Katakomb Makrocularına Çözüm İstiyoruz.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• cefeka wrote:

Bu işin tek bir çözümü var oda istenilen kanıtların güncellenmesi. Hile sürekli evrim geçirerek gelişirken ticket sistemimizde ki kurallar ve istenilen kanıtlar sabit kalıyor. Yeri geliyor hileli adamı banlatmak için 1 hafta ticket sisteminde yönetici ile tartışıyorum. Yeri geliyor artık anlamını yitirmiş bir istenilen kanıt yüzünden ben hileyim diye bağıran çarlar banlanmıyor.
    aynen öyle sistemin güncellenmesi lazım. Alwuhush un forumda açıklaması var bot kullanan hesapların isimlerini bize iletmeniz yeterli diye. Ben botun videosunu atıyorum gm arkadaş bana “ video çektiğiniz hesabın kayıtlı olduğu maille ticket atın başka maille attığınız ticketları işleme alamam” diyor. Böyle saçma şey mi olur ya videoda bariz belli adam hile kullanıyor. Ben hangi maille atmışsam atmışım ne önemi var.
  • Katakomb amacı dışına çıktığı için bu kadar istismar ediliyor , asıl amacı görevleri geçip sondaki boss azraili kesmek , peki amacına nasıl döndürürüz , oda basit katakombda 2. kata geçmek için artık ruh kristali anahtarı değilde katakomb sonuna saate bir çıkan metin yerleştirmek şeytan kulesindeki gibi , bu metini kesince içeride bulunan, grubu ve üzerinde küçülen kafa olan kişileri üst kata atar(her grubu farklı odaya) , grubu olmayan yada grubu olup küçülen kafa olmayan kişileride dışarı atar ve yine 30 dk bekleme süresi olur, saatte bir metinin kesileceğini varsayarksak içeride yang kasanlar en fazla 30 dk kalabilir tekrar girdiklerinde zaten 30 dk sonra yine metin çıkacağı için otomatik dışarı atar. Böyle bir sistemde metini korumak içinde savaşlar çıkacağı kesin bu yüzden oyunada bi aksiyona gelir.
  • cefeka wrote:

Bu işin tek bir çözümü var oda istenilen kanıtların güncellenmesi. Hile sürekli evrim geçirerek gelişirken ticket sistemimizde ki kurallar ve istenilen kanıtlar sabit kalıyor. Yeri geliyor hileli adamı banlatmak için 1 hafta ticket sisteminde yönetici ile tartışıyorum. Yeri geliyor artık anlamını yitirmiş bir istenilen kanıt yüzünden ben hileyim diye bağıran çarlar banlanmıyor.
    bu oyunda her haritada her levelden hile kullanan gördüm,elimden geldiğince video çekip yolladım ve her seferinde hilecilere bişi yapılmadı.yok video kısaymıs yok goruntu net değilmiş yok öyleymiş yok böyleymiş hatta son seferinde gönderdiğim videoda dedilerki; hile kullanan karaktere benim karakterim çok yakınmış hangimizin hile açtığı belli olmuyomuş sırf o oyuncunun ceza alması için ben hile açmış olabilirmişim tek seferlik beni affediyolarmış birdaha o şekilde video yollarsam ben ceza alırmışım.işte o gün bıraktım video çekmeyi :)
  • Saruhan katakombda bazı makrocular banlandı fakat banladıkları içinde intikamlarını çok pis çıkarıyorlar. Nasıl insan karekteri bunlar anlamıyorum Bunların ana çarları neden banlanmıyor bu kadarmı zor tespit edilmesi aslında hiç zor değil değilmi? Paramızla ep alıyoruz oto av alıyoruz 1 tane hesabız var ufak tefek bişeyler alıyoruz makrocu botlar gelip kesiyorlar biz onları kesmeye kalksak ne faydaki şehir attıkları yok. Dün bunların ana çarları hiç bir ch ta hiç bir oyuncuyu rahat bırakmadılar sabaha kadar çarları kesip şehir attırdılar gözlerimle gördüm yani şimdi yazık günah değilmi emeği ile temiz parasıyla oynayan oyuncuların haklarını bunların gibi densizler neden yer bunlara neden izin verilir . Saruhanda AGASARLI sarı bayrak sura 105 lvl ve diğer çarı 105 lvl Markor adlı kurt bu iki şahıs aylardır emekçi oyunculara rahat vermiyor bunların bot çarları videoları yotubede cirit atıyor. matsurska, medusa, Benimhatun, Eflatungöz, Monlight vs vs çarları şu an banlandı sanırım. işte bunların asıl sahipleri ise AGASARLI ve Markor bu şahıslar günlerdir herkese kan kusturuyor ve katakombu oyunculara yasakladılar. Nedenini sorduğunuzda aldığınız cevap siz kimsiniz ne haddinize buraya gelmek defolun gidin diye azarlayıp kesiyorlar. Üstelik yan çarlarından öyle igrenç küfürler ediyorlarki ss alıp gönderiyoruz tm güzel ceza veriliyor. Peki bu kadarmı zor anamıza çoluğumuza çocuğumuza küfür eden çarların ana çarlarını bulup banlamak yazıyorum işte size ana çarları AGASARLI Markor inceleyiniz kontrol ediniz ve banladığınız çarlarla ne kadar alakalı olduğunu göreceksiniz . Bunlar çok uyanık ana çarlarından gık çıkmıyor küfür etmiyorlar ss alamıyoruz ama incelediğinizde göreceksiniz kim kimdir bağlantısı nedir yukarıda verdiğim banladığınız isimlerle alakaları nedir anlarsızın Yetti bıktık artık oyunu bırakcak duruma getirdiler haysiyetsiz yang satıcıları.Günlerdir hiç bıkmadan kesiyorlar insanları
  • natlus3958 wrote:

