Sabit Etkinlik sunucusu, Black Friday fırsatları ve coşkulu Noel aksiyonu!

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• YENİ

cotanak28 yazdı:

Bugünkü kış sandığı ödülleriniz ne arkadaşlar. Hep aynı şeyler ya, farklı bişey alan var mi? Eldiven, yuzuk, sans parası vs dışında değişik özel bir şey alan ??????
      Küçülen kafa sabit bir şekılde alıyorum
      Ya Güzel Günler Bizim Olacak ,
      Ya da Kimsenin Güzel Günleri Olmayacak . . !

Çukur Metin2 de :)

Sаnırım oyun bаnа аşık. Bеn giriyorum, böylе bir kаsılmаlаr bir еli аyаğınа dolаşmаlаr, trip atar gibi oyundan atmalar ,yаvаşlаmаlаr fаlаn hаdi hаyırlısı.
    • YENİ

ya arkadaşlar burayada yazma geregi duydum ama benim 6 hesabım ve arkadaşımın 10 hesabı var ama hiç bir hesabımda sarı biletler gelmiyor şans diyor bazı arkadaşlarımd abunun şans olacağını aklım kesmiyor burda bir sıkıntı var ama anlamış deilim böle bir sorun yaşayanlar yukardada 1 arkadaşımız yazmış millet tılsımları cıkardı pazara attı biz daha ihtiyacımızı cıkaramadık böle olursa tonbala sonuna kadar tılsım cıkarmamız çok zor sanırım varsa bu şekilde karşılaşan arkadaşlar burdan yazarsa sevinirim
    • YENİ

sokuroglu yazdı:

ya arkadaşlar burayada yazma geregi duydum ama benim 6 hesabım ve arkadaşımın 10 hesabı var ama hiç bir hesabımda sarı biletler gelmiyor şans diyor bazı arkadaşlarımd abunun şans olacağını aklım kesmiyor burda bir sıkıntı var ama anlamış deilim böle bir sorun yaşayanlar yukardada 1 arkadaşımız yazmış millet tılsımları cıkardı pazara attı biz daha ihtiyacımızı cıkaramadık böle olursa tonbala sonuna kadar tılsım cıkarmamız çok zor sanırım varsa bu şekilde karşılaşan arkadaşlar burdan yazarsa sevinirim
      Bu sene sarı biletler ve çarkı iptal etmişler. Bu yüzden tılsım çıkarmak zor.Ayrıca verilen çark ödülleriyle piyasaya sürülebilen kostüm bonus aktarım gibi malzemeler de olmadığı için piyasa biraz dağılacak gibi. Ufak bir güncelleme ile tombalaya çarkı ve altın biletleri tekrar koyarlarsa bu durum ortadan kalkabilir.

Seni 2 şey anlatır;
      Hiçbir şeyin yokken gösterdiğin sabır,
      Her şeyin varken sergilediğin tavır.
    • YENİ

sokuroglu yazdı:

Normalde onunda bı sırası olurdu 3 yada 5 te kesin bi gunde altın olurdu ne hikmetse 3 keredir hiç banada denk gelmedi şans mans oldugunu düşünsemde inandırıcı gelmiyor .1 gün gelmez anlarım ama sürekli böyle olucaksa sıkıntıya başladım bende
      Ya Güzel Günler Bizim Olacak ,
      Ya da Kimsenin Güzel Günleri Olmayacak . . !

Çukur Metin2 de :)

Sаnırım oyun bаnа аşık. Bеn giriyorum, böylе bir kаsılmаlаr bir еli аyаğınа dolаşmаlаr, trip atar gibi oyundan atmalar ,yаvаşlаmаlаr fаlаn hаdi hаyırlısı.
    • YENİ

sıkıntı olduğunu kesin söleye bilirim arkadaşımında 2 gündür aynı imiş 2 gündür sarı biletler gelmiyor dedi tonbala başladığı gün 2 de başlaması gerekirken geceden başlamıştı ve ben sabahı oynadım sonrasında aynı gün saat 2 de sıfırlandı o gün tekrar oynadım ama o gün bu gün ne sarı biletleri gördüm neden herhangi birşey biraz ilginç
    • YENİ

