Yeni bir server

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yeni bir server

yeni sunucu icin vakit geldimi, klasik bir sunucumu olmali yoksa özellikleri olan bir sunucumu (destan, turkey) gibi? 73
      1.  
        evet, tam zamani. (18) 25%
      2.  
        hayir, zamani degil. (40) 55%
      3.  
        klasik sunucu olmali (13) 18%
      4.  
        özellikleri olan bir sunucu olmali (17) 23%
      Merhaba arkadaslar destan serverimiz her nekadar yeni sayilsada seviye kisitlamalari nedeniyle cogu oyuncu aradigini bulamadi bu serverda, acaba yeni bir sunucu icin vakit geldimi diye bir anket olusturdum, ankette 2 oy kullanabilirsiniz.
    • turkey serverı 23 Ağustos 2017de açıldı. Ardından tam 10 ay sonra 22 Haziran 2018de Destan serverı açıldı. Destan açılalı 9 ay oldu bu gidişle yakın zamanda hileninde fixlenme muhabbetiyle beraber yeni bir server gelebilir. Klasik ve nesne market deposunun da kullanılabildiği bir server olması lazım herkes müzeyededen yeni servera yatırım yaptı. Bekliyoruz bakalım açılırsa başlarız :)
    • Yeni sunucu gelir mi gelmez mi bilemem ve aslında yeni sunucuya çoğu zaman karşı olmuşumdur. Bence Mehmetcik'ten sonra Metin2'de yeni sunucu devri kapandı. Ancak yeni sunucular açılmaya devam etti. Normal formatla açılan yeni sunucunun bir heyecanının kalmadığını Karadeniz, Marmara, Akdeniz ve Bozgeyik'te hem oyuncular hem oyun yönetimi gördü. Oyun yeni sunucuda oyuncuyu çekmek için bazı yeniliklere başvurdu. Etkinlik sunucusu Turkey, ya da zindanlarda seviye sınırı olan Destan. Turkey isabetli bir hamle olmasına rağmen fikrimce Destan mmorpg oyun mantığına ve metin2'nin doğal oynanışına aşırı yabancı bir sunucu. Zindana girmek için seviye üst sınırının olması bana çok mantıksız geliyor ve Destan'da oynayan çoğu oyuncunun bu üst sınırın kaldırılmasını istediğini okuyorum. Uzatmayayım, bence Destan'da yapılması gereken zindanlara seviye sınırı değil, oyuna sonradan eklenen Sürgün mağarası, 90 mapları, büyülü orman, meley gibi zindan ve haritaların sunucudaki oyuncular geliştikçe sonradan açılması olmalıydı. Bence Metin2'de yeni bir sunucu açılacaksa bu formatta açılmalıdır. Yani 99 levelin sınır olduğu bir sunucu olarak başlayıp oyuna eklenen yenilikler zamanla oyuna eklenecek ve oyuncular arasında uçurum item farkı olmayacak.
    • Her açılan yeni server bir önceki serveri öldürüyor. @QFelsefe Mehmetçik konusunda katılıyorum şu an ki Sancak ın durumu bu yüzdendir. İlerleyen zamanlarda, hatta belki şimdi, destanın da bu duruma geleceğini düşünüyorum. Açılan serverler oyuna yeni oyuncular getirmiyor sadece diğer serverlerin oyuncularını azaltıyor ve nesne market alışverişini arttırıyor. Bu şekilde git gide oyuncu sayısı azalacaktır. Bence yeni server yerine oyuncuların isyan ettiği sıkıntılarla uğraşmalılar, oyunu daha oynanabilir kıldıkları vakit oyuncuların daha da kalıcı olacağını düşünüyorum. Diğer türlü ayranı yok içmeye atla gidiyor ....... olur.