MaystiqU Dandanakan Savaşları II

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• ICasper yazdı:

Bizlerinde kostümleri bossluk fişleri bossluk kafalıkları bossluk bir cok eksıgımız var ama bossluk küpe takıp kolye taktım vb.. savaştım o olmasaydı böyle vururdum böyle vururduk konularına girmedik kırmızdakı bazı arkdaşlar gibi her eksiğimizi taktığımızı söylemedik senin konundan gönderme gibi olduda neyse başarınız daim olsun.
      İsimsiz atılan taşı sevmem cesaretin vardı meğer ima yapıp gönderme yapacak kadar keşke bunu bana yazsaydın direk. ;) Benim küpe eksiğim var demiyorum her şeyim tam kardeş, ben gece uykusuzluktan savaş var denildi gittim değişmeden gitmişim bunu yazdım derdi sana olduysa arkadaşımın konusunda gönderme yapacağına gel bana de bi dahakine. :D Burdan da misilleme yapıp konuyu uzatma tavsiyem. :D

Şarkı konusunu söylemeyi unutmuşum, ikisi de birbirinden muazzam meleğim benim. :love:

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.

Luthenia & Fromhell
      Luthenia Anadolu Skill&Space :arrow:
      Luthenia Kostüm Partisi :arrow: :D
    • quelin12 yazdı:

ICasper yazdı:

Bizlerinde kostümleri bossluk fişleri bossluk kafalıkları bossluk bir cok eksıgımız var ama bossluk küpe takıp kolye taktım vb.. savaştım o olmasaydı böyle vururdum böyle vururduk konularına girmedik kırmızdakı bazı arkdaşlar gibi her eksiğimizi taktığımızı söylemedik senin konundan gönderme gibi olduda neyse başarınız daim olsun.
      İsimsiz atılan taşı sevmem cesaretin vardı meğer ima yapıp gönderme yapacak kadar keşke bunu bana yazsaydın direk. ;) Benim küpe eksiğim var demiyorum her şeyim tam kardeş, ben gece uykusuzluktan savaş var denildi gittim değişmeden gitmişim bunu yazdım derdi sana olduysa arkadaşımın konusunda gönderme yapacağına gel bana de bi dahakine. :D Burdan da misilleme yapıp konuyu uzatma tavsiyem. :D
      Şarkı konusunu söylemeyi unutmuşum, ikisi de birbirinden muazzam meleğim benim. :love:
      Lafım Sana Degil Senide tanımam etmem cesaret konusunu gelincede bilen bilir hiç bir zaman bana yanımdakı insanlara yapılan lafada iyiliğide karşılıksız kalmam ve unutmam lafı söylediğim kişidende bir gram cekincem yok tartışmak istemediğimden atmıyorum konuşma görüntülerini uyardığım pm nin görüntüsüde mevcut afk car keserek savaş baslatan nesil zorla insanları savaşmaya teşvik etmeye çalışmalar ondan sonra maviler savaşmaya gelmiyor maviler edebli konuşmuyor ben konuşmadığım halde zorla zorla yazdırıyor senide tanımam etmem burda tartışmayıda sevmem zaten forumda kırmızıları ait gibi tavırlar sergilemeler şurda 2-3 mavi kaldı forum hesabı olan onlarında konuşmaya sitem etmeye hakkı yoksa bizim de forum hesablarımızı kapattırın rahatlayın adam 56 yaşındakı insanı afk iken kesiyor adam cocgum yasındasın derdinne diye soruyor ve arkdaşın cevapı konuşma lan velet diyor ve bunu burda en kaliteliyim edebliyim diyen insan yapıyor çıkarın şu pempe gözlük havasını savaş istiyorsanız anadoluda sancakda devamlı oluyor bırakın dandandakı kendi haline kendi halinde gecinip gider neyse arkadaşın konusunu kirletmenın anlamı yok lafım sana degildi o kim olduğunu biliyor sende veya bir başkası üzerine alınıp triplere girersede bu onların sorunu iyi oyunlar.

Anlattıklarım Hiç Bir Zaman Sustuklarım Kadar Değerli Olmadı..
    • Kalidor yazdı:

çarın kaskından petinden simyasından bileziğinden vs den belliki eksiği çok fazla olan bir karakter buna rağmen güzel damageler görmüşünüz tebrik ederim.
      Teşekkür ederim evet bende öyle düşünüyorum ^^

koserli. yazdı:

Tebrik ederim guzel bir çalısma olmuş eksikler bitse dahada guzel olur ama ne yazıkki bu oyunda eksik bitmez ama bi tık daha ilerisi olursa daha güzel.olacaktır başarınız daim olsun :thumbup:
      Teşekkür ederim Yusuf yavaş yavaş tamamlıyoruz olucak inşallah sanada başarılar ^^

Unutursak türklüğümüzü gök girsin kızıl çıksın..
      MaystiqU Anadolu Savaşları III

• MaystiqU yazdı:

Vaktimiz oldukça eksiklerimi tamamlamaya çalışıyoruz biraz yoğun tempodayım daha iyileride olucak inşallah. Maksat eğlence bu bilinçten kopmamak kalp kırmamak gerek güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim ^^
      Öncelikle video için tebrikler çogu yerde anlatmak istedigimde bu ama egolu kendini bilmez rakibi küçük görüp aşağılayan insanlarla dolu malesef oyun. Sizin bu yorumunuzu okudugum için videodan çok bu yorumunuz hoşuma gitti umarım herkez bunu bu şekil görürde eglence ve stres atmak için girdigimiz bir oyun için kalp kırmaz. Rakip bulamama sebeblerden biride forumda atılan videolardaki aşagılayıcı hakarete varan yorumlar
    • lGazap yazdı:

MaystiqU yazdı:

Vaktimiz oldukça eksiklerimi tamamlamaya çalışıyoruz biraz yoğun tempodayım daha iyileride olucak inşallah. Maksat eğlence bu bilinçten kopmamak kalp kırmamak gerek güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim ^^
      Öncelikle video için tebrikler çogu yerde anlatmak istedigimde bu ama egolu kendini bilmez rakibi küçük görüp aşağılayan insanlarla dolu malesef oyun. Sizin bu yorumunuzu okudugum için videodan çok bu yorumunuz hoşuma gitti umarım herkez bunu bu şekil görürde eglence ve stres atmak için girdigimiz bir oyun için kalp kırmaz. Rakip bulamama sebeblerden biride forumda atılan videolardaki aşagılayıcı hakarete varan yorumlar
      Oyun moderatörleri bile senin kadar bu konuları yorumları kontrol etmiyor be tbrik ederim ciğerim :D

Karakterim benim kim olduğum,
      Tavrımsa senin kim olduğuna bağlı.

:arrow: Strider Bıçakçı
    • lGazap yazdı:

Strider yazdı:

Oyun moderatörleri bile senin kadar bu konuları yorumları kontrol etmiyor be tbrik ederim ciğerim :D
      Sen kafanı pek yorma o işlere bremin takip etmeye devam et beni :love:
      1. Kimlerin kimi takip ettiği ''bremin'' demenden belli oluyor zaten :thumbsup:
      2. Beni takip ede ede bana özenmeyede başlamışsın ( :love: ) umaramın anlamışsındır dır dır.
      3.Bir rakibinizin sizi taklit etmesinden endişelenmeyin. Sizin yolunuzdan ilerliyorsa, sizi yenemez. A.Claudianius :thumbup:

Seviyorum seni gözümün nuru <3 :love:

Karakterim benim kim olduğum,
      Tavrımsa senin kim olduğuna bağlı.

:arrow: Strider Bıçakçı
    • Strider yazdı:

1. Kimlerin kimi takip ettiği ''bremin'' demenden belli oluyor zaten :thumbsup: 2. Beni takip ede ede bana özenmeyede başlamışsın ( :love: ) umaramın anlamışsındır dır dır.
      3.Bir rakibinizin sizi taklit etmesinden endişelenmeyin. Sizin yolunuzdan ilerliyorsa, sizi yenemez. A.Claudianius :thumbup:

Seviyorum seni gözümün nuru <3 :love:
      kusura bakmada senin konustugun dili anadili gibi biliyorum 4 ayrı dil bildigim gibi senin ve senin gibileri takip etmem sana yorum dahi yazmamda neyse oyun ve forum modarötürünü ayir
    • Her şeyden önce müziklere bayıldığımı söylemek istiyorum :love:

Karakterinizin bir sürü eksiği olduğu yazılmış, eksiklerinizi tamamladığınızda çok can yakacak bir şaman görüyorum ^^ Eksiklerinizin tamamlandığı ve tılsım/lolipop ile savaştığınız bir videoyu sabırsızlıkla bekliyorum :P Tebrik ederiim ^^
      • Neyse konu sahibine ayıp olmasın son kez cevap vercem bak o yazdıgın oyun moderatörlügünü düşüne bilirim iyi fikir bir bakmışsın olmuşum yedekde kalsın o fikir beni takip ettigini yazdıgın yorumlardan anlayabiliyorum kızmadım abilerinden tebrik alman için benim yorumuma yazı yazmanı yadırgamadım sorun degil hadi selametle kal Allaha emanetsin :love:
    • ICarmen yazdı:

Her şeyden önce müziklere bayıldığımı söylemek istiyorum :love:

Karakterinizin bir sürü eksiği olduğu yazılmış, eksiklerinizi tamamladığınızda çok can yakacak bir şaman görüyorum ^^ Eksiklerinizin tamamlandığı ve tılsım/lolipop ile savaştığınız bir videoyu sabırsızlıkla bekliyorum :P Tebrik ederiim ^^
      Evet maysımda orantısız bi güç olduğunu düşnüyorum güzel yorumunuz için teşekkür ederim, onlarla damageler biraz daha artar kesinlikle ^^

@Strider @lGazap Konumda tartışma istemiyorumm beyler anlayışınız için şimdiden teşekkürler. :monster:

Unutursak türklüğümüzü gök girsin kızıl çıksın..
      MaystiqU Anadolu Savaşları III