1. Hesaptan Tombala ödülü Chunjo Lisan Kitabı - Kış Sandığı ödülü Kan Taşı
      2. Hesaptan Tombala ödülü Altıgen Hediye Paketi - Kış Sandığı ödülü Geçit Bileti
      3. Hesaptan Tombala ödülü Mavi Kristal - Kış Sandığı ödülü Geçit Bileti
      4. Hesaptan Tombala ödülü İnce Kumaş - Kış Sandığı ödülü Kan Taşı
      5. Hesaptan Tombala ödülü Mavi İksir - Kış Sandığı ödülü Tecrübe Yüzüğü
      6. Hesaptan Tombala ödülü Kutsama Kağıdı - Kış Sandığı ödülü Küçülen Kafa
      7. Hesaptan Tombala ödülü Mavi İksir - Kış Sandığı ödülü Geçit Bileti
      8. Hesaptan Tombala ödülü Süs Taşı - Kış Sandığı ödülü Küçülen Kafa
      9. Hesaptan Tombala ödülü Kırmızı İksir - Kış Sandığı ödülü Geçit Bileti
      08.12.2018 tarihli kazanılan ödüller :miffy:
    • YENİ

sokuroglu yazdı:

bu tonbala bendemi sorunlu anlamadım dünden bu günün biletlerini aldım ama bugünde emle almamı istiyor varmı bu şekil sorun yaşayan
      yarının biletlerlerinin hepsini aldırmıyor sana.5 veya 6 tane yarına ait bileti indirimli alabiliyorsun.kalanları gününde aynı fiyatından alıyorsun.
      Adalet bir gün herkese lazım olur
    • YENİ

Frosty serverında envanterdeki tüm itemler silinecek mi yoksa sadece ticarete açık olan itemler mi silinecek bunu öğrenmek istiyoruz. Ayrıca tanıtımda vaadedilen hiçbir şeyi kazanamadım. Level görevlerini yapmama rağmen nazar tılsımı, bao bao gibi ödüller alamadım. Ve günlük ücretsiz geçiş biletlerini de öyle... Bu sunucuyla kimse ilgilenmiyor mu ya? Lütfen bir yetkili cevap versin. @DeRiNDaRBe
    • YENİ

Blackie yazdı:

sokuroglu yazdı:

bu tonbala bendemi sorunlu anlamadım dünden bu günün biletlerini aldım ama bugünde emle almamı istiyor varmı bu şekil sorun yaşayan
      yarının biletlerlerinin hepsini aldırmıyor sana.5 veya 6 tane yarına ait bileti indirimli alabiliyorsun.kalanları gününde aynı fiyatından alıyorsun.
      benmi anlatamıyorum acaba yoksa benmi yanlış anlıyorum indirimli biletleri zaten dünden aldım ve sabah oyuna girdiğimde dün aldığım biletleri bu gün tekrar em ile oynattıyordu bende mecburen bıraktım oynamadan indirimli almışım ama bu gün tekrar em ile oynatıyor
    • YENİ

Salvo yazdı:

Frosty serverında envanterdeki tüm itemler silinecek mi yoksa sadece ticarete açık olan itemler mi silinecek bunu öğrenmek istiyoruz. Ayrıca tanıtımda vaadedilen hiçbir şeyi kazanamadım. Level görevlerini yapmama rağmen nazar tılsımı, bao bao gibi ödüller alamadım. Ve günlük ücretsiz geçiş biletlerini de öyle... Bu sunucuyla kimse ilgilenmiyor mu ya? Lütfen bir yetkili cevap versin. @DeRiNDaRBe
      kardes sen olayı çok yanlış anlamışsın. duyuruları okumadın galiba.
    • YENİ

maylayt yazdı:

Salvo yazdı:

kardes sen olayı çok yanlış anlamışsın. duyuruları okumadın galiba.
      Ödüllerin ne zaman alınacağıyla ilgili duyuru hangi bölümde acaba sanırım ben kaçırdım. Ödüller karakter aktarıldığı zaman karakterle birlikte mi gidecek?