Kayıp Simya vakaları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• xxRaPKoLq wrote:

ticket üzerinden de destek yok galiba ya çünkü aldığımız cevaplar iade ile ilgili değil forumu takip edin oldubir aydır forumu takip ediyoruz zaten
    Attığım ticketlara geri dönüş yapılıyor kardeşim. Yakında herkese ulaşmış olurlar. İçeriğini buradan söylemem yasak olabilir diye birşey diyemiyorum lakin tek tek çözmeye çalışacak en azından bana gelen tickettan anladığım buydu.

If I lose myself , I lose it all.
    (Kendimi kaybedersem , herşeyi kaybederim!)

| Herşeyin hayırlısı evvala... |
  • _FLOKI_ wrote:

Kaybedilen Haftalar için Anadolu Serverine özel;

Altın Balık Sandığı, Futbol Topu, Ay Işığı gibi etkinlikler verilse güzel olur. Hani bir laf varya " Yarım Elma Gönül Alma " diye ^^
    toplu bir etkinlik bence çok saçma olur bizim simyalarımız kayıp simyası olan adamlar zaten kasacağını kastı bide ödül gibi onlara etkinlik sunarlarsa aramızda açılan fark çığ gibi büyür sadece simyasını kaybeden oyunculara özel birşeyler yapılması gerek ki bunu da yapacaklarını sanmıyorum ama neyse
  • Toplu etkinlik olmamalı benim simyam kaybolmadı bu mağdur olan arkadaşlardan rant sağlamak olur benim için bunu ben kabul edemem şahsen etik değil. Ancak kişiye özel etkinlik yapılamaz buda bie gerçek etkinlik tüm sw ye yapılır. Ozaman buda olmaz en mantıklısı yine simyası kaybolan kişilere gf telafi için simya ile beraber 2 aylık mutluluk, 2 aylık kostum , başlık vs... vermeli..
  • OrkReisi. wrote:

Toplu etkinlik olmamalı benim simyam kaybolmadı bu mağdur olan arkadaşlardan rant sağlamak olur benim için bunu ben kabul edemem şahsen etik değil. Ancak kişiye özel etkinlik yapılamaz buda bie gerçek etkinlik tüm sw ye yapılır. Ozaman buda olmaz en mantıklısı yine simyası kaybolan kişilere gf telafi için simya ile beraber 2 aylık mutluluk, 2 aylık kostum , başlık vs... vermeli..
    güldürdün dostum allah senide güldürsün 2 ay mutluluk 2 ay kostum vb şeyleri GF gerçekten yolluyabilceğinimi sanıyorsun bi hesaplıyalım haftalık mutluluk yüzüğü 150 ep 2 ay lık 1200 ep bide kostum diyorsun toplam 2500 3000 ep sence gf en az 500 kişinin simyası kayboldu ve bunlara bu telafiyi sağlarmı şüpheli bi durum 500 kişiye 1250000 ep bedava verceğinimi umuyorsunuz gerçekten gülüyorum ve son noktayı koyuyorum simyalar duvar gelebilir 5.5 bile gelmiyebilir
  • OrkReisi. wrote:

Toplu etkinlik olmamalı benim simyam kaybolmadı bu mağdur olan arkadaşlardan rant sağlamak olur benim için bunu ben kabul edemem şahsen etik değil. Ancak kişiye özel etkinlik yapılamaz buda bie gerçek etkinlik tüm sw ye yapılır. Ozaman buda olmaz en mantıklısı yine simyası kaybolan kişilere gf telafi için simya ile beraber 2 aylık mutluluk, 2 aylık kostum , başlık vs... vermeli..
    güzel yazmışsın ama bunları vereceklerini sanmam %100 Exp eventinden başka bir event yapmayacaklardır
  • blorss wrote:

_FLOKI_ wrote:

Kaybedilen Haftalar için Anadolu Serverine özel;

Altın Balık Sandığı, Futbol Topu, Ay Işığı gibi etkinlikler verilse güzel olur. Hani bir laf varya " Yarım Elma Gönül Alma " diye ^^
    toplu bir etkinlik bence çok saçma olur bizim simyalarımız kayıp simyası olan adamlar zaten kasacağını kastı bide ödül gibi onlara etkinlik sunarlarsa aramızda açılan fark çığ gibi büyür sadece simyasını kaybeden oyunculara özel birşeyler yapılması gerek ki bunu da yapacaklarını sanmıyorum ama neyse
    Simya konusunda Mağdur olan kişilere Özel bir etkinlik yapılabileği imkansız gibi. Düşünsene sadece o hesaplara özel Event düzenlemek.
    Eğer bunu yapabilecek teknik yazılımları olsaydı İlk gün simyalarımızı İade etmezlermiydi sence.

Zor bir iş senin bahsettiğim. Ama benim önerim çok basitti. Gerçi biz daha simyalarımıza kavuşmadan bu tür bir istekde pek mantıklı değil ama, Hayırlısı.

