Işınlanma yüzükleri ve Köy Seyahati Biletleri'nde gözlemlediğim eksik bir harf.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Işınlanma yüzükleri ve Köy Seyahati Biletleri'nde gözlemlediğim eksik bir harf.

• Ekran görüntüsü: Işınlama yüzüğü veya Köy Seyahati Bileti açıkken ekran görüntüsü almaya çalıştım fakat başarılı olamadım o yüzden Ekran görüntüsü yok sadece yazarak sorunu belirtmek zorundayım.
      • Düzeltilmesi gereken tam metin içeriği: Son açtığım konuda gözden kaçırdığım bir eksik yazılan cümle var idi. En son konumu düzenleyemediğim için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Gelelim sorunumuza; Işınlanma yüzükleri ve Köy Seyahati Biletleri'nde gördüğüm kadarıyla Pyungmoo yerine Pyungmo yazıyor ve benim gibi pinpirikli birisini bu durum rahatsız ediyor.. Umarım en kısa zamanda düzeltebilirsiniz, Şimdiden Teşekkür ederim.
      • Tam olarak ne değiştirilmeli: Gerekli açıklamayı Düzeltilmesi gereken tam metin içeriği'nde belirttim.
      • Bu sorun oyunda nerede görününüyor: Işınlanma yüzükleri ve Köy Seyahati Biletleri'nde.
      • Oyun versiyonu: 18.4.15