Pinned Nesne Marketinde sorun yaşayanlar 2018

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MAX1MUS wrote:

Adramis wrote:

Bakın soru şu şekilde
      "Sn. @Adramis Nesne Markete Girdiğim Zaman Sürekli Aşağıda Belirtiğim Gibi Bir Hata Çıkıyor.
      "Hata! Böyle Bir Durumda Pencereyi Kapat Tekrar Aç" Bu Şekilde Bir Durumla Karşılaşıyorum.
      Bazen ise Nesne Markete Giriyor Fakat Bir Şey Satın Almak İstediğimde Yine Aynı Sorun Çıkıyor. Site Üzerinden de Denedim Yine Aynı Sorunla Karşılaşıyorum."

Bende bu gibi hataların genellikle yoğunluk kaynaklı olduğunu belirtmişim. Anlaşamadığımız nokta burada. Ancak yukarıdaki postunuza cevap alabileceğiniz tek platform ticket sistemidir. Ticket sistemi üzerinden her ne kadar beklediğinizi belirtseniz de başka bir çıkar yolu bulunmamaktadır. Teşekkürler.
      Modum @Adramis Bu Alıntı Banamıydı yoksa üstteki Arkadaşa mıydı Anlamadım. Yoksa nasıl soru sorulur cevap alınır onu mu örnek gösterdiniz arkadaşa :thumbup:
      sevgili maximus, soru cevap adabını öğretmeye yönelik bir cevap vermedi moderatör.yanlış anlaşılmayı dile getirdi ve soruma cevap verdi, ona teşekkür ederim @Adramis
      Fakat kraldan çok kralcılık diye tabir ettiğimiz davranışınla beni yermek üzere yazdığını düşündüğüm bu sonu gözlüklü yumurcakla biten kinaye hoş değil.cevabımı aldım, ticket sisteminde destek talebimi sürdüreceğim.iyi forumlar
    • Nesne markette kartla EP alımı ile ilgili sorum olacak 2 ayrı hesaba EP alayım dedim 2 ayrı ekran çıktı örnek olarak mesela 29 TL lik Kredi kartı ile alışveriş için tekrar tekrar açtım kartla alışverişte sorunmu var yeni güncelleme mi geldi benimle aynı sorunu yaşayan varmı

Ne hergün değişiriz ne girdiğimiz kabın şeklini alırız adamsan adamız değilsen yorumsuz ..... :whistling:
    • Merhaba arkadaşlar. Bu gece gelecek olan ep kuponları için yüklü miktarda bir harcama yaptım. Ancak ep kuponları nesne marketimde gözükmüyor. Hesabım onaylı, steame bağlı değil. Bununla ilgili bir bilgilendirme duyuruda belirtilmemiş. Bunu nasıl çözebilirim kaçırmak istemiyorum. Ticket attım ancak yapabileceğim farklı bir şey var mıdır?
    • Adramis wrote:

IServan wrote:

merhaba sayin modum dun gece 2 defa ust uste ep aldim ama epler hâlâ hesabima yuklenmedi olaydan 4 5 saat gecmesine ragmen bununla ilgili cozumunuz varmidir
      bu tarz durumlarda yapacağınız tek şey ticket atmak olacaktır. Lütfen verdiğim linki inceleyiniz.Ticket Sistemi / Destek Birimleri ile İletişim
      sayin modum dalgami geciyorsunuz anlamadim koskoca tr sunucusuyuz ve ben hic bilmedigim almanca veya ingilizce dilinden nasil kendimi savunabilirim? bunu bana aciklarmisiniz. Zorla turkce kendimizi ifade edemiyoruz sizlere karsi yanlis bisey yapariz die cekiniyoruz kaldı ki bunu ingilizce veya almanca dilinde istiyorsunuz.
      YANLIŞ YOLDASIN DIYENLERLE, HEP AYNI YOLDA KARŞILAŞTIK .. :) :)
    • IServan wrote:

sayin modum dalgami geciyorsunuz anlamadim koskoca tr sunucusuyuz ve ben hic bilmedigim almanca veya ingilizce dilinden nasil kendimi savunabilirim? bunu bana aciklarmisiniz. Zorla turkce kendimizi ifade edemiyoruz sizlere karsi yanlis bisey yapariz die cekiniyoruz kaldı ki bunu ingilizce veya almanca dilinde istiyorsunuz.
      Konunun tr ile alakası yok. Tüm ülke serverlarında durum bu şekilde. Size cevap vermek ya da yardımcı olmaya çalışmayı dalga geçme olarak yorumlamanız ayrı bir ironi.
    • Adramis wrote:

IServan wrote:

Konunun tr ile alakası yok. Tüm ülke serverlarında durum bu şekilde. Size cevap vermek ya da yardımcı olmaya çalışmayı dalga geçme olarak yorumlamanız ayrı bir ironi.
      kusura bakmayin modum yani epi yukledim bakimda isim degisikligi hemen gelsin diye boyle bir sorunla karsilasmak boylesi profesyonel sirkette bu kadar amatorce is yapmak nasil sacmaliktir cozemedim ve paylasimlara baktigim kadariyla bu sorun yillardir var.ve bunuda samimi bulmuyorum yillardir bi sorunu cozmedilerse bundan art niyet vardir magdur kisiler almanca veya ingilizce sorunlarini sikayetlerini dile getiremese ep yukledigi paranin uzerine yatmak cabasidir bu derim. Iyi gunler kolay gelsin.
      YANLIŞ YOLDASIN DIYENLERLE, HEP AYNI YOLDA KARŞILAŞTIK .. :) :)
    • New

Adramis modum 2 hafta önce mobil ödeme ile ep cekmistim fakat ödemeyi aldıkları halde epim gelmedi ticket attım fakat yabancı firma ile anlasamıyoruz bana kredi kartı bilgilerimi soruyor ben ısrarla kredi kartı ile çekmedim diyor benim olmayan bir kredi kartınun hanelerini veriyor bunu tamamla falan filan diyor çar dahaa 2 haftalık kredi kartıyla ep alınmadı diyorum mobil ödeme ile alındı bana halen kredi kartı bilgilerini soruyor nasıl halledebilirim
    • New

CheQuaVeRa wrote:

Adramis modum 2 hafta önce mobil ödeme ile ep cekmistim fakat ödemeyi aldıkları halde epim gelmedi ticket attım fakat yabancı firma ile anlasamıyoruz bana kredi kartı bilgilerimi soruyor ben ısrarla kredi kartı ile çekmedim diyor benim olmayan bir kredi kartınun hanelerini veriyor bunu tamamla falan filan diyor çar dahaa 2 haftalık kredi kartıyla ep alınmadı diyorum mobil ödeme ile alındı bana halen kredi kartı bilgilerini soruyor nasıl halledebilirim
      kendi telefon sağlayıcınız ile görüşün. Bir tanıdığım bu şekilde ep almıştı onunda epi gelmemişti. Kendi telefon sağlayıcısının yardımı ile parasını geri aldı.