Sürgünde Kin Kılıcı düşmemesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sürgünde Kin Kılıcı düşmemesi

Ben Sürgün Mağarasında Kin Kılıcı düşmemesini saçma buluyorum bütün 75 lik silahlar düşerken neden Kin Kılıcı düşmüyor Anadolu sunucusunda oynamama rağmen ben 50 ortlama Kin Kılıcı arıyorum acaba diğer sunucularda bu durum nasıl sadece Razador veya Nemere Sandıklarından çıkanlar ile ortalama yakalamak zor diye düşünüyorum düzenleme getirilmeli bence sizinde fikrinizi almak isterim belki sesimizi duyurabiliriz
  • 50ortalama zehir kılıcı aşağı yukarı 56ortalama kin kılıcı kadar vuruyor. Buraya konu açtığınız için bildiklerimi burada dillendirebilirim ve buraya yazı yazıp yazmamamız gerektiğini size sormama gerek olmadığını düşündüğüm için bunu yazabilirim diye düşünüyorum :whistling:
    Konu hakkımdaki düşüncem ise kinin sürgünde düşmemesi hatta sadece sandıklardan çıkması çok saçma. Örümcek zindanında sadece hançer düşmesi gibi birşey veya 55 şaman için yelpaze bulamamaktan daha da saçma.
  • iyi forumlar ben kin kılıcı için 1 yıl uğraştım razdor nemere geldi ve değeri o kadar düştüki dandanakanda 50 ort +9 pazarda 50 wona alıcı çıkmıyor ve hala satamadı. konuya dönersek yani düşmemesinin bir sebebini yok drobu açılabilir ama çok çok ön sırada olan bir item değil ve kılıç kullanmak daha mantıklı.
  • 1explore1 wrote:

iyi forumlar ben kin kılıcı için 1 yıl uğraştım razdor nemere geldi ve değeri o kadar düştüki dandanakanda 50 ort +9 pazarda 50 wona alıcı çıkmıyor ve hala satamadı. konuya dönersek yani düşmemesinin bir sebebini yok drobu açılabilir ama çok çok ön sırada olan bir item değil ve kılıç kullanmak daha mantıklı.
    bence bu yorumu yapmamalıydın sonra arkadaş aşağıdaki bu yorumu atıyor :D :D

TheKEA wrote:

Terslemek gibi olmasın ama ne kullanacağımı size mi soracağım ?
  • Kin Kılıcıyla ilgili asıl saçmalık saldırı değerinin aynı seviyedeki zehir kılıcından daha düşük olması.Çift el silah yerde yavaş olduğu için daha yüksek saldırı değeri olur.Firma bunu ısrarla düzeltmiyor nedense.Görüntü olarak benim oyunda en sevdiğim silahtır.Hatta uzun yıllar sürmüştü takmam.Eskiler bilir, sadece Azrail sandığından çıkardı.Bin savaşçıdan atmıyordu sanırım.
    Konuya gelirsek evet düşmemesi saçma çünkü değeri de zehirden aşağıda bu silahın.Yıllardır neden düzeltilmemesi de firmanın ne kadar amatör olduğunun göstergesi.
  • Ya arkadaşım bak silahımı size soracak değilim evet Kin Kılıcını çok seviyorum ve düşmesini istiyorum sürekli binek üzerinde olduğum için Kin kullanmak daha çok hoşuma gidiyor bu yüzden kin arıyorum 45 ort zehir alacagıma 50 ort kin alırım hem 15 20 str farkı çok etkilemez o aradaki vereceğim fiyat farkı için gereksiz bence

@Adramis Konuyu kilitlermisiniz modum
  • TheKEA wrote:

Ya arkadaşım bak silahımı size soracak değilim evet Kin Kılıcını çok seviyorum ve düşmesini istiyorum sürekli binek üzerinde olduğum için Kin kullanmak daha çok hoşuma gidiyor bu yüzden kin arıyorum 45 ort zehir alacagıma 50 ort kin alırım hem 15 20 str farkı çok etkilemez o aradaki vereceğim fiyat farkı için gereksiz bence

@Adramis Konuyu kilitlermisiniz modum
    1 kişi istiyor diye drop eklenmez sürgün açıldığından beri böyle bütün karakterlerin 75 silahları düşüyor diye kin düşmek zorunda diye de bir kaide yok kin düşürmek istiyorsan ocho tapınadında bossların yanındaki slotlardan bol bol düşüyor yada sandık açabilirsin ayrıca buraya bir konu yazdıysan öneri ve eleştirilere açık olmalısın bu olgunluğu gösteremiyorsan açmamalısın
  • Benimde zaman zaman takıldığım bir konudur. Şeytani palanın düşüp azap kılıcının düşmemesi gibi başka örnekleri de mevcut bu durumun. Ancak istedikten sonra elde edilecek yerlerde mevcut. Mitril kasan çarlara günde 5-6 envanter kin kılıcı düşüyor mesela. Ha +95 haritasından düşüyor orası tartışılacak başka konu.