerini düzeltmeni ve sonrasında ise mat yakut almalısın.Hemen lvl kasmanı tavsiye etmem.En azından 95 lvl'da uzun bir süre kalmalısın.Lvl kasmak kolay fakat itemlerini tamamlamadan kasarsan ileride pişman olursun.Gelişiminde başarılar takipteyim.. :thumbup:
    PES ETME :airborne: :sniper:
  • GÜNCELLEME:

LWL UP 87
    Ateşli Ok: M5 1 BK KALDI
    Zehirli Ok: M2
    Ruh Vuruşu Misilleme: 1

Biyolog: Ork dişi 8 adet kaldı

Paramı çok fazla çar çur ettiğimi düşünerek ileriye yönelik olması amacıyla Zodyak Kıyafeti aldım.

+6 5 efsun syk ve sürgünde düşürdüğüm 35 ORT Havalı Çeliğin üstüne 2 won verdim.
    Artık elime gelen paraları zırhıma ayıracağım 105 olana kadar +6-+7 yapabilirsem en azından benim için tatmin edici bir görüntü ortaya çıkacak.
    Keşiş plakamı 70 m den 20 ölümsüz kaskımı 33 m den sattım.
    20 adet istiridyeyi 888 k dan 18 adet kutsamayı 1m 444k dan sattım.
    27 m den meley yumurtası açtım ve sonuç çok güzel.
    80 lwl olunca tekrar sizi bilgilendireceğim.16 m den bi adette razador aldım.Oda 3 skill ama düzensiz artış.Uzun süre sürgünde duracağım için kasmak benim için zor olmaz sizce kasmalımıyım.Bir gelir elde edebilirmiyim.

Kasam 800 k şuan bunlarda pazarlarım satılmayı bekliyorlar.Pazara bu kadar sığdı.

Daha görsel içerikli bir konu oluşturmaya çalışıyorum bu konuda ve karakterimle ilgili sıkıntı veya görüşleriniz misal ne yapmalıyım yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

Gelelim Yorumlara.

SaWaL wrote:

Konunu yeni gördüm dostum.Gayet güzel gelişiyorsun ve lvl kasıyorsun.Çakramların pahalı olduğunu düşünmüyorum ve uygun fiyata bulacağını düşünüyorum.Çakramdan sonra iç itemlerini düzeltmeni ve sonrasında ise mat yakut almalısın.Hemen lvl kasmanı tavsiye etmem.En azından 95 lvl'da uzun bir süre kalmalısın.Lvl kasmak kolay fakat itemlerini tamamlamadan kasarsan ileride pişman olursun.Gelişiminde başarılar takipteyim..
    Öncelikle teşekürler. Her gelen yorum beni gerçekten mutlu ediyor.Yalnız olmadığımı hiissediyorum.
    95 lwlde kalmamamın sebebi ben sürgünde para kasıyorum.Para kaynağım pet mamaları kutsamalar istiridyelerden oluşuyor ve mutluyum.Çünkü metin bulmak kolay değil ve buldugunuz zaman ks atıyolar boşuna sinir sahibi oluyosun.105 lwl olunca hemen ws atcam diye bişey yok o zamanda para kasmaya devam edebileceğimi düşünüyorum.Zaten sürgünde kasılacağım 105 şe kadar uzun bi süreç olacak o sürede her türlü itemlerimi elden çıkarırım diye düşünüyorum.Hemde alacağım itemler ömürlük olacak.Mesela beceri hasarına karşı koymalı kask alacağım beceri hasarına karşı koymalı ayakkabı.Bu itemleri düşük lwlde alırsam birde bunları elden çıkartma sorunum olacak ve zodyak zırhı ve anka yayı gerçekten seviyorum. Bi okçu onları giymeli diye düşünüyorum.
    Mat yakut konusunda kararsızım sonuçta çıkacak bir simya ve önümde uzun bir süreç var.Beceri gelişimi ve biyolog aşırı derece zaman alan şeyler bu zaman içerisinde simya ve itemlerimi büyük ölçüde tamamlayabileceğimi düşünüyorum.55 lwl wslik zihinselimde var.O hesabın itemlerini satıp 61 lwl ayışığı hesabına dönüştürmekte var planlarım arasında.Yorumlarını bekliyorumm..