Bu arada G.F. bize "En Azından Bana" bir yerden iyilik yapmış gibi oldu, Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için (Sigara vs) hani ilk günler haftalarda çok zorluk çekilir ya, belli bir zaman sonra unutursun ve istemezsin onu. 20 gündür oyunda bir şey yapmadan arada bön bön bakmaktan başka bir şey yapmadığım için Oyundan iyice soğudum. Hatta simyaları geri verseler oynasammı oynamasammı diye düşünüyorum.

G.F. ye bizi bu alışkanlıktan kurtarmaya çalıştığı için Teşekkür mü etsem bilemedim.
  • _FLOKI_ wrote:

Simya konusunda Mağdur olan kişilere Özel bir etkinlik yapılabileği imkansız gibi. Düşünsene sadece o hesaplara özel Event düzenlemek.Eğer bunu yapabilecek teknik yazılımları olsaydı İlk gün simyalarımızı İade etmezlermiydi sence.

Zor bir iş senin bahsettiğim. Ama benim önerim çok basitti. Gerçi biz daha simyalarımıza kavuşmadan bu tür bir istekde pek mantıklı değil ama, Hayırlısı.

Bu arada G.F. bize "En Azından Bana" bir yerden iyilik yapmış gibi oldu, Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için (Sigara vs) hani ilk günler haftalarda çok zorluk çekilir ya, belli bir zaman sonra unutursun ve istemezsin onu. 20 gündür oyunda bir şey yapmadan arada bön bön bakmaktan başka bir şey yapmadığım için Oyundan iyice soğudum. Hatta simyaları geri verseler oynasammı oynamasammı diye düşünüyorum.

G.F. ye bizi bu alışkanlıktan kurtarmaya çalıştığı için Teşekkür mü etsem bilemedim.
    al benden de o kadar :D 1 aydır nesneye gelen hiç bir ürünüde almadım pazar kurup sabaha kadar pc açık kalmadı :D aslında daha iyi oldu be :D izlemediğim bir sürü filmi falan izledim bu süreçte :D
  • PaSHaGuaRD wrote:

OrkReisi. wrote:

güldürdün dostum allah senide güldürsün 2 ay mutluluk 2 ay kostum vb şeyleri GF gerçekten yolluyabilceğinimi sanıyorsun bi hesaplıyalım haftalık mutluluk yüzüğü 150 ep 2 ay lık 1200 ep bide kostum diyorsun toplam 2500 3000 ep sence gf en az 500 kişinin simyası kayboldu ve bunlara bu telafiyi sağlarmı şüpheli bi durum 500 kişiye 1250000 ep bedava verceğinimi umuyorsunuz gerçekten gülüyorum ve son noktayı koyuyorum simyalar duvar gelebilir 5.5 bile gelmiyebilir
    Olaya GF açısında bakıp bedava verir mi vs demişsin iyi güzel hoş peki simyası kaybolan kişilerin bugune kadar yaşadığı zarar ziyan ne olacak ? 2 aylık fazla şahsi fikrim fakat bncede 1 aylık mutluluk hediye edilebilir telafi açısından az bile fakat özür niteliğinde..
  • d

_FLOKI_ wrote:

Simya konusunda Mağdur olan kişilere Özel bir etkinlik yapılabileği imkansız gibi. Düşünsene sadece o hesaplara özel Event düzenlemek.Eğer bunu yapabilecek teknik yazılımları olsaydı İlk gün simyalarımızı İade etmezlermiydi sence.

dediğim kolay birşey değil biliyorum ama zaten zarardayız kazanan kat kat kazanıyor birde etkinlik yaparlarsa aramızda ki fark çığ gibi büyür zaten yapacaklarını sanmıyorum boşuna hayaller kurmamıza gerek yok 1 aydır simyaları getiremediler çalışmalar başladı diyorlar 3 hafta sonra ticket atın diyorlar tickete aynı cevabı veriyorlar
  • Her şeyden kısa kısa kısa o kadar çok alıştırdınız ki oyuncuları artık insanlar kendileri için hak olanı talep etmek yerine kendileri şirkete bağlıymış gibi şirket çıkarlarını göz önünde bulundurarak önerilerde bulunuyor, çok yazık.

1 ay boyunca maddi olarak her kayıbımızın telafisini istememizden daha doğal bir şey yok. Zira parasını ödeyip, eksik kontroller yüzünden mağdur edildik.( Hala da devam etmekte.)
    2 aylık olmasa bile, 1 ay süren bu durum için süreli kostüm fiş yüzük porki gibi nesnelerin iadesini ve telafisini tabi ki talep edeceğiz. Siz talep edin, yapıp yapmama işini ilgili şirkete bırakın. Oyuncu olarak ilk kendi hakkınızı savunmalısınız bana kalırsa.

Cahil ile etme sohbet, her sözü bir baş incitir,
    Sarraf olmayan ne bilsin, zanneder her taş incidir.

