Yeni balıkçılık eğlencesi, harika ödüllerle dolu şans kutusu, etkinlik genel görünümü ve daha fazlası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• -GROB- wrote:

Meleyde 5 k vuruş düşmüş bi ton sorun var oyunda düzeltilmesi gereken adamların düzelttiklerine bakın o kadar bildirim yapmamıza rağmen .

- Bir karakterin Lonca bölgesinde inşa ettikten sonra hareket edememe sorunu giderildi.
      - Otomatik av sırasında becerilerin ve iksirlerin kaybedilmesine yol açan hata onarıldı.
      - Karakterlerin petlerinde sıkışıp kalmalarına neden olan bir hata giderildi.
      - Yeni kalıcı Lycan saç modeli ile ilgili bir görsel hata düzeltildi.
      - Bazı bineklerin seviye 75 kısıtlamalarını kaybetmelerine neden olan bir hata düzeltildi.
      - Ateş Ankası'nın süresinin gösterilmemesine neden olan bir hata düzeltildi.
      - Giriş penceresindeki Enter tuşunun düzgün çalışmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
      - Karakter seçiminde, sınıf açıklamalarındaki okların eksik olduğu bir hata düzeltildi.
      - Pepsi eşyasının animasyonunun çıkmamasına yol açan hata düzeltildi.
      Oyunda sadece Meleyciler yok çarınız iyi ya yöneticiler sadece sizin istediğinize çalışsın istiyorsunuz.Damageniz düşse bile günde kaç won para kaldırıyorsunuz ordan ama bu olay Etp ticareti kalktıktan sonra oyunu bırakan bir sürü düşük level oyuncu için nimet niteliğinde
    • OrkReisi. wrote:

orunda burdan kaynaklı senin meley kesmene karşı değil kimse.. Sorun herkesin metin2 yi meley 2 olarak görmesinde bu sence doğrumu sadece meleye endexli oyun çarını yapan sadece meleymi kesmeli ? bu değilmi insanların hiçbirşey satılmıyor demesine sebeb olan ? bu değilmi oyunda pwp yi bitiren? bu değilmi lonca değilde bireysel oynamamıza sebeb olan? bu değilmi amaçsızca yang kastırıp diğer oyuncu kitlesine oyun sonu yaptıran?.. Sorunun cevabını lütfen duygularınla değil mantığınla cevapla.
      Bu sözlere aynen katılıyorum oyunda değil ama forumda belirli bi kitle sadece kendi charlarına yönelik fikirler sunuyor kendi çıkarlarına uygun geliştirmeler istiyor..Oyun sadece Meleyden ibaret değil...Daha açık nasıl anlatılabilir...
      Bir oyunu devamlı ve sürekli kılan arkadan gelen yeni başlayan oyunculardır,geriden oyuncu gelmezse senin ne itemin para eder nede o kadar emek verdiğin charının bi anlamı olur kısaca oynayan varsa karakterin değerlidir,oynayan yoksa istersen gir meleye tek at bi anlamı yok..
      Bu açıdan bakarsak yeni balıkçılık düzenlemesi oyuna yeni başlayanları motive edecek,oyuna oyuncu kazandırıp süreklilik sağlayacak bir gelişme güncelleme olarak görüyorum,eğer hile eklentiside işe yararsa bu çok şeyi değiştirebilir..Meleyde düzenleme gerekliyse gün gelir yapılır ama öncelikli olan yeni oyuncu kazandırmak ve hile...Kısaca ev yanarken bardakla su dökülmez ,meley konusu bardaktaki su misali...
      :beer: Dalından Düşen Her Yaprak Rüzgarın Oyuncağıdır....
    • Evet yeni gelecek olan balık tutma sistemi metin2 cominitesi tarafından verilmiş yenilikçi ve kesinlikle doğru bir karar. ETP ticaretinin var olduğu zamanlarda 30-40 leveller bu taşın ticareti ile yang kasabiliyor ve oyunda yerini alabiliyorlardı. ETP ticaretinin kaldırılmasıyla kaybedilen oyuncuların yeni gelecek bu sistem ile tekrardan oyuna döndürülmesi amaçlanmıştır. Patch yüklendiğinde zamanla oyuncu kazanımlarıyla beraber faydasını veya zararını göreceğiz. Şimdilik doğru bir karar ancak 2019da sağlam güncellemeler bekliyoruz 2019un ilk çeyreği geride kalmışken gelen bu yenilik yeterli olmayabilir oyuncular olarak daha farklı ve yaratıcı şeylerin gelmesini de dört gözle beklemekteyiz. Sonuçta bu oyunu oynayan bütün oyuncuların amacı çarlarını 120 levele kasmak değil yani. Düşük levellerde farklı sohbetlerde yer almakta oyuncuları mutlu edebiliyor. Serverlerda düşük level oyuncuların çok olması yüksek levelde oynayan oyunculara da mutluluk ve güven verecektir. Metin2nin en popüler olduğu dönemlerde hep bunlara şahit olmuştuk. Oyunu tekrar oyunculara kazandırmak için başarılı bir yenilik olacağını düşünüyorum. Oyundan atma gibi sorunlarında bir şekilde çözüme kavuşturulması gerekiyor. Ayrıca simyanın efsunun değiştirme itemininde nesne markette yer alacağı söylenmişti ama nesne markette yok. Diğer bütün MMORPG oyunlarına nazaran nesne marketi kuvvetli değil. Nesne marketin kuvvetlendirilmesi gerekiyor. Bu oyuna zaman ve para harcayan insanlara değer verilmeye başlandığını görüyoruz. Nesne markete buff istiyoruz.
    • şu iş cok garip kostüm bonus aktarma s66 drobu var neden diğer serverlarda böyle birsey mümkün değil adaletmi bu
      Kostüm Bonus Aktarma 00:01-01:59 tanesi 2 won oldu aktarmanın halen oyun cözüm bulmuyor zamanın 10-15 m olan şey yakında 10 won olur
      Her insan kendine yakışanı yapar
      Çünkü kalite asla tesadüf değildir...
    • Roxette wrote:

şu iş cok garip kostüm bonus aktarma s66 drobu var neden diğer serverlarda böyle birsey mümkün değil adaletmi bu
      Kostüm Bonus Aktarma 00:01-01:59 tanesi 2 won oldu aktarmanın halen oyun cözüm bulmuyor zamanın 10-15 m olan şey yakında 10 won olur
      ben s66 oyuncusuyum ama diğer serverler ile bir tutmamalısınız .Ben burdan tanesi 50m den yüzlerce kostüm bonus aktarımı stoklayıp başka servere geçiremem yani turkey sunucusunun olayı bu evet her şey daha kolay ama kendi içinde dönüyor diğer serverlere bir etkisi yok o yüzden oralar ile kıyaslanamaz diye düşünüyorum.
    • hzmelkor wrote:

ben s66 oyuncusuyum ama diğer serverler ile bir tutmamalısınız .Ben burdan tanesi 50m den yüzlerce kostüm bonus aktarımı stoklayıp başka servere geçiremem yani turkey sunucusunun olayı bu evet her şey daha kolay ama kendi içinde dönüyor diğer serverlere bir etkisi yok o yüzden oralar ile kıyaslanamaz diye düşünüyorum.
      ben o yönden demedim kostüm aktarmak cok büyük sıkıntı drobu açılmalı aylık 6-7 won kostümlere gidiyor yang böyle olmamalı bu iş hem bütün serverda aynı anadoluyada git 2 won avrasyayada git 2 won
      Her insan kendine yakışanı yapar
      Çünkü kalite asla tesadüf değildir...
    • güzel bir güncellemeye benziyor fakat Dodurgadan bahsedeyim ,ex etkinligi neden yapılmıyor bircok hesabın buna cok ihtiyacı var aytıca sunanda etkin olan cicek etkinliginden toplanan filizler kutuya dönüşüyor 30 a yakın cıcekten 1 sefer bile etkinleşmemesi hatamı sansmı dır,
    • Dojakeyn wrote:

TheKEA wrote:

Anadoluda 2 won mu :) göster neredeyse alayım anadoluda 6 wondan başlıyor aktarma :D
      onun tek sorumlusu uçanboğa denen youtuber bozuntusudur 2 den aldı 2.5 dan sattı 2.5 dan aldı 3 dem sattı onu gören izleyicileride aynı şeyi yaparak canını okudular piyasanın
      aynen öle kardeşim bu piyasayı 3e alıp 5 e satanlar bozdu eskiden böle bişey yoktu sonadan çıkardılar