Metin2 Güncel Sorunlar Listesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Rust Cohle wrote:

Grup'ta mı kasıyorsun extra exp desteği olan karakteri? Eğer grupta kasıyorsan, slotları kesen karakter ile kenarda bekleyen karakter arasında exp dağılım farklı oluyor. Bu arada bu nasıl bir yazım tarzı? 200 kelimelik cümlede 1 tane virgül kullanmışsın. Filolog gelse anlamaz bunu.
      Grupta %130 exple kasıyorum exp dağılımı farklı olmasının sebebi kasılan karekterlerin üzerindeki exp oranları ile alakalıdır yazım gayet türkçe kurallarına %90 uygun hiç bir zaman noktalama işareti yoğun olarak kullanmadım cümlelerimin anlasılır olmasına özen gösteriyorum noktalama işaretleri yerine ama veya ve lakin kelimelerini kullanırım ama egonuda biraz indir cevap veriyorsan doğru dürüst edebinle ver :)
      En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır...
    • New

1 aydır ticaret camının kostüm bölümünde kayma var ve '' diğerleri '' kısmındaki eşyaları göremiyoruz. 1 aydır 4 kere bakım oldu bu sorun neden hala var ?
      Ayrıca arama yaptığımız itemlerin dışında başka eşyalarında gözükmesini istemiyoruz , 20 sayfayı tek tek geçene kadar 10 kere oyun atıyor zaten . Acil düzeltin şu sorunu.