RoYY ( VaVeyLa ), Yeni adıyla Yeni Server'inde....

• Turkey

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• RoYY ( VaVeyLa ), Yeni adıyla Yeni Server'inde....

Karakter Türü : Şaman (İyileştirme)
      Karakter Adı : RoYY
      Bulunduğu Level : 75
      VIT : 90
      INT :90
      STR :4
      DEX : 51

Skıller :
      Şimşek Atma : m3
      Şimşek Çağırma : m3
      Şifa : m3
      Çabukluk: M2
      Şimşek Pençesi : 4
      Saldırı+:1

Takılar :
      Bilezik : +4 Cennetin Gözü Bilezik ( 1k Hp'li )
      Küpe : +9 Abanoz küpe ( 5 efsun 20 Şeytan 20 Ölümsüz)
      Kolye : +7 Cennetin Gözü Kolye ( 1.5k Hp 3 Sersem )

Giysi :
      Zırh : +7 Siyah Elbise ( Düz )
      Kalkan : +9 Aslan Ağzı Kalkan ( 20 Şeytan Sersemlik )
      Ayakkabı : +5 Coşku Ayakkabısı ( Düz )
      Kask : Yok

Silah :
      +4 Mutluluk Yelpazesi ( Düz )

Biyolog : Ork Dişi ( 4 Tane Verildi )

__Merhaba arkadaşlar WanCui adlı savaşçı gelişim konusu forum kuralları gereği 18 Punta büyüklüğündeki yazı stilini aştığından dolayı kapandı...Bende bunu bir fırsat bilerek yeni bir serüveni başlatmak istedim.Tabi ki olağan vaveyla iyileştirmeci şaman gelişim süreci gibi bir şaman geliştirmek istiyorum.Yeni serverim Turkey ve sıkı sıkıya tekrardan bir iyileştirmeci şaman geliştirmek amacındayım...Tabi ki söylediğim gibi en baştan bir iyileştirmeci şaman geliştirdiğimi tekrardan hatırlatmak istiyorum.Hemen hemen lv hariç sıfır seviyesinde bir şaman... :)

2013 Yılında açtığım ve geliştirdiğim VaVeyla Adlı şamanımın ilk Konusu;
      2015 Yılında açtığım ve geliştirdiğim VaVeyla Adlı şamanımın ikinci Konusu..
      __Zamanınız oldukça bu eski 2 konuyu da değerlendirmenizi tavsiye ederim.... :thumbup:

RoYY = Zaman insanın en büyük düşmanıdır...
    • StormHeart yazdı:

Konun hayırlı olsun
      Linklerden bir göz gezdirdim eski konularına bayağı etkilendim
      VavVeyla karakterine ne oldu
      Teşekkür ederim, 2015 yılın da karakteri devir ettim. ^^

EnergyStar yazdı:

Gunhan'ın göz bebeği yeni serverinde yeni karakter ile misliyle daha iyisini yapacak bizde seve seve okuyacağız :love: Hayırlı olsun konun, birçoğumuza ilham olacak türden :rolleyes: :love:
      Teşekkür ederim, :love:

Madeline yazdı:

Sonundaaa beklenen konu :rolleyes:
      Teşekkür ederim, beklentini karşılarım umarım... :D

Teresia yazdı:

Konunuz hayırlı olsun başarılar :thumbup: :thumbup:
      Teşekkür ederim, ^^

Güncelleme; ( # 1 )
      __Bildiğiniz üzere balık eventi vardı ve bende biraz değerlendirdim.Yaklaşık 115 sandık kastım ve bunun 75 tanesini açtım, yakalaşık 150 sandıktan sadece 2 demirci el kitabı çıktı ve 4 tane 5. efsun küresi.Biraz şans eksikti sanki... :D
      __Henüz karakterim her türlü gelişimin en başında olduğu için önce atını geliştirmeyi uygun buldum ve düzenleme için birkaç gün gerekecek.Şuan için tek gelişme şifa m 4 oldu.Şimdilik bu kadar... :thumbup:

• StormHeart yazdı:

iyi sandık kasmışsın ben 5 saate 30 tane kasabildim :D
      O kadar sandıktan kahramanlık madalyası çıkmaması kötü olmuş
      Dediğin gibi atı ihmal etme ben ettim sonra çok uğraştırdı
      Teşekkür ederim, önceliği atı bir an önce asker yapmak.. ^^

EnergyStar yazdı:

Şans belki farklı yerlerden yüzüne güler, başarılar :rolleyes: :love:
      Teşekkür ederim, bekliyorum artık hem de sabırsızlıkla <3 :love:

ICarmen yazdı:

Selamlar ^^

Yeni konunuz ve karakteriniz hayırlı olsun ^^ Takipteyim :thumbup:

Teşekkür ederim, sizin gibi şaman konusun da bir çok bilgiye hakim birinin buralarda olması iyi olacaktır. :thumbup:

Dirilis21 yazdı:

yeni konun hayirli olsun gelişmelerini takipteyim bana da ilham verirsnz bende 55 lw skil gelistirmesini yapmaya calisiyorum item ve statu bakımndan sizden ilham alirim
      Teşekkür ederim, sıfırdan başladığım için yeni yeni ögrendiğim her bilgiyi buradan paylaşıp yardımcı olmaya çalışırım elbette. ^^

Antheia yazdı:

Beklenen konu :) Takipteyim
      Teşekkür ederim, ^^

Güncelleme; ( # 2 )

__ Merhaba arkadaşlar, yukarıdaki görsel eski karakterim VaVeyLa'a ait en sevdiğim fotoğraftır.Burada bunu paylaşmamın sebebi gelişim serüveninin henüz ilk sayfasında olduğum için hem örnek hem de tekrardan ilham almaktır.Karakterimi Frigya ve Günhan gibi çok fazla oyuncuya sahip olamayan bir server de uzun süren çabalar ve bir ileri 2 geri gitmeler ile geliştirmeye çalışmıştım...Şimdi Turkey serverinde bu şamanın 2 katını yapacağımdan eminim... :D

RoYY;
      Şifa : Başarılı ( m 5'e 3 bk )
      Çabukluk : Başarılı ( m 3 )
      Şimşek Çağırma : Başarısız ( m 3 )
      Şimşek Atma : Başarılı ( m 4'e 2 Bk )
      Biyolog : Başarılı ( Kalan 4 Ork Dişi )

At Çağırma : Başarılı ( 1 )
      At Seviyesi : 8

Hasılat; ( WanCui )
      +7 Siyah Çelik 5 adet,
      +7 Siyah Elbise 3 adet,
      +7 Cennet ve Dünya Çan 3 adet,
      +7 Kurtuluş Yelpazesi 2 adet,
      Cesaret Pelerini 21 adet,
      Tecrübe Yüzüğü 11 adet,
      Kutsama 16 adet, satılan +5 +6 silahlar ile 11.500.000 yang, Toplam kasa hesabı 84m idi;

Balık Eventinden elde edilenler, ( Kullanılabilir olanlar )
      Açılan sandık olarak 235 adet,
      4 Adet Demirci El Kitabı,
      6 Adet Kutsama Küresi,
      9 Adet Artırma Kağıdı,
      5 Adet Efsun Değiştirme,
      Birçok Delici, Kritik ve Havai Fişek,
      5 Adet Karayağız Mührü,
      11Adet Kutsama Parşömeni,

Özetle; başımın belası bir kalkanım var ismi titan bir türlü 9 olamayan... :D bütün varımı yoğumu ( zaten 3 5 m kazanıyorum ) bu kalkanı basmak için kullandım +8 de tuttum ama çıkan metaller ile basamadım demirci kağıdı ile denedim olmadı ve şimdi +1 olarak duruyor.Bu beni oyundan soğuttumu tabi ki hayır aksine basmak için sürekli para kazanmaya çalışıyorum buda şimdilik şamana zarar olarak yazılıyor... Ayrıca titan +9 olsa bile uzunca bir süre depoda duracak ve kullanamayacağım.Peki neden basıyor da zarar ediyorsun diyecek iseniz oyunda bir amaç uğraş olmaz ise sıkılma süreci çok erken başlıyor... ^^
      __Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum, 95 lv bedensel savaşçım ve 90 lv ejderha gücü şamanım mevcut.Bu karakterler ile +90 haritalarında metin ve bos kesiyorum.Peki karakterin sürekli yan hesaplar ile mi desteklenecek kendi başına hiçbir şey yapmayacak mı sorusu sorulur ise eğer cevabını şu şekil de vermek istedim. Önceliğim eksik iç itemler için bir kaç gün içerisinde kule seferlerine çıkarak cennet bilezik, cennet kolye ve şaman zırhı ile silahını orada basmak...Ayrıca oyuna heyecan ve ritm getireceğini düşünüyorum bu işin kendi adıma.Kızıl ormanda +5 +6 bilezik, kolye de düşürdüm ve daha da düşürüp +7 +8 kulede sonra aşağıda +9 a basmaya çalışıp, efsun ekleyerek kullanacağım. Şaman karakterime bir orkide çan alarak, metin kesme ve etp işlerini de kendi başına halletmesini sağlamaya çalışacağım.Kafamda ki planları yazarak ve buradan hedefler koyarak anlatmak yerine uygulamalı bir şekil de sizlere göstereceğim.Şaman karakterinden hele ki oyunun en kolay farm yapabilme zamanında eğlenceli bir içerik çıkartmak istiyorum.. ^^

• Eski konunun takipçilerinden biriydim, yeniden seni burada görmek çok sevindirdi. Eminim en kısa zamanda her şeyi yoluna koyacaksın...

