Pinned Nesne Marketinde sorun yaşayanlar 2018

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nesne Marketinde sorun yaşayanlar 2018

Değerli üyelerimiz bir önceki konu aktifliğini yitirdiği ve takibi zorlaştığı için nesne market hatalarınızı lütfen ayrı konu açmak yerine bu bölüm üzerinden bildiriniz. İyi forumlar.

Not: Bu bölüm Metin2 programıyla birlikte aldığınız hatalara çözüm aramanız için vardır.Bilgisayar sorunlarınızı lütfen bilgisayar teknik desteği veren piyasa forumlarında paylaşın.Aksi taktirde Madde 14 ile cezalandırılabilirsiniz.

Yazılan sorulara karşılık ve(ya) sorunların çözümünü göstermek adına vereceğiniz Metin2 harici(dış) linkler Madde 1 ile cezalandırılacaklardır.

Tickıtlık sorunlarınızı bu bölüme yazmayınız.

Moderatörler ve oyun yöneticilerinden ısrarla cevap beklemeyiniz. Alıman hatalarda elimizden geldiğince sizlere destek vermeye çalışacağız.
    • Selamlar, m2 hesabımı steam'e bağladığım için nesne market kısıtlaması yaşıyorum, ticket attım hesap paylaşımı yüzünden ayıramıyoruz denildi (ki yapmadım), duyduguma gore baska bi sehirden girince de hesap paylaşımı sayılıyomuş (tatile gittiğim yerden girmiştim), şimdi baska bi arkadaştan duyduguma göre 1 ay boyunca aynı pc üzerinden giriş yaparsam hesap paylaşımı yapıyorum demezlermiş, o süre dolduktan sonra steam ayırma işlemi için ticket atsam yardımcı olurlar mı daha önceden bu sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim, bir de baska bi çözüm önerisi olan varsa cevaplarsa iyi olur.
    • @Adramis modum yeri burasımı bilmiyorum ama dolaylı yoldan nesne marketle ilgisi olduğu için buraya yazayım dedim.
      Uygun değilse belirtin bununla ilgili konu açayım.

Nesne Market Deposuna erişimde sorun yaşıyorum şifreyi girip depoyu açtığımda client tamamen kapanıyor ve bu işlemi oyunun yoğun olmadığı CH6 deposunda yaptığım halde yaklaşık 1 saattir depoya giriş sağlayamadım ve oyunda bu dertten muzdarip bir çok oyuncunun olduğunu öğrendim.

Depo açılır açılmaz oyun tamamen kapanıyor yeni client açıyorum yine aynı durum tekrar ediyor, anlayacağınız tam bir kısır döngü.
      Bakım yapılırken bu konuya da el atılması gerektiğini düşünüyorum yetkililere iletilirse sevinirim, herkese iyi forumlar.
    • Ramms+ein wrote:

@Adramis modum yeri burasımı bilmiyorum ama dolaylı yoldan nesne marketle ilgisi olduğu için buraya yazayım dedim.
      Uygun değilse belirtin bununla ilgili konu açayım.

Nesne Market Deposuna erişimde sorun yaşıyorum şifreyi girip depoyu açtığımda client tamamen kapanıyor ve bu işlemi oyunun yoğun olmadığı CH6 deposunda yaptığım halde yaklaşık 1 saattir depoya giriş sağlayamadım ve oyunda bu dertten muzdarip bir çok oyuncunun olduğunu öğrendim.

Depo açılır açılmaz oyun tamamen kapanıyor yeni client açıyorum yine aynı durum tekrar ediyor, anlayacağınız tam bir kısır döngü.
      Bakım yapılırken bu konuya da el atılması gerektiğini düşünüyorum yetkililere iletilirse sevinirim, herkese iyi forumlar.
      notlarımız arasına aldık teşekkür ederiz.
    • Modum müzayede zamanı 1500 ep harcadım tüm eplerim gitti kask fişi 60gün,silah fişi ve wayne aldım satın aldıklarımda sadece kask fişi gözüküyor diger hiçbir şey görünmüyor ve aldıgım hiçbir şey eşya depoda gelmedi ticket 4.günü cevap yok ne yapmam lazım başka acaba mağdur olduk.
      Huzur bozan adamlar değiliz lakin bayrağa kan gerekirse DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ..!!!
    • zaman1903 wrote:

