Kayıp Simya vakaları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hayırdır bizleri gözdenmi çıkardınız yoksa usluba adaba uymayacak sözler sarfetmemizi ve bizleri komple oyun dışı bırakma peşindemisiniz insan çıkar bir açıklama yapar yokmu ses soluk sabır bitti bitti artık iyice doldum isteyen istediği yere çeksin lafımı yapamıyoruz diyin hakkımızı başkaları savunsun .
  • xILKAY wrote:

hayırdır bizleri gözdenmi çıkardınız yoksa usluba adaba uymayacak sözler sarfetmemizi ve bizleri komple oyun dışı bırakma peşindemisiniz insan çıkar bir açıklama yapar yokmu ses soluk sabır bitti bitti artık iyice doldum isteyen istediği yere çeksin lafımı yapamıyoruz diyin hakkımızı başkaları savunsun .
    kismet olursa 3 5 10 yila gelir az sabirli olalim
  • Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Sevgili coma ticket açın dediğinde ticket açmıştım gelen ilk cevap bir simya kaybınız bulunmamaktadır yazıyordu. Kardeşim ben mi paralel evrende yaşıyorum yoksa kayıtlar mı eksik veya yanlış. Üstte ki arkadaşlardan bir tanesi benim olmayan grena geldi bana yazmış benim simyalar hala ortalarda yok. Simyasını alan kişiler bir şekilde mutlu oldu ama kendimi sanki daha mağdur hissediyorum bu şekilde mahallenin kerizi benmişim gibi. Ticketları yeniledik umarım sistemde gözükmüyor deyip vakti zamanında o kadar emekle yaptığımız simyaları hiç etmezler. Ne desem hesaba yazık olacak gibi hissediyorum şimdilik ticket cevabına kadar hayırlısı diyelim.
  • Selamlar

Bundan sonraki cevapları ticketten beklemeniz gerekiyor.
    Bize göre 24 kişi haric herkesin simyası teslim edilmis gorunuyor.
    Bide suistimal edip olmayan simyalarının pesine dusenler var.
    Satmıs oldugu, yakmıs oldugu simyaları kayıp diye bildirenler... Lütfen destek sistemine geliniz.
    Aldatmaya çalısanlar icin ne yazık ki bazı yaptırımlarımız olacak.
    İnsanların kafasını karıstırmanın alemi yok. Destek sisteminde yazısmaları sürdürünüz.

Saygılar.
    • Community manager'ler, Gameforge çalışanlarıdır ve oyun ekiplerine dahil olmayıp, bir takım üyesi değildirler.
    • Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır.
    SOSYAL MEDYA