Bir oyuncunun teşekkülüne bırakılmış bir server de oynamak bana çok mantıklı gelmiyor... Ben oranın çok uzun ömürlü olmayacağı kanısındayım. Umarım ileride alınacak kararlardan dolayı oyun zevkine turp sıkılmaz...

Tekrardan hoş geldin ve hayırlı olsun :love:
    • Ezraki yazdı:

Eski konunun takipçilerinden biriydim, yeniden seni burada görmek çok sevindirdi. Eminim en kısa zamanda her şeyi yoluna koyacaksın...

Bir oyuncunun teşekkülüne bırakılmış bir server de oynamak bana çok mantıklı gelmiyor... Ben oranın çok uzun ömürlü olmayacağı kanısındayım. Umarım ileride alınacak kararlardan dolayı oyun zevkine turp sıkılmaz...

Tekrardan hoş geldin ve hayırlı olsun :love:
      Teşekkür ederim, söylediğiniz gibi biraz zamanla her şeyi yoluna koymaya çalışacağım... ^^
      __Turkey; serveri için söylemem gereken bir şey var ise oda oyunun efsane savaşçı karakterlerinden ve oyunla neredeyse Türkiye'de adı bir anılan karakterin @EdiLee olduğu bir serverde oynamak çok zevkli...Burada oynamakta ki amacım kesinlikle oyunun en temelini oluşturan ve bence her serverde gerçekleşmesi gereken etkinlikler.Örnek verecek olursam herhangi bir serverde Günhan gibi mesala sadece etp yaparak yada binek eventi kovalayarak zaman harcamak sıkıcı geliyordu.Ara sırada ancak güzel bir event olacak ki işe yarasında zevk alarak zaman geçirelim.Ancak Turkey de işinize ne yarıyorsa eksiğiniz ne ise lv fark etmeksizin; yeşil efsundan, efsun nesnesine güneş özü-tünden, araştırmacı özütüne kadar her bir şey etkinlik ile emrinize amade.Savaşmak için tek şey biraz daha oyuncuların kendilerini geliştirmesi. Ömrü ne olur bilemem bu diğer serverler için de geçerli...Ancak 2 3 saat vaktimi harcadığım, oyuna girdiğimde yapacak tek işin etp kovalamak olmadığı bir sunucu gerçekten bana cazip geliyor. İleride savaşacak karakter bulunur bulunmaz o mesele değil benim için, ancak her daim zevk alınacak bir sunucu olduğu garanti... Oyunun + basmasından bile haz alan oyunculardan biri iken, böylesine uçuk sunucuda oynamak gerçekten keyifli... ^^

• Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır oynadığım bu oyunda yapmamam gereken bir takım şeyleri yaptım. Bunlardan bir tanesi insanlara güvenmek.Bu nedenle de gene aynı kişi tarafından 2. kez güvenim suistimal edilerek oyunu bırakma noktasına geldim. Kısacası dolandırıldım ve bunu bile isteye gene insanlara güvenmek istediğim için yaşadım. Ne yazık ki bu oyunda ki bir takım item ve karakterler arkadaşlık ortamında ki güvenden daha önemli olduğunu gösterdi bana ve oyun sonu yapma kararı aldım. Severek ve arkadaşlık çerçevesi içinde oynadığım bu oyunda oyun sonu yapıyorum. Maalesef bir başına oynanacak bir oyun olmaktan çıkan bu platformda tekrar birilerine güvenerek aynı işlerin başıma gelmemesi için bu kararı almak istedim.Sıfırdan başlamak, yeniden bir takım eşyalar elde etmek bu zamanda çok kolay ancak güvenerek eğlenceli vakit geçiremediğiniz bir ortamda artık olmak istemiyorum. Kendinize iyi bakın. :thumbup:

• “ Metin2 bırakılmaz ara verilir “ diyerek bir sonraki döndüğünüz de ders çıkarmış olarak daha motive başlıyacağınıza Eminim. Ayrıcayaşadıgınız bu olaydan çıkaracağınız ders sonucundan bir cümle de ben kurmak isterim. Dostluklar kurmanın yolu taviz vermekten geçmez. Güven konusunda taviz vermeden de dostluklar kurabilirsiniz ki gerçek dostluklar, sizi taviz vermek zorunda bırakmayan dostluklardır.