İYİ FORUMLAR.BOOOL BOOOOL YORUMLAR :bday:
  • Ay ışığı yerine kulelik yapıp günde vaktine göre tek hesabın veya 2 heabın etp görevlerini yapıp extra kazanç oluşturabilirsin..
    Lvl kasma fikrin aklıma yattı diyebilirim.İtemlerini çok rahat tamamlayacağını düşünüyorum.Simya olarak matlar ömürlük olmasada çok uzun süre idare eder.Yakutta mat önermemin sebebi ise şu ömürlük yakut denince mükemmel veya kusursuz olmalıdır.Sebebi ise mat yakut ile tertemiz arasında 2 ortalama ve 45 saldırı değeri farkı olması ve aralarında uçuk fiyat olması.Mat yakut bir karakteri çok uzun süre idare edecektir,bu durum diğer simyalar için de geçerli ve yakut konusunda mat yeterli olur.Skillerin ve biyalogların zamanla halledilir fakat uzun sürer.Özellikle biyalogların çok uzun sürecektir fakat bittikçe gelen etkisi gözle görülebilecek düzeyde tatmin edecektir.Bu yüzden acele etmeni önermem fakat becerilerini ve biyaloğunu aksatmamalısın.Kendini 105 lvl'a sürgünde kasacağın için uzun sürecektir fakat çoğu itemini ve simyanı tamamlamış olursun.Hazır kasıyorken kendine 95 lvl'a bir şaman kasmanı tavsiye ederim.Hem sürgünde kalman için bir sebebin daha olur ve elde etmek istediğin hesabı hazırlamış olursun.Umarm yardımcı olabilmişimdir.Gelişimini takipteyim,Başarılar :thumbup:
  • GÜNCELLEME:

LWL UP 91

Skillerde ve biyologda herhangi bir gelişme yok sürekli yanıyor.

Bugün baya şanslı geçti.

Neredeyse pazarımdaki herşey satılmış sadece kalkan kalmış.
    Zodyak Kıyafetine + basıp efsunladım.
    Şuan bu şekilde ve +6 ya basmaya 3 ağır kemer 32 mavi zodyak sandukası istiyor 120 m civarı bi tutar.Metallemi denesem kararsızım.
    Kuşağa emdirmelik bi aslan kılıcı düşürdüm 1 wona pazara kurdum satılmayı bekliyor.
    Manu çıkardım metin kesmeyeceğim ama çok hızlı bi binek istediğim yere hemen gidebiliyorum.
    Kral destesi oyununu baya çözdüm sanırım günde 4-5 altın sandık çıkarıyorum fakat pek bişey çıktığı yok.
    Kasa şuan 20 m satılmayı bekleyen mamalar var .
    Zehir kılıçlarını biriktiriyorum.İlerde kulede toplu bi + basma yapmayı düşünüyorum.
    Buda meleyimin son hali başlarda düzensiz artı ama 40 lwli geçince 5 lwlde bir 0.7 artmaya başladı.

SaWaL wrote:

Ay ışığı yerine kulelik yapıp günde vaktine göre tek hesabın veya 2 heabın etp görevlerini yapıp extra kazanç oluşturabilirsin..
    Lvl kasma fikrin aklıma yattı diyebilirim.İtemlerini çok rahat tamamlayacağını düşünüyorum.Simya olarak matlar ömürlük olmasada çok uzun süre idare eder.Yakutta mat önermemin sebebi ise şu ömürlük yakut denince mükemmel veya kusursuz olmalıdır.Sebebi ise mat yakut ile tertemiz arasında 2 ortalama ve 45 saldırı değeri farkı olması ve aralarında uçuk fiyat olması.Mat yakut bir karakteri çok uzun süre idare edecektir,bu durum diğer simyalar için de geçerli ve yakut konusunda mat yeterli olur.Skillerin ve biyalogların zamanla halledilir fakat uzun sürer.Özellikle biyalogların çok uzun sürecektir fakat bittikçe gelen etkisi gözle görülebilecek düzeyde tatmin edecektir.Bu yüzden acele etmeni önermem fakat becerilerini ve biyaloğunu aksatmamalısın.Kendini 105 lvl'a sürgünde kasacağın için uzun sürecektir fakat çoğu itemini ve simyanı tamamlamış olursun.Hazır kasıyorken kendine 95 lvl'a bir şaman kasmanı tavsiye ederim.Hem sürgünde kalman için bir sebebin daha olur ve elde etmek istediğin hesabı hazırlamış olursun.Umarm yardımcı olabilmişimdir.Gelişimini takipteyim,Başarılar
    Türkey serveri daha çok evente yönelik olduğu için sürekli ayışığı top eventi falan oluyor.61 lwl bi zihinselle bu eventleri boş geçmeyeceğimi düşünüyorum.
    Etp kasmak için ayrı bir çara gerek olduğunu düşünmüyorum hem sürgünde çok düşüyor hemde etp 100 k uğraş vermeye değmez.Mat yakut fikrine katılıyorum.Çift ort str bi mat yakut beni uzun süre götürecektir.Şaman kasmayı düşündüm ufak bi set ayarlayıp otomatik ava bıraksam kısa zamanda halollur fakat işime yaramaz diyerek vazgeçtim.Ne gibi bir fayda saglayabilir sizce bana şaman belirtirsen sevinirim.Yorumların için teşekürler hep bekliyorum.
  • Öncelikle yeni lvl'ın hayırlı olsun.Zırh konusunda zodyakta ısrar etmeni tavsiye etmem.105 lvl da canavarlı zırh-beta zırh-suit ve en son olarak çelik tavsiye edebilirim.İçim ısınmadı zodyağa ve verdiği özellik hp dışında pek bir fark yaratmıyor.Sana tavsiyem idare edecek bir suit veya direk +9 beta zırh alman yönündedir.Çıkan efsunlarını bence o zırha harcama.Kendine eksik olanlardan(sana kalmış)kask-küpe-bilezik-ayakkabı-kolye gibi itemlere harcamanda daha fayda var.Ömürlük olmasını istediğin için direk +9 değişmelik alıp işine yarayacak veya iyi para edecek efsunlar yakalayabilirsin.Şaman konusunda ise verdiği bloklama,kritik ve yansıtma ileri seviyelerde boss-metin keserken ve gerek yer depolama da çok işe yarayan bir karakterdir.Tek başına yapılamayan veya zorlanarak yapılan çoğu işi kolaylaştırır.Sürgün de in-çık işlerinde yardımı dokunur.İleri zamanlarda kendini hazırladığın zaman beta maplerde ki yararını da göreceksindir.Yol yakınken hazır kendini hazırlarken bir yandan da şamanı kasmanı tavsiye ederim.İleri zamanlarda geri kaldığın yerleri gördükçe kasman gerektiğini düşünüp fazladan zaman ve çaba harcamana gerek kalmadan halletmen taraftarıyım .O yüzden lvl konusunda hem şamanını hemde ninjanı lvl bakımından dengeli seviyeye getirmeni öneririm.Takibe devam başarılar :thumbsup:
  • Başarılarının devamını dilerim yeni gördüm bende avrasya serverinde oynuyorum yan karakter olarak 78 lwl ninjamı 95 e attım 4 g idi öyle duruyordu 2 hafta gibi sürede 2 p 1 g2 1 g1 skillerini yaptım kıvılcım vuruşu m2 geçmiyor m3 e :D okçu ninja çok güzel ve etkili karakter. Senin ise karakter gelişimin çok güzel lakin tek sıkıntı skil sorunu bk geçmiyor bariz ortada oda zamanla olur karakter gelişimini takipteyim inş herşey gönlüne göre olur.