Modum müzayede zamanı 1500 ep harcadım tüm eplerim gitti kask fişi 60gün,silah fişi ve wayne aldım satın aldıklarımda sadece kask fişi gözüküyor diger hiçbir şey görünmüyor ve aldıgım hiçbir şey eşya depoda gelmedi ticket 4.günü cevap yok ne yapmam lazım başka acaba mağdur olduk.
      konu ile alakalı ticketınıza mutlaka cevap gelecektir.
    • Yav arkadaşlar bu oyunda oyuncuyu takımın savunduğunu gören duyan varmı ? 24000 ep çektim kullanamadım saçma sapan yerlere gitti. Forumda verdiğimiz rahatsızlıkdan özür dileriz yazarak hatalarını anlatıp steamdan ayırmak isteyenler ticket atsın denmiş. Steamla bağlı olduğumdan nesne marketten alışveriş yapamıyorum. 24000 ep çektim kullanamıyorum gm bana diyorki ortak paylaşım yapmışsın işlem yapamayız.. Ortak bile yok proxy kullandım. Mecburum kullanmaya proxy olmadan forumdaki ticaretteki resimler bile gözükmüyor almanyadan. video çektim ispatladım proxy olduğunu ( saatin yanında çalışıyor ) şimdide diyorki proxy de yasak ! Velev ki ortak paylaşım yaptım neden hesabımda ep alma butonu aktif ? 1 aydır haftada 1 cevap verip tickete sallıyorlar. 12 senelik hesabımda tickete 1 defa olsun benim yararıma cevap gelmedi. bugün ep kupon var onuda çekemiyorum. charı düzelim dedik demez olaydık. tekrar başlayacak olan varsa ,ve gelişebilirseniz ! Şanslısınız..
    • Nesne marketimde birçok ürün gözükmüyor . Steam ile alakası olmayan bir hesap . Bir sonraki güncellemede problem giderileceği belirtildi fakat 2 güncelleme geçti çözülmedi. Bu durumdan şikayetçi değilim birşekilde ihtiyacımı giderebilsem de birçok oyuncu bu durumdan muzdarip.
      Daha Yeni Başladık

-DashGold
      -DashSilver
    • Bende şuan karakter yükseltme ve arındırma itemleri gözükmüyor. Steam hesabım ile oyun hesabımı bağlayınca bu sorun ortaya çıktı. Bunun için ticket attım 3. gün ve hala cevap bekliyorum. Bu neden böyle başka bu sorunu yaşayan var mı ? Kırık taş silme ve krallıklar izni ve efsun ekleme alacağım şuan alamıyorum :S
    • merhabalar herkese. bende hesabımı steama bağlamış ve nesne market sorununu görüp ayırmak için ticket atmıştım. yaklaşık 1 ay gibi bir süre uğraştım ve derindarbe comamıza kadar ulaştım ve comamız steam ayrım işlemini gerçekleştirdi. burdan kendilerine yine teşekkürlerimi iletiyorum. yani uğraşırsanız ayırabilirsiniz hesabınızı steamdan. ama uğraşmanız gerekiyor. birdahada sakın bağlamayın benden size tavsiyee
    • yuzde 30 happy hours gelmiş ep çekiyorum tam işlemin sonunda siparişiniz ne yazıkki onaylamadı diyor ödeme desteğinden şifre aldım e postaya gönderildi diyor e postada şifre yok Allah aşkına happy hours un bitmesine 2.5 saat kaldı neden böyle problemlerle karşı karşıya kalıyoruz
    • LDucksee wrote:

yuzde 30 happy hours gelmiş ep çekiyorum tam işlemin sonunda siparişiniz ne yazıkki onaylamadı diyor ödeme desteğinden şifre aldım e postaya gönderildi diyor e postada şifre yok Allah aşkına happy hours un bitmesine 2.5 saat kaldı neden böyle problemlerle karşı karşıya kalıyoruz
      Anlaşmalı sitelerden almanızı tavsiye ederim.Sorun yaşamadım şimdiye kadar.