İşte karşınızda Keyfo , Stark'ın suçu ney ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rakibi küçük düşürmek mi?
      Bu oyundaki ve forumdaki söylem ve hareketler insanların realistik karakterleri bakımından ufak ip uçları içerir. Sokakta düşen birisine tekme atıp devam etmek yerine kaldırman gerekir. Burada da adamı kestiysen rencide etmezsin, videosunu paylaşır geçersin. TV de sosyal deney yapılsa programda yayınlanmayacak insan konumuna düşmeyin bence.

Video makuldür. Karşı tarafla düşmanlık boyutları ne olursa olsun hakaret ve küçük düşürme olmamalı.
      Bu ufak not için konu sahibinden özür dilerim.

Türk Olmak Zordur, Dünya İle Savaşırsın;
      Türk Olmamak Daha Zordur, Türk'lerle Savaşırsın

Üzülme Allah Bizimledir..

RedTeam
    • "TURAB" wrote:

İyide bu dönemde sadece kesmek önemli değilki çünkü kestikçe daha çok sızlanıyorlar önemli olan kesip kesip çok güzel biçimde de küçük düşürmek damarına basmak ama sen videonda bunu zerre becerememişsin. İmzamdan videolarımı biraz izle feyz al :D

Dipnot: Oyuna su gibi para verip hesabı hazır şekilde devralıyorsan bari çekinmeden hesab 3 aylıktır yazarak çok büyük bişey başarmışsın gibi köşelere ego yaparcasına yazı yazmanda senin tutarsızlığın bil istedim. Takdığın şeylere rağmen vurduğun demeçte berbst bu arada :D
      Kesersin veya kesilirsin önemli olan bu kısmı kesinlikle.Bir insanı küçük düşürmek, rencide etmek diyorsunuz ben insanlığınızdan şüphe ederim.Karşındaki rakip dahi olsa insan olduğunu unutma ! Oyun için bir insana zarar verme düşüncenden kurturman dileğiyle...

Kusura bakma Zekai görünce yazmadan duramadım. ;)

Kapımız herkese açık, kim ne niyetle çalarsa o niyetle açarız.”
    • B Ula gundi kara büyüyü bölemi kulanir insan benim videolari izle karanüyüdeyken :whistling: Ama alişirsin savaşa savaşa hiç düşünmezdim bizim fro maviye gelip sihinsoyu kesecek diye :thumbup:

...Neyse ellerine sağlik Fro hp iyimiş gözüm onda kaldi B :thumbsup:

Bu Dünyaya Yaşamaya GeLdik Bu Oyuna Savaşmaya GeLdik

B

• !Smptk! wrote:

Rakibi küçük düşürmek mi?
      Bu oyundaki ve forumdaki söylem ve hareketler insanların realistik karakterleri bakımından ufak ip uçları içerir. Sokakta düşen birisine tekme atıp devam etmek yerine kaldırman gerekir. Burada da adamı kestiysen rencide etmezsin, videosunu paylaşır geçersin. TV de sosyal deney yapılsa programda yayınlanmayacak insan konumuna düşmeyin bence.

Video makuldür. Karşı tarafla düşmanlık boyutları ne olursa olsun hakaret ve küçük düşürme olmamalı.
      Bu ufak not için konu sahibinden özür dilerim.
      Haklısın kardeşim

Leopardos wrote:

"TURAB" wrote:

İyide bu dönemde sadece kesmek önemli değilki çünkü kestikçe daha çok sızlanıyorlar önemli olan kesip kesip çok güzel biçimde de küçük düşürmek damarına basmak ama sen videonda bunu zerre becerememişsin. İmzamdan videolarımı biraz izle feyz al :D

Dipnot: Oyuna su gibi para verip hesabı hazır şekilde devralıyorsan bari çekinmeden hesab 3 aylıktır yazarak çok büyük bişey başarmışsın gibi köşelere ego yaparcasına yazı yazmanda senin tutarsızlığın bil istedim. Takdığın şeylere rağmen vurduğun demeçte berbst bu arada :D
      Kesersin veya kesilirsin önemli olan bu kısmı kesinlikle.Bir insanı küçük düşürmek, rencide etmek diyorsunuz ben insanlığınızdan şüphe ederim.Karşındaki rakip dahi olsa insan olduğunu unutma ! Oyun için bir insana zarar verme düşüncenden kurturman dileğiyle...
      Kusura bakma Zekai görünce yazmadan duramadım. ;)
      Biz cevabımızı oyunda veririz :)

LuLıkLi wrote:

B Ula gundi kara büyüyü bölemi kulanir insan benim videolari izle karanüyüdeyken :whistling: Ama alişirsin savaşa savaşa hiç düşünmezdim bizim fro maviye gelip sihinsoyu kesecek diye :thumbup:

...Neyse ellerine sağlik Fro hp iyimiş gözüm onda kaldi B :thumbsup:
      Sen gel sanada sıra gelecek ;)

İntikam ÇAKALIN işidir,KURT bedel ödetir ...
    • Tanımadığım halde bikaç doğru söz ettim diye herkes bişeyler saçmalamış ama madem rezil etmeye küçük düşürmeye çalışmıyor neden öyle bi başlık atıp kendi kendine iddiali iddialı cevaplar veriyor sonra bikaç şey ilave edince sadece "konumu kirletme" demekten başka bişey diyemiyor ? Su gibi para verdim harcadım emeğim yok yerine k3mik felan filan herşeyi takıp zorla 8 9k atıp çar 3 aylıktır yazmaya çekinmiyor ee sonrada rezil etmeye çalıştığını zannedip bunu beceremediğini söyleyince saçma sapan betimlemeler kullanıyor. Yok öylesi işte dünkü çocuklar sizi :S