ÇAKIRCALI Ateşle Dans Edilmez (Karabüyü Savaş Görüntüleri 5)

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• D4rKKRoM yazdı:

Tebrik Ederim Seyfettin Abi Tebrik Ederim Harun.Her İkinizinde Eline Sağlık Süper Bir Video Olmuş Gerçekten.
      O Nasıl Küre Atıştır Abi Atış Talimi Mi Yapıyorsun? Vurduğun Yerden Güm Güm Diye Sesler Gelmiş Kale Surlarını Mı Dövüyorsun Napıyorsun Anlamadım Ki. :D
      Neden Sürekli Peşine Çözmeci Taktıklarını Şimdi Daha İyi Anladım Abi Savunma Mod On Oldun Mu Canın Oynamıyor Resmen Ondan Seni Çözüp Diskalifiye Etmek İstiyorlarmış. :P
      Ben Senin Yerinde Olsaydım Abi Rakiplerimizin Yaptığı Gibi Zeka Bugu Yapardım.O Zaman Karşı Bayrağın Gerçek Performansını İzlerdik
      En Az 20-30 K Lar Havada Uçusurdu.
      Adamlarda Haklı Öyle Kalabalıklar Ki 40-50 Kişi İçinde 3-5 Kişi Kim Gelecekte Skill Atacak Diye Hepsi Full Atağa Geçiyor))))
      Kalabalık Onları Gizliyor.))))
      Sonunda Bu Canavarın Kyanitli Halini Görecez He.Sabırsızlıkla Bekliyorum Kyanit Silah Takılı Halini. ^^
      Dark gerçekten oyundan gram anlamiyorsun karabüyü icin atakta zeka bugu kullan diyorsun, buyulu keskinlik kırmızı kurt ruhu gibi zeka ile arttirip bugta birabilecegin atak skili mi var karabuyude böyle bir yorum yaptın bence büyücülerden sürekli 20k yediğin için böyle hissediyorsun ;)
    • Tebrik ederim sanırım şu savaşlarda damage yemiyen kalmadı lakin görüyorum ki herkes kendini dev aynasında görüyor açıkcası komedi gibiler burayı gerçek hayat sanıp kendini kaptıran okadar insan görüyorum ki gülmemek elde değil eski savaşları sohbetleri özlemedim değil ego yarışına döndü savaşlar herkezin hakkında hayırlısı olsun şunu unutmamak en doğrusu insanı insan yapan efendiliğidir umarım bu kavramı anlayıp koruyabiliriz video içinse çok beğendim ki zaten eleştiriye kapalı bir video olmuş başarılarının devamını dilerim
    • Özel Adam Sen Hala Ağlıyor Musun?
      Beni Gördüğün Zaman Direk Specialmen Forum Hesabın Açılıyor. :D Onun Harici Seni Hiçbir Yerde Göremiyoruz.
      Dark Ne Zaman Açıldı Yorum Yaptı Special Hemen Orda Bitiyor.))))
      Adım Adım Takibe Devam.
      Hadi Canım Hadi Konudan İkile.Kendi Konularını Kirlet.Bura Bizim Alanımız.
      Uzaklaş :D
    • IWDominate yazdı:

Tebrikler hasarlar çok iyi
      Teşekkürler.

lMoLi yazdı:

tebrikler :thumbup:
      Teşekkürler.

