Metin2 Güncel Sorunlar Listesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gördüğümüz kadarıyla oyunda lag ve donma problemleri, hatta kimi zaman serverdan atılma sorunu çok yoğun biçimde çoğu kişide var ama oyuna girip sorduğumda 10 kişiden 5 kişide sorun yok görünüyor garip doğrusu. Benim şahsen yapmadığım şey, denemediğim yöntem kalmadı desem yeridir. Belki internetimden kaynaklıdır diye 24 mbps olan hızımı 35 mbps hızına çıkarttırdım, sanki 24 mbps çok yavaşmış gibi Ancak tabi ki o da hiç bir fark yapmadı, ping sürelerine bakıyorum onlar da 6-8 ms gibi değerler ki zaten internet hızından ziyade ping süresi önemli bu tarz online oyunlarda bilirsiniz. İlk önce mavilerde pazarda yaptığı için kalabalıktan kaynaklı belki dedim bu sefer başka kanalda tenha yerlerde denemeler yaptım yok yine bir şey değişmedi. Sıkıntı büyük sayın yetkililer, lütfen bir çözüm Bir de ne olur şu cheat blocker olayına kalıcı bir çözüm bulun lütfen, botlardan ve hile kullanan bir yığın hesaptan anladığımız kadarıyla bu uygulama çok da işe yaramadığı gibi üstüne üstlük oyundan daha fazla ram ve işlemci tüketiyor
      :beer: :pump:

AVRASYA
      ''PSIKOLOJIK''

• Seçtiğimiz Karakter değilde başka bir karakterin açılması.

Sürekli seçtigimiz server değilde Başka servere giriş yapması.

karakteri açtıktan sonra 2-3 W tusu ile ilerleyince packın komple kapanması.

Oyuna giriş yapar yapmaz yakındaki slotların hasarıyla oyuna ölü başlayıp, burada başla veyahut şehir at butonu çalışmaması.

Ona bakmaya kıyamamakmı, yoksa bakıpta doyamamakmı
      AŞK ?
    • bu nasıl bir oyun arkadaşım . sistem ep yüklerken banlıyor hesabı . para istiyor gönderdik kart gerekli evraklar istendi gönderdik şimdide muhattab olacak kimse yok ortada ne cevap var ticketlere nede çözüme yönelik bir çalışma . o kadar oyun içi ep harcamıştık yüzkler binekler için benim hatam yokken banlanan hesabı açmadıkları her geçen sürede bunlarda benim cebimden çıkmış olcak hakkatten metin2 destek ekibi çalışma hizmet verme konusunda 0 + 0 şimdi bu yazdığuımda belki 1 yıl burda kalcak ama görmiycekler yada görmek istemiycekler . yazık bu kadar insanın emeğine az saygınız olsun madem gönüllü olarak yapıyorsun bu işi bari hakkını verin . yok fiyaka olsun diye 3 günde bir girip 2 email cevaplayacaksan bırak çık başkası yapsın o görevi
    • Bagac.04 wrote:

bu nasıl bir oyun arkadaşım . sistem ep yüklerken banlıyor hesabı . para istiyor gönderdik kart gerekli evraklar istendi gönderdik şimdide muhattab olacak kimse yok ortada ne cevap var ticketlere nede çözüme yönelik bir çalışma . o kadar oyun içi ep harcamıştık yüzkler binekler için benim hatam yokken banlanan hesabı açmadıkları her geçen sürede bunlarda benim cebimden çıkmış olcak hakkatten metin2 destek ekibi çalışma hizmet verme konusunda 0 + 0 şimdi bu yazdığuımda belki 1 yıl burda kalcak ama görmiycekler yada görmek istemiycekler . yazık bu kadar insanın emeğine az saygınız olsun madem gönüllü olarak yapıyorsun bu işi bari hakkını verin . yok fiyaka olsun diye 3 günde bir girip 2 email cevaplayacaksan bırak çık başkası yapsın o görevi
      ep alımlarında yaşanan hatalara Türkiye takımı bakmamaktadır. Sadece bilginiz olsun istedim.
    • @Adramis sayın modum giriyoruz razadora ya metin görevi buga giriyor kestigimiz halde kesmedin diyor yada metin2.bin calismayi durdurdu diyip oyun tamamen kapanıyor bizde giremiyoruz tekrar içeri bilet te vaktimiz de boş gidiyor. Onun dısında mobil şebekeler 4.5g de arama gelince 3g ye anlık geciyor ve net birkac saniyeligine gidiyor ordada atıyor sözün özü bi oyundan atarsa bi 5 dakika falan iceri girme süresi olsun biletimiz de vaktimizde boş gitmesin
    • 1-2 dk önce +7 çelikleri dönüştürmeyi denedim +7 çelikler 3. envanterde idi 4. envanterde bir tane de +8 5 efsun çeliğim vardı panele tek tek taşımak yerine resmine tıklamıştım 4, envanterdeki gitmiş 3. envanterde 1 tane +7 çelik kalmış sanırım bir sorundur bu da önce 3. envanterdekini önce alması gerekiyorsa sorun var
    • AlpJ3ey wrote:

Hata Görüntüsü en Kısa sürede ekranıma yansıdığı zaman diliminde Sİzlere iletecegim.
      @Adramis Modum aynı Hatayı tekrar almadım. Muhtemelen belirli bi süre pack hareketsiz kalınca Bu hatayı veriyor. Tekrar Hata ile karsı karşıya geldigimde Bildirim olarak Ekran görüntüsü alacagım.
      Teşekkürler

Ona bakmaya kıyamamakmı, yoksa bakıpta doyamamakmı
      AŞK ?

The post was edited 1 time, last by Adramis ().

• AlpJ3ey wrote:

AlpJ3ey wrote:

Hata Görüntüsü en Kısa sürede ekranıma yansıdığı zaman diliminde Sİzlere iletecegim.
      @Adramis Modum aynı Hatayı tekrar almadım. Muhtemelen belirli bi süre pack hareketsiz kalınca Bu hatayı veriyor. Tekrar Hata ile karsı karşıya geldigimde Bildirim olarak Ekran görüntüsü alacagım.Teşekkürler
      Ben de dünden beri 3-4 kez aldım aynı hatayı. Client kapanıyor ekrana Error Code: 30500 yazıyor. Arkaplanda crpytect yazıyor. Tam bunu yazarken yine verdi :D Geçen ayın başında da veriyordu ama 18 marttan sonra çözmüşlerdi. Dünkü bakımdan beri tekrar başladı. Karakterimi oto ava bırakıyorum yazıktır günahtır nesne marketten o kadar exp eldiven kostüm pet çektim süresi gidiyor. Ara bakım yapmak şart.

resimag.com/p1/fe122a7840f.png