Saruhan katakombda bazı makrocular banlandı fakat banladıkları içinde intikamlarını çok pis çıkarıyorlar. Nasıl insan karekteri bunlar anlamıyorum Bunların ana çarları neden banlanmıyor bu kadarmı zor tespit edilmesi aslında hiç zor değil değilmi? Paramızla ep alıyoruz oto av alıyoruz 1 tane hesabız var ufak tefek bişeyler alıyoruz makrocu botlar gelip kesiyorlar biz onları kesmeye kalksak ne faydaki şehir attıkları yok. Dün bunların ana çarları hiç bir ch ta hiç bir oyuncuyu rahat bırakmadılar sabaha kadar çarları kesip şehir attırdılar gözlerimle gördüm yani şimdi yazık günah değilmi emeği ile temiz parasıyla oynayan oyuncuların haklarını bunların gibi densizler neden yer bunlara neden izin verilir . Saruhanda AGASARLI sarı bayrak sura 105 lvl ve diğer çarı 105 lvl Markor adlı kurt bu iki şahıs aylardır emekçi oyunculara rahat vermiyor bunların bot çarları videoları yotubede cirit atıyor. matsurska, medusa, Benimhatun, Eflatungöz, Monlight vs vs çarları şu an banlandı sanırım. işte bunların asıl sahipleri ise AGASARLI ve Markor bu şahıslar günlerdir herkese kan kusturuyor ve katakombu oyunculara yasakladılar. Nedenini sorduğunuzda aldığınız cevap siz kimsiniz ne haddinize buraya gelmek defolun gidin diye azarlayıp kesiyorlar. Üstelik yan çarlarından öyle igrenç küfürler ediyorlarki ss alıp gönderiyoruz tm güzel ceza veriliyor. Peki bu kadarmı zor anamıza çoluğumuza çocuğumuza küfür eden çarların ana çarlarını bulup banlamak yazıyorum işte size ana çarları AGASARLI Markor inceleyiniz kontrol ediniz ve banladığınız çarlarla ne kadar alakalı olduğunu göreceksiniz . Bunlar çok uyanık ana çarlarından gık çıkmıyor küfür etmiyorlar ss alamıyoruz ama incelediğinizde göreceksiniz kim kimdir bağlantısı nedir yukarıda verdiğim banladığınız isimlerle alakaları nedir anlarsızın Yetti bıktık artık oyunu bırakcak duruma getirdiler haysiyetsiz yang satıcıları.Günlerdir hiç bıkmadan kesiyorlar insanları
    Tickette bunları belirtip gerekli kanıtı sunduğun takdirde ana karakterleri 2. bir ihlalde ceza alır.
    SCARFACE

Okay & Oktay GÜMÜŞ

• ClubSeytan wrote:

natlus3958 wrote:

Saruhan katakombda bazı makrocular banlandı fakat banladıkları içinde intikamlarını çok pis çıkarıyorlar. Nasıl insan karekteri bunlar anlamıyorum Bunların ana çarları neden banlanmıyor bu kadarmı zor tespit edilmesi aslında hiç zor değil değilmi? Paramızla ep alıyoruz oto av alıyoruz 1 tane hesabız var ufak tefek bişeyler alıyoruz makrocu botlar gelip kesiyorlar biz onları kesmeye kalksak ne faydaki şehir attıkları yok. Dün bunların ana çarları hiç bir ch ta hiç bir oyuncuyu rahat bırakmadılar sabaha kadar çarları kesip şehir attırdılar gözlerimle gördüm yani şimdi yazık günah değilmi emeği ile temiz parasıyla oynayan oyuncuların haklarını bunların gibi densizler neden yer bunlara neden izin verilir . Saruhanda AGASARLI sarı bayrak sura 105 lvl ve diğer çarı 105 lvl Markor adlı kurt bu iki şahıs aylardır emekçi oyunculara rahat vermiyor bunların bot çarları videoları yotubede cirit atıyor. matsurska, medusa, Benimhatun, Eflatungöz, Monlight vs vs çarları şu an banlandı sanırım. işte bunların asıl sahipleri ise AGASARLI ve Markor bu şahıslar günlerdir herkese kan kusturuyor ve katakombu oyunculara yasakladılar. Nedenini sorduğunuzda aldığınız cevap siz kimsiniz ne haddinize buraya gelmek defolun gidin diye azarlayıp kesiyorlar. Üstelik yan çarlarından öyle igrenç küfürler ediyorlarki ss alıp gönderiyoruz tm güzel ceza veriliyor. Peki bu kadarmı zor anamıza çoluğumuza çocuğumuza küfür eden çarların ana çarlarını bulup banlamak yazıyorum işte size ana çarları AGASARLI Markor inceleyiniz kontrol ediniz ve banladığınız çarlarla ne kadar alakalı olduğunu göreceksiniz . Bunlar çok uyanık ana çarlarından gık çıkmıyor küfür etmiyorlar ss alamıyoruz ama incelediğinizde göreceksiniz kim kimdir bağlantısı nedir yukarıda verdiğim banladığınız isimlerle alakaları nedir anlarsızın Yetti bıktık artık oyunu bırakcak duruma getirdiler haysiyetsiz yang satıcıları.Günlerdir hiç bıkmadan kesiyorlar insanları
    Tickette bunları belirtip gerekli kanıtı sunduğun takdirde ana karakterleri 2. bir ihlalde ceza alır.
    Merhabalar. Kardeşim gerekli mücadeleyi ben kendi adıma aylardır veriyorum. Metin2 takım olarak bizim incelemerimiz ne yazıkkı kanıt olarak sayılmıyor. Makroların saniyesine kadar tespit edip bildiriyorum ama sv birleşti birleşeli çok yol alabildiğimiz söylenemez
    youtube.com/channel/UCgxW_wW8S…kX5ImA?view_as=subscriber şu profildeki videoları 7 yaşındaki çocuklar anlayabiliyor ama ne yazık kı takım kurallarında delil teşkil etmiyor. Saruhan da MooNRiqht ve BenmsinHatun Banlanmış sanırım. Devami içinde Aynı temennilerde bulunuyorum en kısa zamanda. Bu Tür Hile - Makro nun cezası daha caydırıcı ve ağır olmalıdır. En azından asıl çarlar ilk ihlalde 1 hafta 2i de sınırsız gitse bakın bakalım 2. kez yapabiliyorlar mı aynı şeyi. Metin2 Takımının Makro Konusunda Tutumu Bir an önce değişmeli Yoksa Sayıları gittikçe artıyor. İyi Forumlar
  • 2 çarı banlandı diyede günlerdir helaliyle oto av alan aktif kullanıcılara yang kastırmıyorlar çarlarını kesip şehir attırıyorlar utanmaz arlanmazlar adamlar kudurmuş gibi. AGASARLI denen yang satıcısının bunun bide markor isimli kurtu var her ch ları kesiyorlar akşamları oto ava bırakan oyuncular gece aktif olamayacağına göre sonuçta insanlar uyuyacak değilmi ? sabah hepsi dışarda olmuş oluyor. Gündüzleri kesiyorlar geceleri kesiyorlar.Sonuçta bizlerin çarı hileli değilki onlar gibi yatıp kalksın. Ama olsun yatsın kalksın biz mücadeleyi elden bırakmadık bırakmayacağız Onlara vermeyeceğiz sonuna kadar hileyle savaşacağız. Fakaatt bu bitek bizim gayretimizle değil oyun yetkililerininde sık sık oralara gelip kontrol etmesi gerek .Mesala biri beni kesiyor zaten bot değilsem şehir atıcam başındaysam konuşurum hiç sıkıntı yok. İnsanlar herkesi onlar gibi bot sanıp çarları kesiyorlar sorduğunuzda botmusun bakayım dedim diyor haklılar napsınlar keserek kontrol ediyorlar. AGASARLI markor ve bot çarlarının süresiz kapanması gerekiyor. Oyun yetkilileri bu iki ismi kontrol ettiğinde nerelerle iletişime geçmiş kimlere yang satmış vs bence irdelense bulunacak ve oyun bu ve bunlar gibi emek hırsızlarına bırakılmamalı . Oyun yetkililerinin biraz empati kurmasını istiyorum şahsen kendi adıma söylüyorum empati hepimizin ailesi annesi eşi çocuğu var ailemize ağza alınmayacak pis iğrenç yazılar yazılıyor ve bu şahıslar yan çarlarıyla yapıyorlar bunu nedeni ise hileden çarları banlandığı için ben isimlerini verdim ticketlerde videolarda zaten bu şahısların isimleri var yançarlarının isimleri var EMEK TEMİZ OYUN SEVİYELİ OYUN temennimiz bu.....