DANGERCL4W yazdı:

Tebrik Ederim Abi Başarın Daim Olsun.
      Teşekkürler kardeşim.

cakirbeyl yazdı:

Tebrikler abi hem atak hem savunma yönünden cok iyi bi karakterin var yanına yaklaşan ateşinle erimiş uzaklaşan taklaya gelmiş başarıların devanı dilerim :thumbsup:
      Teşekkürler kardeşim.Bizim çar güvercin gibi taklalar Atar,Paçalı güvercinimiz bizim :D

D4rKKRoM yazdı:

Tebrik Ederim Seyfettin Abi Tebrik Ederim Harun.Her İkinizinde Eline Sağlık Süper Bir Video Olmuş Gerçekten.
      O Nasıl Küre Atıştır Abi Atış Talimi Mi Yapıyorsun? Vurduğun Yerden Güm Güm Diye Sesler Gelmiş Kale Surlarını Mı Dövüyorsun Napıyorsun Anlamadım Ki. :D
      Neden Sürekli Peşine Çözmeci Taktıklarını Şimdi Daha İyi Anladım Abi Savunma Mod On Oldun Mu Canın Oynamıyor Resmen Ondan Seni Çözüp Diskalifiye Etmek İstiyorlarmış. :P
      Ben Senin Yerinde Olsaydım Abi Rakiplerimizin Yaptığı Gibi Zeka Bugu Yapardım.O Zaman Karşı Bayrağın Gerçek Performansını İzlerdik
      En Az 20-30 K Lar Havada Uçusurdu.
      Adamlarda Haklı Öyle Kalabalıklar Ki 40-50 Kişi İçinde 3-5 Kişi Kim Gelecekte Skill Atacak Diye Hepsi Full Atağa Geçiyor))))
      Kalabalık Onları Gizliyor.))))
      Sonunda Bu Canavarın Kyanitli Halini Görecez He.Sabırsızlıkla Bekliyorum Kyanit Silah Takılı Halini. ^^
      Teşekkürler kardeşim.20-30k ya gerek yok :D 10k düz takla attığım rakip zaten 3-4 snyede yıkılıyor.Şimdi full büyüye tek atarsak,rakip bulamayız kendimize :D

JESMiN yazdı:

Oyunculuk , karaktere olan hakimiyet gayet yerindeydi. Bir karabüyü olarak space hasarlarınız yüksekti. Videonun bazı kısımlarını fazla yavaşlatmışsınız,videodaki tek kötü olan şey buydu. Elinize emeğinize sağlık. Tebrikler.
      Teşekkürler.Evet bazı yerleri fazla yavaşlatmışım.Ben de farkettim.Yorumunuza katılıyorum.Kyaniti basim,sırf düz vuruş için Statü değiştirip,güzel bir video yapmayı hayal ediyorum,bakalım nasıl olacak...

Manolyam yazdı:

Tebrik ederim. Keyifle izledim sonuna kadar.
      Hem atak hem de savunma olarak cok iyi :)
      Müziklerde süper :)
      Teşekkürler,Atak olarak küpem yarısız,bir de fişim yarısız.Onları da zor yaparım gibi ama savunma olarak daha iyi yerlere getireceğim inş çarımı.

HesapV4kt1 yazdı:

Tebrik ederim usta beğendiğim Videolar arasında yer aldı. Bir çok kişiyi isim vermeyeceğim feci şekilde tahtalı köye yollamışsın xd Kendini en iyi sura diye tanıtan eleman her önüne gelenden 15k düz skil yiyor sonu nereye gidecek merak içerisindeyim. Başarın daim olsun :thumbup:
      Teşekkürler kardeşim.Boşuna demiyoruz,Ateşle dans olmaz diye :D

lCILgIN yazdı:

tebrik ederim güzel karektere sahipsiniz elinize sağlık:)
      Teşekkürler kardeşim.

! SlayeR yazdı:

Eline saglık şaşırmadım her video'da çıtayı dahada yüksege çekiyorsun söylemesi :thumbup:
      Teşekkürler.Karakterimiz geliştikçe ,videolar da gelişmeli bence.Umarım bir sonraki bu videodan da çok daha iyi olur...

Denia yazdı:

Tebrik ederim başarınız daim olsun .
      Teşekkürler.

lNs yazdı:

Tebrik ederim savaşlarda çok etkili bir oyun karakteriniz var başarılar dilerim elinize sağlık. :thumbup:
      Teşekkür ediyorum.Yanımdaki arkadaşlarıma,savaşlarda destek verebiliyorsam ne mutlu.

