Hileciler Hakkında Öneri..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hileciler Hakkında Öneri..

Arkadaşlar hepinizin malumudur ki hileciler oyunu her zaman özellikle event zamanlarında oynanmaz hale getiriyorlar ve benim gözlemim de takım hileciler konusunda ne kadar çalışırsa çalışsın yeterli olamıyor benim şöyle bir önerim var lütfen katılan arkadaşlar daha iyi fikirleri varsa bildirsinler konunun altına.

Bir sistem olsun mesela savaş alanı sistemi gibi ticket atan arkadaşlara bir ünvan verilsin örneğin 1000 tane hileci banlatana GM ünvanına benzer üzerinde bir sembol olsun eminim ki bir çok insan yapacaktır bu oyunda şekil ve görünüşe önem veren birçok insan var.
    Biraz düşündüm bana böyle bir sistem mantıklı geldi takım ne kadar yetişebilir ticketlara o konuda biraz düşüncelerim var ama en azından insanların ticket atması için bir teşvik olur bende artık bazen üşeniyorum video kaydı alıp göndermeye çünkü sen çekip atana kadar adam o karakteri kapatıp tekrar yenisini açıyor.

İşte böyle bir sistem düşündüm fikri olan herkes eksiği fazlası bildirebilirler konunun altında fikir alışverişi ile eminim öneri daha da gelişecektir.

Hepinize iyi forumlar..
    Onunla kavga etmeyi , başkasıyla gülmeye değişmem..