Sabit Sunucular birleştiriliyor - hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay!

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Youtuber ve twitch yayıncıları sunuculara eşit oranda dağılırsa her server canlı olur. Çünkü kitleyi onlar peşlerinden götürüyor. Anadoluya toplandı hepsi. Coma bu konu hakkında bir karar alsa hepsiyle toplantı yapıp serverlere eşit dağıtsa birleşim kadar etki yapacağına inanıyorum
    • Anadoludan sonra en kalabalık sunucu zaten Sancaktı. Ch1 her zaman kalabalıktı diğer chlerin boş olduğunu hiç görmedim. Gayet adaletli bir birleştirme olmuş. Açgözlülüğe gerek yok arkadaşlar. Saygıdeğer comamız dün yaptığı yayında birleştirme işleminin 2 saat içinde biteceğini söylemiş. Günlercede beklemeyeceğiz bu da süper haber bence. Herkese hayırlı olsun bozgeyik adına çok sevindim. O serverdan oynadığı karakterlerini bırakıp başka serverlara giden çok olmuştu. Bu birleşme sayesinde tekrar geri dönüşlerde olabilir.
    • Pagka yazdı:

Soru
      Önceki canlı yayınlarda coma aynı id de fakat farklı sunucularda olan karakterler ayrılacak 2 farklı id ye taşıyabileceksiniz demişti
      Sss okudum fakat bununla ilgili herhangi bir yönerge göremedim
      Örnek id: xxxx
      Sunucu: karadeniz 100 lvl karakter
      Sunucu: germiyan 105 lvl karakter
      Bunların id lerini ayırabileceğimizi twich yayınında soru olarak gelince bu şekilde söyledi
      Bu konu halkında bilgisi olan varmı
      yazandan anladığım 2veya 3server birleşirken kaç tane karakterin varsa hepsi karakter seçme ekranına toplanacak ..yani altalta max 15 karakterin olabilecek..bunlardan herhangi birini sildiğinde yeni karakter açtırmıyor.5 ten aşşağı düşerse anca ozaman yeni karakter açmana müsade ediyor..loncada kalan paralara gelince onlar tüm loncaarsa sunak bayrak paralarına eklenerek yang topu halinde lonca liderine verilecek..

IBEDEViI
    • Bir Kaç Hesabımın E Postalarının Şifrelerini bilemiyorum ( e - postalarım 2011 de askere gittiğimden kilitlenmiş açık fakat şifreler uyuşmuyor yani çalınmış supportla iletişime geçtim fakat zaman aşımı olduğu için destek verilmiyor ) bnm birleşek olan sunucudaki depo şifrem ile şuan ki oynadığım depo şifreleri farklı eğerki benim hesabım birleştirildiğinde depo şifrem yeni taşınacak olan sunucudaki şifre olursa ne yapacağız ? (sabit kalan sunucudaki şifremi bilemıyorum. )
      Ya Güzel Günler Bizim Olacak ,
      Ya da Kimsenin Güzel Günleri Olmayacak . . !

Çukur Metin2 de :)

Ne Demiş James Bond:

-Paran Varsa Dünya Sana Aşık Züğürtlere Yakışır Tahta Kaşık Yes olrayt.
    • mahsum99 yazdı:

Bir Kaç Hesabımın E Postalarının Şifrelerini bilemiyorum ( e - postalarım 2011 de askere gittiğimden kilitlenmiş açık fakat şifreler uyuşmuyor yani çalınmış supportla iletişime geçtim fakat zaman aşımı olduğu için destek verilmiyor ) bnm birleşek olan sunucudaki depo şifrem ile şuan ki oynadığım depo şifreleri farklı eğerki benim hesabım birleştirildiğinde depo şifrem yeni taşınacak olan sunucudaki şifre olursa ne yapacağız ? (sabit kalan sunucudaki şifremi bilemıyorum. )
      " Ölme eşeğim ölme." Sende güvenlik açısından o kadar zayıf hesapla yıllarca ne diye oynadın ? İstiyorsunuz ki tüm hatalarınızla yöneticiler uğraşsın.Yöneticilerin neden hiç yorum yapmadığı belli oldu.Kıreş mi kardeşim burası ? 40 yaşında adamsın, kendi güvenliğini sağlamıyorsun daha.
    • Dostum önce bi sakinleş .askerden 2013 şubat ayinda y geri döndüm hesaplarımın e postaları şifre denendiği için hesaplar kilitlenmiş ta o zmn mail supportuyla iletişime geçtim fakat zaman aşımı denildi yardimci olmadilar
      hesaplarım pazar hesapları tutupta yüksek lwl hesap değil bunun bilincinde ol saruhan ile birleşeceğim için şifre rast gele gelirse ticket sisteminden ulaşıp bana tekrar karakter bilgileri vs her şey sorulucak mı ? Depo şifremi ögrenmek için. Saruhanda açılmış hesaplarım çıktı bu paar hesaplarından 2 si bi ara oynamışım .Bu durumda olan diğer kullanicilarininda olduğunu unutma. Bunu Demek istedim sakin ol......... yavaşşşş

Ne Demiş James Bond:

• 'KarL yazdı:

Sanırım en iyi birleştirme dandanakan karesi arasında olan iki serverde oyuncu bakımından iyi ama oyun içerisinde nasıl bir faliyet gösterecekler onuda yarın göreceğiz..
      Hemen hemen aynı doluluk oranına sahip iki server birleşecek ben Dandanakan oyuncusu olarak çok sevindim. Piyasalarımız bire bir aynı yüksek leveller için harika savaş ortamı olacak gibi. Sadece simya konusu kesinleşmediği için simya ticareti ölü durumda. Şimdiden iki sunucuyada hayırlı olsun..
    • Sunucu birleşiminden çok geçiş biletleri bekleniyor gibi.
      Metin2 TR adına hayırlı olur umarım . Lakin sunucu sayısını mümkün olduğu kadar minimuma çekmek daha mantıklı olurdu gibi. (Alt yapı imkan veriyorsa tabi)
      İyi Forumlar :thumbup:

If I lose myself , I lose it all.
      (Kendimi kaybedersem , herşeyi kaybederim!)

| King |
    • brksnsy yazdı:

Serverların yeni isimleri hakkında bilgi verilcek mi topluluk adına hayırlı olsun.
      Bugun Comamız Açıklama Yapar gibi önce twitch üzerinden başlar galiba

Ne Demiş James Bond:

• Revolt77 yazdı:

Herkese iyi aksamlar dilerim.
      Öncelikle bir sorum olacak nesne deposuna aktarilan eşyalar sadece birleşen serverler içinmi gecerli yoksa her serverden giriş yapılarak nesne deposundan aktarılabilecekmi?
      Yok Memo Sadece Evanterindeki İtemlerin Nesne Depona Gidecek Böyle Diyim Sana o Düşündüğün Şey Olmayacak Sadece Truva'daki İtemlerin Nesne Depoya Girecek.

-Eğer İyiler Kötüler Kadar Cesur Olursa İşte Ozaman Dünya Deişir...!