Luthenia & Fromhell

Luthenia Anadolu :arrow:
  • Zz3x4 wrote:

Olaya GF açısında bakıp bedava verir mi vs demişsin iyi güzel hoş peki simyası kaybolan kişilerin bugune kadar yaşadığı zarar ziyan ne olacak ? 2 aylık fazla şahsi fikrim fakat bncede 1 aylık mutluluk hediye edilebilir telafi açısından az bile fakat özür niteliğinde..
    simyası kaybolan kişilerden biriyim ben ama gf nin böyle telafi niyetine mutluluk yüzüğü kostum felan vereceğine zerre inanmiyor 1 ay dır sımyalar iade edilmedi kaldı bide telafisi için okadar mutluluk kostum felan verecek ben sadece gülüyorum başka birşey demiyorum
  • bana göre ticket atıp atanların isimleri listelenip yetkililerde boş kaldıklarında loglardan işlemleri incelmesi vs biraz zaman alır böyle bir yol kullanılıyor ise.

onu geçtim
    eski simyaların gün geçtikçe oyun içi fiyatları çok ciddi miktarda hızla düşmeye devam ediyor
    mitsi mükemmel tertemizler kusursuzlar ortalıkta gezmeye ciddi oranda başladı bile.

şimdi bu simyalar kusursuz 5/5 yakut 30 w a düşünce geldiğinde bunun telafisi hiç bir şekilde sağlanamaz.
    oyuncu oyun adına hem maddi hem manevi zarar görücek bunun önü alınacağınıda düşünmüyorum.
    maddi zarardan kastım 15 gün önce 150 200 w eden yakut şuanda 120 w a alıcı bulamıyor
    ben bide kaybolmayan bir çardaki müko yakutu 130 w sattım ertesi gün
    şuanda 65 w a gideri ancak ve gün geçtikçe de düşüyor.
    kaybolan simyaların satıştan edilen zarar
    satış yapmasa bile farmdan edinilen zarar ciddi büyük.
    anadoluya ilk geldiğim zamanı biliyorum büyülüde iğne atsan yere düşmez tabiri tam yerinde olurdu
    şimdi 1 haftadır ormandayım samanlığın içinde iğne kalmamış :)
  • Pagka wrote:

bana göre ticket atıp atanların isimleri listelenip yetkililerde boş kaldıklarında loglardan işlemleri incelmesi vs biraz zaman alır böyle bir yol kullanılıyor ise.

onu geçtim
    eski simyaların gün geçtikçe oyun içi fiyatları çok ciddi miktarda hızla düşmeye devam ediyor
    mitsi mükemmel tertemizler kusursuzlar ortalıkta gezmeye ciddi oranda başladı bile.

şimdi bu simyalar kusursuz 5/5 yakut 30 w a düşünce geldiğinde bunun telafisi hiç bir şekilde sağlanamaz.
    oyuncu oyun adına hem maddi hem manevi zarar görücek bunun önü alınacağınıda düşünmüyorum.
    maddi zarardan kastım 15 gün önce 150 200 w eden yakut şuanda 120 w a alıcı bulamıyor
    ben bide kaybolmayan bir çardaki müko yakutu 130 w sattım ertesi gün
    şuanda 65 w a gideri ancak ve gün geçtikçe de düşüyor.
    kaybolan simyaların satıştan edilen zarar
    satış yapmasa bile farmdan edinilen zarar ciddi büyük.
    anadoluya ilk geldiğim zamanı biliyorum büyülüde iğne atsan yere düşmez tabiri tam yerinde olurdu
    şimdi 1 haftadır ormandayım samanlığın içinde iğne kalmamış :)
    Aynen oyle. Mitsi çıkmadan önce mükemmel elmas 80w idi simdi 45 50 lere düştü ve düşmeyede devam edecek haliyle.
  • Oyundaki piyasayı belirleyen bizler değil miyiz öyleyse bunlara da alışacağız nasıl 9 çeliklerin 3-5 t olduğu zamanları hatırlıyorsak ruh taşlarını 1 t üzeri satıldığı zamanları gördü isek ve halen oynamaya devam ediyorsak bunlarada alışacağız ilerde daha değerli itemler düşmeye başlarsa hepsi unutulacaktır

• Komiser wrote:

Oyundaki piyasayı belirleyen bizler değil miyiz öyleyse bunlara da alışacağız nasıl 9 çeliklerin 3-5 t olduğu zamanları hatırlıyorsak ruh taşlarını 1 t üzeri satıldığı zamanları gördü isek ve halen oynamaya devam ediyorsak bunlarada alışacağız ilerde daha değerli itemler düşmeye başlarsa hepsi unutulacaktır
    tabiki ama şuanki durum tamamen farklı
    ben hatırlıorum o fiyatlara ruh taşı aldığım zamanları.

ama burdaki olay bizim belirlediğimiz piyasa değil bununda farkında olman gerekiyor
    ki bana kalırsa düşünmeden yorum yapmayı adet haline getirmişsiniz.
    biz diyoruz sivas kangal sen diyorsun urfa kurtboğan.
  • Anadolu güncellemeden sonra iyice boşaldı. Herkes hesabını devrediyor gruplar üzerinden. Simyası kaybolanlar oyuna girip ticarete katkı yapmıyor. 24 saat açık kalan pazarlarımdan tek tük satış oluyor. Anadolunun o eski havası da kalmadı. Insan üzüluyor bu duruma.