Sabit Etkinlik sunucusu, Black Friday fırsatları ve coşkulu Noel aksiyonu!

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Etkinlik sunucusu, Black Friday fırsatları ve coşkulu Noel aksiyonu!

Etkinlik sunucusu, Black Friday fırsatları ve coşkulu Noel aksiyonu!?

Geri bildirimlerinizi bu konu altında forum kurallarınca uygun bir şekilde paylaşabilirsiniz. İhlal içeren ve konu dışı post atanlara kesinlikle müsaade edilmeyecektir.

#CARDISTRY

"Canımı yakmasına rağmen, ben bir peri masalına aşığım,
      Aklımı kaçırsam da umurumda değil, zaten lanetlenmişim ben "

• Yeni sunucu herkese hayırlı olsun umarım iyi güzel rekabet olur ilk 500 e girmek adına. Bazı problemler var özellikle 2. köyde hileciler var ne amaçlıyorlarsa zaten kapanacak olan sunucuda ne yapacakalrsa birde hileyle kasanlar +35 olanlar var ss aldım ancak bunlar ilk 500e girerse bu haksızlık olur bunuda hatırlatıyım dedim .
    • Açıklamalar çok kısıtlı kaldı,herkes birbirine bir şey soruyor,Hala tılsım falan nasıl alacağız diyenler var(20 levele kastım hala gelmedi vs komik şeylerdi) açıkcası benim beklentimi karşılamadı.
      Kendi hesabımı oynamaya devam etmek daha mantıklı gibi oynayacak arkadaşlara başarılar dilerim

"Acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımızdır"
    • “Envanter eşyası” eventlerden elde edilen eşya türüdür. “Kuşanılan eşyalar”zırh , silah , küpe , ayakkabı ,kolye ,kask , Kemer , kuşaktır. Yani anlaşılan şu şekildedir ; eventlerden elde edilen eşyalar asıl sunuya geçiş esnasında geçiş izni yoktur. Bu sunucunun oyunculara katkısı oyun görevlerini yerine getirip elde edilen kuponları asıl sunucularında ki karakterlerine aktarmaktır. Bu durum da gayet yeterlidir kanımca eventlerden elde edilen Yüksek sayıda ki eşya adetleri asıl sunucularda dengesizliklere sebebiyet verebilir hayırlı olsun.

• Bu oyunu şu an oynayan-yöneten fark etmez, bu kadar sık gelen güncellemeyi, yeniliği normal karşılayıp ayak uydurabilen varsa playerlıkta farklı bir boyuta ulaşmış demektir bana göre.Sürekli bir şeyler oluyor, ayda 30 tane yenilik geliyor, oyuncuların zaman harcayarak yenilediği her şey bir sonraki yenilikte değer kaybediyor.. Şu yeni server hastalarını hayretle izliyorum zaten. Hala yeni server isteyen tipler var. diyecek bir şey yok gerçekten.
    • Ne Gerek Var! Ne Gerek Var!
      Sadece 56 Gün (22.11.2017 - 16.01.2019) Sürecek Bir Server.
      Karakterinizi Ana Sunucunuza Taşımanız İçin;

En Az 75 Lwl Olmanız Gerek,

Karakterle En Az 50 Görevi Tamamlamış Olmalısınız.

Ve Sadece Şunları Aktarabilirsiniz;

Kuşanılmış Ekipmanlarınız,

Takılı Olan Simyalarınız,

30 Gün veya Daha Eski, Seviye Atlayabilen Petler.

Envanter Eşyaları, Yang, Won veya Gaya Aktarılmaz.

Yanglar Aktarılamayacağına Göre Çok Değersiz Olan Bişey. Kimse Ticaret Yapmaz. İtemleri de Kendiniz Efsun Basa Basa Yaparsınız... Yine Havada Uçuşan Eplerin Kokusunu Alıyorum.

Bu Kadar Masrafı Normal Sunucuda Yapmanızı Öneririm.
      Eleştiriyi Kabul Etmeyen, Başarısına İnandıracak Kimseyi Bulamaz.
    • Valla o kadar belirsizliklerle dolu ki millet ne yapacağını şaşırmış durumda. Bence aceleye getirilmiş ve özelliklerin netliği belirtilmemiş bir server. Ayrıca %40 Exp ve %75 Drobunda çok bi anlam ifade ettiğini düşünmüyorum zira 6 saattir aralıksız oynuyorum ve bu kadar emekle ancak 23 lvl ve 500k para yapabilmiş vaziyetteyim.
      Not: EP çekmedim.
    • %40 exp bence yetersiz olmuş özütleri kullanmadan hiçbir şekilde exp gelmiyor. 75 kasmak içinde özütleri ileri seviyelere saklamak gerekiyor. Oyuncu çekmesi açısından biraz daha arttırılabilir. 75 lvl kasmaya gelince hiçbir item olmadan ve m1 skillerle 2 aydan daha uzun süreceğini düşünüyorum. Ep harcamadan yapılması çok zor gibi duruyor zaten. Sadece giyilen itemler ve simyalar aktarılacak ama onların da çok değerli eşyalar olmayacağı düşüncesindeyim. Sadece görev yaptığımız için verilecek olan eşyalar insanları çekebilir. Ancak o konuda da şöyle bir problem var, hangi görevler baz alınacak. Tüm görevler konuya dahil mi yoksa sadece lvl görevleri mi.
      O kadar hızlıyım ki, odamda ışığı söndürmek için kalktığımda, ışık sönmeden oturduğum yere geri dönebiliyorum...
      :pump:
      :blackeye:
      :lol: :minigun: :rocketlauncher:
    • 25 lvim zodyak görevleri hariç hepsini kabul edip yaptım görevlerin. Ancak 1 tane bile ödül gelmedi maile baktım yok nesnede yok postada yok . Okey eventi başladı sadece ve geri dönüş kağıdı sadece 6 tane okey kartı çıkarta bildim verilen sözler tutulmuş değil şuan geçen serverlarda da aynısını yaptınız ama şahsen ben yarın geceye kadar oynuyacağım aynı devam ederse bırakıcam çünkü ep çekecek değilim onu bir kez yerim . X(

Etkinlik döneminde mümkün olduğu kadar çok görev tamamlayın ve böylece sandık, binek, pet ve daha fazlası için çok sayıda değerli eşya kuponu kazanın. Kodlar e-posta yoluyla, kayıtlı adresinize gönderilecek.

Buna karşı söyledim bunları
      FDecrt
    • Tek olumlu özellik 9 CH olması.İlk kez rahat kasabiliyorum.
      Şirket - Yöneticiler - Oyuncular arasında ciddi iletişim eksikliği var.Sanırım takımda Almanca bilen biri yok, her ülkeye aynı metin gönderiliyor ve translate ile çevriliyor.Çünkü cidden anlatılanlarla, gerçekler birbiriyle örtüşmüyor.Bunu eleştiri olarak algılamayın, durum değerlendirmesi.Sonuçta 9 saattir oynuyoruz, yorum yapabilme hakkımız olsun.Exp-İtem dropları şuan aktif değil, bunu belirtmeleri gerekirdi.Dün Coma yayında çok güzel şeylerden bahsetti, kesinlikle iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi iletişim kopukluğu var.