Üye Öneri ve Çalışmaları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PUNISHER wrote:

collopse wrote:

Arkadaşlar sizden ricam örümcek baron ve barones de ölümsüz işlemiyor onu düzeltir misiniz.
      Selam @collopse, bu tür bildirimleri bu konu üzerinden bildirirsen daha yararlı olur. Hangi sayfada hata varsa lütfen linkini gönder en kısa sürede düzenlemeyi yapacağım.
      Dediğiniz şeye baktım ve modlara gönderip onaylatmıştım(canavarlar kısmında ki bonus) başka nerede yazıyor bulamadım @PUNISHER ın da dediği gibi belirtirseniz yardımcı oluruz.
    • New

Düşünce çok hoş ve ilgi çekici. Ama yaptığın açıklamada olduğu gibi ilgi sıfır.

Ben wikide iki kişi tanırım Wiki admini Jaheed ve süper editör SkyTas her konuya yetişip her konuda bilgi paylaşımlarda bulunurlardı.
      Wiki önceki dönemlerde çok ilgisiz kalmış bir platformken 2 kişi 1 senede ayağa kaldırdı. Gelen yenilikleri 2 hafta içinde yayınladı güncelledi, oyuncular tarafından yapılan değişiklikleri en geç 3 gün içinde onayladı. Onlar ayrıldıktan sonra wiki yeniden eski ilgisiz günlerine dönüş yaptı. ilgisizleşti ve çöktü. Düşünsenize 2 senede sadece bir pet eklemesi yapılabildi, yeni haritalar petler binekler kostümler ve daha niceleri bakalım ne zaman güncel bir wikiye sahip olacağız merakla bekliyorum.

Ben wikide incelemem gereken konuları diğer ülkelerin wikilerinden takip ediyorum.
      Bu konuda yöneticilerden duyarlı olmalarını bekliyorum iyi forumlar.

“Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişenlerden olmadık ..!”