TANKK yazdı:

Tebrikler eline emeğine sağlık çok güzel ve başarılı görüntüler.
      Etkili damageler başarın daim olsun.
      Teşekkürler kardeşim.Karabüyü candır :D

lMadbarz yazdı:

Tebrik ederim sanırım şu savaşlarda damage yemiyen kalmadı lakin görüyorum ki herkes kendini dev aynasında görüyor açıkcası komedi gibiler burayı gerçek hayat sanıp kendini kaptıran okadar insan görüyorum ki gülmemek elde değil eski savaşları sohbetleri özlemedim değil ego yarışına döndü savaşlar herkezin hakkında hayırlısı olsun şunu unutmamak en doğrusu insanı insan yapan efendiliğidir umarım bu kavramı anlayıp koruyabiliriz video içinse çok beğendim ki zaten eleştiriye kapalı bir video olmuş başarılarının devamını dilerim
      Damage yemeyen çar yoktur.Şahsen ben de yedim.Ruber'den ve Ulutürkten.15k 17k.Beta kolye denemesi yaparken yemişim ,videolarımda gördüm.Elimizden geldiğince az yiyip çok vurmaya çalışıyoruz ,hayırlısı bakalım.

kenshin yazdı:

Huca damageleri biraz daha yükselt pazardaki ay Işık’ları satılmıyor elimizde kalacak :D
      Satamadın mı kardeşim Ayışıklarını :D Kyaniti basabilirsem bence Ayışıklarının fiyatını bi % 25 yükselt :D Şaka bir yana teşekkürler...

eskiyasulo yazdı:

eline emegine saglik abi
      basarilarin daim olsun tekrardan
      beraber savasmak cok keyifli nice savaslara....
      Teşekkürler kardeşim.Seninle yan yana savaşmak da keyifli.Bazen gruptan hp'ne bakıyorum.Diyorum ki acaba karabüyü Blazing mi Ben miyim :D

LastKing yazdı:

Tebrik Ederim Güzel Video Olmuş Elinize Sağlık..
      Teşekkürler kardeşim.

.lEGELii yazdı:

Tebrik ederim abi eline sağlık , muhteşem görüntüler gerçekten hakkını vererek oynuyorsun sen biliyorsun bu işi :thumbup:
      Teşekkürler kardeşim.Çarımızın hakkını verebiliyorsak ne mutlu bize.

SyFttN yazdı:

tbrklr huca damagelerde müziklerde güzel
      Teşekkürler dayu.Şu bizim 15 15 15 Büyülü kostümü satışa çıkartalım :D Bakalım değeri yükselmiş mi acep :D

ILiON yazdı:

Tebrikler ateşle dans edilmez sözün güzel oturmuş :thumbup: Yakarım diyosun :P
      Teşekkürler kardeşim.Şahsen bir karabüyü olarak,her zaman en çekindiğim çar sağlam başka bir karabüyüdür.Emin ol ,Çok sağlam bir Büyülü silah mı Karabüyü mü seni ürkütür deseler,kesinlikle Karabüyü derim :D İğrenç bir çar :D İyi ki rakiplerimde fazla karabüyü yok :D
    • Kingg yazdı:

Tebrikler çok başarılı bir video bir karabüyüden böyle düz vuruşlar beklemezdim atak ve savunma süper :)
      Teşekkürler.Düz vuruş için pek uğraşmadım,ileride çok daha fazlasını vuracağım inş.

3xman. yazdı:

Tebrik ediyorum elinize sağlık nice beraber savaşlara hem skil hemde düz vuruşlar cok iyiydi başarın daim olsun :thumbup:
      Teşekkürler.Elimden geldiğince saldırıyı yüksek tutmaya çalışıyorum saolun.

Warfield yazdı:

Tebrikler güzel görüntülerdi
      Teşekkürler...